33675


  • Axon
    #15625
    Az új vinyónak köszönhetően végre normalizálódik a helyzetem és elkezdtem letölteni a 2-es szerverről amivel még elmaradtam. FF7 már lent van, úgyhogy részemről törölhető státuszt kapott. Fél órán belül lent van a Paradise is, utána pedig töltöm a TLJ2-t és a Da vinci-t.
  • Axon
    #15624
    Köszönet a cedega-ért!
  • takysoft
    #15623
    ja elfelejtettem szólni, de a cedega felért már régen
  • CrucifX
    #15622
    Tetszik, nem tetszik, nincs mas, nekem edesmindegy, ritkan forumozom :)
  • MerlinW
    #15621
    Bioshock topikba is csináltam banner-t, ha tecc, szólj:)
  • CrucifX
    #15620
    Many many thx
  • MerlinW
    #15619
    igenigen, holnap viszem be.
  • CrucifX
    #15618
    Monkey Island 4-et akkor esetleg az illetekes elvtars feltoltene? Puszikoszi :)
  • takysoft
    #15617
    elvileg van, megnézem...

    (2 minutes later)

    nincs:(

    (5 minutes later)

    már van:D
    megy a serverre... (kb 20-30 perc)
  • MerlinW
    #15616
    nekem van, holnap feldobhatom
  • Axon
    #15615
    Nincs meg véletlenül neked a Cedega 5.1.1? Ha jól tudom ez a legújabb, de az 5.1-es is jó lenne. Elsősorban a .deb csomag érdekelne, de bármi másban is jó lesz. Én megtaláltam több torrent oldalon is, csak a melóhelyről nem tudok torrentezni.
    Ha véletlenül meglene, légyszi told már fel valamelyik szerverre.
    Előre is köszi!
  • takysoft
    #15614
    mindkettőtöknek igaza van.
    egyedül a dúdolós részre nem jöttem rá. szerintem béna. (vagyis rájöttem, random nyomogattam a gombokat 10 percen keresztül)
    a bújkálós tényleg uncsi. de annyira nem nehéz, ha rájöttél, mit kell csinálni.
  • Lord Myn
    #15613
    Szerintem is nagyon jó sztorija volt, nekem egyedül a trollos rész nem tetszett, az idegesítő volt: sokszor elkaptak és nem tudtam továbbhaladni.
  • MerlinW
    #15612
    Detto, jól szórakoztam. A dúdolós feladattól eltekintve szuper volt. Kicsit túl sokat vártunk tőle, de mostanra ez elmúlt:)
  • takysoft
    #15611
    még annyit tennék hozzá, hogy talán azért tűnik rövidnek, mert nem kimondottam bonyolultak a rejtvények, így szinte folyni lehet a történettel. Ezt nem is sajnálom. Nekem nagyon tetszett.
  • takysoft
    #15610


    Én meg végignyomtam a Dreamfall-t. Szerintem senki se mondhatja, hogy rövid.
    A történet komoly. Néha túl komoly... Vehették volna vidámabbra. Túl művészi, de így is jó csak másik oldalról nézve.
    Kb 5 perce fejeztem be, de ezen még ülnöm kell picit, mire kialakul a véleményem.

    Egyet mondhatok spoiler nélkül is. Mát tudom, miért nem TLJ2 a neve... Ez már egy teljesen más játék....
  • Axon
    #15609
    Vinyókálváriámra a mai napon került pont, remélem véglegesen.
    Mikor is kezdődött?
    Már magam sem tudom, de a topicban visszaolvasva meglehetne találni a dátumot, de én kb. 1 hónapra tippelek.
    Végre kicserélték a vinyót. Igaz egy pont ugyanolyanra, (6V250F0, Maxtor, 250 Gb, sata 2) de ez legalább működik. Erre egyből felment a WinXP is. Most is erről a vinyórol dolgozom.
    Most jönne egy oszkárdíjkiosztós-féle köszönet lista 200 névvel, de ettől egyelőre eltekintek :-)
  • Axon
    #15608
    Én úgy voltam végig 4-es helyesírásból, hogy az osztály legjobb helyesírója mellettem űlt. Mindig odaadtam neki a dolgozatomat, majd erre ő megkérdezte, hogy hanyast akarok :-)
    Aztán elkérte a tollamat (színegyezés miatt) és keményen dolgozni kezdett :-)
  • takysoft
    #15607
    most miért? 15k üzit hamar el lehet olvasni:D
    kb 6 hónap...:D
  • kirol
    #15606
    Nyugtunk lesz vagy 6 hónapig.
  • MerlinW
    #15605
    valóban... nagy a csend
  • serito
    #15604
    Lehet, hogy elkezdett visszaolvasni?
  • MerlinW
    #15603
  • takysoft
    #15602
    de ha visszaolvastál volna cirka 15000 üzit, magad is rájöhettél volna.
  • MerlinW
    #15601
    megvót ehavi jócselekedetem is
  • IMYke2.0.0.0
    #15600
  • MerlinW
    #15599
    ugyan nincs mit...
  • howard13
    #15598
    Mössz=kössz
  • howard13
    #15597
    ÖRÖK hála!!!!!
    Mössz MerlinW!
  • MerlinW
    #15596
    egyeske: www.torrentspy.com
    ketteske: www.ts.kurtubba.com
  • howard13
    #15595
    Brühühü... annyir, de annyira le akarom tölteni!!!
  • MerlinW
    #15594
    Da vinci-ben ajánlom, állítsátok a combat-ot easy-re, úgy nem kell annyit tökölni a Fahrenheit-nél idegesítőbb (és sokkal nagyobb mennyiségű bunyókkal). Annyit jelent a szint csökkentése hogy lassabban pislognak az egérgombok, ergo kezelhetőbb a dolog.
  • serito
    #15593
    Igaz nem olvastam vissza, csak egy pillantra éztam be. De köszönöm a felvilágosítást.

    Wanted:

    Köszönet a game-ért.
  • IMYke2.0.0.0
    #15592
    #15511... még ezen a lapon megtalálható...
  • serito
    #15591
    A tesztek ki sem merem tölteni, az érettségin szégyellem, de csak kettes voltam helyesírásból.
  • serito
    #15590
    Nem tudom ki ajándékozott meg bennünket a da vinci code game-el a ketteskén, de hálás köszönet érte.
  • kirol
    #15589
    Köszi!
  • MerlinW
    #15588
    http://www.poweriso.com/
  • kirol
    #15587
    A *.daa -t mivel lehet kicsomagolni?
  • Axon
    #15586
    Na meg még nyílvesszőket is kell addig faragnunk ;-)