33675


  • kirol
    #15185
    Bakker, mondom. Nekem a 3. oldaltól kell sorszámozni!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #15184
    Még egyszer:
    Vedd ki a "Oldalszám az első oldalon is" elől a pipát!
    Kezdő sorszámnak add meg amit akarsz.
    S lám, az első oldalon nem lesz sorszám, a következőn pedig az lesz, amit megadtál és onnan folytatólagos lesz.
    Ha azt akarod, hogy az első lap után a következő 1-est kapjon, akkor a kezdő sorszámnak 0-t adj meg!
  • kirol
    #15183
    Ha első oldalt nem számoz, akkor a kezdő sorszám: 0 -ról
    De nekem a másodikat se számozza. -1 ről meg nem hagyja indítani.

    Sőt a tartalomjegyzéket sem csinálja meg a kis szemét.
    Hú de felidegesített. Már egy órája ezzel szenvedek.
  • IMYke2.0.0.0
    #15182
    Word - Beszúrás - Oldalszámok



    A "Formátum" alatt szabhatod testre a jobb oldalon lévőket.
    A "Kezdő sorszám" pedig tetszőleges lehet. Előtte vedd ki a "Oldalszám az első oldalon is" elől a pipát!
  • kirol
    #15181
    OFF
    Word -ben hogy lehet úgy az oldalszámozást beállítani,hogy az első két oldalon ne legyen semmi, és a harmadik laptól számozza 1-es el kezdve?
    Mert 0-ról indítható a számozás, de -1 ről nem. :(

    ON
  • CrucifX
    #15180
    BTW, Tornquist saját blogjában elemzi a játék befejezését.
  • CrucifX
    #15179
    Nos nekem ebben a percben ért véget a Dreamfall. Amilyen gyatrán és idegesítően indult, annyira zseniális lett a végén. Nincs mese kérem, tény, kissé kiforratlan a játékmenet, de az első egy-két óra után megszokja az ember és onnantól tényleg a dolgok menetére tud koncentrálni. Btw, Ragnar Tornquist egy _ISTEN_.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nos, a történet azért annyira nem nyitott, mint egyesek rebesgették, sőt. April története érthetően véget ért: ugyebár Zöe feladata az volt, hogy megmentse. Megtette: April halála volt az egyetlen kiút, hiszen nem volt értelme az életének, csupán a harag táplálta és kívánta a halált. A feladatát bevégezte ahogy a Guardian mondta, egyszer már megmentette a világot, másodszorra már nem ez volt a feladata. A Dreamweb végül élessé vált, csak azt nem értem, hogy miért ölték meg a WATIcorp elnökét: talán azzal, hogy Faith meghalt, nyilvánvalóvá vált, hogy nincs már rá szükség? Nameg ott van Gillian (a Jivan-tól megmentett tudós) esete is - mindig úgy beszélt Faith-ről, mintha a lánya lenne, Faith állítása szerint pedig Zöe huga: ebből véleményem szerint következhet az, hogy a lányok anyja, lényegében feláldozta mindkét gyerekét. Őszintén szólva nem túl meggyőző, de ez is egy lehetőség. Az viszont számomra biztos, hogy Zöe apja többet tud, mint amit elárult.

    Zöe pasija: nos, mikor Zöe meghalt, odasúgta az apjának, hogy vigyázzon, mert az a srác nem az, akinek látszik. Kérdés, hogy végülis mi volt az a jelenet a játék legelején, mikor egy másik síkra lépett, az "Álmok irányítójához" és elragadta a sötétség.

    Arcadia, a torony. Amikor beindult a hálózat, valami ott is történt, eléggé baljóslatú volt az a villámokkal szegélyezett felhő: talán újra megtört az Egyensúly, az álmok révén egyfajta kapu nyílt Arcadiába, ami roppant destruktívan hat rá. Az Azadiaknak igencsak sötét kártya jutott, az a hat istenség minden bizonnyal jó előre tudott erről és nagy a jelentőségük a világ menetét illetően.
  • serito
    #15178
    Bocsáss meg erre nem is gondoltam, hirtelen, hogy vége lett azonnal akartam tudni más mikén vélekedik a történetről.
  • kirol
    #15177
    Az ilyeneket majd ha kérhetném SPOILER-ben, mert speciel én még csak a 3. fejezetnél járok!
  • serito
    #15176
    Na most lett vége a Dreamfall-nak. Nekem nem lett minden tiszta a végén.
    Vagy csak nem értettem pontosan a történetet? ( mint írtam hiányos angol tudás ) Valaki elmesélhetné, a történet végét, hogy most mi van.
    A Dreamer, a WATIcorp továbbra is működik? Ha mindennek vége ami az álomban volt akkor Zoe hol van? A semmibe ragadt, vagy benne van az új hálózatban?
    Utálom, ha nam értem a dolgokat.
  • kirol
    #15175
    Fogalmam sincs. Nekem szépen végigmennek a csíkok és elindul.
  • serito
    #15174
    Megnéztem, és ugyanaz történik mint a másik verzsönnél.
    Mikor (Initial video) felirat van akkor döglik bele az indításba.
    Kell neki vakami spéci VGA beállítás?
  • serito
    #15173
    Megnézem köszi.
  • kirol
    #15172
    Felraktam.
  • serito
    #15171
    "Felrakjam az enyémet?(UGA)" Igen ha kérhetem, megnézem azt is , hogy tudom-e indítani. Amit Imyke adott szépen feltelepszik, de nem tudom indítani.(???)

    Az a mi neked van (ha jól értelmezem) túlfesz esetén kikapcsolja a gépet, ezzel védi meg a károsodástól.

    Az active PFC-ről itt találsz náhány infót. Sajnos nem találtam magyar oldalt. Talán így egyszerűbb mintha magyaráznám.
  • IMYke2.0.0.0
    #15170
    Tedd, nálam is kifagy.
    Kerestem jobbat, de nem találtam sehol.
  • kirol
    #15169
    Végre, az új ForceWare 84.56 HWQL -el megy a Dreamfall!
    És egy kicsit jobban, mint a kitudja hány éves 72.xx -el.
  • kirol
    #15168
    Felrakjam az enyémet?(UGA)

    Mi az az aktív PFC?

    Nekem ez van ráírva: Over Voltage Protection recycle AC to reset
  • serito
    #15167
    Akkor még tesztelem. Amúgy indításkor ( Ulead ...EXE hibát észlelt... és leáll) címszóval fagy meg az indítás. Nem tudom mi lehet?
  • IMYke2.0.0.0
    #15166
    Nekem simán felment. Nem igényel újraindítást.
  • serito
    #15165
    Esetleg igényel ujjraindítást?
  • serito
    #15164
    Akkor valami egyéb gond van mert nem indul el aprogi. Mikor indítani akarom, a betoltés a felénél megáll, és hibával kidobja a progit. ?????
  • IMYke2.0.0.0
    #15163
    Már az is baj, hogy nem kell vesződnöd vele...?
    Én sok ilyen megoldásnak örülnék.
  • serito
    #15162
    Van egy kis gond: a telepítőkod bele van égetve a telepítőve, és nem tudom cserélni, van valami trükk?
  • IMYke2.0.0.0
    #15161
    Bármit, bármikor.
  • serito
    #15160
    Hatalmas vagy köszönet érte!!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #15159
    Ketteskén fenn van: "serito-nak ULEAD Gif Animator 5" könyvtárban. Okosság beépítve.
  • serito
    #15158
    Magát a progit is felltennéd nekem az 1-eskére, mert nem találom sehol, a hivatalos oldalon meg csak az 5.0-át lehet letölteni.
    Előre is köszi.
  • serito
    #15157
    Köszönet, már csekkolom is.
  • serito
    #15156
    Egyszerűen vegyél egy aktív PFC-s tápot és elkerűlheted a feszültség túlszaladást.
  • Lord Myn
    #15155
    Ez így nem igaz. Amikor kijött az Audigy 1, akkor tényleg csak EAX3-at tudott az akkori driverekkel (még nem is volt meg az EAX4 szabvány) és csak 32 3D-s hangot tudott egyszerre. Az EAX4-et már Audigy 2-re fejlesztették, de mivel az összes Audigy-n ugyanaz a processzor van (EMU10k2), ezért Audigy 1-esre is megcsinálták a drivereket, így már ment az EAX4 és a 64 3D-s hang.

    Az EAX Advanced HD (az EAX3/4-et hívják így), azt jelentené, hogy ezek a kártyák már 24-bites azaz HD Audio-t használnak, ami így csak hülye marketingduma, mert az EMU10k2-es proci igaz, hogy tud 24-biten lejátszani, de ha EAX effekteket is keverünk rá, akkor csak 16biten tudja kezelni őket.

    Az X-Fi már tényleg 24biten tudja az EAX-ot és ez már ismeri az EAX 5.0-t is (amit eddig speciel 4 játék ismer: Battlefield 2, Quake 4 ill. a Doom 3 és az UT2004, ha updateljük), ez már ahogy Kirol is megírta 128 3D-s hangot, meg egyéb +effekteket ismer az elődeihez képest.

    Az Audigy3 valszeg merketingfogásból maradt ki, hogy lássuk az Audigy4 mennyire új (pedig procira tökugyanaz), más verzió szerint meg az Audigy 2ZS tekintették 3-asnak.

    Btw: Most éppen X-Fi-m van nekem is, ami egy baromi jó kártya, 400 Mhz-es EMU20k1-es procival (ami kb. egy 2 GHz-es P4-essel ér fel), viszont a driverek a Creative szokásához híven tele vannak buggal és baromira nem működnek rendesen, bár májusra ígérnek új drivert, de van egy olyan érzésem, hogy lesz vagy fél év, mire rendesen tudom majd használni a cuccot...
  • mandm
    #15154
    Egész eddig mert most meg sikerült
  • mandm
    #15153
    Van valami baj a ketteskével? Nem tudok belépni
  • kirol
    #15152
    Erről hallottatok már?
    Érdemes szerintetek egy ilyet beszerezni?
    Codegen DualFan 480 W -os tápom van, júliusban lesz 2 éves.
    Most ilyen feszültséget ad le:


    Bár most is hazsnálok valamit, konkrétan egy Sweex túlfeszültség védő elosztót.
  • kirol
    #15151
    Közben felébredtem, és rájöttem, hogy nem is kell, e-mail.
    1-eskén van.
  • kirol
    #15150
    Az 5.05-höz tudok adni. Ha mondassz egy mail címet.
  • serito
    #15149
    Szerintem taky, most mivel vidékre utazott, (és csak egy 166-os 2MB VGA -val rendelkező masina áll rendelkezésére ) belehúz a fordításba.
    Akkor a kész anyag kb 800kb-nyi szöveg.
    "Várjuk" a végeredményt!!!
  • serito
    #15148
    Off

    Tudsz adni a Ulead Gif Animator-hoz valami "okosságot" ?
    15 napos próbaverzsön megvan a 5.05- ös vagy a 5.0 -ás ehez kellene valami.
    Gondolom megvan neked, mivel írtad, hogy dolgozol vele.
    Veblapkészítéshez kellene.
    Köszi.
    On
  • IMYke2.0.0.0
    #15147
    A Dreamfall: The Longest Journey 2 szövegállománya a The Longest Journey 2/3-a: 580724 karakter. [568 kb-nyi szöveg]
  • kirol
    #15146
    Az utolsó 2 mondat nálam is megvan sajnos. Én még csak most kezdtem a 3 fejezetet, de eddig azért minden rendben. Nem is igazán történt mondjuk semmi extra.