33675


  • M.A.D.
    #13943
    Bólint! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #13942
    Én nem azt mondtam, hogy hazudik, aki ilyet ír, hanem azt, hogy ő maga sem tudja, hogy milyen randa, a valósághoz - értsd: a játék igazi kinézetéhez - képest, s így helytáll az állításom: ámítja magát és másokat.

  • Axon
    #13941
    Szó volt már itt a fórumon, hogy döltbetűsre változott minden. Nos nekem pont most jött el ez a pillanat és szörnyen zavaró. Hogyan lehet ezt kikapcsolni?
  • kirol
    #13940
    Hát én is 2 hétig borogattam magam.
    Az a baj, hogy mindig jön az új,aminek az ára 50k körüli (középkategória) és 1 év múlva az már szart se ér.
  • via_mala
    #13939
    bólintok
  • via_mala
    #13938
    Hát ez igen durva! Én most adtam el a 9800Pro-mat ZM80C-HP+OP1-gyel 25 kHUF-ért, és még 46 kHUF-ért vettem kb. 1,5 éve használtan, kis gari idővel. Már ekkora árcsökkenéstől is a hideg rázott néha, de amit te szenvedtél el, abba belebetegedtem volna.
  • kirol
    #13937
    Én 2005 augusztus végén adtam el az FX 5900XT -met, amikor lecseréltem a mostani 6600GT-re. Már akkor se akarta megvenni senki. Akkor potom 13000 HUF -ért kellett túladnom rajta (Mellesleg kb. 13 hónapos volt, és 52000 -ért vettem anno).
  • Axon
    #13936
    Én rábólintottam :-)
  • MerlinW
    #13935
    Ha mindenki rábólint törlöm a kettesről:

    Last Express
    Imperium Galactica
    Runaway
    Private Eye
  • Axon
    #13934
    Az FX-em eredet dobozos MSI :-)
    Ettöl függetlenül ahol vásárolni szoktam ott nem vesznek be semmilyen régi alkatrészt.
  • via_mala
    #13933
    Na igen, szolid 250 kHUF-ból már tűrhető (de nem csúcs) gépet ki lehet hozni újonnan. Szerintem jobban jársz egy 6800-assal, az kijön PH!-n garival 38-40 kHUF-ból. Ugyanott megpróbálhatod elsütni az 5900XT-det is, ha jól saccolom talán 16-17 kHUF-ot kaphatsz érte.
  • Axon
    #13932
    Valóban AGP-s az alaplapom. Ha csak egy videokártya csere lesz - valamikor - akkor tényleg AGP-s kell beszereznem. Azért bízok benne, hogy összejön egy teljes gépcsere - már nagyon vágyok rá, hogy kipróbáljak egy 64 bittes procit, már csak a programozása miatt is - és akkor valószínűleg az újabb foglalatú videokártya kerülne bele. Csak néha beleér a kezem a bilibe... :-)
  • via_mala
    #13931
    Hmuda írta a játék topikjában ([URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094830097]#7876[/URL]):
    "A képeim mind 9600XT-vel készültek. Csak a felbontást kell 800x600-ra venni és meglepően jól fut."
    Ő azért elég szavahihető régi motoros.
  • via_mala
    #13930
    jav.: ... egy OLYAN 6800-ast ajánlok ...
  • via_mala
    #13929
    Jókat ajánlasz, de neki valszeg még AGP-s gépe van. Én egy 6800-ast ajánlok, amiben tutira bekapcsolható a 16 pixel pipeline, és akkor azzal elleszel egy darabig, mint ahogy remélmem én is.
  • IMYke2.0.0.0
    #13928
    Én egy X800 GTO2-őt ajánlok ... vagy egy X1600XT-t. SM 3.0 miatt.
  • Axon
    #13927
    Procim és memóriám meglenne hozzá, de sajnos jelenleg csak egy 5900XT-m van, ami biza roppant kevés lenne neki.
    Mondjuk van kilátásba mostanában egy gépfejlesztés, amiben már valami 6600 vagy 6800 van tervben, na de ez most egy szikrányit sem vigasztal...
  • Axon
    #13926
    Remélem megvan neked! Egyedül a crack könyvtár tartalma kellene, mivel a játék már hónapok óta megvan.
  • Axon
    #13925
    Ez nagyon norbid... :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #13924
    Nos, azért tegyük hozzá, hogy a műanyag-csillogó falak, páncélok és effektek eléréséhez szükséges az SM 3.0-s bivalyerős VGA [256MB] + CPU [2-3 GHz] + RAM [1-2 GB] trió.
    Bármilyen játék elfuttatható egy 5-6 éves gépen is, ha képes vagy erős kompromisszumokra és arra, hogy önámítsd magad, hogy amit látsz az még szép és gyors [1-2-5 perceket tudsz várni a betöltésére stb.]...
    Tehát, amikor egy 9600 Pro -> 9800 Pro VGA-val rendelkező játékos azt mondja, hogy szép, akkor
    1, önmagát is, téged is ámít
    2, nem látja teljes pompájában a játékot.

  • via_mala
    #13923
    Ha addig senki nem teszi fel, akkor holnap feltölthetem, de valamelyik szerveren szabadítsatok fel 4.18 GB-ot neki.
    kirol: valamivel nagyon kevered, mert ez soha nem volt MMORPG-nek beállítva.
    Viszont tegnap óta úgy pörög az SG-n a topicja, hogy képtelenség tartani vele a lépést. A nagy többség egyébként el van olvadva tőle, és ahogy nézem volt olyan is, akinek valamilyen 9600XT kártyával is tűrhető minőségben és sebességgel ment. Érdemes benézni oda is, elég meggyőzőek a screenshot-ok.
  • LezLee
    #13922
    Ha olyan géped van, mint az aláírásodban, akkor símán érdemes kipróbálnod. Médiumon fog futni, én is mediumon nyomom, de úgyis gyönyörű, egyedül a procid tűnik kicsit gyengének hozzá, de símán fog futni.
  • M.A.D.
    #13921
    Ez meg Axonnak külön:
    Blitzkrieg 2 (c) CDV/Nival Interactive RELOADED 47x50 MB

    :)
  • M.A.D.
    #13920
    Szépjóreggelt mindenkinek!
    OFF:Hogyan okozzunk botrányt temetésen:
    Pofozd meg a halottat, aztán kiabálj, hogy ő ütött először.
    Mondd azt az özvegynek, hogy te vagy az elhunyt férj meleg szeretője.
    Kérj meg valakit, hogy fényképezzen le, ahogy kezet rázol a halottal.
    Játssz gyászindulót fésűre tett WC-papíron.
    Sétálj a gyászolók között, és mondd meg mindenkinek, hogy nincsenek benne a végrendeletben.
    Mondd azt a temetési vállalkozónak, hogy a kutyád kimúlt, nem tudná-e belecsempészni a koporsóba.
    Csúsztass egy fingós párnát az özvegy alá.
    Mondd az özvegynek, hogy el kell menned, nem lehetne-e a végrendeletet a temetés előtt felolvasni.
    Mondd azt minden gyászolónak, hogy az elhunyt ki nem állhatta őt.
    Nedvesíts meg egy bélyeget a halott nyelvével.
    Kérdezd meg az özvegyet, hogy megkaphatnád e a holttestet, hogy tetoválni tanulj rajta.
    Amikor senki sem néz, csempéssz műanyag vámpírfogakat a halott szájába.
    Dobj egy marék főtt rizst a holttestre, aztán kezdj el kiabálni: Férgek! Férgek! Majd ess össze, mint aki elájult.
    Fogadj a gyászolókkal arra, hogy mennyi idő alatt bomlik szét a holttest.
    Kérj meg valakit, hogy hívjon fel a gyászszertartás közben a mobilodon, és játszd el, hogy az elhunyttal beszélsz.
    Adj körbe egy petíciót, követelve, hogy a halottat temetés helyett tömjék ki.
    Mondd azt a gyászolóknak, hogy az adóhivataltól jöttél, hogy elkobozd a koporsót az elhunyt adóhátraléka fejében.
    Adj pénzt a papnak, hogy röhögve mondja el a gyászbeszédet.

    ON:
  • kirol
    #13919
    Hát akkor ez én 3 éves gépem nem nagyon fogja bírni.
  • kirol
    #13918
    HM?
    Én azt hittem, ez direkt online játék. MMORPG vagy mi.
  • IMYke2.0.0.0
    #13917
    Nincs semmiféle szerver. Nincs multi, nincs gond.
    A játék mindenben a duplája a The Elder's Scroll 3-nak:
    - dupla gépigény
    [Min. 3 GHz P4 vagy azonos AMD, 2 GB RAM, 7 GB hely, 256 MB-os SM3.0-s VGA, legalább GFX 6800 vagy ATI X800]
    - dupla játéktér
    - dupla mennyiségű szöveg, küldetés és játékidő
    - még több szabadság
    - belső nézet
    stb.
  • IMYke2.0.0.0
    #13916
    Az Oblivion Single Player játék - nincs benne Multiplayer!
  • Axon
    #13915
    Leesett végre :-)
    Nem tudtam, hogy nem volt rajta védelem.
  • Axon
    #13914
    Az előző részt lehetett offline is játszani egyedül otthon. Úgy gondoltam, hogy ezt is lehet. Ha ennek csak multis része van, akkor nem igazán érdekel.
  • kirol
    #13913
    Nem ismerem ezeket az Online játékokat, de a szerver nem ellenőrzi, hogy eredeti e a játék?
    Mert akkor hiába nem kell törés, ha nem lehet játszani.
  • IMYke2.0.0.0
    #13912
    Nekem amúgy megvan az Oblivion - feltölteni ugye csak 12 nap alatt tudnám az 500MB-os limitem miatt. Így marad más, akinek nem kell ilyennel küzdenie...
  • IMYke2.0.0.0
    #13911
    Mivel nincs védelem a játékon, ezért bármelyik verzió könnyedén elindul - mondom, a NoDVD csak kényelmi funkciót lát el.
  • Axon
    #13910
    Az a lényeg, hogy elinduljon. Mondjuk én a Gamecopy-n láttam törést hozzá. Gondolom azok kedvéért van, akik egyből lehúzták az elsőként megjelenő clonecd-s verziót.
  • IMYke2.0.0.0
    #13909
    5.7 GB.
    Törés nem kell hozzá. Csak a kényelem kedvéért adták ki - hogy ne pörögjön a DVD-d.
  • Axon
    #13908
    Megjelent az The Elder Scrolls IV.: Oblivion!
    Van hozzá törés is ha jól láttam. Ez felkerülhetne a szerverre. Ha valakinek megvan az feltölthetné.
    Roppant kíváncsi vagyok mit is hoztak ki belőle, mivel az eddig felbukkant képek roppant ígéretesek voltak.
  • Axon
    #13907
    off
    Csak, hogy egy újabb adalékot nyomjak a múltkori fleto látogatáshoz.
    Reggel a munkába jövet láttam, hogy a közeli parkolóban ott áll egy hatalmas veress kamion, gigantikus mszp-s logóval az oldalán, meg néhány kisebb jármű szintén mszp-s logóval.
    Benne villamosszékre hasonlító alkalmatosságok. Beleszíjjazzák a gyanutlan betévedőket, majd a fejükre rakják az elektródás sisakot. Aztán tisztára mossák az agyukat, úgy hogy csak egy fehér lap maradjon, majd arra nagy betűkkel ráégetik, hogy MSZP. Aztán jönnek ki a meredt szemű, nyálcsorgató emberek bizonytalan kacsázó léptekkel és gagyogják, hogy mszp...mszp...szeretünk mszp...szeretünk...mszp....szeretlek Nagytestvér...
    /Orwell: 1984/

    on
  • kirol
    #13906
    Akkor talán lesz fordítás is?
  • Tomsess
    #13905
    Egyébként ha már II.VH-s stratégiákról beszéltünk akkor meg kell,hogy említsem a Company of Heroes-t mert az állati jó játék lesz.
  • takysoft
    #13904
    volt már olyan, hogy valakinek nem indult el az Atlantis?
    nekem furát okozott.
    feltettem, magyarítottam, és a menüben, ha ráhúztam valamelyik elemre, akkor kifagyott.
    leszedtem, újratelepítettem(felülírtam a magyar file-okat, így máshogy nem tudtam újra angolosítani)
    angolul ment
    ekkor magyarítottam, ekkor magyarul is ment..... most működik...


    talán az lehetett a gond, hogy elsőre nem az alapvető program files-os helyre telepítettem, és nem tudta beregelni a TTF fontfile-t rendesen?(mert az most első játék után letörölhetetlen. azt nem is tudtam felülírni a magar változtattal. bár szerintem meg is egyezik, így nem is kell.

    volt már valakinek ilyen gondja?