33675


  • Kiru
    #14423
    Este már nem foglalkoztam vele (a gyerekek feküdtek) ma reggel meg korán jöttem dolgozni, de a webes felületről most megnéztem, hogy fenn van. Amint hazamegyek leszedem.Innen nem tudok ftp-zni, meg a net is lassú.
    Örök hálám
  • IMYke2.0.0.0
    #14422
    Megtaláltad amit feltöltöttem?
  • Kiru
    #14421
    Tegnap este én is kipróbáltam - legalábbis a telepítés erejéig a TRL-et. A javasolt NOD-AMON beállításokkal simán felment és működik is.
    Nem az lehetett a gond, hogy megszakítottad a letöltést, majd folytattad?? Én egyhuzamban húztam le és tökéletesen megy
    Sok köszönet érte
  • serito
    #14420
    Már ki is próbáltam, sajnos továbbra is CRC hibával megáll.
    Ha időd engedi, és az újbóli feltöltés sem lenne gond, akkor megkérlek egy darabolásra, és feltöltésre a TRL-t!
    Előre is köszönet érte.
  • serito
    #14419
    NAgyon kedves vagy , még küzdök vele egy kicsit, hátha sikerül.
    Én pandát használok Internet Security-t lehet, hogy azt is ki kellene kapcsolnom?
    Elöbb kipróbálom aztán, ha így sem megy akkor mély tisztelettel megkérlek egy feldarabolásra.

    Mandin és Imyke útbaigazítását szinte élvezettel olvastam. Tetszett.
  • Tomsess
    #14418
    Az Agon ami már oly régóta felment, az most hanyadik rész igazából? Mert már én is elveszek ebben a sorozatban
  • IMYke2.0.0.0
    #14417
    Az adott könyvtárban lévő INFORMACIO-t elolvasni szíveskedjetek, fontos dolgok vannak a helyes működésre bírásra vonatkozólag...
  • IMYke2.0.0.0
    #14416
    Ketteskére megy fel az ígért anyag.
  • MerlinW
    #14415
    píísz má'frend:)
  • via_mala
    #14414
    Ugye nincs ellenvetés: törölhető
  • Kiru
    #14413
    Ez nagyon tetszett, ezt megjegyzem! Ha engeded alkalmas helyen és időben idézlek
  • mandm
    #14412
    Hogy megnyugodj!
    A topic már rég nem (csak) a The Longest Journey játékról szól, és azóta bizony a neve is megváltozott. Jó régóta nem a játék címe a topic neve, hanem vmi újat találtak ki a tagok. Sokat gondolkoztak és lám ki is találták. A topic új nevét egy játéktól kölcsönözték, ami a The Longest Journey volt.

    Jah, hogy ez pont ugyanaz mint a régi cím? Hát van ilyen!

    Hosszú utazáson vagyunk itt mindannyian. Annyira hosszún, hogy elmondhatjuk, ez a Leghosszabb Utazás. Vannak akik az út alatt elbóbiskolnak, elalszanak vagy csak bámulják az utat, az utitársakat. De a többiek nem felejtik, hogy ők is velük utaznak.
  • Atomreaktor
    #14411
    akkor megvan oldva a help meg az off kérdése is;)
    jó döntés volt;)
  • via_mala
    #14410
    Gyanúm beigazolódott, ez tökugyanaz, mint ami már vagy egy éve kijött ráadásul ezen nincs rajta a magyar felirat.
    Bocs mindenkitől.
  • Kiru
    #14409
    Köszönöm a védelmet (a jogdíjat majd utalom),jól esik ha figyelünk egymásra.
    Egyébként megkerestem IMYke2-t priviben és segített - ezt azért el kellett mondanom.
  • kirol
    #14408
    Azok közül is WorldPeace!

    Egyébként nem tudom, nálatok is így van e mint nálunk. Mindenki ide telefonál: Gyurcsán (pl. tegnap), Orbán, mindenféle szálloda, üdülési centrum, Tele2(már vagy 6x, nem bírják felfogni, hogy akkor se megyünk át hozzájuk.), stb. Már a tö**m t*le van velük. Mér szerencse, hogy a telefonkönyvben csillagozva vagyunk.

    Ma már a mobilomon hívtak az előbb, most a Pannon akarta, hogy nem megyek e át másik tarifacsomagba. Hát nem. De legalább feltöltötte 500 HUF-al a kártyám. Na ők hívhatnak gyakrabban is.
  • Atomreaktor
    #14407
    bocsi most megvédem Kirut;) már miért ne? Te is épp emelett emeltél szót;) épp rossz passzban volt és nem találta meg a lényeget a másik fórumban hát it feltette a kérdést és ennél jobb helyet nem találhatott volna.;)
    szóval peace&love&help:)
  • valaminick
    #14406
    :D az is azért mert rosszkor voltam rossz helyen :)
  • via_mala
    #14405
    jé, tényleg megváltozott a topic címe!
  • Kiru
    #14404
  • valaminick
    #14403
    aham... okés, nemakartam beszólni csak érdeklődtem:) akkor ittse ártana egy topic név csere mint nemrég a "magyarosításokat tudtok e?" nél:) mert ha betéved valaki még offtopicot csinál lásd alább;)
  • IMYke2.0.0.0
    #14402
    Ez a topic rólunk szól, kalandjátékosokról, a mi hétköznapjainkról és játékainkról. Ha valakinek fájdalma, bánata, öröme van, azt itt megosztja. Bár, nem szándéka senkinek kitenni egy STOP CSAK TAGOKNAK táblát, de az itt "élő" társaság eléggé "zárt" ahhoz, hogy nyugodtan offtopicnak tekintsen egy másik, őket nem érdeklő játékról szóló hozzászólást!

  • valaminick
    #14401
    Egyébként ez a topic itt miről szól ? Mert a Longest Journey-röl már rég nem :) a vírusírtás ahogy látom meg tűzfal:)
  • IMYke2.0.0.0
    #14400
    Olvasd csak el az adott topikot rendesen... itt pedig ne offoljunk.
  • Kiru
    #14399
    Ez a magyarítás engem is érdekelne (AoE3). Utánna is néztem a topikjában. Találtam egy címet: http://aoe3hun.atw.hu/ de nekem nem jön be, azt írja nem regisztrált oldal. Van más elérése is?
  • Andra
    #14398
    De szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ennek most nagyon örülök!!!!
    Ezer köszönet nektek!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #14397
    Nézz át a topikjába! Ott már régen kitárgyaltuk a dolgot - sőt, elkészítettem a magyar verzió naprékeszebb, angol verzióra telepíthető változatát. Nem kell letölteni újra a játékot, ha az angol már megvan!

  • Kiru
    #14396
    Kösz!
  • MerlinW
    #14395
    de van, de van:)
  • Axon
    #14394
    Köszi megnézem.
  • via_mala
    #14393
    AGON THE MYSTERIOUS CODEX az egyeskén!

    Lehet, hogy ugyanaz, mint ami már eddig is fent volt? ...
  • Axon
    #14392
    Ez nincs meg véletlenül valakinek:

    Age.Of.Empires.III.Hungarian.CLONECD

    Megnézném ezt a magyar verziót.
  • Axon
    #14391
    Én is teljes kérdőjel vagyok ezügyben.
    Ha valaki érti akkor felvilágosíthatna az egész AGON témakörből.
    Ezen a cd-n akkor mi található, ami most megjelent a warez oldalakon?
    Hanyadik résznél járnak már?
  • MerlinW
    #14390
    A trl.exe-t is virusosnak fogja látni, ugyhogy csak a crack bemásolása után kapcsold vissza AMON-t:)
  • Atomreaktor
    #14389
    én ezt nem értem ez az első 3 rész egyben nem?
    de ez már korábban is kikerült sőt megvan nekünk is.
    vagy akkor van vmi különbség a 2 között?
  • MerlinW
    #14388
    Ezekszerint az iso jól felkerült.
    Serito, ha nagyon nem megy neked akkor felszeletelhetem neked.
  • Kiru
    #14387
    Kösz!
  • Kiru
    #14386
    Na, megint gyorsabb voltam írásban mint olvasásban
    Utánanéztem a topikjában és ott is gond volt, másoknál is.
    Úgy látszik ezt a trl.dat file-t a NOD vírusnak látja. Azt javasolják kapcsoljuk ki az AMON funkciót. Délután megpróbálom.
    Beírtam ide ezt az infót, hátha valaki hasznát veszi.
    Egyébként meg nagyon köszi a TRL-et
  • kirol
    #14385
    Én olvastam a TRL topikban. Kapcsold ki a vírusirtót. Az irtód a hibás, ne mvírusos a cucc! Tedd fel nyugodtan.
  • Kiru
    #14384
    Bocs NOR=NOD !