33675


  • serito
    #13824
    Azért a nagyorrú fltó kaphatott volna egy-pár krumplit, meg tolást ha már annyit hazudozik. Még az államfő is nem tetszését mutatta az elmaradt kézfogással. Szóval Ő is utálja a komcsikat.
    Ja ez egy Off volt , csak tetszett amit Axon írt.
  • Atomreaktor
    #13823
    akkor-akkor:) tudok magyarul:) akkor éljen a szóismétlés... öö izé, nem akkor hanem akkor...
  • Atomreaktor
    #13822
    Akkor ha vki beszerezte már az Ankh-ot akkor feltolja?
  • Atomreaktor
    #13821
    milyen amúgy ez a játék? neten nem sok jót olvastam róla:)
  • szotyimutyi
    #13820
    Nálam most jó.
  • Axon
    #13819
    Újra feltöltöttem a City of the Lost Children-t. Töltsétek és próbálgassátok. Remélem ez már hibátlan lesz.
  • szotyimutyi
    #13818
    Pathologic, Barrow hill, Destinies még.
  • kirol
    #13817
    Hát szerintem majd ezek lesznek igen - igen jók:
    Alan Wake
    Geheimakte Tunguska
    Paradise
    Reprobates
  • Tomsess
    #13816
    Mondjuk a Da Vinci remélem jó lesz
  • kirol
    #13815
    Ja, most sok minden jön ki, csak kár, hogy egyik se ér semmit.
    Bocs, ha valakinek a lelkébe gázoltam.
  • via_mala
    #13814
    Kijött az Ankh! Nekem ugyan nem tetszik a screenshot-ok alapján, de hát nem az én ízlésem az etalon.
  • Lord Myn
    #13813
    Köszi!
  • MerlinW
    #13812
    loldehülyevagyte:D
  • Axon
    #13811
    Láttam, láttam... :-)
    Ippen most ment el előttem. Jött még vagy 7-8 Titkosügynök, három odaállt közvetlenül elém, szinte sorfalat alkotott a sok talpnyaló.
    Élőben mégnagyobb orra van mint a tévében. Mintha nyele lenne a fejének :-)
    Most bevonult a terembe és elkezdett hazudozni. Na arra már nem vagyok kíváncsi.
    A terem csordultig van vén rossz ósdi komcsi őskövületekkel. Némelyik már olyan öreg volt, hogy két másik múmia támasztotta meg oldalról, de jöttek, másztak megnézni az ő fletójukat.
    Na mindegy, krupli tojás megmaradt. Majd hazaviszem a családnak.

    u.i.: Megtudtam közben, mit csinál az én Titkosügynököm az ablak alatt a hülye kocsijával. Ő a menekülő autó. Azaz az autó a menekülő autó, ő meg a menekülő soför. Ez azért van, mert ha fletót túl nagy hazugságon érik a múmiák és ezért őtet megakarják öngyilkolni, akkor legyen mivel elmenekülnie nekije.
    Hát akkor:
    on
  • kirol
    #13810
  • Axon
    #13809
    off:

    Jön gyúrcsány :-)
    Mindenhol rendőrök és tökig izgalom.
    Tűzszerészek rohangálnak észnélkül, fontosságuk teljes tudatában.
    Az ablakom előtt egy Titkosügynök! :-)
    Hát... életemben hihetetlen sok vígjátékot láttam már, ahol titkosügynököket figuráztak ki, de a valóságot egyik sem bírta űberelni. Már szanaszét röhögtem magam rajta.
    Először is hihetetlenül zord arc! Csak, hogy mindenkinek nyilvánvaló legyen, hogy ő bizony Titkosügynök. Természetesen tökig feketében, fülébe kígyózik a madzag és.... ÉS... ÉS!! újságot olvas!!! :-)))
    Közben persze fölötte jár a szeme mint a Süsüben a kémnek :-)
    Gyorsan meglestem, hogy nincs-e két lyuk vágva az újságra, amin kileskelődhet.
    Aztán... AZTÁN.... AZTÁN!!!... jött a Titkosügynöknő!!!
    Tökig... akarom mondani pin... izé... szóval talpig feketében és.... ÉS.... ÉS!!!! - most kapaszkodjatok meg!!! - halálkomoly, rémszigorú arcal beszélt a sáljába!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Na ennél a résznél legalább tíz percig nem kaptam levegőt a röhögéstől. Hisztérikus, fuldoklásszerű, fejhangú nyerítés, visítás hagyta el hangképző szerveimet és úgy éreztem, hogy ebbe bizony bele fogok most hallni, de megéri :-))
    Aztán kis hab a tortán, hogy szegény kolleganőm jött vissza az ebédből, erre a Titkosügynök előkapta az igazolványát, szemmagasságba emelte és elzavarta szegény halálra vállt kolleganőt. Csak a másik bejáraton jöhetett be.

    Szóval szörnyen izgi a helyzet. Itt fog elmenni a nagyorrú az ablakom előtt. Már ide is húztam az ablakhoz a krumpliszsákot, és felnyitottam az összes tojástartónak a fedelét. Magamra zártam az irodát. Beletörtem a kúlcsot és az összes szekrényt és bútort az ajtó elé toltam. Úgy számolom kerek öt percig is tudom bombázni a szihopatát, mire lefognak a Titkosügynökök ;-)
  • via_mala
    #13808
    Ha már offtopic:
    Milyen hatékony, ingyenes antivírus szoftvert ajánlotok? Tegnap feltettem az Avast!-ot, és tetszik, de ha tudtok jobbat, akkor ne titkoljátok. Thx.
  • kirol
    #13807
    Off
    Egy hozzáértő ember segítsen már!
    A Windows Update -ben ezt írja ki:
    Windows Genuine Advantage eredetiség-ellenőrző eszköz (KB892130) Telepítés sikertelen

    Így nem is frissít semmit. De hát eredeti a WinXP!
    eddig frissített is rendesen!
    Mi a franc van most?
  • Axon
    #13806
    Csorog felfele végre a City of... is
  • M.A.D.
    #13805
    Sorry! Most nézem, hogy ez egy kicsit hülyeség!
  • M.A.D.
    #13804
    Beindult a nagyüzem? :))
    Én most ezt húzom...
    Ice Age 2 The Meltdown (kaland) 2CD.
  • MerlinW
    #13803
    Probálkozz többször egymás után legrosszabb esetben harmadik, negyedik probálkozás után beenged. A többrétegü tüzfal miatt van ez.
  • LezLee
    #13802
    Felért a CSI 3, lehet szedni akit érdekel. Belenéztem egy picit, sajnos a grafika mintha visszafejlődött volna, az én gyomrom nem igen vette be, főleg közelről randa. De ettől még lehet jó persze.
  • Tomsess
    #13801
    Nem kapott olyan nagyon jó értékeléseket.Elég üres az egész...mesés történet amiben jóformán az egyetlen karakter akivel beszélsz a kutyád vagy farkasod vagy mi
  • LezLee
    #13800
    Na cammog felfele az első szerverre a CSI 3, még ma estig felkerül teljesen.
    Kalandfanoknak és nyomozópalántáknak erősen ajánlott!
    Remélem nem értük még el a 10 gigát.
  • Kiru
    #13799
    Piszok gyorsak vagytok
  • serito
    #13798
    Ha ez a game ilyen jó amilyen a képek,akkor már töltöm is le azonnal.
    Játékélmény? Te már játszottad?
  • Tomsess
    #13797
    Naná,hogy van
  • Tomsess
    #13796
    Köszönet mindenkinek a cuccokért
  • LezLee
    #13795
    Amúgy 1 óra múlva lenn van a CSI 3, ha igény van rá, feltöltöm valamelyik szerverre, bár jelen állás szerint csak az elsőre tudom.
  • LezLee
    #13794
    Nekem nem sikerül csatlakozni a 2-es szerverhez, azt írja, hogy: connect failed. Ez egyedi hiba, vagy másnál is jelentkezett? Vagy rosszul tudom az adatokat?
  • kirol
    #13793
    Honnan lehet letölteni?
  • IMYke2.0.0.0
    #13792
    Kettő is ...
  • Andra
    #13791
    Köszi!
  • MerlinW
    #13790
    cdcovers.cc
  • Andra
    #13789
    Lehet, hogy nem itt kellene megkérdeznem, de tudnátok nekem olyan oldalakat mondani, ahonnan dvd/cd borítókat lehet nyomtatni?
    Köszi előre is!
  • Axon
    #13788
    Kis csúszás a City of the...
    Mivel otthonfelejtettem a dvd-t amin rajta van. Holnapra megpróbálom nem elfelejteni.
  • M.A.D.
    #13787
    A magyarítása is megvan már? :))))
  • IMYke2.0.0.0
    #13786
    Nekem már megvan az is.
  • via_mala
    #13785
    Halleluja!