33675


  • kirol
    #15826
    Nekem azt mondja már meg valaki, hogy ha indítom az msconfig -ot, akkor hogy kell azt csinálni, hogy legyen ilyen fül: BOOT.INI ?
    Mert alapból nincs ott. A baj, meg hogy van egy partició, ami valójában nincs is, és persze hogy onnan akar indítani.
  • kirol
    #15825
    Na felrektam most is. Én először feltelepítettem a trialt. Elindítottam, hogy megnézzem indul-e, és igen ment.
    Aztán átmásoltam az okosság.exe -t abba a könyvtárba, a hova feltelepült a progi.
    Aztán ezt itt el is indítottam, ami amúgyis megkeresi a kívánt fájlt, majd next és már ki is írja, hogy patch kész, és indítja magától a programot. Ami el is indul rendesen.

    Ennyi.
  • serito
    #15824
    Ha megkérhetlek szájbarágósan írd meg nekem, hogy kell telepíteni, patchelni...stb a progit, mert akkor én csinálok vallamit rosszul.
    Nálam mindíg ugyanaz a hiba bármilyen gépre telepítem.
    Köszi
  • serito
    #15823
    Most irigylem igazán a melóhelyedet. Én munka közben csak pár grafikát tudok csinálni saját részre, a többit kiteszi a "meló".
    Magyon szép teljesítmény, ha tesztelni kell meglehet, hogy én is szakítok rá időt ha lehet.
  • howard13
    #15822
    Értem... MINDENT BELE!!!!!!!!!! Na jó...
  • IMYke2.0.0.0
    #15821
    Nyugalom. Meg lesz az is.
    Sajnálom, ha csalódást okozok, de én is ember vagyok - s ha valami megtetszik, azzal foglalkozom. A The Longest Journey amúgy sem egy emebres meló - a többiek munkája még nem érkezett meg.
    A várakozás ideje alatt pedig könnyedén megbírkoztam a Paradise-szal... a grafikáját is gyorsan megcsinálom, utána TLJ...

  • howard13
    #15820
    És a TLJ fordítás?
  • kirol
    #15819
    Hú, ez igen!
  • mandm
    #15818
    Ügyes vagy! Hol is van ez a melóhely?? Én ma csak két vagon JAVA kódot tudtam írni . Teccik érteni?
  • takysoft
    #15817
    thx
  • IMYke2.0.0.0
    #15816
    Vége lassan a munkaidőmnek, így a mai fordításnak is:



    Holnap már kész is lesz.
    Grafikai munka pedig hétvégéig.
    Utána pedig jöhet a tesztelés.
  • MerlinW
    #15815
    Ketteskén cadega 5.1.4 ill 5.1 all in one pakk
    hev fán
  • takysoft
    #15814
    bizony!
    persze aki nézte már a játékot az tudja, hogy "levon"....
    Bár lehet, csak nekem nem tetszett, de nekem elsőre nem.
    Olyan bénán mozognak benne a karakterek, hogy szinte fáj.
    Pár hete végignyomtam a Leisure Suit Larry elsö részét. kb 90 kbyte-os játék, mégis életszerübben mozog benne a karakter:D
  • Axon
    #15813
    Ez a program egyszer nem túl régen egy játékmagazin melléklete volt, teljes játék kategóriában. Majdnem meg is vettem miatta az újságot. Ekkor világosítottak fel a kedves fórumtársak, hogy ez egy ingyenes játék és megadták a letöltési helyét is.
    A játékból ez természetesen semmit sem von le, inkább csak a tudatlan vásárlók becsapásáról volt szó.
  • via_mala
    #15812
    Free Full Game: Eye of the Kraken (152.6 MB)
  • Axon
    #15811
    Szuper!

    Ha jövőhét hétvége után kezdődne a tesztelés, akkor máris tudok jelentkezni, mivel akkor lesz a suliban a vizsgám és utána ráérek. A félelmetes fordítási tempódat elnézve viszont lehet, hogy ez már most hétvégén elkészül :-)
  • Axon
    #15810
    Ha most csak magamra gondolnék, akkor azt mondanám, hogy a munkahelyi tűzfalszerver kiröhögi az ilyen lekérdezéseket.
    Ha széleskörűbben vizsgálom az esetet, akkor azt mondom, hogy ha jól belő valaki egy szimpla tűzfalat a gépére - amit egyébként is ajánlott - akkor megint csak eldob mindenféle külső csatlakozási kísérletet.
    Jogi oldaláról nézve pedig rögtön feljelentést lehet tenni külső támadás miatt, mivel ez teljesen jogellenes és ha ez tényleg igaz(lenne) akkor bőven lesz egy rakás unatkozó ügyvéd (tele illegális cuccal) aki pillanatok alatt ízekre szedi az ilyen kezdeményezést.
  • RaveAir
    #15809
    Csak nem az a terv, hogy még ma készen legyen? ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #15808
    Munkahely, munkaidő, fordítás... kezdő állapot:

  • kirol
    #15807
    Nem tudom, felraktam egy másik gépre, ott is simán megy.
  • IMYke2.0.0.0
    #15806
    Animálni nem, de a Photoshop részét képező Adobe ImageReady igen.
  • kirol
    #15805
    Tudom van saját topik meg minden, de ti ehhez mit szóltok?
    "Üdv,
    légyszíves küldjetek ki egy körüzit, amiben figyelmeztetni kellene az embereket, hogy egyes jogvédő szervezetek új módszert dolgoztak ki az illegális szoftverhasználók lefülelésére. A módszer lényege, hogy egy lekérést küldenek a felhasználó IP címére, amiben lekérik az összes, a felhasználó által használt szoftver adatait. Ennek kivédésére javasolni kellene, hogy mindenki szedje le a http://phoenixlabs.org/pg2 oldalról a Peer Guardian nevű programot. Ez blokkolja ezeket a lekérdezéseket, azonban a felhasználó által használt netes alkalmazásoknak nem kavar be."

    Ez most tényleg igaz, kezdhetnek félni az emberek?
    A progi meg elég zavaró, sokmindent blokkol, amit nem is kellene.
  • serito
    #15804
    Úgy tudom nem, de meglehet, hogy csak én nem ismerem eléggé.
  • takysoft
    #15803
    átlagos photoshop nem tud gifet animálni?
  • serito
    #15802
    Még mindíg küzdök ezzel az Ulead Gif animátorral. Másik gépen sem tudom indítani, mikot a patch-et ("okosságot") felrakja minden ok, de mikor indítom a videó initializáláshoz és hibával megáll, és nem indítható.
    Mi az ....-ten lehet ez?
  • serito
    #15801
    Még csak védelem sincs rajta!!!!
    Ezt is be kell szerezni, a Myst is FPS nézet volt nekem tetszett!
  • kirol
    #15800
    Megjelent a Barrow Hill. Csak kár, hogy ez is fps nézet.
  • IMYke2.0.0.0
    #15799
    Hát van ilyen...
  • ibrik
    #15798
    Mármint a véletlenül pont most "elszállt partícióra" értettem.
  • IMYke2.0.0.0
    #15797
  • ibrik
    #15796
    LOL
  • IMYke2.0.0.0
    #15795
    Nem merek tippelni sem. 59%-on áll a szöveges, 33%-on a grafikai munka. Hétköznap nem tudom, hogy miként haladok - ha a melóhelyemen nem lesz fennakadás [nem dolgoztatnak [#hehe]], akkor az a hétvégére kész lesz. Aztán át kellene pörgetni szintaktikai hibákra vadászva.
    Hibákról jut eszembe:
    - Ez a szemét program nem szereti, ha ékezetes [Ó, Ú, Ü, Ö] kezdődik egy mondat! Tök érdekes, ilyenkor ugyanis megtöri a mondatot, előfordul, hogy egy szó közepén.
    Szóval, humorizál a kicsike. Emellett azért más gond nincs vele, s ez a szimptóma meg is marad, attól még tökéletesen élvezhető a feliratozása...

  • kirol
    #15794

    Tudom, hogy hülye kérdés, de kb mikorra leszel kész vele?
  • IMYke2.0.0.0
    #15793
    Míg Taky felépül, és fordít, meg a többiek is végeznek a saját részükkel, addig én most egy kicsit kikalandoztam a Paradicsom-ba...
    A hétvégén a szöveges fordítással nem annyit haladtam, mint szerettem volna, de nem is volt nagy gond, hiszen a módosítandó dokumentumok [42 darab van] közül elkészültem 13 darabbal.

    //A múlt héten megkeresett egy fiatalember, hogy ő már a megjelenéskor elkezdte karakterlimitesen fordítgatni a játékot, jelezte is Panyi-nak [aki nem hírezte ezt ki] - s mivel a grafikáknak is nekiugrott, úgy gondolta, nem hagyja kárbaveszni a saját munkáját, átpasszolja nekem amivel végzett. Aztán jött egy mail tőle, hogy tönkrement a partíciója. Így hát, a grafikát is nekem kell teljes egészében elkészítenem...

    [center]
  • takysoft
    #15792
    szerintem egyszerűen várjuk meg az angol patchet. úgy sokkal egyszerűbb.
    ha tényleg nem csak a szövegeket változtattak a patchban, akkor nemsokára lesz angol patch is.
    ennyi
  • IMYke2.0.0.0
    #15791
    Mivel még nem fordítottam le teljesen, így nekem se jó... Én is most pakolom fel újra.
    Amint megvan az 1.0-s magyarítás, könnyedén át tudom "portolni" 1.1.1-re.
  • kirol
    #15790
    Na én kipróbáltam elindult, és minden francia lett. Mármint a szövegek.
    Viszont neked jó Imike, mert ebbe belerakod a magyart és lesz 1.1.1-es magyar patch. Nem?

    Viszont most rakhatom fel újra ,hogy angol legyen.
    Francba.
  • IMYke2.0.0.0
    #15789
    Rossz hírem van: ez a Patch franciává varázsolja a játékot!
    - francia lett a teljes szövegállomány
    - francia nyelvű a Patch-ben javításra került összes képes dokumentum!

    Nem ajánlom a Patch telepítését!
  • kirol
    #15788
    Nem, nem jó nekünk!!!

    Kivéve, ha StarForce 3.7.16.04 -et akarunk hozzá.
  • IMYke2.0.0.0
    #15787
    Nyugi, mire játszani akarsz és tudsz vele, addigra lesz hozzá megoldás :)