33675


  • takysoft
    #14463
    redszervisszaállítás összejött
  • takysoft
    #14462
    KÖSZÖNÖM A TIPPET
    Megy a gépem!!!
  • takysoft
    #14461
    azt hogyan kell?
    rátelepítek?

    mondjuk előtte megpróbálom őjrarakni a videokártya drivert, hátha az ment szét.
    így csökkentett módban egész stabilan megy a dolog.(és nem a kártya szar, mert másik kártyával is fagy)

    mondjuk épp tegnap volt egy halom vírusom. crackeket kerestem. vírusítró állandóan jelzett, leet, hogy valami féreg átjutott...

    hogy van ez a javító telepítés? rendszervisszaállítás is van vagy mi, de azt se tudom, hogy megy... na majd utánanézek.
    minden ilyesféle infót köszönettel vennék:D
    ui: Oblivion könyv jó volna!!!
  • serito
    #14460
    Az igaz, de én a játék menetével állok hadilábon. Nekem furcsa,hogy fejleszteni kell az embert, meg altatni...stb.
    Azért küzdök a játékkal mert tetszik, de még mindíg nem léptem szintet pedig 5-6 óra játékidőm van már, egy Oblivion kaput becsuktam és megcsináltam néhány küldetést is. Valamit nagyon rosszul csinálok, vagy nem csinálok amire szükség lenne.
    Pl: nem fejlesztem a manusomat, csak a pánélokat cserélgetem, meg a kardot, ha akad jobb, a régieket meg amiket ellopok eladom.
    Szóval az ember fejleszését nem értem.
    Na mindegy majd lesz valahogy.
  • MerlinW
    #14459
    Az csak a játék dobozában levő kézikönyv magyarul, soksoksok félrefordítással, ill csak az a "mit jelent ez az ikon" szintü segítség:) Sokkal okosabb nem leszel tőle:)

    Egyébként úgy látom Oblivion topikban ill FAQ-jában már minden kényes kérdésre ott a válasz.
  • mandm
    #14458
    Nem fog menni ilyen gyorsan, nagyon lelassult (2-3 kbytes/sec). Türelemeteket kérem
  • mandm
    #14457
    A felelősök utólagos engedelmével, kb 40 perc múlva felér a második számú tárhelyre a játék könyvtátárába (41752158 bájt lesz)
  • IMYke2.0.0.0
    #14456
    Lehetne a 2-kére?
  • serito
    #14455
    Én azonnal jelentkezem a kézikönyvre....
    Ha menne szívesen venném, mert nagyon akadozom a geme-ben. Nem vagyok egy gyakorlott RPG gamer.
    Köszönet érte.
  • mandm
    #14454
    Többször beszélgettetek itt az Oblivion-ról. Nos ha érdekel Titeket van nekem egy Oblivion gyári kézikönyvem, magyarul.
    Ha szüksg van rá feltolhatom vmelyik helyre (30 oldal 40MB PDF-ben)
  • serito
    #14453
    Én is rá akartam próbálni mégegyszer letölteni, de akkor megvárom a hétfőt úgyis problémás 4.3 GB-ot egy file-ban leszedni.
    Köszi várjuk!!!
  • serito
    #14452
    Vagy mégis, Windows javító telepítést próbáltad?
  • takysoft
    #14451
    nekem meg behalt minden. újraindítás se megy:(
    mikor odaérkezik a dolog, hogy elindulna, átváltana másik felbontásba, akkor újraindul a gép.
    most csökkentett módban megy.
    amúgy nem
    próbáltam másik videokarit, de azzal se.
    félek, ez nem szoftveres gond lesz:(
  • Axon
    #14450
    Azért hidd el, megvan az összhang. Egyforma a tudása a készítőknek és a felhasználóknak. Na ez az igazi felhasználóbarát oprendszer :-)
  • Axon
    #14449
    Monjuk ez a windóznál jellemző :-)
    Ha pedig végkép nem megy semmi, akkor újraindítjuk :-)
  • Atomreaktor
    #14448
    ezt szeretem ez az igazi tudás:)))
  • Tomsess
    #14447
    "Aztán: megint semmi. Elindult a gép, és maradt minden ferde. A kiérkezett szakember vad kattintgatásba kezdett, újra megnyitotta a böngészőt, és legnagyobb megdöbbenésünkre a betűk pontosan jelentek meg.

    Mit csináltál? – kérdeztük.

    Nem tudom, csak össze-vissza kattintgattam, válaszolta. "
    Nekem is vhogy így sikerült megoldani a problémát...szal nemtom mit csináltam vele, hogy jó lett
  • Axon
    #14446
    Egy kis információ nekünk, azaz azoknak akik együtt végigszenvedtük a dőltbetűs mizériát az Atlantis Evolutionnal.
    Itt egy link:
    http://index.hu/tech/szoftver/mglgp060407/

    A most megjelent magyar fejlesztésű Pro Libertate, pontosan ugyanazt a hibát csinálja mint az AE tette, azaz dőltbetűs lett minden. A sok hülye nagyokos nem tudta, hogy mitől is van, míg mi "szőröstökű profik" már lazán köptük volna a megoldást, hogy újra kell telepíteni az Arial betűtípust.
    Nos erre mostmár maguktól is rájöttek és a játék hivatalos oldalán olvasható ez a megoldás a betűtípus újratelepítésével :-)
  • Axon
    #14445
    Köszi az infot, mostmár fel vagyok homályosítva ezügyben :-)
  • kirol
    #14444
    A mikroszkópot én is láttam, de semmire nem jutok.
  • takysoft
    #14443
    ezt előre is köszi:D
  • MerlinW
    #14442
    Bocsánat..:( Hétfőn feldobom a hivatalos reloaded release-t, azzal senkinek sem lesz gondja. Bocs mégegyszer.
  • nagykispeter
    #14441
    Éna Bone-t nem ismerem.Igen folytatásos,de minden rész külön tőrténet.Úgy tudom 12 rész készül,de ha így halad akkor kb.30 év kell az elkészültéhez.
  • takysoft
    #14440
    Ez az AGON?
    nem ismerem.
    ez is valami olyasmi, mint a Bone? hogy ilyen folytatásos lesz?
  • szotyimutyi
    #14439
    Az asztalon van egy mikroszkóp-féle, azzal kellene talán valamit csinálni. Csak még én sem jöttem rá, hogy hogyan kell használni. Kinagyítja, de nem tesz még sem semmit alá.
  • nagykispeter
    #14438
    Á,nem.Úgy tudom a 4. az egy teljes lemez lessz ellentétbe az előzővel ahol 3 volt egy lemezen.Szerintem a végére sosem érnek.Pedig kár érte
  • takysoft
    #14437
    nem szoltam
  • takysoft
    #14436
    TR7 maradhatott volna még... 80%-nál jártam...
  • takysoft
    #14435
    TR6 maradhatott volna még... 80%-nál jártam...
  • IMYke2.0.0.0
    #14434
  • Kiru
    #14433
    Köszi, sikerült leszedni!
  • Axon
    #14432
    Köszi!
    Ez az első értékelhető információ ezügyben. Mondjuk én már elég régen hallottam, hogy majdnem kész a 4. rész, azt hittem, hogy azóta már az ötödiket is kiadták.
  • nagykispeter
    #14431
    Csak a 3 rész jelent meg.A 4. ha minden igaz akkor ebbe a hónapba jön.Bár ez nem az első ígéret.
  • Tomsess
    #14430
    Jaja...a Jumurdzsák gyűrűje. Mivel FMV lesz és magyar színészekkel (nagy színészekkel) sztem tuti,hogy először magyarul adják majd ki.
    Pathologic-ot én meg majd előrendelem, mert egyik cseh oldalon láttam, hogy nem nagy ára van. Szal amint más netes üziben is fent lesz, rendelem is. A demó nekem állati lassan jön :(
  • kirol
    #14429
    A Pathologic -ot még senki nem próbálta azóta?
    Nem tudok semmit csinálni, a szobában kezdődik, de fogalmam sincs mit kellene tenni.
  • valaminick
    #14428
    Köszi megnyugodtam:D ne tuddmeg milyen ideges voltam aludni nem tudtam:D
  • Axon
    #14427
    A szerveren lévő magyar nyelvű AGON, az az első három részt tartalmazza, magyar felirattal. Igazából azt nem tudom, hogy hanyadik résznél járnak már.
    Azért elszomorító, hogy egy 100%-ban magyarok által készített kalandjáték, csak angol nyelven jelenik meg :-(
    Piero egyébként dolgozik egy másik kalandon is, ami az Egri csillagokat dolgozza fel.
    Remélem az nem lesz angol nyelvű...
  • Axon
    #14426
    Én pont most akartam ezügyben kipróbálni, de akkor hagyom.
  • Axon
    #14425
    Nincs vezetékes telefonunk, így nem háborgatnak, de ha meglátogatom szüleim, nagyszüleim, apósom, ott elég sűrűn tanuja vagyok, amint valamilyen telefonon jelentkező ügynököt (utazási, oktatási, stb.) el kell hesegetni.
    Mobilomon még soha nem hívtak ilyesmivel, pedig tudtommal a legjobban célzott társadalmi réteghez tartozom (felsőfokú végzettségű, aktívan dolgozó 25-40 év közötti). Na ez a csoport aztán az ügynöki álmok netovábbjai :-)
  • Axon
    #14424
    Köszi az Age of Empire 3 magyarítását. Éppen most töltöm lefele.