33675


  • IMYke2.0.0.0
    #15465
    Nem minden onnan, de a Magyar Elektronikus Könyvtárból is származik néhány iromány a gyűjteményében - érdemes hát közvetlenül az oldalt meglátogatni.
  • serito
    #15464
    Köszi átnézem taky gyüjteményét.
  • serito
    #15463
    Szuper lett!! :-)
  • takysoft
    #15462
    te tudod... nem tom hol van a játékban ez a mondat
  • Atomreaktor
    #15461
    nagyon baba, jól nyomod;)
  • IMYke2.0.0.0
    #15460
    A mondat helyénvaló, a screen akkor is a (TV)képernyő. Az egy dolog, hogy mögötte van egy alagút...

  • takysoft
    #15459
    nem az a mondat, mint már írtam

    Van egy ilyen bejegyzés a Banda résznél:
    ####"Window"
    There are tunnels extending down into the earth behind the screen.

    itt értettem úgy
  • MerlinW
    #15458
    Feldobtam egy új chat-et (flash-es, nem kell java-val tökölni) a banneről elérhető.
  • IMYke2.0.0.0
    #15457
    Hát azért nehezen lehet(ne) az a látóhatár... főképp a második mondat miatt:
    I don't think I should mess with the screen. It's probably there for a purpose. =
    Nem hinném, hogy babrálnom kellene a képernyővel. Talán valami célja van.

  • takysoft
    #15456
    a bandás résznél viszorn arcadia van, akol nincs technológia.
    ott inkább a látóhatárra utalhat a dolog.
  • via_mala
    #15455
    Először én is annak fordítottam, de elbizonytalanított a szövegkörnyezet.
    Köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #15454
    A Screen nem más, mint egy Plazma TV - a játékban. Én "Képernyő"-nek fordítottam eddig.
    Egy ilyen Képernyő található a Határállomás [Határ Ház] nappalijában is, amit Fiona éjt nappallá téve bámul - a szappanoperák miatt - , és Mickey ennek örül is, néha.
  • via_mala
    #15453
    Taky:
    Van egy ilyen bejegyzés a Banda résznél:
    ####"Window"
    There are tunnels extending down into the earth behind the screen.

    Meg egy ilyen:
    ####Touch screen
    I don't think I should mess with the screen. It's probably there for a purpose.

    Hogyan fordítsam a screen-t? Itt valami ablak, vagy valami monitor van a játékban? Vagy valami kirakatüveg?
  • kirol
    #15452
    Ez - Great.Journey.Mr.Penguins.Letter - milyen komoly kalandjáték.
    Legalábbis képek alapján.
  • Axon
    #15451
    Nekem van meg az összes könyv Lovecrafttól, de az hagyományos papír formátumban.
    Viszont ha jól emlékszem a taky gyűjteményében van Lovecraft írás. Érdemes kezdetnek azokat megnézni.
  • Axon
    #15450
    Szerintem is fel lehetne tenni egy teljes gyűjteményt. Először told fel az általad kibővítettet szintén egy tömörített állományba, úgy mint a takyé. Azt én leszedem és kibővítem a saját állományomból azokkal, ami még hiányzik és feltolom én is. Így egyetlen tömörített állományban benne lesz az összes könyv.
  • Axon
    #15449
    Visszatértem. Üdvözlet mindenkinek.
    Bicepszeim dagadnak, hátamon pinpongozni lehet, káromkodási szókincsem félelmetesen kibővítve, bőröm színe néger rabszolgákat szégyenít meg, tenyeremen meglehet gyújtani egy gyufát és puszta kézzel beverek egy szeget a falba. Szóval kész a ház bontása és szépen halad az új garázs építése :-)
  • Molnibalage
    #15448
    Kösz, majd utánajárok. Azért kérdeztem, mert nincs időm, se kedvem kb.1000 hozzászólást visszasolvasni.
  • kirol
    #15447
    GameStar 2005 szeptemberi mellékletén pl. De már párszor leírtuk ezt.
  • Molnibalage
    #15446
    Az első részt honnan lehet még megszerezni? Évek óta nem toltam pont&click-et..
    Mennyire jó az első? És a második?
  • serito
    #15445
    Úgy tudom, hogy valakinek/kiknek itt megvan az egész Lovecraft gyüjtemény.
    Ha igaz, ki tudna nekem egy könyvet adni az írótól? Még csak hallottam róla, de egyetelen könyvét sem olvastam. Szényellem is magam.
  • Kiru
    #15444
    Köszönöm a "szépirodalmi gyűjteményt"!!! Bár jó része nekem is meg volt, azért akadt, amivel ki tudtam egészíteni a sajátomat. Viszont van jó pár könyv ami nekem van meg. Ha van valami kívánság(és az megvan) felteszem. A mostanit összegyúrtam a sajátommal - az egész feltételének nincs értelme.
  • Lord Myn
    #15443
    Köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #15442
    Nem teszünk közkinccsé béta verziót. Ez van. Azonban, ha minden jól megy, júniusban - nem az első napján - már töltheted a 200 MB-os telepítőjét és nyomhatod fel a játékra a magyarítást...

  • demo02
    #15441
    helo, a meglévő fordítást légyszi tegyétek közkinccsé ha mód van rá,
    mostanába kezdem a játékot és nagy hasznát venném a bétának is.
    köszi
  • Kiru
    #15440
    Nálam is simán megy a FF7.
    Mindenféle hókusz-pókusz nélkül
    Köszi a progit
  • IMYke2.0.0.0
    #15439
    The Longest Journey HUN:
    Állapot: 63.09%

    Hiányzik még (karakter):
    - .:i2k:.: 52919 [ez már csak egy fájl, April naplója]
    - Sephi: 54706
    - Takysoft: 194255
    - via_mala: 38449
  • IMYke2.0.0.0
    #15438
    Megoldás az lesz, hogy magasról tojok I.C. Ram-ra...
  • RaveAir
    #15437
    Akkor most már ne hagyd el... ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #15436
    S vele a régi énem...
  • kirol
    #15435
    Ó, visszatért a logód!
  • IMYke2.0.0.0
    #15434
  • MerlinW
    #15433
    Kettes is alap, tessék végigtologatni:)
  • IMYke2.0.0.0
    #15432
    A BS3 messze nem olyan jó, mint az egyes! A 2-esről nem tudok nyilatkozni, azt csak kipróbáltam.
  • kirol
    #15431
    A Broken Sword 1 és 2 volt már fönt?
    Jó játékok?
    Én csak a BS-3 al játszottam, az jó volt (még a ládatologatás ellenére is).
  • IMYke2.0.0.0
    #15430
    Mivel annak idején - huh, ez már 13 éve! - AutoCAD-tanfolyamot is végeztem, ezért rögtön arra gondoltam, hogy valamilyen szerszám-alap.
  • kirol
    #15429
    Ez egy épített földkupac (200*100 m 20m magas, 1/3-as rézsüvel) akar lenni olyan kialakításban, mint egy csonkont gúla, mégha nem is annyira látszik.
  • IMYke2.0.0.0
    #15428
    Ezmiez?
  • kirol
    #15427
    Egy ilyet:

    kellene megrajzolni, csak persze szebben, meg arányosabban. Mert nekem sehogy se akar sikerülni.

  • VNM
    #15426
    Nekem tökéletesen elindult a Final Fantasy VII!
    - Install CD-ről "Maximal" telepítés
    - 1.CD bemountolása Deamon Tools 3.47-be
    - FF7 saját konfigoló exe-jének elindítása
    [Fogalmam sincs miért, de csak szoftveres módot ajánlott fel - holott a gép magasan jobb, mint kell hozzá. Igaz, az általa felajánlott DX 5.0-t nem is tettem fel...]
    - Gamepad nélkül is tudtam eddig vele küzdeni, de szerintem, a további próbálkozáshoz már igénybe fogom venni a Logitech-emet...