33675


  • kirol
    #15425
    Van köztetek valaki, aki tudna nekem segíteni? Egy kis árbát kellene rajzolni 3D-s. Ha tud valaki, azt megköszönném, és akkor a részleteket is elmondanám. Holnapután délig kellene ez.
  • Kiru
    #15424
    THX. Este leszedem
    Aztán jöhet a próbálkozás
  • dinomano
    #15423
    hmm..nem csak "letudni" akarom a gémet; csak kivancsi vagyok, és nem titkolom h. a dreamfall miatt figyeltem fel az elödre; de hat kalandgémekben sohasem voltam igazan otthon... :-P meg eleve komalom az allohatteres gémeket...
  • via_mala
    #15422
    Felért a FFVII install CD is.
  • takysoft
    #15421
    már van... moorhuhn...

  • via_mala
    #15420
    Leszedtem, kipróbáltam, nekem most sem megy, de felteszem.
  • MerlinW
    #15419
    a root változó üres vagy ./ legyen
  • Tomsess
    #15418
    Megint van egy kis gondom. atw-re sikerült felraknom ezt a php oldalat. Olyan cucc, hogy állítólag feltelepíti önmagát. El is indul rendesen...kéri a mysql szerver adatokat. megadom kiírja, hogy a kapcsolat király. Aztán kér :
    Internal root path:
    (don't change if you are unsure)
    és alapból az van benne, hogy /tracker

    Ha tovább megyek kiírja :
    Rootpath Check
    The rootpath is NOT correct ( )
    or the installer doesn't have permission to read backend/config.php. Click Back to set a new root path.

    És innen nemtok sehogy sem túljutni. Pontosan milyen útvonalat adjak meg neki, mert végigpróbáltam egy csomót,de egy sem jó. Segítséget előre is köszönöm

  • via_mala
    #15417
    Tényleg hiányzik az install cd, nemtom hova kavarodott el.
    Megpróbálom leszedni torrentről, de nem ígérem holnapra.
  • VNM
    #15416
    Valami gond lehet a gépeddel.
    Amúgy meg, a következő hónapban érkező magyarítás kedvéért is, tedd fel az 1.56-os Patch-et!

  • dudlibond
    #15415
    Hellotok, lene egy kérdésem. Megvan a játék, az a verzió ami a GA****AR teljes játéka volt. Csak az a baj, hogy rengetegszer kiad egy hibaüzenetet és kilép, mindezt játék közben. Nem tudjátok, hogy ez miért lehet?
  • via_mala
    #15414
    nekem erről a változatról felment, nem volt 4. cd, de lehet,hogy neked van igazad, utána kéne néznem. majd később...
  • via_mala
    #15413
    Az ilyen unofficial patch-ekkel csak óvatosan, én is feltettem az FFVII-hez valami ilyet, aztán utólag nyekegett a Windows, hogy egy rendszer DLL-t felülírtak... Én ugyan nem éreztem belőle semmit, nem is fagyogatott az op.rendszer, de azért mégis zokon vettem ezt a kis magánakciót a patch-től, már csak azért is, mert ennek ellenére sem volt hajlandó futni az FFVII-t.
  • Lord Myn
    #15412
    Köszi a FF7-et, de az Install CD, mintha lemaradt volna... Csak a 3 Game CD-t raktad fel.
  • serito
    #15411
    Már vártam a napi történetedet, mert nálatok mindíg van valami.
    Túzoltóbál, Fletó...stb, most meg falbontás? Otthon legalább nem kell futnod a cincér után egy sörért, csak a hűtőig kell elvonszolnod magad, ha még van erőd. Én már ezeken a bontási és ujjáépítési ceremóniákon 2 éve átestem, hát nem irigyellek. De ha van segítség meg "SÖR" akkor....
  • mandm
    #15410
    Mindig csak a henyélésen jár az eszed!!! Töltögetni smafu, de épületet bontani, kertet építeni... az bezzeg megy
  • Kiru
    #15409
  • Axon
    #15408
  • MerlinW
    #15407
    Egyik TLJ-t sem töröljük sosenem:)
  • Axon
    #15406
    Tele vagyok egyéni problémákkal (hátsó épületet bontok, helyére hátsó épületet építek , így szinte egész héten nem leszek bent a melóhelyemen, ezáltal netközelben sem, de ha bent lennék az sem megoldás, mivel a vinyót még mindig nem hozták vissza, ez életre szóló lecke volt számomra)
    Szóval, amit szerettem volna kérni:
    Kettes szerveren maradhatna még egy bő hetet a TLJ2, Paradise és mostmár a Final Fantasy VII?
  • Kiru
    #15405

    Description: English unofficial retail v1.4 XP patch
    File: ff7_1.4_xp-patch_eng.zip

    Ez egy 9,5 MB-s patch

    Egy elvi megoldás - gyakorlatban, majd ha kipróbáltam és működik is.
    Egyébként nem 4 cd-s? Ahonnan a borítót szedem, ott azt mutatja 4 cd-ből áll.
  • via_mala
    #15404
    Felért a 3. CD is, lehet kísérletezni.
  • Kiru
    #15403
    Kösz a bizalmat
  • Tomsess
    #15402
    Köszönöm szépen a segítségetMost már értem...remélem
  • Axon
    #15401
    ja-ja
    Kérdezzetek nyugodtan :-)
  • serito
    #15400
    Akkor te kened-vágod a FarCry-t.
  • serito
    #15399
    Ezt írtam neki én is!!!
  • MerlinW
    #15398
    Ja hogy documentroot, és atw:) Információ hiánya miatt nem volt helyes a válasz

    Ahogy Axon írta, simán az atw által adott tárhely gyökere ott a root directory

    A root többek közt azért nélkülözhetetlen, mert a webszerver nem fogja tudni kitalálni melyik könyvtárból melyik html/php file-t kell elindítani. Ezért kell mindig gyökérben elhelyezni egy index file-t ami továbbviszi a dokumentumot.
  • Axon
    #15397
    Vannak benne szörnyek??
    Akkor addig nem jutottam :-)
    A kezdő tábor körül lelőttem mindenkit, majd átúsztam a folyót a második táborig. Ott lelőttek, én pedig uninstalláltam a programot. Ez egy olyan 10 perces játékidőt jelent :-)
  • Axon
    #15396
    Mondjuk agyag békegalamb lövészet
  • VNM
    #15395
    Vagy békegalamb-eregető játékot...
  • Lord Myn
    #15394
    Béke Nobeldíjas játékok...

    Nekem jobb ötletem van: mi lenne, ha számítógépre és konzolra Bethlehemes játékokat írnának!
  • Tomsess
    #15393
    Én az atw szerverre szeretnék felpakolni, nem hiszem, hogy ott lennee root jogosultság. De akkor kirakom a főkönyvtárba és kész. Ilyen cuccoknak nélkülözhetetlen egy root directory?
  • serito
    #15392
    Ez valóban nevetséges!
  • kirol
    #15391
    "A 2006-os Játékfejlesztői Konferencián a gyártók olyan játékokat vázoltak fel, melyek akár Nobel Békedíjra is méltók lehetnének. A játékok új generációja jó dolgokra nevelné az agresszív gamereket és az IQ-jukat is fejlesztené. Empátiát, valós életbeli kapcsolatok kialakítását facilitálná."

    Jó dolgokra nevelné és az IQ-jukat is fejlesztené, persze.
    Amikor pl. a Far Cry is milyen jó volt szörnyek nélkül (az elején), de "ezeknek" mindent tele kell pakolni szörnyekkel, hogy legyen mit halomra irtani.
    ("ezeknek" alatt nem a fejlesztőket értem!)
  • serito
    #15390
    Csinálhat alkönyvtárakat, csak mindíg legyen egy index (html, php, ) vagy valami kezdőoldal.
  • Axon
    #15389
    A főkönyvtárt hívják root directorynak, tehát egyből oda másold a php-s oldalt amit bejelentkezéskor látsz, azon belül ne csinálj alkönyvtárt.
  • MerlinW
    #15388
    Nem lehet, csak ha van root jogod a szerveren:)
  • Tomsess
    #15387
    Tudnátok rajtam segíteni? Hogyan kell egy netes tárhelyre root directory-t csinálni? Fel akarnák tenni egy PHPs oldalat,de az van kikötve, hogy root könyvtárba kell másolni. Előre is köszi ...
  • via_mala
    #15386
    Psszt, nekem sem, de majd Kiru-nak biztos menni fog. Meg lehet, hogy nekem is menne, csak nem volt kedvem küzdeni vele.