33675


  • IMYke2.0.0.0
    #14063
    Nekem meg egy komplett gépet... hihihih
  • Atomreaktor
    #14062
    hcgamer oldala nálam sem megy, nem tom mi lehet.
    oblivion 4-et már én is szedem;)
    csak vennem kell hozzá vidkarit ha játszani is akarok vele:)
  • serito
    #14061
    A HcGamer oldalával mi van? Tudtok valamit?
    The Elder Scrolls IV: Oblivion
    Ezzel a szerepjátékkal játszik valaki? A grafika szinte mindent megszényenítő, bár gépigényes nagyon, de eszméletlen. Még nem nagyon játszottam szerpjátékkal csak a neten egyszerübb változatokkal, de ezt most biztosan leszedem.

  • szotyimutyi
    #14060
    Boldog szülinapot, kalandos évet!
  • Atomreaktor
    #14059
    áááááááá, végreeee;)
    mi lesz itt idén kaland téren, asszem fel kéne mondani melóhelyen no meg megnyerni előtte a lottót:)
  • Atomreaktor
    #14058
    bazz:))
    akkor majd lehet tőled kérek lelki tanácsot:)
  • Atomreaktor
    #14057
    Boldog Szülinapot Lez!
    rem még sok kalandjátékban meg buliban meg mindenben egyéb jóban lesz részed;)
  • mandm
    #14056
    A ttf fájlokat egyszerűen a sajátgéppel, vagy az intézővel bemásolod a windows\fonts könyvtárba. Ha ugyanitt duplaklikkelsz a ttf fájlra, akkor megmutatja mintában az adott betűtípust
  • takysoft
    #14055
    DŐLT FONT hiba MEGOLDÁSA!!:::

    a windows\fonts konyvtárból kimásoli minden arial*.ttf file-t valahova
    Start menu/futtatás: C:\windows\fonts (vagy kikeresed a sajátgépben)
    az arial betütípusokat kijelölod, majd Delete.
    Az ablak Fájl menüjében lesz egy olyan pont, hogy új betűkészlet telepítése vagy mi.
    A kimásolt fileokat visszatelepíted, azt minden jó lesz

    GYK
  • takysoft
    #14054
    nekem van barátnöm
    nem sietjuük el, de már 2.5 éve egyut vagyunk
    szeretem
  • LezLee
    #14053
    Kössszii.
    Ezek szerint akkor én egy picit el vagyok késve, mert se nem vagyok nős, és gyerekem sincs. Bár egyre nehezebb látni, hogy lassan az összes haverom megnősült, épp most lesz megint nyáron egy másik haverom esküvője, és szomorú azt látnom, hogy 2 haverom is olyan nőt vett el, akibe nem szerelmes, szóval én inkább kivárok, de csak azért nem nősülnék, hogy legyen mellettem valaki, meg hogy szüljön gyereket.
    Na Offnak vége.
  • takysoft
    #14052
    agyanaz a hiba.. ha meg tudod oldani szólj.
    hogy lehet egy betütípust telepíteni?
  • takysoft
    #14051
    nincs linuxos.
    az uha fejlesztője szerint a kovetkező verzióból lesz linuxos is, meg nem lesz benne a 2 GB-os korlát remélhetőleg.

    a WinUHA egy GUI. grafikus inferface windowshoz, ami az uha-t használja, de attól különböző project. persze lehet, hogy a fejlesztők ismerik egymást, segítik egymást, de az UHA jelenlegi(és mindenkori) fejlesztője egy sor forráskódot nem írt a GUI-ba, míg a gui készítőjének sincs köze au uha-hoz. ő csak a grafikus inferface-t, a nyelveket, a grafikus önkicsomagolót stb csinálta.
  • IMYke2.0.0.0
    #14050
    Dreamfall GOLD!
  • serito
    #14049
    Nálam az élet még mindíg úgy gondolja, hogy maradjunk együtt, és remélem ez örök lesz. Imádom a feleségem, és persze a gyerekeimet is!
  • M.A.D.
    #14048
    Érdekes ez a 25-ös szám. Én akkor nősültem majdnem (5 és fél évet húztunk aztán le), de aztán az élet másképp gondolta. :)
  • serito
    #14047
    Rengeteg gépet megjavítok naponta, hardware software...stb, de albatron lappal ritkán találkozom, ha igen akkor is már késő mert általában azért kerül hozzám mert már kilehelte a lelkét. Ha van egy kis pénzed azt mondom cserélj, ha nincs....!?
  • Tomsess
    #14046
    Akkor úgylátszik az egész bandából én vagyok a legfiatalabb a 17 évemmel
  • Tomsess
    #14045
    Megkésve picit, de boldog születésnapot LezLee
  • serito
    #14044
    Én meg 25 évesen nősültem, azóta van 2 gyerekem, és átléptem a 30-at. Innét már csak öregszik az ember.....:--))
  • M.A.D.
    #14043
    Én azt ünnepeltem utóljára. 10 éve annak már. :((
  • LezLee
    #14042
    Köszi szépen mindenkinek, aranyosak vagytok. Hát ez van megint 1 évvel öregebb lettem, és egy jó kis éjszakázással ünneplem magam :) A bulit meghagyom hétvégére.
    Amúgy kimondani is rossz: most lettem negyed évszázados :))
  • M.A.D.
    #14041
    off: ajaj! erre én is gondoltam, ...3 vinyó is van otthon. egyiken van csak a rendszer már vagy (3 éve). lehet, mert nem engedi a másik kettőre feltelepíteni az xp-t. viszont a régi abit kg-7es lappal simán megy minden. ahhoz meg a 9600-as kártya nem jó (azért van tartalékba egy 9100-as). :)
    ide foglalat hiba lenne? ennek az albatron kx600 pro-nak bonyolultabb a bios-a mint a kg-7esnek.

    on:
  • serito
    #14040
    Ez érdekes, és tényleg furcsa, hogy az oroszok első ránézésre csak maguknak csinálták ezt a gammát. De az is lehet, hogy csak tesztelték az orosz gémerekkel, és ha jó visszajelzést kapnak (mint ahogy ezt meg is kaptákj )csak akkor kerül ki a nemzetközi gamepiacra.
    Ha meglesz teszteljük aztán meglátjuk, hogy jogos volt-e a "Best of és Game of the Jear " titulus.
  • serito
    #14039
    Isten éltessen LezLee!
  • serito
    #14038
    Első olvasásra hardware hiba, méghozzá HDD. Próbáltad már egy másik vinyóval?
    Az ilyen hibajelenséget a HDD szektorhibálya szokta csinálni, bár nem minden esetben. Vagy alaplap ide vezérlő.
  • MerlinW
    #14037
    Sok boldogságot LezLee!:)
  • Axon
    #14036
    Boldog szülinapot LezLee! :-)
  • M.A.D.
    #14035
    Boldog szülinapot!
    Off:5let? Üresjárásba megy szépen minden otthon, de pl. a Scratches vagy bármi 1-2 percen belül fagyaszt. Viszont régebbi alaplappal és videókártyával simán megy minden (csak természetesen nem olyan minőségben). Hardware vagy softwarehiba? Ez itt a kérdés. Érdekes még megemlíteni, hogy nem tudok reinstall csinálni winxp-nél, mert mikor újrabootol a cd első betöltése után már ott lefagy (fekete képernyő, bal felső sarok kurzor).

    On:
  • CrucifX
    #14034
    Boldog szuletesnapot LezLee!
  • MerlinW
    #14033
    Kiadótol függ.
    Ha az elsődleges kiadó internácionál:) akkor angol az elsődleges nyelv. E téren kisebb országokban mint mi, ukrajna, lengyelo. stb szükség van a nagy kiadókra. egy Oroszhonban (többek közt akkora népesség mellett) valszeg megoldják ezt országon belül, és csak utána fognak foglalkozni a többi országgal
  • szotyimutyi
    #14032
    Érdekes, hogy mostanában angolul jelennek meg a játékok utoljára.
  • MerlinW
    #14031
    Sztem csak angolul nem jelent meg. Ha oroszul sem jelent volna meg, nem kapta volna meg a 2005 játéka elismerést vagy négy nagy magazintól.

    http://www.pathologic-game.com/eng_index.htm

    February 14
    In 2005 the game "Pathologic" in Russia is:
    * The Best Game of the Year. "The Best Computer Games" magazine.
    * The Best Russian Game of the Year. www.GamesLife.ru.
    * The Best Debut of the Year. www.playground.ru.
    * Top Five of the Year. www.ixbt.com.
    * Top Three together with HL2 and GTA:San Andreas for three months long www.igromania.ru.
    * "The Most Non-standard Game" Russian Game Development Conference 2005.

    November 20
    Pathologic
    English version of the game is complete.

    September 07
    Frogster and Buka announce a deal
    Frogster Interactive Pictures licensed Pathologic. Licensed territory Germany, Austria and German speaking part of Switzerland.

    May 31
    The Pathologic game has been released in Russia
    The game will be available in Russia 09.06.05.
  • serito
    #14030
    Még nem jelent meg legalábbis az nforce.on a mai napig sem jegyzik.
    Amúgy tényleg a fahrenheit legyőzőjének várományosa lehet, de félek, hogy a gyengébb grafika lesz a veszte, bár ha a sztory leglább olyan jó lesz mint a fahrenheitben akkor talán.
  • Tomsess
    #14029
    Sztem a másodikon már nincs sok,de az elsőn azon van. Sőt arról már sztem lemehetne a Necronomicon is
  • Lord Myn
    #14028
    Btw: Melyik szerverre lehet feltölteni? (azaz: melyiken van hely?)
  • Lord Myn
    #14027
    Ez az nforce-on is oda volt írva, ezért nuke-olták... (dupe).
  • Tomsess
    #14026
    állati nagy újításokat képesek belerakni
  • kirol
    #14025
    Ja bocs, van változás.
    A bal felső sarokba beraktam egy "M"-et erre kell kattintani, hogy bejöjjön a mentés, amit eddig az F1 csinált. Meg még a menüben is lecserélték a feliratot.
  • kirol
    #14024
    Ez a Crime Stories tök ugyan az , mint a Martin Mystére. Semmi full 3D,ugyan úgy néz ki.