33675


  • Kiru
    #13903
    Ja, az ANKH még mindíg fenn van.
  • Kiru
    #13902
    Én az ANKH-ra gyanakszom. Az Atlantisz volt már korábban is fenn (most viszont végignyomtam)és nem okozott ilyen gondot.
  • Tomsess
    #13901
    Én is ezeket raktam fel...meg le.Bár előtte feltettem vmi progit amivel át lehet változtatni a WinXP kinézetét,de nem csináltam benne semmit és töröltem is azonnal.Szal nemtom mi csinálhatja...
  • Kiru
    #13900
    Csak oda bejutni lehetetlen
    Van egyébként több reges oldal is amik egész jók.
  • MerlinW
    #13899
    A reg-es oldalak gyorsak, a nemregesek lassuak.
    Mert ugye ahova nem kell regelni, ott nem kell fel/le arány miatt aggódni, így simán zárják a klienst a népek amint lejött a hőn áhított anyag.

    A fentiek igazak a külföldi oldalakra, viszont itthon csak egy olyan oldal van ami reg-es is és gyors is...
  • Axon
    #13898
    Végül is megoldódott ez a probléma, de magam is nagyon meglepődtem.
    Azt a bizonyos torrent-et, betettem egy letöltés vezérlőbe úgy 2 órája. Legalább százszor jött hibaüzenet, hogy nem tudja letölteni és már le is mondtam róla, csak nem volt időm megszakítani a próbálkozást. Aztán egyszer csak felugrik egy kis ablak, hogy a letöltés sikeresen befejeződik. A szám tátva marad és nézem, tényleg lejött a torrent. Aztán elindítom, de egyáltalán nem bíztam benne, hogy működik is. Néhány percig nem is történtsemmi, de most elkezdett lecsorogni.
    Hihetetlenül kíváncsi vagyok, hogy tényleg az a program lesz-e amire gondolok, vagy esetleg egy fekete-fehér németnyelvű dokumentumfiln, nagyszakállú veteránok visszaemlékezéseivel :-)

    ... és erre már csak 52 órát kell várnom... :-)
  • Axon
    #13897
    MMesteR-nek nem ez lenne az első remekbeszabott editora. Mindenesetre az ujjaimat máris keresztbe tettem :-)
  • Axon
    #13896
    Egy kérés:
    A tegnap megadott torrent oldalak közül a http://torrentstart.com/ -on, ha beírjátok, hogy 1914 és kiválasztjátok a Bittorent.com -ot, akkor az első sorban kidobja az 1914 the Great War találatot. Nos ez lehetséges, hogy az a program amit vagy 4 éve keresek. Az a bajom, hogy nem tudom letölteni a torrent filet.
    Miért?

    Egyébként sehol máshol nem láttam ezt a programot csak a Bittorent.com-on.
  • IMYke2.0.0.0
    #13895
    "Játékmagyarításról tudtok-e?" topikban MMesteR éppp most írta, hogy dolgozik már az editoron! Szóval, nyugi, lesz hozzá program... :)))
  • Axon
    #13894
    Akkor marad a várakozás.
  • IMYke2.0.0.0
    #13893
    Sajnos, csak karakterlimitesen fordítható. Ez meg ugye a szép, magyaros fordítás halála... Így, várni kell egy editorra.
  • Axon
    #13893
    Köszi. Kiokosítottam magam :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #13892
    Rendben.
    Amúgy sem tudtam volna segíteni, ha a koli szerverünkön műlt volna... De a B..H...n-en fennvan, onnan le tudtam volna tölteni neked a cuccost.
  • Axon
    #13891
    Tegnap este én is ezzel játszottam, de majdnem összefos..., szóval nagyon pereceltem. Aztán nem bírtam tovább és kiléptem, majd idegnyugtató gyanánt kipróbáltam a másik hazavitt játékot a Quake4-et. Ezt is csak most sikerült letöltenem, de nem is nagyon törtem kezem-lábam a beszerzésére. Idegnyugtatásból persze nem lett semmi, mivel ez is elég para játék lett. Szerencsére a legelején elakadtam, amikor behatolva az első épületbe megtaláltam a parancsnokot meg a sérült medicet. Mondtak nekem valamit, de nem értettem, most meg ott ácsorgok és nem tudok tovább menni. Meguntam és kiléptem, majd elővettem egy megkezdett Wass Albert könyvet és végre tényleg megnyugtattam az idegeimet :-)

    Az tényleg jó lenne ha lehetne kezdeni valamit a Call of Chtulhu szövegállományával. Elég sok van benne és így jócskán megakasztja a játékélményt amíg silabizálja az ember az értelmet a mondatokból.
  • IMYke2.0.0.0
    #13890
    Mi is a Bittorrent... (1)
    Mi is a Bittorrent... (2)
  • Axon
    #13889
    Egyébként az éjjel lemászot a Mockba to Berlin, így utólag is köszönet Imyke a segítő szándékért, de nem lesz rá szükség.
  • Axon
    #13888
    Én úgy tudom a két játék különböző. Az egyiket (Mockba to Berlin) a magyar Stromlegion fejleszti (Afrika Korps vs. Desert Rats, D-Day) és nagyjából ugyanazt a motort is használja mint az előzők, a másikat pedig (Rush for Berlin) a Digital Reality (Panzers) fejleszti és egy az egyben a Panzers motorját használja. Szkeptikusoknak ez újabb rókabört jelent, míg a fanatikusoknak újabb játékidőt.

    Lehet, hogy a két fejlesztő csapatot felcseréltem, de a lényeg ugyan az.
  • Axon
    #13887
    "már most 120-as seed-elik, valószínűleg a 785 leecher miatt "

    Egy rövid kis gyorstalpaló keretében elmagyarázhatnád mik is ezek. Újszülött vagyok a torrent terén, így semmit nem tudok róla, csak amit a józan paraszt eszemmel kikövetkeztettem, az pedig most elég kevés.
  • Kiru
    #13886
    Bár este nem sok időm volt, gyorsan végigfutottam az általad írt lehetőségeken. Sajna, semmi nem volt dőlt betűre állítva.
    Megnéztem még az Explorer Eszközök/Internetbeállítások/Betűkészletek beállítási lehetőséget is, de itt sem sikerült visszaállítani.
    Viszont ugyan itt van egy Kisegítő lehetőségek ... gomb mely alatt van egy olyan lehetőség, hogy "a Weblapok betűtipusainak figyelmen kívül hagyása"
    Ezt beállítva visszaáll állóra, de elég apró betűvel.

    Gondolkodtam azon is, mit töröltem és telepítettem. A jelenség előtt az Ankh-ot tettem fel, az Atlantisz Evolutiont pedig töröltem.
    Egyenlőre PASSZ!
  • IMYke2.0.0.0
    #13885
    Jó hírem van - félig.
    Megtaláltam a szövegeket a Call of Cthulhu-ban!

    Bizonyíték:
    "16th February 1922 Now... at my end... I can fully see. My last case opened in me a new fear... a real fear... a fear of myself, of what I am... and of what I have always been. All that I was, is now lost. Hope? Purpose? Pleasure? All meaningless. I now walk in the shadows between worlds... and it is there I have finally glimpsed upon what lives in the dark corners of the earth..."

    A helyzet az, hogy az Xbox állományokban tárolja a játék a szövegeket, amiket közvetlenül nem lehet megnyitni, csak HEX-ben lehet editálni: karakterlimit.
  • IMYke2.0.0.0
    #13884
    Valószínűleg az alapértelmezett beállításokat módosította valami.
    Asztal - Jobb klikk - Tulajdonságok - Megjelenés - Speciális.
    Például ott is dőltre lehet állítani... Nézd meg, nem-e ott van a gubanc...!
  • Tomsess
    #13883
    Mi a franc lehet ez? Asszittem csak én csesztem el vmit...de akkor megnyugodtam mert másnak is van ilyen.Egyébként kezd idegesíteni,hogy minden dőltbetűs
  • IMYke2.0.0.0
    #13882
    Basszus, a Call Of Cthulhu DCoTE ~ 11.000 fájlt tett fel a gépre!
  • nagykispeter
    #13881
    Ja azt birom hogy az amőbán olyan szépeket lehet neki írogatni
  • Kiru
    #13880
    Na, valami hasomló a jelenség nálam is.
    A víruskeresők (NOD, Kaspersky) nem talál(t) semmit.
  • Tomsess
    #13879
    Ezt nem értem pontosan? Egyébként ha már dőlt betűknél vagyunk,nemtom mi van,de minden szöveg a gépemben,neten dőltbetűs lett egyszerre.Pár napja jelent meg ez. Windows kikapcsolásnál is, pl az itt levő írásaitok is mind dőltbetűsek egyszerre :-?
  • via_mala
    #13878
    Az µTorrent is tud magyarul és nekem 5088 KB-ot foglal a memóriából, processzoridőt meg fél óra alatt 1 másodpercet a Feladatkezelő szerint egy HyperThread-es Northwood procin, ami 0,5 másodpercet jelent a valóságban logikai processzoronként. Legalábbis gondolom, mert "A Rendszer üresjárási folyamata" meg 1 órát jelez, de még csak fél órája van bekapcsolva a gép, amit ellenőriztem is az eseménynaplóban.
  • Kiru
    #13877
    Ja: a Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth-ot KÖSZI!!
  • Kiru
    #13876
    bocs: betűs
  • Kiru
    #13875
    OFF
    Árulja el valaki, mi a francért lett nekem ez supergamez.hu (és csak az) dőlt beűs?????
    ON
  • Tomsess
    #13874
    Én Azureust használok nekem az bejött. Magyar nyelv is van benne,meg dícsérik is ha jóltom. A mininova.org-on tényleg jó torrentek vannak,de mondjuk ha régebbieket keresel akkor az isohunt.com is jó.Bár itt kevés a seeder a régi játékoknál.Meg elég jó a thepiratebay.org is. Itt szépen meg lehet lesni a top 100 torrentet kategóriákba szétszedve. Már csak válogatnod kell
    Egyébként a Mockba to Berlin nekem is tetszik,de én ha jól emlékszem azt még Rush for Berlin néven tervezték kiadni,nem?
  • via_mala
    #13873
    Na akkor: a legmelegebben ajánlom a µTorrent (mikroTorrent) klienst. Amióta csak torrentezek azóta ezt használom, mert összesen 150 KB az egész, egy szem exe, nincs telepítés, és más szarakodás, és tud majdnem mindent, amit a sokak által istenített Asureus, ráadásul a kezelőfelültete is teljesen hasonló. Kipróbáltamn a BitComet-et is, de az sokkal kevésbé volt jó felépítésű, kevesebb információval szolgált, és nem utolsó sorban sokkal nagyobb volt a telepítője. Egyébként a µTorrent-nek nem csak az futatható állománya apró, hanem futás közben is minimális processzoridőt és memóriát foglal szemben az Asureus-szal. Maximálisan elégedett vagyok vele.
    Egy nagyon meggyőző összehasonlító oldal: Comparison of BitTorrent software. Ez alapján is egyértelműen a µTorrent a legjobb választás.

    És konkrétan a Mockba to Berlin-t már most 120-as seed-elik, valószínűleg a 785 leecher miatt lassú a letöltés, de amíg friss egy torrent (ez még egy napos sincs!), addig mindig ilyen rossz szokott lenni a s/l arány. Egy nap múlva már jóval gyorsabban fog jönni, hidd el.
  • Axon
    #13872
    Köszönöm az ajánlatot. Mondjuk ma még 1 órát vagyok a melóhelyen, aztán megyek haza, ahol nincs netem. Bekapcsolva hagyom a gépet hátha reggelig azért leszedi.
    Ha problémám lesz, holnap kiabálok segítségért :-)
    Mondjuk azért érdekelne, hogy ez a program meg van-e a kolid szerverén.


    Éppen most írom ki a Call of Cthulhu-t és viszem haza. Lánctalpak dübörgése helyett őrűlt sikolyokat fogok hallgatni :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #13871
    Ha megtalálom a kollégiumom szerverén az adott programot, akkor fel tudom tölteni neked a TLJ2-re a hiányzó fájlokat...

  • Axon
    #13870
    Köszi a segítséget. Itt már tényleg ki lehet választani, hogy melyik fileokat töltse. A töltés néha 2 kb/s-is felugrik.... ez lassabb mint anno a telefonos modemem volt. 30 és 50 óra közötti letöltési idővel biztat a program. Na ezzel sem fogok ma játszani. Ha belegondolok, hogy minez azért a vacak 8 percért.... ehh...
  • Kiru
    #13869
    Bitcomet 0.63 - Ez tud magyarul is.
    http://www.bitcomet.com/doc/download.htm
  • kirol
    #13868
    Én nem tudum mi az, csak az nfo szerint starforce -os és van hozzá okosság? Nem semmi.
  • Axon
    #13867
    Ezt kipróbálom. Én hirtelenjében egy bittorent 4.4.1 nevű kliens töltöttem le. Na az nem tudott ilyet. vagy csak én nem találtam benne hasonlót.
  • IMYke2.0.0.0
    #13866
    Amikor a Torrent kliensed megnyitja a *.torrent fájlt, akkor megmutatja, hogy mit töltesz le.
    Amennyiben egy feldarabolt állományról van szó [pl. 50 db *.rar + szarságok], akkor tetszőlegesen kiveheted az előttük lévő pipákat és így csak a kijelölteket tölti le neked a kliens.
    Tehát, ha a példánkban szereplő 50 fájlból már csak az utolsó 2-re van szükséged, akkor egyszerűen csak azokat jelöld ki, és már tölti is...

    Szerk.: BitComet és uTorrent is így működik.
  • Axon
    #13865
    Apám..... 2 kb/s a sebesség... azt írja, hogy csupán egy hét és már lent is van... fuck...
    Hát eddig még soha nem használtam torrent-et, de nem is igen eröltetem majd.
    Az a legszörnyűbb, hogy elkezdte letölteni az egészet elölről, pedig nekem csak az utolsó néhány file kellene. Nem lehet valamit tenni ezügyben. Szörnyen gyakorlatlan vagyok még ezen a téren.