33675


  • IMYke2.0.0.0
    #15545
    Először ki sem mertem tölteni. Másodszor sem... Úgy döntöttem, hogy nem ellenőrzöm, mennyire hülyültem el...
  • Ersiman
    #15544
    51 :(
    Ennél azért jobbra számítottam, főleg hogy annó jelesre érettségiztem magyarból. Ideje lesz újra átnézni a helyesírást :(
  • Ersiman
    #15543
    Akkor lehet törölni, ha mást nem érdekel!
  • IMYke2.0.0.0
    #15542
  • Atomreaktor
    #15541
    52:)
  • mandm
    #15540
    Helyette "elolvastál" rengeteg játékot
  • mandm
    #15539
    Köszi már megvan. Amúgy nem nekem kell ,hanem egy ismerősnek.
    Akinnek esetleg Shakespeare vagy Biblia igénye van angolul annak itt a link: http://www.online-literature.com/
  • Wanted
    #15538
  • RaveAir
    #15537
    Nem rossz. Mivel rengeteg új szót, kifejezést lehet meglelni, majd idővel megtanulni. Kicsit lassabban haladok, mintha magyarul olvasnám, de volt már olyan hogy annyira belemélyedtem, hogy azt vettem észre egyre csak fogynak az oldalak.
  • RaveAir
    #15536
    Nyert! Aki szereti a fantasyt, annak szerintem ez kötelező olvasmány...
  • kirol
    #15535
    Hát komolyam mondom, ezt már nem hiszem el. Végre folytatnám a Dreamfallt, erre már megint kezti a rohadék. Hát így mire végigszemvedem, csak az fog megmaradni belőle mekkora szenvedés volt a driverekkel. Így nem lehet a játékra koncentrálni.

    Nézzétek meg, egy pályán belül (5. Fejezet) szarakodok már megint. Hihetetlen.
    Dreamfall - Hiba
  • Ersiman
    #15534
    Egy Shakespeare összes gyüjtemény fenn van a kettesen, .txt és ms ebook formátumban is (.lit) egy keretprogramon belül, ehhez fel kell rakni az ebook olvasó programot (MsReader)is, hogy olvasni lehessen.
  • MerlinW
    #15533
    Amit letöltöttél az egy korlátozott full, krekk a ketteskén:) Hevfán:)
  • MerlinW
    #15532
    Nem rossz, viszont rengeteget lehet belőlük tanulni. Elolvasol 4-5 olyan könyvet ami érdekel, és úgy fogsz beszélni angolul mint állat:)
  • IMYke2.0.0.0
    #15531
    Érdekes, én sosem olvastam el teljesen angolul könyvet... Ez most rossz?
  • Ersiman
    #15530
    A Song of Ice and Fire sorozat utolsó kötete? Biztos jó, de tartok tőle az én angoltudásom kevés lenne hozzá, bár egy-két könyvet már elolvastam angolul.
  • RaveAir
    #15529
    A Harry Potterekről annyit, hogy az első részét olvastam (angolul), és nem volt valami bonyolult a szókincse, bár ez nem a regény(?) rovására. Azt is hallottam, hogy könyvek részről részre nem csak méretükben, hanem szókincsükben és jellemábrázolásukban is folyamatosan fejlődnek. Ha az írónő részéről ez tudatos, akkor egész jó munkát végez, mivel a gyerekek önként akarnak olvasni. Egyszer, ha lesz időm, akkor talán elolvasom a többi részt is.

    Most jelenleg azonban sokkal érdekesebb fantasy könyvet olvasok George R. R. Martintól, ami egyszerűen zseniális. Mivel az író még csak néhány hónapja fejezte be, és a könyv több, mint 800 oldalas, ezért ezt is angolul próbálom megérteni. Addig sem veszik kárba az kb. 1 óra utazás a tömegközlekedésben.
  • Ersiman
    #15528
    Én találtam, hogy tudom eljuttatni neked?
  • IMYke2.0.0.0
    #15527
    Én még magyarul sem találom...
  • mandm
    #15526
    Ha már könyvekról van szó, egy kis off: keresem a Machbeth-et angolul. Ha vki tud, kérem segítsen. Előre is köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #15525
    28_00 [4 kb]
    17_00 [6 kb]
    20_01 [9 kb]

    A többit bevállaltam én.
  • Ersiman
    #15524
    Ha már könyvek: az Arvisura nincs meg valakinek letölthető formában? Könyvesboltban megtaláltam, de 7 ezer Ft az nagyon drága :(
  • takysoft
    #15523
    még semmit:(
    majd ossz ki valamit, köszi
  • Ersiman
    #15522
    :) Nekem is megvan az összes.
  • Lord Myn
    #15521
    A Harry Potter könyvek, nem hogy nem rosszak, hanem SZVSZ kifejezetten jók. Én is pont a hype miatt nem akartam elolvasni őket, azután mégis rászántam magam és nagyon kellemesen csalódtam. Még az is igaz, hogy mindegyik kötet jobb, mint az előző.
  • Lord Myn
    #15520
    Köszi, gyors vagy!
  • Axon
    #15519
    Én azt az utolsó kettőt sem olvastam ;-)
  • Ersiman
    #15518
    Pedig a könyv nem olyan rossz, bár nekem az Angyalok és Démonok sokkal jobban tetszett. A Harry Potter könyvek sem rosszak (sőt manapság ha egy könyv rá tudja venni a gyerekeket a tömeges olvasásra akkor lehet bármilyen - már jó), főleg hogy azt előbb kezdték el olvasni a kölykök, és csak utána lett felkapott, mikor rájöttek hogy mennyit lehetne kaszálni vele.
    (Megjegyzem a Biblia és a Korán sem olyan rosszak pedig mennyien olvassák :)))
  • Axon
    #15517
    Nem olvastam a könyvet és semmiféle hisztéria nem tud rávenni, hogy elolvassam. Vannak betárazva nálam ennél fényévekkel jobb, értékesebb, szórakoztatóbb, elgondolkodtatóbb kötetek olvasásra.
    Amelyik könyv körül ekkora a mizéria, az már számomra eleve gyanus. Ezért nem olvastam el - és valószínűleg nem is fogom - a Harry Potter könyveket sem, és nem olvasom az aktuális sztárocskák 30 szavas szókincsel összekalapált könyveit sem.
    uff!
  • dinomano
    #15516
    Dan Brown közepes-gyenge iro; az egyhaz tamadasa csinalt ingyenreklamot az alapban szutyi könyvnek...nagyon nem birom, hogyha valaki hazugsagokkal gerjeszti a példanyszamot, Brown-bacsi nyugodtan odairhatta volna kedelyborzolasok csititasa vegett a könyv hatuljara, h. fikcio az egesz... Direkt csinalta, h. ködösitett ilyen téren; sejtette h. be fog jönni ez neki anyagilag, és be is jött (már többször elkövette az egyhaz azt a hibat, h. épp az ellensegeskedesük hivta fel vmire a figyelmet/Krizstus utolso megkisertese pl.(ha jol idezem a cimet)/)... :-/
    mondjuk én Hanks papat sem birom, az uccso 2 filmje CSAK az Ő szineszi jatekarol szol (lehet egy egoja... :-) )
  • Axon
    #15515
    Erről tudtok valamit?

    http://www.magic-productions.fr/aw/index.php?lang=uk

    Ez a legendás Another World program retro változata. Letöltöttem a demo-t, de az csak a játék legelejét tartalmazza, addig amíg el nem kábítanak az idegenek. A full verzió sajnos pénzbe kerül.
    Jó lenne beszerezni a teljes verziót.
  • MerlinW
    #15514
    Most akartam én is feldobni, Schumi:) Sebaj, tőlem akkor Cruci kap mánkihármat:)
  • Axon
    #15513
    Egy érdekes teszt:

    http://www.szerkeszt.hu/teszt.php

    Én 46 pontos lettem :-)
  • Atomreaktor
    #15512
    ettől függetlenül azért kíváncsi vagyok a filmre, meg Tom Hanks-et is bírom, bár állítólag gyenge ő is benne. ez van, éljen a hype:)
  • Wanted
    #15511
    A játék a kettesen.
  • mandm
    #15510
    Azt hallottam, hogy a cannes-i filmfelsztiválon is botrányosan lehurrogták a filmet, mert annyira unalmasnak találták
  • Atomreaktor
    #15509
    nem olyan nagy eresztés el lehet olvasni nem mondom, hogy rossz, de nagyon messze van attól, amennyire ajnározzák. közepes szint, semmi több. többszáz jobb könyvet tudok mondani nála:)
  • IMYke2.0.0.0
    #15508
    Szánalom, hogy a szar X-Men reklám gyorsabban betöltődik az elején, mint a játék trailer... pedig T3-on vagyok. S bufferel minden 5. mp-ben...
  • MerlinW
    #15507
    Itt a Davincsi játékról egy kis múvi, sztem érdemes adni neki egy esélyt...
    Múvi
  • kirol
    #15506
    Honnan tudod?
    Szerintem jó lesz. Én kíváncsi vagyok a filmre is, még ha nem is igaz a történet.

    Most meg annyi jó kaland van, hogy nem győzöm utólérni magam. Még a Dreamfall-ban is az 5. fejezetnél járok, a többibe addig bele se kezdek, míg ezzel nem végzek.
    Csak így legyen ezután is.

    Bár belegondolva, már nem is nagyon tudok olyan kalandot ami mostanában jönne és várom, kivéve Tunguska (Szeptember 1), de ez is messze van.