33675


  • Kiru
    #14383
    Hát én is lehúztam a TRL-et kemény 24 órás menetben, és megpróbáltam felrakni.
    Nálam 80 %-ig jutott, aztán a trl.dat file telepítésekor a NOR vírust jelzett és megszakította a telepítést.
    Találkozott valaki ilyen gonddal?
  • Axon
    #14382
    Kint van a nforceon:
    Agon The Mysterious Codex (c) Private Moon

    Valami azt sugja nekem, hogy ebben nincs magyar nyelvű támogatás.
  • Axon
    #14381
    Természetesen mehet a böngésző is, na meg az ftp is proxyn keresztül.
    Minden böngészőben van proxy beállítás.
    Explorer: internet beállítások/kapcsolatok
    Firefox: eszközök/beállítások/általános/kapcsolat beállításai

    A flasgetben is van természetesen proxy beállítás
    eszközök/beállítások/proxy/hozzáad
    Itt elég a szerver cím és a port megadása (itt adod meg az orosz proxy szerver IP címét vagy a domain nevét)

    Proxyk portjai általában 80 vagy 8080 vagy 3128

    Itt még típust is meg lehet adni, szerintem jelöld be a HTTP-t, abból nem lehet gond.
  • IMYke2.0.0.0
    #14380
    Bezony...
  • mandm
    #14379
    Na! Politikai elemzők nem is sejitk, hogy volt valami igazán, nagyszerű és hasznos eredménye a tegnapi GyurcsáN-OrbáNY vitának.
  • kirol
    #14378
    Én nem tudom, egyben nem ajájlatos szerintem "elhozni". Míg hazaviszed, a hosszú úton bármi megtörténhet.(Elüt egy busz, cápatámadás ér az autópályán, stb.)
  • serito
    #14377
    Kipróbálnám, a TR-L-t de sajna CRC hibás, és a telepítés negyedénél megáll.
    Másnál nem volt ilyen hiba? Most én töltöttem le rosszul, vagy valami más gáz van?
    Nincsenek meg a tömörített rar-jaid? Lehet, hogy egyben egy 4.3 GB-nyi file letöltésekor volt valami hiba?

    ImyKe: ez mégjobb hír, mert most néztem körül a lemezeim között, és nem találom a 4 cd verzsönt, ugyhogy ha megy a 2cd-en is akkor megnyugodtam.
  • MerlinW
    #14376
    Dehogy elitélendő:) Csak gondolataimat öntöttem szavakba:)
  • IMYke2.0.0.0
    #14375
    Nos, nem tudom minek köszönhetően, talán a jó időnek, talán a választási időszaknak és a kivételesen megnézett választási vitának [Orbán vs. Gyurcsány], talán mert egyszerűen eszembe jutott, de a lényeg, hogy feltettem a 2CD-s TLJ-t.
    Rádobtam - szőröstűl-bőrőstűl - az eddigi kész magyarítást, és minő meglepetés: működik.

    Ami a legcsodálatosabb: a 4CD-s verziónál nálam akadtak a videok hangjai.
    A 2CD-s esetében, ha nem tettem fel az 1.55-ös és 1.56-os Patch-et, akkor a Speciális effekteket hiába jelöltem be az Opciók alatt, amint kiléptem a Főmenübe, amajd vissza az Opciókba, a pipa eltűnt az említett beállítási pont elől...!
    De, a 2 CD-s verzió + a 2 darab Patch + a magyarítás eredménye: működnek a videok, akadás nélkül, működik a speciális effekt, és tökéletesen passzol a magyarítás is!

    Nincs mese, most már csak a 2CD-s verzióra fordítunk.
  • takysoft
    #14374
    a browser is mehet a proxin keresztül?
    meg hogy megy ez?
    hogy lőjem be a flashgetet?
    (bár a sime browseres letöltésbe is belenyugszom, ha kell, csak menne valahogy)
    tegyük fel, találtam free orosz proxit....
    hogyan tovább?
    vmi támpont...
  • takysoft
    #14373
    abszolút igaz, de elítélendő?
    a lelki életem egyensúlyban van, mióta cheater vagyok:D
    már nem kezdek el ordítozni az egész családdal, ha nem jön össze valami.
    Persze MMORPG közbn azért szoktam k***any***dozni, mert ott nincs cheat:(
    Meg a Psychonautshoz se kellett, mert marha egyszerű volt, és nem lehet benne meghalni:D(bár a húscirkuszban feszültem picit).

    Amúgy is stresszes életem van. Kikapcsolódásra vágyom. Egy jó történetre. Nem kihívásra. Nem hirdetem a cheater igét, de valljuk be őszintén, a "tisztességes becsületes játékosok", szinte mind 15-16 évesek. 20 felett az ember rádöbben, hogy kevés ideje van.(tisztelet a kivételnek)

    Persze aki csak 1-2 játékkal játszik egy félévben annak könnyű, de én azért havi szinten legalább egy játékot végig szoktam nyomni.(legutóbbi az imperium galactica, ami erősen cheattel is 2 hétig tartott)

    A végigjátszás már más tészta... abba csak akkor nézek bele, ha már legalább fél órája el vagyok akadva, vagy nem tetszik a játék.(pl a Runaway-t szinte lineárisan a leírással nyomtam, mert szarok voltka a fejtörők). a Bone-hoz pl nem is kellett leírás(minek is kellett volna:D)
  • MerlinW
    #14372
    Én az összes TR-t végijátszottam. Ha rangsorolnom kellene:
    2,1,4,3,7,5,6

    Ez a mostani TRL nem tomb raider, hanem egy végtelenül leegyszerüsített akció-ugrabugra, az előző TR-ekhez képest primitív feladatokkal. Persze dinamikus, élvezetes, kellemes, de ez csak egy amolyan 1-2 estés kikapcsolódás, nem több.

    Még az (szerintem leggyengébbre sikerült) 5-6. részekkel is 20-30 órákat el lehetett tökölni. Azt veszem észre, hogy az emebrek mára elkényelmesedtek, nem szeretik a kihívásokat. Minden ízin játszik, nem képesek kitartóan problémázni.

    ---

    Emlékszem, még jópár éve mikor lost vikingeztünk, prince of persiával, stb - napokat görcsöltünk egy elakadáson. (persze akkor még nem volt net, nem lehetett rinyálni fórumokon, ill végigjtszásokat is max a CoV, vagy az 576 szolgáltatta)

    Nem értem ezt:) Lehet ha nem warezolnánk, és nem lenne havonta 70 uj játékunk, ill. megvennénk őket, másképp állnánk a dologhoz.


    Ez csak egy megfigyelés volt, igaz néha rám is, csak ugy kijött:)
  • MerlinW
    #14371
    Csak akkor jön be, ha megvannak a pontjaid a szintlépéshez (elsó menü mellett kis ikon jelszi, ill F1 3. füle alján jelzi asszem)
    Nem biztos hogy nyerő lenne, ha minden lefekvés után szintet lépnél:)
  • MerlinW
    #14370
    -- Szubjektív --

    BH-ra ne osztogass meghívókat, csak barátoknak, ismerősöknek, akikről tudod hogy vissza is tudnak tölteni.
    1. Téged is törölnek a rendszerből ha az általad meghívott ember nem felel meg.
    2. A rendszer addig lesz ilyen színvonalas amíg többségben van a normális felhasználótábor. E téren legyél "önző", és értékeld hogy bent lehetsz.

    szerintem.
  • IMYke2.0.0.0
    #14369
    Ha a kolit belső, külön futó proxy szerverrel védik, akkor oda még port / IP forwarddal és másik proxy [hamis IP-címet kreáló] szerverrel sem tudsz bejutni. Tudom, mert nálunk ez is van - emiatt tudok csak 500 MB-ot kitölteni a széles netre... hozzám viszont senki sem tud bejutni. A belső szerverről nem is beszélek.
  • Axon
    #14368
    Böngészem ezt a listát és látom, hogy a Space Quest 4-nek van orosz verziója. Akkor gondolom van valami program amivel lefordították, így elvileg magyarítani is lehet.
  • Axon
    #14367
    Jól látod ezt valamilyen proxyval tudod megkerülni. Biztos van nyilvános orosz proxy szerver, csak meg kell keresni a neten. A kolid ftp szervere az már keményebb dió, hiszen ott ez nem működik.
  • takysoft
    #14366
    Segítségeteket kérném. 2 okból.
    Van ugye egy jó kis oldal, az http://www.old-games.ru.

    2 gondom van:
    1- az egész tökorosz. regelnmi még csakcsak tudtam, de aztán már nem sokat értettem:D
    2- ami miatt érteni kellene:( nem enged tölteni...
    pedig
    lenne mit:D

    Csodálatos Babelfish segítségével rájöttem, hogy talán az a gondja, hogy beellenőrzi az IP számot, és csak az oroszokat, és az ukránokat engedi át. Elvileg menne küldföldről is, csak ahhoz vmi mailt kell írni az IP-ddel. ami nekem ugye dinamikus, szal gáz van, meg amúgy se nagyon értettem a dolgot.

    Pedig jó volna, mert a kínálatot elnézve ez az új Frenchkiss:D régebben mikor nézegettem, akkor még nem ellenőrizgetett IP-ket.

    Megkerülhető az ilyen dolog? nem tudtok vmi proxy-serveres megoldást, vagy valamit?

    Ugyanittjut eszembe, hogy koleszos haveromnak is van helyi FTP servere a koleszban. nem neki, csak ő is tud tölteni róla.
    az is ellenőrzi, hogy a kapcsolódó fél belső kolis IP-vel jön-e?
    kikerülhető ez valahogy? hogy a server más IP-t lásson?

    köszi a válaszokat.
    tudom, nem ide kellett volna, de it vannak az okos emberek:D
  • CrucifX
    #14365
    Játékkal egyidőben jön, most kaptam emailben!



  • IMYke2.0.0.0
    #14364
    A 2. rész audio trackeket is tartalmaz. CloneCD-vel 770 MB...
    Természetesen, ez nem akadály. Ahogy a múltkor, darabokban ezt is átpasszolom neked.
  • serito
    #14363
    Wernon Prior. ha minden igaz.
  • takysoft
    #14362
    kieg ingyenes. a 2. rész jól jönne.
    köszi.
    ha olyan, mint az első, akkor rarozva kb harmadannyit nyom.
  • takysoft
    #14361
    azt nem tzdom, miről beszélsz, de ha pap, akkor talán Prior
  • Tomsess
    #14360
  • serito
    #14359
    Gratulálok!!! Ahoz képest, hogy ketten csináljátok: le a kalappal.
    Csak egyszer tudnék ilyen szinten andolul, de magyarul is jó lenne.....
  • serito
    #14358
    Én csak az 5. és 6-ost játszottam, nekem tetszett a hatos is.
    Viszont az aktuális 7-et már nagyon várom ( már nem sokáig , hála MerlinW-nek ), elég megoszlott a vélemény róla.
  • serito
    #14357
    Ezt már nevezem, én gürizek mint az állat, most fejeztem be egy 4 kamerás rendszer kiépítését. Elég is volt mára.
  • serito
    #14356
    A legnagyobb Hatalmasság vagy, este rá is zuhanok a kérdésre.
  • serito
    #14355
    Akárhányszpr ágyon alszom bejön a lépeteő ablak? Az számít, hogy hol? Mert Pipor, vagy pier ( már nem tudom hogy hívják a papot a Blades rendből ) lakása melletti kunyhóban lehet aludni, fizetség nélkül. Az is megtesz, bármikor?
  • Atomreaktor
    #14354
    egy hét szabi:)
  • IMYke2.0.0.0
    #14353
    Pszt... bitumen, a 't' után egy zöngés hával... :))))
  • kirol
    #14352
    Barátok Hözt!
  • Axon
    #14351
    Tervezem, hogy majd elolvasom az egész topicot az első beírástól kezdve :-)
  • Axon
    #14350
    A 2. részt végigtoltam vagy... hmmm... tízszer-hússzor, szóval rengetegszer. Imádtam. Hihetetlenül jó volt.
  • Tomsess
    #14349
    Az lenne a kérdésem, hogy mi az a BH?
  • IMYke2.0.0.0
    #14348
    2. részét megkaphatod tőlem, kieggel... "tudodhogyhol"...
  • takysoft
    #14347
    majd elmúlik:D hosszútávon nyerők vagyunk
  • takysoft
    #14346
    Na a 3. rész küldetéslemeze nekem nincs meg.
    A Lost Artifact asszem a neve.
    A negyediknek is van egy rovidke kiegje, amit a The Times újság támogatott, így a neve is The Times lett. Picike de aranyos:D
    TR1 pedig kötelezően Glidossal játszandó. tombraider.ru-ról tölthető a logómentes változat, asszem innét.

    A harmadik rész nálam nem indult el, pedig ISO:(. a másodikból most is vadászom az ISO-t mer csak rip van.
    az első részt meg megvettem ajándékba a nőmnek:D

    2 gyors kérdés:
    ez a verzió ugye PC-s?
    crack kell?

    1 érdekes comment:
    Ok, hogy müxik, de igaza van az ürgének? télleg hivatalos?
  • Atomreaktor
    #14345
    hát kicsit durva most az a topic:) asszem még jódarabig marad az első helyen top10ben:) sztem már így is rekordot döntött:)
  • Atomreaktor
    #14344
    ááá Dungeon Keeper mekkora játék:) mondjuk első rész kimaradt, de a 2 végig;)
    készült a 3. is de eltűnt valamelyik süllyesztőben...:(