33675


  • takysoft
    #15385
    az a sok víz manapság hamar lefolyik:D
  • MerlinW
    #15384
    Egyszer volt már fent egyesen a teljes FF7, de nekem az istenért sem sikerült életet lehelnem bele XP-n.
  • serito
    #15383
    MEgnézem, csak azt hittem tudsz mondani valami véleményt első benyomás...stb.
  • kirol
    #15382
    Hát kb 2 percig néztem, nem volt még időm, csak azt tudom, hogy ez is FPS nézet, amit utálok. De próbáld ki, kicsi a demo mérete.
  • serito
    #15381
    Megnézted már? Ha igen milyen?
  • kirol
    #15380
    Igen! Barrow Hill Demo
  • serito
    #15379
    A barrow hill címmel futó kalandról hallottatok már?
  • szotyimutyi
    #15378
    Hát az biztos, hogy ott mindig történik valami...:)
  • serito
    #15377
    Azért irigylem kicsit a melóhelyedet, mellettünk csak virágpiac van, onnét nehezen lehetne sört szerezni. :-) Tegnap legalább jól aludtál.
  • Axon
    #15376
    A malacsült finom volt. Éppen most bontották el a sörcsapoló álványt. Már csak a keménymag maradt a többszáz emberből, vagy 15-20 masszvan beb@szott tűzoltó :-)
    Mielőtt elbontották volna a sörcsapolót, még gyorsan átszaladtam egy korsó sörért. Ez lesz mára 4. korsó. Remélem 6-ig betart :-)
    Bár kicsit már kezd lilulni a fejem, viszont a mázsányi hús amit legyömöszöltem, még szorgalmasan közömbösíti az alkoholt, így nem vagyok még kiütve :-)
  • Atomreaktor
    #15375
    a malacokat azért sajnálom
    de jó sörözést, bakk nálatok mindig van vmi:)
  • Kiru
    #15374
    Dehogy tárgytalan. Kösz! Köszi! Köszi!
    Mindjárt szedem is le.
  • Axon
    #15373
    Éppen nyúzom az American Conquest-et. Baromira jó!
    Tudtam, hogy ha valamit így lehúznak az csak jó lehet :-)
    Ha valamelyik megjelenő játéknak nincs ful 3D-s csili-vili szuper grafikája, azt a sárgaföldig lehordják. Úgy látszik a mai játéktesztelők már nem ismerik a játékélmény fogalmát.
    Egyébként ez a játék nem is lenne jó 3D-ben. Pont így jó ahogy van. egyébként itt esetenként több ezer egység mozog a játéktéren, amit 3D-s poligonkupacokkal lemodellezni még a mai csúcsgépeken sem lehetne.
  • via_mala
    #15372
    Kiru: meglepi a ketteskén neked
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Final Fantasy VII CD#1. A másik 2 CD-t majd valszeg jövő héten töltöm fel. Ha már tárgytalan a dolog, akkor jelezz vissza, mert akkor nem tökölök vele.
  • Axon
    #15371
    Gratulálok a fordítóknak. Jó látni, hogy az a piros százalék érték minden nap nő egy kicsit :-)
  • Axon
    #15370
    off:
    Bejöttem melózni és mellettünk éppen megyei tűzoltó találkozó van. 3 malacot sütnek faszénen forgatva és 4 bográcsban főtt a bírkapörkölt. Biciklim letámasztását követő 20. másodpercebn máris sikerült egy korsó hideg csapolt Kaiser sört zsákmányolnom, aztán pedig egy hatalmas adag birkapörköltöt. Most éppen a 2. korsó sörömet szürcsölgetem és végre a géphez is eljutottam. 6-ig dolgozom és addig itt lesznek, vajh hány kori potyasört tolok addig le? :-)
    ... és a malacsültet még meg sem kóstoltam...

    on:
  • VNM
    #15369
    Takysoft újabb anyagával együtt:

  • VNM
    #15368
    Ha Takysoft tud majd fordítani és belehúz, akkor május végéig már aktuális is lehet a tesztelés.
    A tesztanyag majd a Ketteskéről lesz letölthető, szigorúan tesztelni vágyók számára... de, addig még sok víz fog lefolyni a Duna-Dráva-Tiszán.
  • serito
    #15367
    Én már előkészítettem a 2cd-s (ablakban futtatott TLJ-t a mihamarabbi tesztelésre!
  • VNM
    #15366
    Ebben még nincs az átnézésre váró néhány szöveg - taky-tól.
  • VNM
    #15365
    TLJ HUN: 58,2%
  • Kiru
    #15364
    Egyébkén köszi a progit
  • Kiru
    #15363
    Na, tegnap kb. én is idáig jutottam
  • serito
    #15362
    olvastam
  • VNM
    #15361
    Ha csak azért akarsz játszani vele, hogy le tudd, - a Dreamfall miatt - akkor felejtsd el...!
  • dinomano
    #15360
    ez a sime Longest Journey forum? Vagy a dreamfall-os? :-P NAh, lekaptam az elsö részt, a 2000-es Longest J.-t; majd vmikor mostanaban megsasolom; vki tud irni vmit erröl a gémröl? Azt tudom h. allokepes kalandgém+point and click...a max. felbont. cak 640*480 benn? köszi az infokat...
  • VNM
    #15359
    #15345...

  • serito
    #15358
    Paradise:
    Tegnap este ( miután a gyerekeim és a párom végre a géphez engedtek )nekiláttam a Paradise telepítésének. Game indítás, és azonnali meglepettség, 800x600(?) milyen évet írunk(?) úgy tudom 2006-ot. Na mindegy gondoltam lépjünk túl ezen, a történet bitosan feledteti a képi hiányosságokat a pixelháborút. A Sokal név eddíg garancia volt a csodálatos látványvilágra, és képi hatásokra (nem kell ecsetelnem melyik game-ekre gondolok), de amit monst kaptam.... A menü egész pofás, tetszik a gépi elemek ismételt használat.
    Gondoltam akkor kezdjünk neki: new game
    Az intró valóban szép, de mi is történt? Két csőka beszélget, majd egy repülőt lelőnek,(bár ez egy kicsit nevetséges azokkal a karabélyokkal) aztán egy szobában vagyunk egy lányt irányítva. Csak idáig jutottam, de már meg vagyok zavarodva, gondolom a késöbbiekben kiderül mit is keresünk ott, és mit történt a lezuhant géppel..stb?
    Na mindegy, csak leírtam az első reakciómat a Paradise-ról.
    A fogalmazás elég gyenge, de sosem volt az erősségem. :-))
  • serito
    #15357
    Köszi a tippet fut ablakban!!!
  • kirol
    #15356
    Az nekem pörfiktül be van állítva.
    Amúgy meg ne kötögessél itt velem, mert megharagszok!
  • Lord Myn
    #15355
    De csinálhat az is, csak attól függ, hogy van beállítva. Egyébként ez "felkeverés", mivel sztereoból csinál 5.1-est, a "lekeverés" az amikor több csatornásból csinál sztereót. (Vagy amikor lemész a térre kostólgatni a helyi csávókat és erre ők lekevernek egyet... )
  • kirol
    #15354
    Már megoldódott, a PowerDVD csinálta.

    A CMSS3D amúgy nekem mindig be van kapcsolva, de az nem csinál ilyen lekeverést.
  • Lord Myn
    #15353
    Nem, lehet, hogy a CMSS3D be van kapcsolva az Audigy 2 audio panelen?
  • kirol
    #15352
    Köszi, megnézem.
    Én mindkettőt használom.
    Bár mondjuk nem is rossz így hallgatni.
  • VNM
    #15351
    Van. Nézd meg a PDVD-ben az Audio beállításokat.
    [Én WinDVD-t használok, az nem kavar be semmit.]
  • kirol
    #15350
    Azt nem tudja valaki, hogy mitől lehet az, hogy ha a Winamp -al mp3-at hallgatok a gép valahogy lekeveri 5.1-be, mert úgy szól, mint a dvd-k, a centerből külön jön az ének, a többiből csak ilyen vokál szinten jön + a hangszerek(zene). Pegid nem cseréltem hangkari drivert, és nem csináltam semmit.
    Mondjuk felraktam a PowerDVD 7-et, ennyi. De ennek nem hinném, hogy van ehhez köze.
  • kirol
    #15349
    Én is csak a grafról bezséltem egyenlőre. De kimentem a szabadba, aho lnapfény is volt és irtózatosan csúnya volt, amit láttam.
    Fix megrajzolt képek, de valami botrányos élességgel, kidolgozással.
    Én azt hittem, már csak a 800*600 miatt is, hogy a Syberia motor fogja hajtani. És gondoltam, arra csak nem költenek zsét, hogy kitalálják, hogy lehetne visszafejleszteni a motort.
  • Atomreaktor
    #15348
    az amnézia klisét már tényleg elfelejthetnék
  • VNM
    #15347
    Természetese: The Longest Journey-ről van szó.
  • VNM
    #15346
    Weedeye?
    A Maerum Királynővel való diskurzusban említődik meg - fogalmam sincs, mire fordítsam... Gyomszem-re? Gazszem?