33675


  • Axon
    #14263
    Na kedvet kaptam én is egy kis Catalyst driver frissítéshez. Nem tudom hanyas verzió volt fent, de a dátuma 2005 februári volt :-)
    Most már a 6.3-as van fent.
  • serito
    #14262
    Ez elkeserítő.
    pontosan az ilyen dolgok miatt nem próbáltam még ki a (nem gyári ) drivereket, és egyéb javító progikat. Most telepítsek vagy ne? Lehet, hogy a rendzeres quicksave mellett maradok, ha kilépne akkor is tudom folytatni ott ahol éppen voltam.
    Majd meglátom. Azért köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #14261
    Én kipróbáltam a legújabb Omega-t, de amint a gép újraindítása után azt tapasztaltam, hogy a betűk - mindenhol! - elmosódottak lettek, függetlenűl a betűtípustól és mérettől, a monitor frissítési értékétől [LG1915S, 19" monitor, 75 Hz], uninstalláltam.
    A Catalyst 6.3-assal gyönyörű, tűéles a kép, és a betűk sem recések, elmosódottak, meg egyebek...

  • serito
    #14260
    Köszi már letöltöttem, de még nem telepítettem, majd ma este kipróbálom.
    Rermélem igazad esz, meg a többi embernek is akik Ati-hjoz Omaga drivert használnak.
  • serito
    #14259
    Akkor nem tudok mit mondani Szervíz!!
  • MerlinW
    #14258
    ATI-s Oblivionosok azt írták mind hogy 15fps növekedést és stabil játékot kaptak Omega után. Én nemtom vidiás vagyok.

    http://omegadrivers.net/
  • Tomsess
    #14257
    1000 köszönet
  • Lord Myn
    #14256
    Folyamatban az 1-esre...
  • kirol
    #14255
    De ez valami más, eddig is volt egy "kattanás" bekapcsoláskor, de ma délutántól ez valami teljesen más. Eddig nem volt ilyen, most ropogássorozat van legalább 1,5mp-ig. Mivel ez eddig nem volt, szerintem ez nem normális dolog.
  • serito
    #14254
    A legujabb ati driver van fenn. NO omega. Nem tudom az omega driver segítene?
    Nem szoktam használni.
  • CrucifX
    #14253
    Feltöltve Innocent-el együtt, mert az lenne az első epizódja :)

    Myst 1 kerestetik Lord Myn! :)
  • Kiru
    #14252
    Nem vidkártya driver gond lehet??
  • serito
    #14251
    Ha pattog recseg a monitorod az nem baj, ha CRT. Mivel a monitorok 27.000 volt-al működnek, a feltöltődéskor ropog pattog a monitorban a mágnestekercs/ek.
    Ne félj nem lesz gond!
  • serito
    #14250
    Az a gáz, hogy még mindíg kilépked a game. Megcsináltam amit mondtál, kikapcsoltam az autó mentéseket. A probléma nálam akkor szokott előfordulni mikor megnézem mi van az embernél akit éppen szétvágtam, és becsuknám az ablakot ami megmutatja mi van nála.
    Nem tudom mit tegyek, de még így is jó csak gyakrabban kell az F5-őt nyomnom.
  • kirol
    #14249
    OFF
    Amikor nem vagyok a gépnél, de be van kapcsolva, hogy kevesebb áram fogyjon, többekközött a monitort is kikapcsolom. Most hogy bekapcsoltam, egy csöppet megíjedtem. Iszonyú ropogás hallatszott a bekapcsoláskor, mintha valami üveg pattogott volna. Megcsináltam párszor, áramtalanítottam is, de csak csinálja. Mi lehet ez? Nem szeretném, ha az arcomba robbanna vagy valami ilyesni. Kb 2,5 éves Fujitsu Siemens 19"CRT monitor.
    ON
  • Tomsess
    #14248
    Ezer köszönet érte, ha még lenne kedved feltölteni ezt a Gulilty-t ha már MerlinW is annyira dícséri azt is megköszönném
  • CrucifX
    #14247
    Feltöltve mind!
  • MerlinW
    #14246
    Guilty mekkora kaland volt:) De szerettem:)
  • Tomsess
    #14245
    A Big Red Adventure , The Lost Files of Sherlock Holmes meg az Orion Conspiracy jó lenne
  • Lord Myn
    #14244
    Ok, este feltöltöm.
  • CrucifX
    #14243
    De, tökéletes lenne, megköszönném, ha feltöltenéd.
    Btw, két napja portyáztam egyet, az alábbi anyagokat töltöttem le:

    Big Red Adventure
    Darkseed
    Future Wars
    Gabriel Knight
    Guilty
    Innocent
    The Lost Files of Sherlock Holmes
    The Orion Conspiracy

    Akinek kell vmi szóljon! :)
  • Lord Myn
    #14242
    Nekem Myst 1-ből a Masterpiece Edition van meg, az nem jó? (Ugyanaz, csak 8Bit helyett 16bites a grafika és a hangok is tisztábbak)
  • CrucifX
    #14241
    Scratches-t próbálta már valaki?

    Klasszikus MYST 1 kerestetik!
  • Tomsess
    #14240
    Nemtom az Alcohol-nem akarja cue nélkül beolvasni. Találtam hozzá végül is, fel is rakom a szerverre. Most még a Mockba to Berlin-hez kellene nekem egy .cue fájl ha lenne vkinek...ott ugyan ez a problémám.
  • MerlinW
    #14239
    Kirol: Reloaded
    Serito: Valahol ki lehet kapcsolni azt hogy minden ajtó után autosave legyen (asszem ini-ben valahol). Nekem az segített.

    Más.
    Vampire: The Masquerade - Bloodlines Unofficial 2.2 Patch 64MB (2006-03-22)
  • kirol
    #14238
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha fel tudod rakni holnap, akkor melyik veriót? Tomb Raider Legend (c) Eidos RELOADED, vagy Lara Croft Tomb Raider Legend (c) Eidos / Crystal Dynamic *CLONEDVD*
  • Atomreaktor
    #14237
    miért ne tudnád?? all files...;)
  • serito
    #14236
    Nálam az Oblivion rendszeresen kilép, (Oblivion exe hibával).
    Nálad nem fordul elő hasonló? Amiket a FAQ-ban írnak nekem nincsenek. Az ott megadott file nálam nincs, nincs HP nyomi a géphez csatlakoztatva (mivel nincs nyomtatóm).
    Codek is csak a K-Lite codek van fenn.
    Mi lehet a gáz? ( hardware OK )
  • serito
    #14235
    Az elég gyengusz (5-6 óra?) Én is több órányi játékidőt várnék egy TR-től.
    Na mindegy azért kipróbálom. Leglább lesz 5-6 órányi szórakozásom.
    Ez nálam kb 2 hét lesz, mivel napi 20-30 percem van game-ezni, ráadásul, én szeretem kiélvezuni a grafika adta gyönyört, ha van ilyen egy játékban.
    Meglátjuk.
  • kirol
    #14234
    Az kicsit kevésnek tűnik.
  • MerlinW
    #14233
    TRL-ről annyit hogy 5 és fél óra alatt végigjátszottam, 92%-osan ami azt jelenti hogy még a secret keresések is benne voltak..:/

    Egyébként jó nagyon a játék, de az eddigi 20-30 órás TR-ek után izé..
  • serito
    #14232
    Köszönöm, már közben megleltem, és be is zártam a kaput.
    A TR L-re meg várok, nem sürgetni akartam, csak érdeklődöm.
    Bár mitagadás már szívesen játszanám azt is.
  • MerlinW
    #14231
    TR-t mondom hétfőn megdumáljuk, még nemtom mi lesz melóban...

    Oblivionban meg fel kell jutni a főtorony csúcsára és ki kell venni a követ, ezzel bezárul a kapu. Utána már csak 15-öt kell bezárnod:)
  • via_mala
    #14230
    Ha addig nem kerül fel teljesen, akkor a CloneDVD-s változat feltöltésébe be tudok segíteni hétfőn, ill. fel tudom tenni egyedül is, mert kb. 30 perce lejött, de nem ígérem, hogy az egész fel is ér még aznap. Mellérakom majd a Reloaded-es exét is.
  • LezLee
    #14229
    Pedig ott lesz a kulcs valahol, én úgy emlékszem, hogy az egyik ellenfélnél van, el kell venni tőle. Asszem az egyik torony tetején, ahol van egy zárka és benne az egyik katona. Amúgy szerintem a nyíl mutatja hogy merre kell menni, hasznos segítség, használd.
  • serito
    #14228
    Fel tudod tenni a TR Legend-et a szerveredre?
  • serito
    #14227
    Simán csak Crack, és run game? ( TRL )
  • serito
    #14226
    Segíts nekem please, mert nem tudom mit tegyek.
    Hogy lehet bezárni az Oblivien kaput? Martint a papot kellene elvinnem a másik faluba a egy másik paphoz (már nem tudom mi a neve ), de addíg nem jön el velem míg a kapu nyitva van. Szóval segítenem kell egy a kaput vigyázó katonának.
    Már be is mentem szétvágtam mindenkit, csak a torony tetején egy ajtót csak kulcsal lehet kinyitni. Az a kulcs hol van? Van egy terem ahol hangokat is hallok, ott kellene a kulcs.
    Segíts mit tegyek?
  • MerlinW
    #14225
    TR:
    Már elküldék:)
    Reloaded crack van GCW-n

    Obli:
    Oblivionban van a kulcs is elrejtve ha jól emlékszem...
  • serito
    #14224
    Sajna még nincs meg a game!!!
    Tényleg ha jól olvastam Securom7 védelme van. Milyen progit használsz az indításhoz? Antiblax jó, vagy sima cd hide?

    Más.
    Én meg az oblivionnal küzdök, most ott vagyok, hogy meg kell találnom az örököst, a városban ahol kinyílt a gate of oblivion. Átmentem a kapun szétvágtam mindenkit, de a torony legfelső szobájába nem tudok bemenni, mert csak kulcsal lehet, de nincs nálam. Hol van a kulcs?
    Na mindegy megkeresem az örököst a faluban.
    Bocs csak hangosan gondolkoztam.