33675


  • Lord Myn
    #15705
    Hiába te is vérbeli kalandjátékos vagy, én is szöveges kalandokon nőttem fel, még a '80-as években, azután amikor az első PC-men játszottam ezekkel a korai Sierra-cuccokkal, az volt a kánaán...
  • Lord Myn
    #15704
    Igen, az már a 0.9-es, egyébként sajnos, a Kyrandia 2-3 még nincs támogatva, mint ahogy a Gobliiins többi része sem (majd az 1.0-asban...)
  • CrucifX
    #15703
    O, pedig emulacios alapkellek :)
  • IMYke2.0.0.0
    #15702
    Van egy Smiley Factory-m... Azzal készítettem ezt:
  • IMYke2.0.0.0
    #15701
    Most rittyentettem össze:
  • Atomreaktor
    #15700
    bakker elindítod a dosboxot beírod hogy help vagy mittom mit amire leírja lépésről lépésre mit kell csinálni. annyira azért nem vészes. próbálkozz csak;)
  • Axon
    #15699
    Wow!
    Ezt eddig nem ismertem.
    Na jövőhéten feltétlenül kipróbálom. Úgy látom magyar nyelvi file is van hozzá.
  • csgj
    #15698
    hát ezt nem értem. megcsináltam vele a profilt, és a run game-nél vagy a setupnál csak a dosbox jön be. nekem ez magas
  • CrucifX
    #15697
    Van hozza frontend, szep GUI, pontosan azert, hogy ne kelljen parancsokat gepelni hozza - eleg lett volna kicsit korulnezni a honlapon, de dobom a linket.

    D-Fend
  • howard13
    #15696
    Igaz...Nem mindent talál meg
  • howard13
    #15695
    Hmmm...
  • howard13
    #15694
    Már pedig azért mert a DosBox-t kezelni hehezebb, mármint nekem, mert nem értek a Dos rendszerhez...Bár azt tudom, hogy parancsokat kell begépelni.
  • csgj
    #15693
    az nem találja meg a Toonstruck-ot
  • howard13
    #15692
    Szerintem a Scumm jobb.
  • csgj
    #15691
    a dosbox már megvan, csak nemtom kezelni... elmondaná vki, hogy kell?
  • CrucifX
    #15690
    DOSBox
  • Axon
    #15689
    Az a kérdés, hogy amikor te elindítod valamelyik részt, akkor kér-e cd-t? Ha nem kér, akkor nincs rajta védelem és egy sima UltraISO-val készített cd kép is tökéletesen megfelel.
    Ha lenne rajta védelem, akkor is jó az .iso, mivel a neten körülnézve, mindhárom részhez van törés.
  • IMYke2.0.0.0
    #15688
    A régi játékokhoz le kell lassítani a mai gyors CPU-kat...
  • csgj
    #15687
    gyanús neve van... slow...hehe
  • IMYke2.0.0.0
    #15686
    Régebben létezett egy CPU Slow nevezetű progi... asszem, ez volt a neve.
  • csgj
    #15685
    Tudtok vmi jó programot, amivel régebbi játékokat el lehet indítani, amik új gépeken nem mennek?
  • IMYke2.0.0.0
    #15684
    Nekem eredetiben van meg - eleve nem kellett hozzájuk okosság. Nem tudom, hogyha lemásolom [UltraISO], akkor kér-e CD-t...
  • Axon
    #15683
    Az nagyon jó lenne.
    Jól tudom, hogy ezeken a cd-ken már nincs védelem és így nem kell hozzá okosság?
  • IMYke2.0.0.0
    #15682
    De, megvan.
    Feltölteni a ketteskére tudok, napi 500 MB kimenő limit miatt így pár nap alatt lenne fenn az egész.
  • csgj
    #15681
    na, én a Beneth a steel sky-t szerettem naon! meg a Toonstruck-ot
  • Axon
    #15680
    Bocsesz siettem és elírtam a nicked :-)
  • Axon
    #15679
    Ymike: Nem te említetted véletlenül, hogy megvan neked a Cossack Anthology?
  • Axon
    #15678
    Akkor meg nem kellene a grafikán morfondíroznod.
    Én még most is lázbajövök ha meglátom a Space Quest 2 játékot, pedig ott aztán tényleg pixeles a grafika, de észre sem veszem, lélekben már az űrálomáson súrolom a padlót :-)

    Nem is beszélve a régi szöveges kalandjátékokról. Amikor kiírja, hogy:

    Egy sűrű sötét erdőben vagy.


    Már borzongok is
  • csgj
    #15677
    nem, ez nekem való játék! Kalandjáték fan vok én is!
  • IMYke2.0.0.0
    #15676
    Az már régen rossz, ha így vélekedsz a 6 éves játékunk felbontásáról... nem neked való ez a játék.
  • kirol
    #15675
    Még egy 2006-os Paradise -ben sem lehet, nem hogy egy 6 éves játékban. Ha jól tudom.
  • csgj
    #15674
    A Longest journey-ben lehet felbontást állítani? mert ez a 640x480 kicsit nyomi...
  • takysoft
    #15673
    9-es scumm? hmmm... daily snapshot elég?
  • takysoft
    #15672
    nekem van kyrandia 2 cd, meg kyrandia 3 cd is.
  • CrucifX
    #15671
    Koszi, letoltottem csak...

    Sajnos magyar es a hangok sincsenek meg hozza :( Azert koszonom - ha sikerul hetfon megnyernem a kituno allapotu Secret of Monkey Island ebay aukciot, akkor most mar berendelem a normalis dobozos CMI-t is.
  • serito
    #15670
    Levettem köszönet, remélem működik, mert ami a csomagban van azzal nem tudtam elindítani. Rápróbálok amint lesz időm.
  • Lord Myn
    #15669
    Ezen felül fel tudom tölteni:

    Gobliiins CD
    Kyrandia 1 Talkie (ehhez 0.9.0-es ScummVM kell)
    Loom talkie (nem tudom ez van-e a Merlin verziójában)
    Indy 3 FM-Towns
    Maniac Mansion Amiga (Jobb hangok+zene, mint a PC verzióban)

    Ha kell valakinek, szóljon!
  • MerlinW
    #15668
    Asszem mind
  • takysoft
    #15667
    ezek közül melyik tömörített?
  • Axon
    #15666
    Végre én is utolértem magam és leszedtem az összes anyagot a szerverekről amivel el voltam maradva.
    Látom azóta felkerült a scummwm-es anyag és kb. 80 %-a nincs meg nekem, így ismét van mit letölteni :-)