33675


  • serito
    #13744
    Ez valóban X- aktának tűnik!
    Az elmondottak alapján akár a táp hibájából egy tulfeszt kaphatott az alaplap.
    De csak találgatok.
  • Axon
    #13743
    Hogy az a!!!
    Megszakadt a letöltés 200 megánál, majd amikor folytatni akartam, akkor nem tudta és újra elkezdte tölteni.... vazzzzz


    Egyébként nem tudom mi történt, mert hirtelen kikapcsolt a számítógépem és ugyan ez történt a szomszéd irodában levő kolleganő gépével is. Hirtelen azt hittem elment az áram, de látom, hogy minden más szépen működik. Az elosztón világít a lámpa, megy a monitor és megy egy linuxos gép is, ami ugyanabba az elosztóba volt bedugva. Ugyan ez a másik irodában is, ott is csak a gép kapcsolt ki. Mindketten indítanánk újra és nem indul. Majd lehúztam az elektromos kábelt a gépről és kb. 10 másodperc után visszadugtam. indul a gép, de 3-4 másodperc után ismét kikapcsol. Kis idő múlva kábel újra le, majd vissza és ismét indítom a gépet. Most beindult és a másik irodában is beindult a gép.
    Fogalmam sincs mi történhetett.
    Hekker támadás? Egyszerre két gépet egyidőben kikapcsoltak? Na jó de ezután miért nem indult a gép, csak áramtalanítás után? és akkor is majdnem rögtön kikapcsolt amikor még csak éppen bejelentkezett a BIOS.

    Ha viccelni lenne kedvem, akkor most hívnám Múldört és Szkálit...
  • IMYke2.0.0.0
    #13742
    Isten vagy!
  • Kiru
    #13741
  • Axon
    #13740
    Na itt vannak nálam a következők:

    City of the Lost Children
    Discworld 1,2
    Atlantis Evolution

    Az elsőt és a harmadikat elkezdem feltölteni ma a két Discworld-öt meg holnap.
  • Tomsess
    #13739
    Kösz szépen
  • Axon
    #13738
    Hétfőn ezt is beviszem a melóhelyre és beteszem a feltöltési listába a City of the Lost Children és a két Discworld rész mellé, mivel azokat is megigértem, hogy feltöltöm.
  • Tomsess
    #13737
    Engem is érdekelne
  • takysoft
    #13736
    Paradise-t várjuk.
    a másikat nem ismerem.
  • kirol
    #13735
    Jöhetne már valami igazán jó kalandjáték, pl. Paradise, Tungusak.
    Olyan régen jelent már meg tényleg jó játék.

    A Martin Mystère -t tolja valaki, mert elakadtam.
  • takysoft
    #13734
    kizárt, mivel a szinkron is magyar.
    illetve nagy lenne. úgy meg nincs értelme.
    inkább szedjétel le iso-ba ha tudja valaki.
  • IMYke2.0.0.0
    #13733


    Kívánság: Atlantis Evolution érdekelne... tudom, hogy nem kis meló lenne feltölteni ... :(
  • Axon
    #13732
    Vanderer közölte az Atlantis Evolution topicban, hogy neki megvan a Egyipt III. The Fate of Ramszesz program magyarul.
    Megnézhetnétek, hátha abból is sikerül kibuherálni a magyarítást :-)
  • Axon
    #13731
    Ez remek hír!
    18.00 órakor letelt a munkaidőm és nem tudtam tovább követni az esemnényeket, bedig szörnyen izgi volt
  • IMYke2.0.0.0
    #13730
    Takysoft: igen
    Serito: működnie kell a nem bolti játékkal is - nem nyúl ugyanis exe-hez.
  • serito
    #13729
    Ez a magyarítás használható a feltört változathoz is? Vagy csak eredetivel hajlandó működni.

  • takysoft
    #13728
    ez a bolti magyarítás?
  • takysoft
    #13727
    sata.... az nekem még a jövő technológiája...
    ide-set
  • IMYke2.0.0.0
    #13726
    SATA2-est?
  • takysoft
    #13725
    most vettem 23ezerért 250 gigásat:P
  • Tomsess
    #13724
    Ja meg ahogy kerestem a fájlokat a vinyómon rátaláltam egy pár letöltött gáméra is. Zombieville + Liath + The Simpsons : Virtual Springfield. Ismeritek ezeket? Ja meg ha kell vkinek akkor most feltom tölteni az Aliens - A Comic Book Adventure c. játékot a szerverre. Van igény?
  • Tomsess
    #13723
    Huhhh...régen jelentkeztem. Látom zajlik itt az élet. Nekem is kezd gondom lenni a vinyóval. A múltkor csak úgy simán eltűnt róla pár txt fájl. Asszittem én töröltem,de rájöttem,hogy nem.Próbáltam rendszervisszaállítást,de az sem segít. Teljesen eltűntek szőrén szálán. Most szerintetek a vinyó kezd hülyülni vagy vmi vírus kotnyeleskedett? Már futtatom a töredékmentesítést,de eltart egy darabig. Hátha az a baja. 100GBs vinyó és amióta megvan (kb 1 éve) nem volt formátozva. Piros itt előttem ez az egész sáv jóformán. Ez is lehet gond?
  • IMYke2.0.0.0
    #13722
    Az AE magyarítás fenn van a TLJ2-őn.
    Valaki viszont megosztaná velem magát a játékot? [Atlantis Evolution]
    Tudom, nem kis meló feltölteni...
  • IMYke2.0.0.0
    #13721
    Mivel nem ismerem a játék felépítését, kénytelen leszek vele konzultálni...
  • Axon
    #13720
    Imyke: Az Atlantis Evolution topikjában van egy srác akinek megvan a magyar feliratos verzió. Kiszedné a szükséges fileokat belőle ha tudná, hogy miket szedjen ki. Tudnál neki segíteni?
    Akkor végre nekünk is meglenne a magyar verzió. Bár ha nem sikerül, akkor még mindig meg lehetne neki mondani, hogy az egészről csináljon egy CloneCd-s másolatot és tolja fel a szerverünkre.
  • MerlinW
    #13719
    Lehet persze, de az kocsiba való. Egyébként nem sérülékenyek, nekem is van kocsiban, 2002 óta ugyanaz a seagate vinyo van benne, és semmi baja.
  • Axon
    #13718
    Vinyósat semmiképpen sem szeretnék. A vinyók szörnyen sérülékenyek még egy számítógépben is, ahol nincsenek mozgatva, akkor egy usb kulcs, amit állandóan húzunk-nyúzunk, odakoppantunk mindenhez, nem túl hosszú életű.
  • Andra
    #13717
    Nem is drága!
    Köszi!
  • Andra
    #13716
    Hálás köszönet a felvilágosítást, most már legalább ezt is tudom. :)
    Lehet, hogy keverem és nem is a DC++ volt annak idején lassú, hanem az emule.
    Most már nem tudom. :)
    Valamelyiket próbáltam, az biztos, de meg se mozdult sokáig. Aztán elegem lett és töröltem az egészet.
  • IMYke2.0.0.0
    #13715
    19 ezerért már SATA vinyót is kapsz - 120GB, SATA-2, 8MB Cache.

  • IMYke2.0.0.0
    #13714
    Egy okkal több, hogy 15-16 ezer Ft-ért vegyél magadnak egy 80 [szerencsés esetben 120] GB-os vinyót...

  • Andra
    #13713
    Hát akkor nekem ez nem fog működni, mert nem rendelkezem gigantikus méretű vinyóval.
    A DC++-t még régen próbáltam, de valami iszonyú lassú volt, úgyhogy hagytam az egészet a fenébe.
  • takysoft
    #13712
    regisztrációmentes oldalaknál (mininova.org, torrentspy.com) nem kell visszaösztani, megelégszenek vele, ha addig megy a visszaosztás, amíg eleve lefelé töltesz. Viszont nem érdemes korlátozni a feltöltést, meg sokat tölteni egyszerre, mert a letöltési sebességet is legtöbbször az aktuális letöltési határozza meg.

    Ha regelös oldalról van szó, akkor meg gyorsan is lehet tölteni, csak késöbb be kell pótolni a feltöltéssel, vagyis otthagyni a letöltés akkor is ha végzett.
    DC++... hát.. ősidőkben használtam, az biztos. manapásg, ha valamit emule-on vagy torrenten nem találok meg,(se google, vagy yahoo), akkor hagyom a francba. Két héttem ezelötti windowsobman még volt egy dc, de már vagy 2 hónapja nem indítottam el.

    most meg nem teszek fel, mert mire mindent behash-el.. ihaj...
    ritka cuccokra ott az emule(bár kazdenek halni a serverek, azért sokminden van, pl a Farcsape teljes 4 évadát le tudtam onét szedni:D), csak sajna magyar cucc nincs darab se.
  • IMYke2.0.0.0
    #13711
    Ha a magyar torrent oldalról beszélsz, akkor igen, illdomos fennhagyni.
    Ha DC++ -ról, akkor sem baj, ha amit letöltesz, vissza is osztod.
  • Andra
    #13710
    Hát erről nem tudtam, köszi a felvilágosítást.
    Bocsi a hülye kérdésért, de ha letöltök egy akármit, a fel-le töltés miatt akkor ott kell maradnia a gépemen egy jó darabig? Csak mert ahhoz akkor nagy vinyó szükségeltetik, ha jól gondolom.
  • takysoft
    #13709
    Galactica (nem pedig
    Galaktika)
    mindkettö C-vel írva.
    aki nem ismerné: nagyon jó kis Imperiumos oldal: http://imperiumgalactica2.hu/

    letölthetö az 1.14-es unofficial patch az IG2-höz. mostanában jött ki.
    a gyerekek az 1.08 beta patchet folytatták asszem, de a fene tudja. nem mod, tényleg csak hibajavítások vannak benne. biztos segytettek nekik a digital reality-s srácok, nem tudom.
    sajna a hibás videolejátszást nem javítja, az már csak a haegemoniában lett javítva.. xp alatt szar a blink lejátszó. Win98 kompatibilitással már megy(patch nélkül úgy se, szoval azért érdemes feltenni.)
  • takysoft
    #13708
    remek, feldobtam a patch-et is.(bár ez a verzó is patchelve van valahogy, nemtom)
    hátha valakinek patcheletlen verzió van
  • IMYke2.0.0.0
    #13707
    A játék 2CD-s. Tehát, teljesen fenn van a játék. :)
    1. CD - 25/25 rar
    2. CD - 31/31 rar
  • takysoft
    #13706
    thx
    ami eddig fent van, leszedtem
  • IMYke2.0.0.0
    #13705
    1. CD: kész - 25 db
    2. CD: kész - 31 db

    Infók a könyvtáraikban.