33675


  • via_mala
    #13983
    Mexakadt vagy 7-szer, de szemmel tartottam, és végre fel is ért!
  • Axon
    #13982
    Én soha nem használok explorer-t így nem tudnám megmondani, most pedig egy másik gépen vagyok éppen, ami szerencsére nem fertőzött, így nem tudom megnézni.
    Egyébként nekem más programokban is dőlt betűs lett az írás. Például a SpywareBlasterben is.
  • takysoft
    #13981
    elég zavaró.
    Axon: neked pl az explorerben is dőlt?
    nekem asszem csak a mozillában
  • Axon
    #13980
    Ennél FONTosabb döntésed most nem lehet :-)
  • kirol
    #13979
    Köszi! Még megFONTolom.
  • Axon
    #13978
    Ha kéred, akkor átküldjük :-)
  • kirol
    #13977
    Valami közös helyről eredhet ez a vírus nem?
    Nekem szerencsére még nincs.
  • Axon
    #13976
    Nekem más programokban is dőlt betűs lett néhány dolog nemcsak itt a böngészőben.
  • takysoft
    #13975
    újraindítottam.. most csak itt az sg.hu-n dőlt minden... meg pár más helyen is.. de az lehet, amúgy is dőlt volt...
  • Axon
    #13974
    Az a helyzet, hogy itt már hárman is elkaptuk ezt a vírust vagy mifenét, de sehol máshol nem olvastam erről semmit.
    Egyébként végig ment a gépemen (nod32, adaware, spybots, spywarebalster, a2squared) de egyik sem talált semmit.
  • Lord Myn
    #13973
    Köszi, már várom, hogy kipróbálhassam.
  • Lord Myn
    #13972
    Én játszom vele, a Mafia az tényleg sokkal, de sokkal jobb, de ne felejtsük el, hogy az 1 etalon, még ha 3,5 éves is már. Ha le tudod nyelni a grafikát és az autók irányítását, akkor egész jó kis játék, de szigorúan a sztori miatt (Amúgy elfogult is vagyok, mert a Keresztapa I-II az egyik kedvencem). Azért sajnálom, hogy nem az Xbox 360-asra tervezett grafikát kaptuk...
  • IMYke2.0.0.0
    #13971
    Vírus. Van rá egy húszasom.
  • takysoft
    #13970
    nálam is minden DŐLT betűs lett....
    mi a ******* ***** ***** van a windowsommal?

  • via_mala
    #13969
    Ja-ja, elkezdtem a feltöltést.
  • kirol
    #13968
    Valaki máris ügyködik az Oblivionnal ketteskén?
  • takysoft
    #13967
    Atlantis Evolution
    mondana róla valaki pár szót?
    végigjátszottam. egész jó volt.
    az érdekelne, hogy van ennek más része is? kapcsolódik-e ehhez valami, vagy ilyesmi.

    meg ha valaki igen sokat tud róla... mit is jelent most a credits utáni anim?
  • MerlinW
    #13966
    Én játszogatok, zsíír..:)
    Kaland-horror-misztikus-FPS. Elején vagyok de eddig elvarázsolós.
  • takysoft
    #13965
    ilyesmi nem az én stílusom. GTA még úgyamúgy, bár abból is a Vice City volt a legjobb.

    Sajna a gengszter/maffia, még a háborús játékokat nem komálom.
    Commandos-szal is ez volt a bajom. írtó jó alap5let, de a WW2 megvalósítás nekem nem jön be.... ekkor jött a desperados, végignyomtam, bár a 2 utsó pályán cheat kellett már... (nem szeretem abbahagyni a játékot csak, mert nem vagyok képes megcsinálni... begolyózni pedig nem fogok az "azért is megcsinálom" elv miatt... volt rá már példa, utána bunkó voltam mindenkivel)

    amúgy semilyen túl realisztikus játék nem tetszik.
    minél távolabb áll attól, amit az utcán látok, annál jobb... és sajna a WW2 nem volt olyan régen...

    ókori róma még ok, cska ne legyen túl valósághű:D
    vagy scifi, esetleg fantasy...
  • serito
    #13964
    Én is ezen a véleményen vagyok, a mafia ( pedig már 4 éves game ) klasszisokkal jobb volt, csak 4x vittem végig.
  • serito
    #13963
    Call.of.Cthulhu.Dark.Corners.of.the.Earth ,
    Ez most kaland, vagy valami hatalmas keverék?
    Játszik vele valaki? Most néztem bele az elejébe, mikor valami tetovált bandát kellett "felszámolni", és a pincében volt rengeteg hulla meg valami szerkezet, ami fogalmam sincs mire való, és most egy újabb megbízást kaptam, hogy keressek meg valakit mert eltünt.
    Szóval mit szóltok ehez e game-hez? Az FPS nézet nem tetszik benne.
  • kirol
    #13962
    Hát azért el lehet szórakozni vele.
  • via_mala
    #13961
    Én megláttam ezt a képet, és rögtön le is mondtam a játékról:

    Azután elolvastam egy-két véleményt is róla, és megbizonyosodtam, hogy jól döntöttem.
  • serito
    #13960
    Most néztem bele a Godfather-be. Hát nem vagyok elragadtattva, a mafia után egy rakás szar. Az irányítás nagyon konzolos, és a helyek felderítése egyenesen idegesítő. Pedig már hónapok óta várom a megjelenést, hogy végre valami olyat kapunk mint pár éve a mafia volt. Sajnos ez nem jött be a fejlesztőknek, szerintem túlbonyolították az egészet.
    Na mindegy legalább lesz mégegy játékom amibe csak belenéztem, de nem vittem végig.
  • via_mala
    #13959
    Most látom, hogy bezavarta a fórummotort a szögletes zárójel, nem baj így is működik a link...
  • IMYke2.0.0.0
    #13958
    MerlinW: A "Nyomozó" [Private Eye] is törölhető már... Köszi a türelmet!
  • via_mala
    #13957
    Blitzkrieg 2 1.4 crack (6.9 MB)
  • Axon
    #13956
    Mégha az lenne... az legalább holnap reggelre elmúlna :-)
  • Kiru
    #13955
    Tomsess-nél ás nálam is fenn áll! 13875/13883 Egyenlőre - legalábbis én - nem találtam megoldást.
  • M.A.D.
    #13954
    regeditben tárolja asszem a default betűtípust bootnál.
    hklm ....stb....fejből nem tudom.
  • M.A.D.
    #13953
    A sok sör...ugye? :)
  • Axon
    #13952
    Megnéztem mindent de nem találtam semmi gubancot a területi beállításokban. Az összes létező vírus, spyware, adware, trójai keresőmet ráengedtem, de semmi javulás. Valakiknek már volt ilyen problémájuk itt a topicban, de nem találom, hogy mikor is volt az.
  • Kiru
    #13951
    Azért, ha valaki tud erre a dőlt betűt "virusra" valami megoldás, akkor írja meg, mert engem is piszkosul zavar.
  • Atomreaktor
    #13950
    :))
    asszem nálam már volt ilyen vmikor.
    vmi területi nyelvi beállítás vagy ilyesmi mászhatott el.
  • Axon
    #13949
    Ajaj...gáz van. Nem csak a böngészőmben lett minden dőlt betűs, de a többi programban is döltbetűvel jelenik meg a szövegek nagy része.
  • MerlinW
    #13948
    Ok. Private maradt.
  • Kiru
    #13947
    Bólintok
  • kirol
    #13946
    Részemről is.
  • takysoft
    #13945
    Kiprbáltam az Atlantis Evolution-t.
    persze már az elején megakadtam, walktrough keresés közben úgy láttam, mintha ennek több része is lenne.
    ez valami sorozat?


    merlin... bólintok
  • IMYke2.0.0.0
    #13944
    Private Eye maradhatna még délután 5-6-ig?
    A többi mehet az Örök Vadászmezőkre :)