33675


  • Tomsess
    #14023
    Jaja, már 2005-ben
  • kirol
    #14022
    Mért, ott már megjelent?
  • Tomsess
    #14021
    Igazad van...az Arial betűtípussal van a hiba. Ha megnyitom a word-öt ott is alapból mindent dőltbetűsre tesz. De nemtom hogy állítsam ezt vissza. Megtaláltam a winxp-ben az arial betűtípust,de az ránézésre normális és hiába indítom el nemtok vele semmit sem csinálni
  • Tomsess
    #14020
    Ebben ne légy olyan biztosOroszországban már egy tonnányi díjat bezsebelt és a HL2 meg a GTA: San Andreas mellett 3 hónapig vezette az eladási listát
  • szotyimutyi
    #14019
    Egészen más típusú játék lesz, nagyon jónak tűnik.
  • kirol
    #14018
    A Fahrenheit -et soha nem győzi le, ez nem kérdés!
    (Ott azt írják lehet)
  • Tomsess
    #14017
    Szerintem is állati egy gamma...de valszeg késik a megjelenés
  • Atomreaktor
    #14016
    hajaj. sztem nagyon jó lesz.előzetes
  • kirol
    #14015
    Valaki hallott erről a játékról: Pathologic?
    Elvileg tegnap jelent meg.

    Rel. date: March 24, 2006 (www.adventuregamers.com)
  • Tomsess
    #14014
    Vki nem tudná feltenni nekem a szerverre a Forever Worlds-öt meg az Ecstatica 2-őt vagy a Hitchkock - The Final Cut-ot?
  • kirol
    #14013
    Hát tényleg szebb a képek alapján, mint a régi. Kíváncsi lennék menne e az új a régi mentéssel. Mert nem kezdeném előrről, annyira azért nem jó.
    Az új meg talán nem fagyna le mindig.
  • Tomsess
    #14012
    Érdekes mert én le sem töltöttem a magyarítást hozzá, ergo be sem játszottam. Szal akkor csak a sima AE csinált vmit. Egyébként én már rég letöröltem és még mindig olyan
  • Axon
    #14011
    takysoft: Nem tudod véletlenül, hogy az UHA tömörítőnek van-e linuxos verziója?

    Más. A parancssoros uha az még csak béta, míg a winuha már rc verzió. Ez azt jelenti, hogy nem ugyanaz a kettő? Mert a parancssorossal meg tudnám csinálni, hogy egy kis .bat file segítségével kijelölök több tömöríteni kívánt állományt, majd itt hagyom estére a gépet és reggelre kész van minden, míg a winuha-val nem tudok egyszerre több dolgot is kijelölni tömörítésre, hogy szépen egymás után tömörítse be mindet. Ha pedig a parancssoros uha még csak béta és emiatt esetleg kisebb tömörítési arányt lehet vele elérni, akkor azt mégsem alkalmaznám.
  • Axon
    #14010
    Nekem végre visszaváltozott minden álló betűre. Pontosan nem tudnám megmondani, hogy mit is csináltam. Először is eltávolítottam az AE-t. Még nem történt semmi, majd újra telepíteni próbáltam az AE magyarításában levő Atlantis.ttf-t. Erre kiírta, hogy nem lehet telepíteni, mivel az már telepítve van. Belenézve látom, hogya sima normál Arial betűkészlet van benne.
    Namost itt jöhet a bibi, mivel a gépen levő eredeti Arial az nem ttf hanem más betűkészlet és külön fontkészlet van minden tipushoz (normál, dőlt, félkövér, döltfélkövér). Míg az Arial .ttf az csak egyetlen betűkészlet és gondolom szoftveresen állítódik elő belőle a dőlt és félkövér verzió. Na gondolom ez zavarta meg a gépet.
    Egyszer ráklikkeltem a betűkészlet telepítőben az eredeti Normál Arial betűkészletre, majd elindítottam a böngészőt és minden visszaállt normál betűre. Szóval ott próbálkozzatok.

    Szerintem az AE magyarításából simán ki kell törölni az Atlantis.ttf-et, tehát nem bemásolni a játék alkönyvtárába és akkor nem jelentkezik ez a probléma.
  • Axon
    #14009
    Megvan a bűnös. Tényleg az AE magyarítása a hunyó és az abban levő ttf betűkészlet.
  • Axon
    #14008
    Volt ott az AE-hez valami fontkészlet is. Lehet, hogy az kavart be.
  • Axon
    #14007
    "Legújabbak közül akkor az Ankh és a Keepsake esetleg a Scratches. Ja meg a CSI 3. "
    "Én felraktam az utóbbi 1-2 hétben : Silkroad Online, Psychonauts, Mystery of the Druids, CSI3, Keepsake, Scratches, Call of Cthulhu, Ankh, Atlantis Evolution , Dreams to Reality."

    Amiket itt felsoroltál abból én csak az AE-t és a Call of Cthulhu-t raktam fel.
  • Axon
    #14006
    Bocsi, akkor négy :-)
  • Axon
    #14005
    Az Ankh-ot és a Keepsake-t még nem próbáltam ki, úgyhogy azok kizárva. Az AE-t valóban kipróbáltam, sőt most is fent van, mivel nagyon tetszik, de ha az lenne a bűnös, akkor elég későn jelentkezett, telepítés után bő egy héttel.
    Én inkább valami kártevőre gyanakszom. Az összes munkahelyi gép tűzfal mögött van. Van a melóhelyen egy új internet kapcsolat, ami nincs tűzfallal védve. Gyorsan rákapcsolódtam, mivel torrent-et akartam használni, ami eddig a tűzfal miatt nem ment. Nos a gépemen nincs semmilyen tűzfal bekapcsolva (mivel tűzfalszervert használtam eddig) és el is felejtettem bekapcsolni még a winXP alap tűzfalát is. Ettöl függetlenül a többi védelem (Nod32, stb.) ment, de úgy látszik az kevés volt. Az alatt a két nap alatt lett dőltbetűs, amikor tűzfal nélkül használtam a netet.
    Most már újra a tűzfalszerver mögött vagyok, de már késő. Nekem akkor változott át dőltbetűsre, amikor az sg főoldalára klikkeltem, majd ott rámentem az első hírre. Az oldal már dőltbetűvel jelent meg.
    Az tényleg roppant furcsa, hogy az egész világon csak mi hárman kaptuk volna meg ezt a nyavaját.
  • takysoft
    #14004
    Emberek, a listából kizárólag az Atlantis lehetett, mer én cska azt tettem fel.
  • via_mala
    #14003
    Szerintem is ez "csak" egy remake lehet, bár ugyanaz a GMX Media csinálta, mint a 2004-ben kiadott változatot.
  • Tomsess
    #14002
    Sztem akkor is ez csak átdolgozás full 3D-be...
  • kirol
    #14001
    Engem továbbra is az érdekel, hogy ez full a Martin Mystère?
  • via_mala
    #14000
    Kijött a Crime Stories.
    [spoiler]As a brilliant young FBI agent, you have been called
    upon to investigate the savage murder of the highly
    reputed scientist, Professor Eulemberg. What
    sensational secret has Eulemberg uncovered that have
    made him the victim of such a heinous crime? Your
    investigations into the murder will take you all over
    the world as you are confronted with many dangerous
    and exhilarating adventures. Only you will be able
    to solve this horrific crime ? that is if you act
    fast? and keep your wits about you[spoiler]
    Érdekel ez valakit? (580 MB)
  • Kiru
    #13999
    Az elmúlt fél órában letörölten az Ankh-ot. Mikor itt beszélgettünk közben az alább leírt helyen kapcsoltam azt a kisegítő lehetőséget - hogy le tudjam írni az elérhetőségét. De most végül is nincs bekapcsolva.
  • kirol
    #13998
    Nem tudom láttátok e ma a hiradót, de halálra röhögtük magunkat.
    Egy férfit megkéseltek, a riporter megkérdez egy szemtanút:
    "Láttam kijönni a kezében egy véres késsel, azonban nem mertem odamenni hozzá. De hozzávágtam egy széket!"

  • Tomsess
    #13997
    Állítgattál valamit?
  • Kiru
    #13996
    CSODA TÖRTÉNT!!!! Egy hét után visszaállt álló betűre. De hogy mit csináltam???? Nem tudom. És, hogy ez így is marad????
  • Kiru
    #13995
    Az Atlantisznál nem a magyarosítás kavart be? Én korábban már játszottam vele, akkor nem csinált ilyet.
  • Kiru
    #13994
    Egyébként ha a Eszközök/Internetbeállítáok/Kisegítő lehetőségek/A weblap betűtipusainak figyelmen kívül hagyása kockába pipát teszek akkor az oldal visszavált állóbetűre - igaz elég apró betűre. A többi betűre vonatkozó beállítás hatástalan.
  • IMYke2.0.0.0
    #13993
    Atlantisz esetleg?
  • IMYke2.0.0.0
    #13992
    Akkor kiesett: Call... és Ankh.
  • Kiru
    #13991
    Mielőtt dőlt betűs lett az Atlantiszt, Keepshake, Scratches,Call of Cthulhu az Ankh-ot raktam fel.
    Én először az Ankh-ra gyanakodtam, de a törlése után is maradt minden.
  • IMYke2.0.0.0
    #13990
    Én feltettem a Call of Cthulhu-t - és nem okozott gondot. Azt kihúzhatjuk.
  • Tomsess
    #13989
    Én felraktam az utóbbi 1-2 hétben : Silkroad Online, Psychonauts, Mystery of the Druids, CSI3, Keepsake, Scratches, Call of Cthulhu, Ankh, Atlantis Evolution , Dreams to Reality.
  • Tomsess
    #13988
    Na akkor innen jön a kalandjátékos része Meg kell találni mi a közös bennünk. Mindenki WinXP-t használ? Az már tuti,hogy nem netböngésző függű. A szerveren fellelhető kalandjátékokat gondolom mind kipróbáltuk. Legújabbak közül akkor az Ankh és a Keepsake esetleg a Scratches. Ja meg a CSI 3. Az érintettek közül mindenki bejátszotta eme remekeket?
  • Kiru
    #13987
    Vagy még valaki???
  • IMYke2.0.0.0
    #13986
    Írjátok le, milyen progit tettetek fel az elmúlt napokban...!
  • Kiru
    #13985
    HÁRMAN????
    Akkor számoljunk: Axon, Tomsess, takysoft,Kiru
    Ez már NÉGY
  • Tomsess
    #13984
    Nekem internet explorer van szal abban is dőlt. Sőt a Nero-ban is dőlt és szinte mindenhol olyan. Nemtom mi a franc van. Kerestem már neten,de semmi infó. Pedig ez már csak vírus mert már 3-an megkaptuk. Vagy vmelyik új játék (sztem csak ez lehetett) játszott be vmit aminek nem kellett volna bemennie. Én az Ankh-ra vagy a Keepsake-re tippelek. Sőt még az Atlantis Evolution is csinálhatott vmit