33675


  • Axon
    #15585
    Az majd a második vérszerződésünk után következik
  • howard13
    #15584
    Hö.... (Legközelebb nem teszem tönkre a bátyám gépét...)
  • howard13
    #15583
    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!
    Könyörgök ne! Csak Amerikát ne! Még nem jött meg a cipőm és a medálom!!
  • IMYke2.0.0.0
    #15582
    Jobb, ha először egy "szűk" régiót terrorizálunk... addig is, a többiek rettegésben élhetnek... van is okuk rá!
  • Lord Myn
    #15581
    Különben is egyeske és ketteske, általában a vigyorgóban van. (Micike, gyorsan kérek egy injekciót, ketteskének megint dührohama van...)

    Amúgy meg miért csak Európát nyilazzuk, miért nem az egész világot?
  • kirol
    #15580
    Hát lehet, hogy maradunk a szakiknál. Én vésővel csinálom, aláütök az éles vésővel az meg b@szik feljönni egyben, szettőrik apró darabokra és rögög rajtam, hogy szenvedek.
    Amúgy sima cementes lébe lett lerakva. De ebből nem spórolták ki a cementet az biztos. Egyik haveromék is most szedték fel, lapáttal!! Természetesen panelház volt ez.
  • Axon
    #15579
    Gondolm feszítővasak segítségével finomabban is fel lehet verni a csempét, úgy, hogy ne szakadjon le az emelet. Attól is függ, hogy mivel lett lerögzítve. Vannak akik ragasztót hasznának, nos akkor tényleg csak szilánkosra törve lehet felszedni, de ha a hagyományos habarcsos módszerrel lett letéve, akkor még arra is van esély, hogy néhány lap egyben jöjjön fel.
  • howard13
    #15578
    Nem igaz! Engem még nem igáztatok le! LÁZADÁST SZÍTOK!!!!
    MU-HA-HA-HA-HA!
  • IMYke2.0.0.0
    #15577
    Vésőzés...?
  • IMYke2.0.0.0
    #15576
  • kirol
    #15575
    Összetörés nem számít, erről már lemondtunk, csak azt gondoltuk, hogy mi majd felszedjük. Pince van alatta, vagyis kefni meg beton, ezt nagyon csákányozni nem lehet, már csak amiatt sem, mert akkor egyenetlen lenne nagyon az aljzat, és egy raklapnyi padlofon kellene, meg hát az gondolom az aljzatgerendáknak sem használna.
    Ezután (feltörés) csak azt nem értem, hogy tudodd ez "önerőből" felszakadni, amikor ahhoz hogy szépen elváljon a csempe a betontól hihetetlen erő kell.
  • Axon
    #15574
    Kb. 2 hónapja körbeállt a topic teljes tagsága és közösen felvágtuk az ereinket, majd egy aranyserlegbe folyattuk a vérünket. Aztán jót húztunk mindannyian belőlle és megesküdtünk, hogy egyeske és ketteske titkát ki nem adjuk sohasem.
    Aztán felpattantunk paripáinkra és lenyilaztuk egész európát.... na de ez már egy másik történet.
  • Axon
    #15573
    Keresztanyáméknál pont két hete verték fel a teljes nappalit, ahol járókő volt. Pedig 9-es kopásálóságú kültéri járólap volt, amit már nekem igértek a teraszomhoz. Jöttek a szakik és mondták, hogy ezt lehetetlen úgy felszedni, hogy össze ne törjék.
    Ezért neked sem tudok más ajánlani, mint egy kis csákányozást...
  • Axon
    #15572
    Köszi!
    Kipróbálom.
  • IMYke2.0.0.0
    #15571
    Tisztán.
  • howard13
    #15570
    Úgy értettem, hogy akkor letérdelek a padlóra, és addig írom, hogy "lécci-lécci-lécci", amíg elmondjátok az "egyeske", és "ketteske" titkát.
    Most már érted?
  • IMYke2.0.0.0
    #15569
    ...mert hideg a padlónk...

  • howard13
    #15568
    Ezt mire érted?
  • IMYke2.0.0.0
    #15567
    Szerintem, még te magad se érted, hogy mit akartál írni...
  • howard13
    #15566
    Különben, így nem is érdekel! ( Még szerencse, hogy internet is van a világon, mert hideg a padlónk.)
  • howard13
    #15565
    hüpp...
  • IMYke2.0.0.0
    #15564
    Számodra örök rejtély marad. Ezen nem változtathatsz, még ha hetekig kérdezősködsz is...
  • howard13
    #15563
    Poor Lord Myn.
    Na, mi van a ketteskével?
  • Lord Myn
    #15562
    Folyamatban van, a 7. fejezetnél tartok.
  • howard13
    #15561
    Engem azért érdekel, bár azt mondják, hogy szokás szerint kihagytak egy csomó részt, ami tényleg leronja, mert csak ÚGY értelmes!
    Egyépként olvastad a könyvet?
  • Lord Myn
    #15560
    Úgy tudom tegnap óta játszák a mozik a világpremierrel egyidőben. (De a kritika egy kissé lehúzta).
  • howard13
    #15559
    De azt csinálod!
    Tényleg? már megy a film? JÓ gyorsan ide ért!
  • Lord Myn
    #15558
    Már a filmet is játszák Mo.-n.

    A játékhoz meg az a beugró, hogy meg kell fejteni mit értünk ketteske alatt...

    (Na jó, nem gonoszkodom... )
  • howard13
    #15557
    Kár, hogy sosem tudom mit kell érteni a ketteske alatt.
    Egy Honlap? Csak azért kérdezem mert kell a Da Vinci játék.
    A könyv tök jó volt, a filmet majd megnézem, ha MO.-ra ér, de ha már van játék formában, akkor azt próbálom most ki.
  • IMYke2.0.0.0
    #15556
    Én is köszönöm.
  • takysoft
    #15555
    köszi, majd nekiugrom
  • Lord Myn
    #15554
    Szerintem is egész izgalmas, csak azok a bárgyú verekedések ne lennének, nagyon lerontja a játékot.
  • kirol
    #15553
    OFF
    Axon a múltkori garázsépítés után nincs neked, vagy bárki másnak valami ötlete arra, hogyan lehet felverni a járólapot hatásosan. Ugyanis a drága egyszerűen felrobbant az étkező közepén is. Ezeket értelemszerűen csak kézzel kell felszedni, de a későbbi bajt elkerülve inkább leparkettázzuk az egészet. Így a többit is fel kell szedni, ami iszonyat húzós, szarrátörik a lap, ahelyett, hogy feljönne. Jó feszültséglevezető az biztos, ütöm mint állat, de jó, ha 0,5 m2-t fel tudok szedni rendesen 1,5-2 óra alatt.
    ON
  • MerlinW
    #15552
    Kipróbáltam a Da Vinci játékot, sztem nagyon jó! Klassz változatos kalandelemek, Fahrenheit-es akciók, lopakodás, stb. Grafika közepesen gyengus, zene szupi, irányítás konzolos. De mindent összevetve nagyon hangulatos eddig. (2 óra játék)
  • MerlinW
    #15551
    Dede:)
  • kirol
    #15550
    Na az enyém is elég tré lett, 53.
  • RaveAir
    #15549
    Nem mondod, hogy elsőre ennyi pontot értél el. ;)
  • Lord Myn
    #15548
    Áh, kár volt kitölteni: 68...

    Meg voltam róla győződve, hogy jó a helyesírásom.
  • Ersiman
    #15547
    Gratulálok !
  • MerlinW
    #15546
    88:)