33675


  • MerlinW
    #14223
    Gyáá TR topikban tojnak rám:) Ha valaki játszik vele és eljutott az estélyis pálya utáni (de jó az estélyis is) szintre akkor dobjon mán nekem egy mentést mert én mentés nélkül load-oltam véletlenül:))

    Hallow of the Ori:)
  • serito
    #14222
    Már én is kérdeztem, pár nappal ezelött. Mostanában valami gáz van a HcGamer oldalán. ????
  • M.A.D.
    #14221
    Jó kis Fates Warning....
    na...ON:
    nem offolok
  • M.A.D.
    #14220
    Én meg lassan kezdek berúgni! :))) És ez nem ám valami tréfa(sz). :)
  • Tomsess
    #14219
    Skacok a Daemonica-nak nem tudnak vki feltenni egy .cue fájlt is. Mert így sehogy sem tudom bemountolni és a neten sehol sem találok hozzá
  • CrucifX
    #14218
    Hat nem benabb mint az evek ota ismert, mar total unalmas alhirek generalasa, amirol ugyis egy percen belul kiderul, hogy mi is az abra - ez amolyan erdekes kis multidezes, nekem bejon :)
  • IMYke2.0.0.0
    #14217
    Nekem tetszik... 550 MHz-es Athlon... Csökkenő Celeron árak... Mégis lesz Abit Athlon alaplap... régi szép idők :))))))))))
  • MerlinW
    #14216
    Te mi a frász van HCG-vel?:) Ha április 1 akkor elég béna 5let:)
  • CrucifX
    #14215
    By the way, nincs meg valakinek a Starship Titanic? '98 óta vadászom rá, eddig nem sok sikerrel :(
  • CrucifX
    #14214
    Felért, lehet tölteni az 1-es serverről!
  • Lord Myn
    #14213
    Bizony megjelent! És támogatva vannak már a High/True Color üzemmódok, szóval megy vele a Spycraft, Last Express, 11th Hour (persze erős proci nem árt!).
  • CrucifX
    #14212
    Igen ilyenek, de nem lótifuti próbálkozásokról van szó, az Infocom volt a stílus zászlóvivője - nem lehet ezt elmondani kérem, feltöltöm az első szerverre, nem egy nagy csomag, nem tart sokáig! :)
  • takysoft
    #14211
    4. pontban egyetértek. elnézést, ha leszaroztam, hisz minden idők egyik legnagyobb 5lete volt. csak a megvalsítás volt szar szerintem. Egy Dos Navigator tudása és kezelhetősége merőben felülmúlta.


    Más

    DosBox 0.65 megjelent!
  • Axon
    #14210
    Mit jelent ezesetben a "szövegalapú" kifejezés?

    Commodore 16-on voltak szöveges kalandjátékok, semmi grafikával.

    Egy napsütötte mezőn vagy. Északra egy vár látható, nyugatra egy sötét erdő
    é
    A vár előtt állsz és egy marcona őr van előtted
    beszél őr
    Királyunk nagyon szomorú, mert halálos beteg a lánya.


    Szóval ilyesmik voltak :-)

    Ezek is ilyenek?
  • MerlinW
    #14209
    Jaja, már ki is probáltam. Izé... dinamikusabb mint az előző, de meg sem közeliti az elődöket (1-5)
  • kirol
    #14208
    Már van reloadad is.
  • MerlinW
    #14207
    Azta mindenit... Tomb Raider...

    HARD DRIVE:
    9.9GB free disk space

    10 giga???? hátezeknagyonhülyék... tömörítésről nem hallani?:D
    Most csinálhatok helyet... váá
  • CrucifX
    #14206
    Nemnem, ez PC-s release, nem is olyan régről, a benne foglaltatott játékok a WinFrotz interpreter mellett:

    A mind forever voyaging
    arthur
    the quest for excalibur
    Ballyhoo
    Beyond Zork
    Border Zone
    Bureaucracy
    Cutthroats
    Deadline
    Enchanter
    Hitchhikers Guide to the Galaxy
    Hollywood Hijinx
    Infidel
    Journey
    Leather Goddesses of Phobos
    Lurking Horror
    Moonmist
    Nord and Bert couldn't make heads or tails of it
    Planetfall
    Plundered Hearts
    Seastalker
    Sherlock : the riddle of the crown jewels
    Shogun, Sorcerer
    Spellbreaker
    Starcross
    Stationfall
    Suspect
    Suspended
    Trinity
    Wishbringer : The magic stone of dreams
    Witness
    Zork 1 2 3
    Zork Zero
    Zork the Undiscovered Underground
  • via_mala
    #14205
    Erről van szó?
  • kirol
    #14204
    Hú, most látom, 1 CD-s a demo.
  • kirol
    #14203
    A Pathologic demoja ma jelent meg.
    Próbálta valaki?
  • MerlinW
    #14202
    Majd hétfőn rátérünk:) Addig csináljatok helyet valahol, részemről minden törölhető mind2 szerverről:)
  • via_mala
    #14201
    Tomb Raider Legend
    Lara Croft returns in another installment of the Tomb Raider series.
    Tomb Raider: Legend breathes new life into the Lara Croft franchise. Lara comes alive with intricately animated expressions, moves and abilities. An arsenal of modern equipment, such as a magnetic grappling device, binoculars, frag grenades, personal lighting device and communications equipment, will allow gamers to explore wonderfully rendered levels as never before.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    4.25 GB hely kell neki! Nem ígérem, hogy hétfőn fel tudom tölteni, de esetleg besegítek.
  • CrucifX
    #14200
    Sikerült letöltenem az Infocom Collection-t, ha érdekel valakit minden idők legjobb szöveg alapú kalandjátékgyűjteménye, szóljon, szívesen feltöltöm!
  • kirol
    #14199
    Most látom hogy kiadták a "Crime Stories Official Trailer.wmv" -t.
    Hát hogy ezek mekkora parasztok.
    Ez a videó nem is ebből a verzióból van, mert mint mondtam, ebben már a bal felső sarokban ott van egy kis ikon egy "M" betűvel, a videóban meg nincs, vagyis az első Martin Mystere ből csinálták.
  • IMYke2.0.0.0
    #14198
  • Axon
    #14197
    Tetszik? :-)

    Csak szerénységem tart vissza, hogy éteri magasságokba tömjénezzem, brilliáns programozói tudásomat :-)
  • Atomreaktor
    #14196
    mester vagy:)))
  • serito
    #14195
    Köszi próbálkozom.
    A TR Legend-re én is jeletkezem. Bármelyik "sz-en" szívesen veszem.
    Ja a tudat, meg, hogy nem starforce-os a szinte biztos game-ezést jelenti.
  • Axon
    #14194
    Addig is jöjjön valami kis pihentető.

    Ezt most írtam assemblyben:

    programocska

    Pontosabban nem most írtam, csak most jutott el oda, hogy lefordul hibamentesen és egyáltalán működik :-)
  • Axon
    #14193
    Ezt eddig nem ismertem. Majd leszedem és tesztelem.
  • MerlinW
    #14192
    TR: Csinálok neki helyet, ill ha hétfőig nem rakja fel valaki, akkor majd én.
    Axon: ott a CureROM progi, bármilyen Securomos cuccot elindít tökölés nélkül. Jobb mint a crack, főleg ahogy Core Designt ismerjük jön majd pár patch Larára...:)
  • IMYke2.0.0.0
    #14191
    Támogatom. S jó lenne a TLJ2-őn készíteni nekije helyet...
  • Axon
    #14190
    Most látom, hogy megjelent Lara Croft újabb kalandja.
    Egyelőre még nincs hozzá törés, de ez már csak percek kérdése lehet, mivel nem Starforce védelem van rajta :-)
    Taposni kellene neki egy kis helyet valamelyik szerveren.

    Említettem már, hogy a 2. részt végigtoltam és még az ezzel kapcsolatos levelem is megjelent az akkori 576 KByte-ban?
    Na ezt most nem dicsekvésként említettem, csak mégis :-)
  • Axon
    #14189
    Köszi!

    Már éppen kérni akartam a feltöltését :-)
  • via_mala
    #14188
    Ha megnézed a screenshot-okat, akkor láthatod, hogy ez egy ilyen izometrikus nézetű játék, nem igazán kimagaslóan részletes a grafikája. Ebből kifolyólag nem is kell nagynak lennie, elég ha jó a történet, a hangok, a zene, és hangulatos. Persze, hogy ez mennyire igaz, azt még én sem tudom, majd valaki kipróbálja, és mond róla pár szót.
  • Atomreaktor
    #14187
    köszi:)
    amúgy miért ilyen kicsi a mérete? remélem azért nem C kategória lesz:)
    bár úgyis mindegy, csak a tudat, a tudat...:)))
  • via_mala
    #14186
    Gondolotam, hogy lesz rá érdeklődés. :D

    <span class="bb-style-medium">Daemonica</span> az egyeskén!
  • Atomreaktor
    #14185
    igen:)
  • MerlinW
    #14184
    Odahuzod mondjuk az elsőre (tökmindegy a sorrend), oszt pöckölgeted lassan fel többször. Mikor a leggyorsabban esik vissza a bigyó, utána következő pöcköléskor mikor fent van, kattintasz és az beakad. Majd jöhet a többi ugyanígy. Minél nehezebb a zár annál hasonlóbbak a leesési sebességek, azaz annál jobban kell figyelni, ill tovább pöckölgetni, hogy levágd melyik a leggyorsabb állapot.