33675


  • Axon
    #14343
    Éppen most előzött be bennünket az Oblivion :-(
  • Axon
    #14342
    Társaságban sokkal élvezetesebb kaland játékokat játszani. Ebben volt részem nekem is.
    Ahogy említetted a kiegészítő lemezeket, beugrott, hogy az első részhez én is beszereztem a küldetés lemezt. Ez azért nagy szó volt, mert a kieg már használta a 3D-s kártyákat, míg az első rész csak szoftveres renderelést használt. Így full 3D-ben tolhattam a kieget. Ha jól emlékszem az alapjáték is 3D-s lett, de az valamiért nálam nem működött. Na de ezek még a dos-os idők voltak és ott nem igen lepődtünk meg, ha valami nem működött.
    Például a Dungeon Keeper első részéhez is csináltak egy 3dfx kártyák lehetőségeit kihasználó kieget. Így már 3D-s lett a játék, de nekem néhány másodperc után mindig kifagyott.
  • IMYke2.0.0.0
    #14341
    1. + küldetéslemez, 2. + küldetéslemez, 3. + küldetéslemez végigjátszva = nekem az összes tetszett.
    A második résszel fertőztem meg egyik kollégiumi szobatársamat annak idején: 11 napig nem mentünk sehová, és hol 2-en, de volt, hogy 4-en ültük körül az akkori gépemet és okumuláltuk a rejtvényeket, cseles csapdákat és az útvesztőket.
    Én a 4. 5. és 6. részt nem játszottam végig. Pedig mindegyik megvan - csak az utolsó (6.) nincs meg eredetiben, meg a mostani (effektíve 7.).
  • howard13
    #14340
    OK.
  • Axon
    #14339
    A 3. rész volt torony magasan a legrosszabb (legszarabbat akartam mondani, de az olyan vulgáris lett volna).
    Én végig toltam az első és második részt, majd a harmadikkal rengeteget pöcsöltem, de teljesen elakadtam. Ott egy kicsit meg is utáltam a sorozatot, de a mostani résznek mindenképpen adok egy esélyt.
  • Axon
    #14338
    Én mindenestere tartom a plafont :-)
  • takysoft
    #14337
    A TR Ledend, az most milyen?
    Mert anno a TR1-et útáltam.
    aztán a barátnőm megkedveltette velem. azóta a TR1, tr2, tr4, tr5 megvolt:D
    a 3 bugos, nem futott.
    a 6 meg nemtetszett:( szarul más:(
    ez milyen stílus? 1-2-3-4-5, vagy 6 vagy megint más?
  • takysoft
    #14336
  • IMYke2.0.0.0
    #14335
    Gamestar-tól megrendelhetők a régebbi számok is. Nem warezolunk.
    Csak abandoned cuccokat osztogatunk meg egymással, az egész szigorúan privát - nem nagyüzem.
  • howard13
    #14334
    Nekem is elküldené valaki a 2 CD-s változatott?
  • kirol
    #14333
    Én egyik régebbit se vittem végig. De ez a mostani tetszik. Ha nem vigyázok, véletlenül még végigviszem a végén. (Öt óra nem sok.)
  • IMYke2.0.0.0
    #14332
    Nincs új a nap alatt... lassan már semmi újat nem tudnak kitalálni a fejlesztők...
  • kirol
    #14331
    Hát a TR Legend készítői is láthatták a Fahrenheit -et, mert a nyilas rész, meg a visszaemlékezés is nagyon ismerős volt.
  • Axon
    #14330
    Ez akkor most az ötödik rész?
    Megvan valakinek a 4. rész? Azt milyen formában adták ki? Ha jól tudom nincs cd-s verziója. Legalábbis az első 3 részt csak netes előfizetés után lehetett letölteni. Csak a nagy érdeklődés után adták ki az első hármat cd-n. Nem tudom mi újság a több résszel, hány is van és milyen módon beszerezhető.
  • Andra
    #14329
    Persze, persze, csak érdeklődtem, hogy tervbe van-e véve.:))
    Gondolom, hogy nem kis munka lehet magyarítani, főleg, hogy a TLJ-ban is rengeteg szöveg van.
    Én már az első rész magyarításának is nagyon fogok örülni!!! Remélem a fejlesztők nem fognak nagyon kitolni senkivel sem és a Dreamfallal sem lesz sok gond.
  • Andra
    #14328
    Értem. Meg is nyugodtam, hogy akkor nem a játék rovására lett kisebb terjedelmű. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #14327
    Előbb legyünk készen az első résszel...
    Utána még meg kell tudni, nézni, próbálni a Dreamfall archívumainak kicsomagolási módját...
    Tuti, hogy egy újabb fejtörőt találtak ki a fejlesztők...

  • Atomreaktor
    #14326
    Jobb tömörítés stb. Fejlődik a világ:)
  • Andra
    #14325
    Lehet, hogy beszéltétek már, csak nem olvastam vissza a hozzászólásokat, de a Gamestaros verzió miért csak 2 cd-s?
  • Andra
    #14324
    Nem bánnám, ha ahhoz is jó lenne, mert akkor hiába vártam rá ennyit.
    Nagyon köszi a munkátokért!
    A folytatását tervezitek magyarítani?
  • mandm
    #14323
    Ez meglep. Ilyen, jól haladtok!? Pedig iszonyúan sok a szöveg benne.

    Gratula! Kitartást a folyatatáshoz!
  • via_mala
    #14322
    Megjelent a Agon: The Mysterious Codex
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The environment of the AGON adventure game is well known to those who love the genre. The makers of the game put a great effort into applying the best traditions and present the game in a way that gamers can best submerge into it. With the pre-rendered especially life-like environment, the 360 panoramic view and movies we can discover exotic places where we get to meet real-time 3D characters and special effects. Motion capture movement, the effects of natural phenomena, small animations and sound effects all add to the lifelike background and the ever hardening puzzle and complex plot.

    Érdekel valakit?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    758 MB
    [spoiler]Ha van valaki, aki nagyon vágyik egy BH meghívóra, és szokott feltöltést is vállalni, azt örömmel meginvitálom.
    [/spoiler]
  • MerlinW
    #14321
    Beszélem az angolt, de
    Magyarul is végigjátszuk, nopara:)
  • Atomreaktor
    #14320
    ááá ez nagyon jóóóó!!! én végig fogom vinni újra, úgysem árt frissíteni a második rész előtt;)
  • IMYke2.0.0.0
    #14319
    Nem tudom, hiszen még fel se tettem azt a verziót - nekem csak a 4CD-s volt meg ezidáig...
    De, mihamarabb megnézem a 2CD-st is [mert MerlinW-nek hála megvan az is], és kiderül, mi a helyzet...

  • Andra
    #14318
    Nekem pont a Gamestar-os verzió van meg, akkor ahhoz nem is biztos, hogy jó lesz?
  • Andra
    #14317
    Szuper!!! Nagyon köszi nektek!!!
  • Axon
    #14316
    Áhítatos csöndben olvastam el minden szavad
    Azt a hónapocskát pedig már féllábon is kibírjuk :-)
  • M.A.D.
    #14315
    :))) Ez aztán a hír. Ezért tuningolok. Még a végén nem fog elindulni a TLJ! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #14314
    Ja, a legfontosabb: ez az állapot a 4CD-s verzióra értendő! - tehát, a Gamestar-os [2CD] verzióval még nem ellenőriztem a cuccost. Hely-, idő- és kedvhiány miatt. De ami késik, az jön!

  • IMYke2.0.0.0
    #14313
    The Longest Journey magyarítás projekt: a lefordítandó 119 könyvtárból eddig - 100%-osan átnézve, javítva és visszakonvertálva a játék alap archívum típusába - 79 könyvtár anyaga készen van.
    Ha %-osan nézzük az eredményt, akkor megközelítőleg a 70-75%-át már lenyomtuk Takysoft-tal!
    Természetesen, még bőven nincs készen és a tezstelés során még össze kell hangolnunk majd az egyes fejezeteket, bármennyire is igyekeztünk az egymásnak küldözgetett Szótár alapján használni az előforduló fogalmakat...

    Ha nem csap belénk a villám, akkor jövő hónapban már a tesztelés is kezdődhet. Szigorúan ennek a topiknak a régi motorosai között!

  • Tomsess
    #14312
    Ja most jut eszembe,hogy a dőlbetűsség visszaált és már rendes. Nemtom hogyan mert nem csináltam vele semmit, de mikor már kezdtem megszokni hogy minden dőlt észrevettem,hogy rendbejött.
  • M.A.D.
    #14311
    Jól is néznék ki. Nemrég "kaptam" ezt az alaplapot.
    Most épp a 768MB 2100-as DDR ramomat akarom lecserélni 2db. 512MB 3200-es RAM-ra.A lap bírja a 400-as memókat.
  • M.A.D.
    #14310
    Nemrég frissítettem biost az albatron kx600-ba. Elvileg 3200-ig lát procit (sempront is). A kérdésem igazából az, hogy egy 2800 sempron vagy egy (használt) 2600+ athlon xp legyen?
  • MerlinW
    #14309
    Keress egy vendéglőt, vegyél ki szobát, vagy ha van házad akkor ott aludj ágyon. Miután felébredsz bejön a léptető ablak.
  • MerlinW
    #14308
    Fent van.

    Töröltem a rarokat.. ha nem jó feldobom megint:)
  • IMYke2.0.0.0
    #14307
    Sempron 2800+ -nak ne az órajelét nézd! A konstrukciója messze leveri az 1800+ -os Palomino-t!
  • kirol
    #14306
    Egyben? Nagy bátorság.
  • Atomreaktor
    #14305
    attól függ mit akarsz vele elérni:)
    meg hogy alaplap jó-e még az új procihoz stb.
    általában úgy szokott kezdődni hogy csak a procit, de a végén a fél gépet lecseréli az ember:)
  • M.A.D.
    #14304
    Szépjónapot Mindenkinek!
    Off:Bár nem ebbe a topicba tartozik, de itt is megkérdem. Lecserélném az amd athlonxp 1800+ prociamt egy amd sempron 2800+ -ra. Megéri? Mert az órajele az újnak nem sokkal több, mint a mostani "fűtős"procimnak. :)