33675


  • Atomreaktor
    #15946
    mit nem adnék egy ilyen helyért:) drukkolok, mert tom, hogy milyen a másik oldal:)
    az én oldalam: 8-17-ig egy óra kajaidő. ebbe jön az mikor kajaidőben is ugráltatnak, jön az, mikor én leszervezek egy programot 17:30ra de 16:55kor jön egy munka, amit persze akkor azonnal meg kell csinálni. és jön az, hogy nincs túlórapénz, de túlóra sok van... stb stb. de nem panaszkodom, mert sokkal de sokkal rosszabb helyek is vannak. illetve jobbak is, ahogy látom:) tehát mégiscsak érdemes panaszkodni:) és nem ettől leszünk előrébb, hogy a vállalkozó megszedi magát a munkavállaló meg anyagilag, időbelileg, lelkileg is összeroppan. hosszútávú gondolkozás nuku, csak a gyors pénzszerzés mindenáron. csak kár, hogy ha rendesen csinálná akkor is nagyon simán megélne a vállalkozó.
    (legalábbis az én esetemben, de persze sok vállalkozó/cég sz@r helyzetben van).de mikor lehetőség lenne rá, hogy tisztességesen csinálja, akkor sem teszi meg. no túlóra, yes minimálbérre bejelentés, stb. max szép lassan felmondok, de helyemre van bőven jelentkező. és ezért is csinálják/csinálhatják. ha nem lenne jelentkező, mert mindenki úgy jönne be, hogy én így nem vállalom, akkor a munkáltató is többet adna, mert muszáj. csak már olyan lejtmenetben van az egész világ, hogy kár csodát remélni. van pár rendes ember, de fogy a számuk és az erejük is. éljen a munka, a pénz meg az agymosás... de nem adom fel, nem adom meg magam:) nem akarok beállni a sorba. csak nem látok más kiutat.
    nem tom érteni-e amiket összezagyváltam, de jól esett egy kicsit kiírni magamból:) kösz a türelmet és megértést aki végigolvasta:) jah nem vagyok gyogyós:D
  • IMYke2.0.0.0
    #15945
    - Diablo
    - Diablo: Hellfire
    - Diablo 2
    - Diablo 2: Lord of Destruction
  • IMYke2.0.0.0
    #15944
    Nekem is megvan - mind. Eredetiben. Feltölteni azonban ugye bajos lenne...
    Nem elrettentésül, csak úgy közlöm: több, mint 500 játékom van [az Old Gameket egy tömörítvényben tárolom és egynek számolom] - a 2006 január WhereIsIt katalógusom alapján, fejből...
    Délután pontos számot is tudok mondani :)
  • Axon
    #15943
    Talán úgy néz ki, hogy be tudom szerezni a Diablo 2-t (még sajna nem biztos), de a kiegészítőjét nem. Az mindenképpen jó lenne.
    Ha jól emlékszem a Diablo 1-nek is volt kiegészítője (nem tudom hány), azt sem láttam még sohasem.
  • Axon
    #15942
    szorít és drukkol
  • Axon
    #15941
    Egyelőre te vagy az egyetlen akinek megvan és fel tudja tölteni.
    Megőszülni megfogok ígyis-úgyis, de akkor legalább legyen egy Diablo 2-m :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #15940
    Én nem panaszkodom: fél kilencre járok dolgozni, 1 órás ebédszünet és 16:00-kor léphetek...
    De ez a Kánaán csak augusztus 31-ig tart [eddigi állapotok szerint] - lejár a 2 éves szerződésem.
    Hosszabbításért drukkoljatok :)))
  • Atomreaktor
    #15939
    jah és nálunk klíma nuku:) de emiatt nem akarok éjjel dolgozni:)
  • Atomreaktor
    #15938
    részvétem:( azért ez durva sztem. rohadjon meg az összes sztahanov munkáltató. tisztelet a kivételnek:) meg a munkavállalónak aki bírja. én még tartom magam, de már nem sokáig, nagyon tele a bili. munkára proletárok munkára fel...
  • via_mala
    #15937
    Egyetlen jó dolog volt ebben a kései hazajövetelben: az utcán is emberi volt a hőmérséklet.
  • via_mala
    #15936
    Na, ma se várjatok tőlem sok fordítást: indulok haza melóból.
  • takysoft
    #15935
    sok sikert
  • via_mala
    #15934
    Haha, ez volt a (múlt) hét vicce. Hát persze, hogy nem.
    Ezen a héten végig továbbképzésen kell részt vennem 9-17 óráig, utána vissza a munkahelyre, és rogyásig ami belefér, mert a munka sem áll le, sőt! Tornyosodik.

    Hét végén azért fordítottam egy kicsit...
  • MerlinW
    #15933
    gyijagyija hajráhajrá!!:D
  • kirol
    #15932
    Hát köszi mindenkinek. Rám fér!
  • Kiru
    #15931
  • serito
    #15930
    Gondolunk rád. "izgul, szorít" :-)
  • takysoft
    #15929
    Van Diablóm, mindkét rész kieggel, de
    1. mire felrakom, megőszültök
    2. csak jövő héten leszek pesten
  • Axon
    #15928
    Köszönöm!
  • Axon
    #15927
    A lényeg, hogy az esélytelenek maximális nyugalmával kell beülni a vizsgára ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #15926
    Rendben. Elkezdem ma délután.
  • IMYke2.0.0.0
    #15925
    Szorítunk! :)
  • RaveAir
    #15924
    Nyugi, ha már államvizsga, akkor ott már nem lesz gond. A lényeg, hogy nyugodtnak és magabiztosnak tűnjél.
  • kirol
    #15923
    De jó neked a vizsgákat illetően.
    Én holnap ÁV-zok, úgyhogy szorítson itt is mindenki nekem holnap!
  • Axon
    #15922
    Vizsgák kikenve, garázs 99 %-ban kész.
    Végre teljes mértékben koncentrálhatok egy kis kikapcsolódásra, ami természetesen játékot jelent. Egy kis kaland, egy kis RPG.

    Egy kérdés. Nem tudná valaki feltölteni valamelyik szerverre a Diablo 2-t és a kiegészítőjét?

    Imyke: Igérted, hogy valamikor fel tudod tolni a szerverre a Cossack Anthology-t. Egyelőre az 1. cd-je is megfelelne az alapjátékkal. Na persze csak ha valamikor időd és sávszélességed engedi.

    u.i: Ráadásként a főnököm is szabin van egész héten
  • Atomreaktor
    #15921
    rem a túlórát fizetik;)
  • MerlinW
    #15920
    tolmács
  • IMYke2.0.0.0
    #15919
    Mit dolgozol? [Ha nem indiszkrét]
  • via_mala
    #15918
    Most indulok haza melóból. Pffff.

    --->Ma sem lesz fordítás.
  • IMYke2.0.0.0
    #15917
    Nincs mit.
  • Atomreaktor
    #15916
    éreztem, hogy itt vmi nagyon egyszerű dologról lehet szó, ami már rég eszébe jutott másnak is:) így utólag belegondolva nagy lol voltam:) nem baj, ráfogom a melegre:)
    köszi!!!;)))
  • IMYke2.0.0.0
    #15915
    Úristen!!! Ezt a kérdést ugye nem gondolod komolyan...

    Winamp elindít - Playlist-be behúzza a számokat, egymás után, így:


    s aztán elmegy aludni...
    [Az én playlistemben most ne nézd a számok idejét...]
    A számokat nem kell többször felmásolni sehová ahhoz, hogy egymás után többször lejátssza a Winamp.
    CD-re felírja a 7 mixet / műsort, mellé teszi a Playlist-tel készült lejátszási listát és aztán a Rádióban dupla klikk a *.pls fájlon és indul a mandula...
  • Atomreaktor
    #15914
    Sziasztok!

    Zenelejátszós segítséget szeretnék kérni:)

    Az a gondom, hogy adott egy nagyobb (kb 100Mb) méretű zenefájl, ami pont 60 percet tesz ki. Egy ismerősőm rádiót szeretne indítani. Na most. Minden napra egy műsort szeretne elkészíteni, amit aztán 24 órán keresztül ismétel. De másnap jön a következő műsor.
    Hogyan lehetne egy hetes betárazást megoldani? Mert ugyebár úgy ok, hogy a hátfői műsort lemásolja 24szer, majd a keddit is 24 szer és szépen egymás mögé pakolja, csak ez nagyon nagy méretet és türelmetlenséget eredményezne:)
    Nincs vmi olyan lejátszó ahol a számok mellé be lehet állítani, hogy pl a második számot 3szpr ismételje a negyediket kétszer. Mert akkor elég lenne a hét napjaira öszesen 7 fájl és be lenne állítva mindegyikhez egy 24-es szorzó. Ez így 700 Mb-ot foglalna mindössze.
    Találkoztatok már ilyen lejátszóval ami képes ezt megoldani? Illetve van bármi egyéb ötletetek?:)

    Előre is köszi;)
  • IMYke2.0.0.0
    #15913
    Ment méjl...
  • via_mala
    #15912
    Belefáradtam a rettegésbe...
    Igaz, hogy úgyis csak hét végén szokott időm lenni a fordításra. Tegnap is 9-re értem haza, tegnapelőtt meg fél 10-re. Hogy ma mi lesz, nem is merek tippelni.
  • IMYke2.0.0.0
    #15911
    Nu págágyí... :))))
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Oroszul: na megállj csak
  • via_mala
    #15910
    Várom az adagomat!


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fordító junkie-e vagy?
  • mandm
    #15909
    Egy kis nosztalgia
  • RaveAir
    #15908
    LOL
  • via_mala
    #15907
    tökéj!