33675


  • Kiru
    #14303
    Többet nem is kell mondani
  • serito
    #14302
    Off:
    Oblivionra visszatárve:
    Már ott is kérdeztem, de nem nagyon méltattak válaszra, hogy mit kell tennem, hogy szintet lépjek? Nem vagyok RPG master, még nem játszottam ilyen típusú játékkal. Addíg OK, hogy akkor tudok szintet lépni, ha megjelenik egy ikon az iránytúnél (aludni kell )de ezt, hogy érem el? Csak csinálni kell a felvett küldetéseket, vagy mit? Fejleszteni a karakteremet (ami rengeteg pénzbe is kerül )?
    Karakter: ember, nehéz páncél, kard(blades felpörgetve a golyóval amit a kapu bezárásánál szereztem 6-os ebzés), pajzs, sisak....stb.
    Beléptem a Blades rendbe, de szeretnék a tolvajokhoz is bekerülni, hogy a lopott árút el tudjam sózni valahol. Hogy tudom ezt megtenni?
    ON:
  • serito
    #14301
    Hatalmas vagy!!!! Várjuk nagyon.
  • MerlinW
    #14300
    TRL úton van:)
  • Atomreaktor
    #14299
    mert az igazság odaát...
    de ez egy másik történet:)

    épp ezért jött be nagyon pl a sherlock holmes játék.
    dehát ez van, amire vevő a nép azt nyomatják:(
  • mandm
    #14298
    Ugye! Nekem is feltűnt és sajnálom, hogy a jól felépített rejtét, mindig ilyen "olcsó" trükkel oldják meg. Miért nem lehet megmaradni az e világban, miért kell átmenni odaátra?
  • Atomreaktor
    #14297
    :))
    bakk fahrenheit esetében is eleje értelmeen indult de a végére mindig becsúszik egy elveszettnek hitt mágikus halotti maszk, egy-két varázsló, titkos testvériségek, indiana jones, na meg a TEMPLOMOSOK is mindig ott vannak a tűz közelében:) ááááá....:S
  • Axon
    #14296
    Majd akkor benne lesznek az apacsok :-)
  • Atomreaktor
    #14295
    akárki akármit mond, nekem bejött a harmadik rész is. tehát a várom a 4-et is csak a maják aztékok és társaik ne legyenek már benne könyörgöm:))
  • MerlinW
    #14294
    Broken Sword 4

    Idénre igérik, ami jó:)
  • via_mala
    #14293
    Így gondoltam én is, köszi a megerősítést.
  • Lord Myn
    #14292
    Nem egészen... Inkább, a RealMyst ugyanaz, mint ez csak az teljesen 3D-s, ez meg renderelt állóképek sora (azaz a RealMyst egy 3D-s remake). De a játék elvileg ugyanaz.
  • via_mala
    #14291
    Ez ugyebár ugyanaz, mint a RealMyst, csak egy kicsit kevésbé khhmm... szép.
  • CrucifX
    #14290
    Köszi szépen, töltöm lefelé!
  • Axon
    #14289
    Nem ártott volna neki, ha előtte kicsit odaütögeted a betonhoz :-)
    Habár kitudja, lehet, hogy megjavult volna tőle :-)
  • riska
    #14288
    üdv, hogy lehet letölteni az infocom-cuccaidat?
  • Kiru
    #14287
    OK OK OK, bocsi, ha türelmetlennek tűntem
  • MerlinW
    #14286
    Mondtam hogy feltöltöm... Ma nem értem rá sajna, majd holnap.
  • kirol
    #14285
    Remélem, csak nem lesz az hogy semmi baja, max használom akkor tovább és akkor totál kipurcan. Van még idő októberig, mert addig garis, nem is 9.-hóig(akkor hozták ki a raktárból) :)

  • Atomreaktor
    #14284
    :))
    max visszahozzák hogy áá nincs ennek semmi baja:)
    na jó ha ki is jöttek télleg rendesek csak csinálnak vele vmit
    15col rlz hát még a 14:) kis nosztalgia...;)
  • kirol
    #14283
    Hát el is vitték, kijöttek érte.
    Csak az arcom leesett, hogy mikor bekapcsoltuk megint volt kép, viszont a recsegés szerencsére megvolt. :)

    Na potom 2 két és kiderül.
  • serito
    #14282
    Én meg egyszerűen nem érzem magam akalmasnak a játékra, és pont ezért nem is jelentkezem.
  • Axon
    #14281
    Nekünk ez már itt a 3. összejövetel. Most fejeztük be, ismét nem volt ránk szükség. 1 másodpercel lemaradva tippelt, de helyesen. Volt itt most egy srác, ő is kétszer volt már, meg a mostani is kétszer volt.
    Hát ennyi, én biztos nem fogok soha jelentkezni :-)
  • Axon
    #14280
    Bármelyikünk megtudná csinálni egy liter tömény után :-)
  • serito
    #14279
    Még szerencse, hogy garis. Lehet, hogy jól jársz, mert ha nem javítható akkor kapsz egy másikat, és ha nincs ilyen típus akkor meg vagy jóváírják, és vehetsz egy másikat, vagy ajánlanak helyette, egy hasonló paraméterekkel bírót. De arra figyelj, hogy rosszabbat ne fogadj el. A garanciatörvény timondja, hogy ha készülék cserére kerül sor nem kaphatsz rosszabb minőséget mint a meghibásodott termék volt.
  • kirol
    #14278
    Ja és muszály voltam előszedni a régi monitorom, ha így lehet nevezni. Kis 15"-os és iszonyat zavar a 75 hz -e így a 100 hz után, és milyen pici, el se hiszem ezt használtam régen.
  • kirol
    #14277
    Hát most már biztos. Ma 13.55 -kor meghalt szegényke életének 2,5 évében.

    Akkor került 65.000 -hufba, és eddig bírta? Hát ez szomorú.
    Viszont megtaláltam a garipapírt és 2006. 09.05 -ig garanciás.

    Viszont a boltban azt mondták, hogy mivel nagy 19" -os és nehéz elvileg köteles kijönni érte a szervíz. Hát mindjárt fel is hívom, kíváncsi vagyok mit mondanak majd.
  • Kiru
    #14276
    Hát ez szomorú, de kösz. Valaki esetleg????
  • serito
    #14275
    Ebben az a vicc, hogy az indiai évekig gyakorolta, mire meg tudta csinálni.
  • serito
    #14274
    Egyszer az egyik haverom jutott be a milliomosba, de sajnos nem sikerült neki a sorkérdés.... :-(. Mi is a ugrásra készen figyeltük a telefont, de hiába.
  • Axon
    #14273
    Ezen egy fél óráig röhögtem:

  • Atomreaktor
    #14272
    :)))))
    B! B! B!:)
  • Axon
    #14271
    Egy koleganőm férje most játszik a legyen ön is milliomosban. Most van a felvétel. Itt gubbaszt mindenki aki él és mozog az épületben a telefon előtt és várjuk, hogy igénybe veszi-e a telefonos segítséget. Pedig még az sem biztos, hogy a sorkérdést tudja-e és játszani fog-e. Hát csak gubbasztunk itt tovább mint a kotlóstyúkok :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #14270
    Még nem. Nem volt rá még érkezésem...
  • serito
    #14269
    Ez azt jelenti, hogy te már akár végig is játszottad??
    Most irigykedem egy kicsit.
  • Lord Myn
    #14268
    Na, fent van a Myst I...
  • IMYke2.0.0.0
    #14267
    Nekem már nincsenek meg a rar-ok, kicsomagolva van kiírva DVD-re... :(((
  • Kiru
    #14266
    Nem sürgetésképpen, csak érdeklődési szinten - A TRL-et felteszi valaki valamelyik serverre? (akkor nem torrentezek, amúgy is piszok lassú)
  • Axon
    #14265
    Mindenesetre a passziánsz szépen futott rajta ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #14264
    Akkor az 5.2-es volt...