33675


  • IMYke2.0.0.0
    #13664


    takysoft: Megkésett szülinapi ajándékként, holnap végzek az Imperium Galaktika 1 feltöltésével - fenn lesz mind a 2 CD a TLJ2-őn.
    Sajnos, a napi kimenő limit eléggé korlátozza az ilyetén lehetőségeimet, így csak ennyi idő alatt tudtam feltenni.
  • Ersiman
    #13663
    Köszi, jó ötlet volt!
  • IMYke2.0.0.0
    #13662
    Utólagos engedelmetekkel feltettem a TLJ2-re egy csomagot, melyben 226 darab régi játék található!
    A csomag tartalmaz CPU-lassítót, régi MS-DOS-t is...
  • Tomsess
    #13661
    Kösz mindent
  • IMYke2.0.0.0
    #13660
    Amelyik neked szimpatikusabb.
    Az *.iso és az *.nrg [Nero cédé imídzs] kisebb méretű, mint a többi.
  • Tomsess
    #13659
    Kösz. Még egy kérdés...muszáj .iso-nak lennie? Vagy mdf/bin-el is simán megyen?
  • IMYke2.0.0.0
    #13658
    1. WinRAR elindít
    2. Hozzád - Kiválasztod a darabolni és tömöríteni kívánt *.iso-t.
    3. Megnyíló ablak - Kötetnagyság, byte-ban
    4. Itt add meg a kívánt méretet. Ha 20 MB-os fájlokat akarsz: 20 000 000 -trje be!
    5. OK, és figyeld ahogy dolgozik :)

  • Tomsess
    #13657
    Hogy tudod azt megcsinálni,hogy darabokban csomagolja be? Hol van ott olyan beállítás?
  • IMYke2.0.0.0
    #13656
    A 2.CD isoját egyszerűen RAR-al nyomorítottam, daraboltam.
  • IMYke2.0.0.0
    #13655
    Imperium Galaktika [1] első CD-je már fenn van, egészben.
    A 2. CD-t is elkezdtem feltolni, haamrosan meg lesz az is.
    Kitömörítéshez WinRAR 3.40 vagy újabb és utána WinHUA ajánlott. Végeredményben az *.iso-t kapjátok.

  • Tomsess
    #13654
    Eljátszogattam vele. Nos van sok vita arról,hogy a Beyond Good and Evil és a Psychonauts kaland-e. Én azon vagyok,hogy nem,de ha azok mégis kalandok lennének ez a gém nem az Viszont nagyon szórakoztató platform (mászkálós) játék. Amolyan gyerekeknek való,de felnőttek szórakoztatására sem rossz. Olyasmi mint a Tarzan vagy nemtommelyik meséből készült játék. Szép grafika...hangok stb. Szórakozásnak megteszi.Bár volt sok vita,hogy mi menjen fel a szerverre...mivel ez nem kaland nemtom a többiek hogy vélekednek. Viszont úgy is csak jövő 7végén tudom feltölteni addig tehát lehet rajta gondolkodni,hogy kell-e vagy sem
  • Atomreaktor
    #13653
    Nekem jöhet;)
  • IMYke2.0.0.0
    #13652
    Ez milyen játék ez?
  • Tomsess
    #13651
    Skacok lejött a Curious George. 2GB. Most megyek is és kipróbálom. Ha kell vkinek akkor szóljon,mert különben a rar-okból összerakottat törlöm
  • via_mala
    #13650
  • Atomreaktor
    #13649
    asszem project joe egyenlőre vmelyik fiók mélyén pihen:(
  • LezLee
    #13648
    Én annak idején a demóját végignyomtam. Szerintem elég kellemes darab, már amennyire meg tudtam ítélni, bár az fps nézetű kalandok nálam sem tartoznak a kedvencek közé. Amúgy lehet tudni valamit az angol verzió megjelenéséről? Már vagy egy éve kijött a demo, kicsit fura, hogy még mindig semmi hír.

    Más: valaki tud valamit a Project Joe nevezetű rajzolt grafikájú kalandról? Több mint fél éve kijött a demója, elég ígéretesnek tűnt, kicsit Broken Sword szerű volt, sajnálnám ha nem lenne belőle semmi.
  • kirol
    #13647
    Szerintem nincs, de én a németet jobban preferálom.
  • via_mala
    #13646
    Már van belőle angol változat? Én csak németet látok.
  • kirol
    #13645
    A Scratches -el játszik valaki? Milyen lehet, azt látom sajnos, hogy FPS az irányítás, amit nem szeretek (finoman szólva), de van valakinek konkrét tapasztalata?
  • Axon
    #13644
    Burzsújjnak hívtunk volna és roppant mód ki lettél volna közösítve ;-)

    Nekünk akkor még szpíkerünk volt... :-)
  • kirol
    #13643
    A The Godfathet cikkel még mindig nincs semmi?
  • Lord Myn
    #13642
    Nekem akkor GUS PnP-m volt, sajnáltam nagyon a Gravis céget, mert isteni hardvereket gyártott, de a szoftverellátottság a béka s*gge alatt volt, tönkre is ment... (legalábbis a hangkártya szekció). Egyébként még mindig van otthon 2 Gravis hangkártyám, hamarosan muzeális értékük lesz...
  • Lord Myn
    #13641
    Az biztos is! Én a színészi képességerkről beszéltem, egyéb "képességei" jók voltak a csajnak...
  • IMYke2.0.0.0
    #13640
    96-ban nekem már SoundBlaster AWE 64-em volt! Istenkirályul szólt!
  • Lord Myn
    #13639
    Abban teljesen igazad van, hogy korát megelőző technikai dolgok voltak benne és, mint írtam, nagyon jó kis játék volt. DE(!) mi köze van ennek ahhoz amit én írtam, szerinted '96-ban még nem voltak jó amatőr színészek??? A technikai újítások meg a programozási képesség az 1 dolog, én csak és kizárólag a színészi teljesítményen nevettem, mert az kritikán aluli volt... (bár állítólag az elején felvett felvételek, még sokkal rosszabbak voltak, ezt elképzelni sem tudom...)

    Más: 96-ban még nem volt hangkártyád??? Én az első hangkártyámat (borsos árért) '92-ben vettem (SB 2.0) mert nem voltam képes elviselni az IS prüttyögését és féltem, hogy zenei hallásomban maradandó károsodás lesz...
  • Axon
    #13638
    Azért a szőke bige nem volt rossz benne ;-)
  • Kiru
    #13637
    950 kb/s !!
    Ez még letöltésre is igen jó, nemhog feltölteni!
    Egyébként az én feltöltésem is max 15-16 kb/s
  • takysoft
    #13636
    na ja.. most én itthon vagyok.
    pesten úgy hagytam ott a gépet, hogy total commander F5, hadd menjen a Discworld 2
    persze valszeg 1-2 óra után megszakadt
    meg is nézem mennyi ment fel
    28 mega.... pompás... mintha el se kezdtem volna...
    tényleg megondolom, hogy FTP-zéshez nem TC-t használok...

    Még vmi: kb 3 hónapja töltök egy játékot eMule-al... Bud Tucker in Double Trouble
    már csak 10 mega hiányzik. ha lejön, azt is szívesen megosztom.

    940kb/s... ha nekem felmegy 10-12-re akkor már egész ok...
  • IMYke2.0.0.0
    #13635
    Hm, 940 kb/s-el megy fel...

    Hihetetlen jó dolgotok lenne, ha nem lenne itt, nálunk a koliban 500 MB-os kimenő limit! Ezerrel - szinte szó szerint - tolhatnám fel nektek a játékokat :)))))
  • IMYke2.0.0.0
    #13634

    Ahogy az Imperium Galaktika 1 tömörítés is nálam.
    CD1:
    - UltraISO-val *.iso: kb. 580 MB. Utána,
    - WinUHA-val *.UHA: kb. 480 MB, végül,
    - WinRAR-ral ezt 20 MB-os darabokra szabva tovább tömörítettem. Lett belőle 25 db.

    CD2: tömörítése folyamatban.

  • Tomsess
    #13633
    IG rulez...bár állati nehéz játék. Mondjuk egy kalandjáték bonyolultsági szinten nálam hozzá sem jöhet
  • takysoft
    #13632
    na eztet jól leragozottad...
    azzal amúgy lesz egy kis mellék-kutatás majd...
    a Shakespeare idézétéket pl nem akartam hasracsapós módon fordítani..
    de azért alakulgat.
  • takysoft
    #13631
    az akkor nem arról szólt.
    hol voltak akkor még magyarítások? legtöbb játékban még videók sem voltak.
    egy játék 2 cd-n??? ritka volt az...

    anno az IG magyar volt, gyönyörű animokkal(akkori technikához képest eszetlen jó CGI anomok voltak.), ez számított. Amikor az IG kijött, akkor mind grafikában, mind történetben vagy bármiben mérhető volt bármelyik más akkori TOP játékhoz.
    ÉS magyar volt.... nagyon magyar!. magyar fejlesztés, magyar szövegek, magyar HANGOK! magyar textúrák.... sorolhatnám még a magyar fejlesztésű Shift Károlyig:P

    Gondolj bele, még MA is ritka a magyar szinkron.
    Abban az időben magyar játék más nem nagyon volt... magyarítások pedig... na az se volt ilyen bővelkedően... Volt egy magyar Settlest 2-őnk, egy magyar UFO 1-2-őnk, duke nukemhoz hangok, meg pár embernek megvolt a magyar kyrandia. én ennyire emléxem.

    aki magyarul akart játszani az választhatott: Revenge on xy, vagy IG.
    Én mondom neked, akkor mindenki irigyelte azokat a "béna" színészeket.
    Jó, persze mai szemmel egy Haegemonia mellet eltörpül szinte minden szempontból... de itt vagyok én oldgamer... tudom azt látni a játékban, amit akkor láttak benne:D

    na, most egy kicsit elragadtattam magam... IG talán a legnagyobb dolog, ami miatt büszke vagyok, hogy magyar lehetek:P

    egyetlen gondom volt vele mindig.... nem voltak feliratok... (nekem meg hangkártyám:(( )
    anno részben az IG miatt vettem hangkártyát
  • takysoft
    #13630
    nekem kifolyt:P
    használat alatt több lemez egyes részénél a rózsaszín valami elkezdett kifele folyni a lemez szélére.
    Ridata+Ridisc lemezeim megmaradtak nagyrészt. boltiPrimedisc-ek meg szétmentek...
    komolyan.. néha őrület mit engednek be az országba, és mit nem..
  • takysoft
    #13629
    ismerem, általatok
  • Lord Myn
    #13628
    Az anno tényleg jó kis játék volt, pedig nem nagyon szeretem a stratégiát. Viszont a színészek teljesítményén néha potyogott a könnyünk a röhögéstől, amikor a haverokkal játszottuk...
  • IMYke2.0.0.0
    #13627
    Az én és Takysoft vinyóján...
  • Fablesajt
    #13626
    Sziasztok!
    A Longest Journey-nek merre találok magyarítását?
  • Ottto
    #13625
    Nem olvassa be többet a gép. Gondolom. Nekem az Arita lemezekkel van így. Sajnos csak most, fél év múlva jöttem rá. Sok adatlemezem van ilyen és jópár ment is tönkre, játékokképekkel, avis filmekkel sőt legutóbb egy pótolhatatlan lemez ment szét csak mert Arita. Tudtommal ez is TDK alapú, szal
    Újabban már csak Ridiscre írok, ezzel még semmi bajon nem volt.