33675


  • IMYke2.0.0.0
    #16706
    Részvétem...
  • M.A.D.
    #16705
    Na kérem. Tegnap este kb. 100 giga játékom röppent az örök harcimezőkre. :((( Igen! Igen, berúgtam tegnap este egy kicsit ezek után, de ez sem segített. Reinstall (javítás) Windows végén volt a fagyás, és...:((
  • MerlinW
    #16704
    több megoldás is van rá, de legkényelmesebb ha letöltesz egy ilyet:
    http://www.computersecuritytool.com/
    oszt nyomsz neki egy create system restore point-ot. Ez helyre is rakja a SRestore-t. (%systemroot%\system32\restore\rstrui.exe)

    Egyéb jó tulajdonságai is vannak, de amint meglátod rájössz:) Kellems kis cucc, megkímél jópár percnyi kattintgatástól.
  • IMYke2.0.0.0
    #16703
    A FlashGet-ben is és a HyperSnap-ben is van egy trójai forráskód.
    A kódsor előbb volt nem trójai - a vírusírtók egyszerűen felhasználták.
    Így, a NAV, Avast, NOD32, és számos okos vírnyóírtó természetszerűleg rinyált a FlashGet egyik - akkor új - verziójának feltelepítésekor.
    A kód továbbra is benne van a két említett programban, csak a vírusírtók - frissítéseik révén - már hallgatnak róla. Kivéve az Avast-ot. Nagyon helyesen.

  • kirol
    #16702
    Azért nem vagyok kispályás ezen a téren, nehogy azt hidd, hogy nem próbáltam.

    Csak nem tudom említettem e, hogy a rendszervisszaállítást is szétcseszte a drága, így egy üres lap jött csak be, a megszokott helyett. Így meg elég nehezen lehetett volna visszaállítani.
  • MerlinW
    #16701
    "így jól felb****a az agyam és format céztem az egészet."

    Pedig a rendmondi betyárok tettek egy fícsört a rendszerbe, - mondhatni talán a legértékesebbet - aminek neve System Restore:)

    Eme eszközt használva, immár 2 éves az XP-m..:) Probléma semmi.
  • kirol
    #16700
    A történet röviden:

    Amikor leszedtem a NIS-t (már ekkor kikapcsoltam a netet) újraindítás egyebek az AVAST! boot előtt végigellenőrizte a vinyót. Már ekkor érdekes volt, hogy olyan fájlokat talált vírusosnak, ami tuti nem az, pl. flashget, Hyper Snap stb. Felraktam ment egy fél napig, amikor elkezdtek nem működni bizonyos programok Media player, stb, a Firefoxban egyszer ment a net, aztán nem, majd megint (sőt saját maga sem kapott nethozzáférést, mert nem tudott kapcsolódni ő sem :)).
    Ez elég volt, ahhoz hogy miután a fél rendszer már nem ment újrarakjam a régi NIS-t, ami kb 5-10 vírust talált az AVAST! után. Viszont a rendszer többi része azutánse ment, így jól felb****a az agyam és format céztem az egészet.

    Most lassan felér minden, és zsírgyors lett a rendszer. Ennyi előnye legalább lett a dolognak.
    Már csak pár progi kell, de ez úgyis menetközben derül ki, mert most úgy se jut minden eszembe.
    Na meg a játékok.
  • Ersiman
    #16699
    Szerintem sem azzal lehet a gond én már kb. egy éve használom, de nem tapasztaltam ilyesmit.
  • takysoft
    #16698
    Ami ellen persze, mint fordító kézzel lábbal tiltakozom, de tekintve, hogy te vagy a project vezetője, nincs nagy szavam:D
    nincs értelme a telepítőkódnak, kizárólag a felhasználók életét nehezíti
  • via_mala
    #16697
    Szerintem sem az Avast! a ludas, én a Personal változatot használom már majdnem fél éve.
  • MerlinW
    #16696
    Hmm mik voltak a tünetek?
  • IMYke2.0.0.0
    #16695
    Nem gond, nem veszem magamra.
    Azonban az érdekes, hogy eddig sem nekem, sem másoknak nem okozott galibát.
    Még úgy sem, hogy volt akinek egy eleve halódó XP-re pakoltam fel...

  • kirol
    #16694
    Inkább nem írom le a véleményemet az AVAST!-ról, mert így is mindjárt felrobbanok az idegességtől. Egy mondatban: egy nap alatt hazavágta a rendszert, úgyhogy indítom is a format c-t. Hogy a ******************************************************************
    ******************************************************************!


    Persze nem téged hibáztatlak Imyke, te csak segíteni akartál.
  • MerlinW
    #16693
    Az nem is vészes.
  • Axon
    #16692
    12.200 Ft
  • MerlinW
    #16691
    Hmhm, mit kértek azért a tápért?
  • Axon
    #16690
    Az nagyon jó lenne.
    Csinálok is neki alkönyvtárt :-)
  • Atomreaktor
    #16689
    köszi
  • via_mala
    #16688
    Az egy vérbeli FPS. Ha nagyon kell, a jövő héten talán felmasszírozhatom.

    Mellesleg felért az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    OutRun 2006: Coast 2 Coast
    a ketteskére.
  • IMYke2.0.0.0
    #16687
    A Keepsake is magyarítást kapott...
  • IMYke2.0.0.0
    #16686
    Köszönöm, check-kolom is [pfuj, rászokok ezekre a trendy szavakra!]
  • Axon
    #16685
    Nem klasszikus kaland téma, de próbáltátok már a Prey játékot?
    Milyen?
    Le lehet töltnei valahonnan? Lehetőleg ne torrent legyen, mert az nálam nem működik.
  • via_mala
    #16684
    Én pedig 0.00%-nál a 33_00.txt-ban. De most már ideje lesz megebédelnem, úgyhogy egy darabig nem is fog változni a helyzet.

    Meg aztán dolgozni is kéne még ma.

    A 79_00.txt fordítása viszont landolt a postaládádban.
  • via_mala
    #16683
    Vettem, javítottam, és köszönöm az építő jellegű hozzászólást.
  • via_mala
    #16682
    Végignéztem a nálam lévő állományokat, egyikben sem szerepel, de felvettem a "Szótár 2006.txt"-be így:
    moolah - zsozsó

    Most nézem át a 79_00.txt-t, máris több helyen kijavítgattam magam, jó eséllyel még ma délután átküldöm. Ja, és megkaptam a 33_00.txt-t is.

    Mondjuk egyre gyakrabban botlok ilyen nehezen lefordítható szóviccekbe:

    Crow mondja, amikor valami olyasmit akar kifejezni, hogy ez nyilvánvaló:
    "Can a chick lay eggs? Well, I know you can't, but..."
    Ugye itt a "chick" csajt és egyben tojót (nőstény madarat) is jelent, ebből ered a félreértés.
  • Axon
    #16681
    Az az utolsó előtti le nem fordított file?
  • IMYke2.0.0.0
    #16680
    50%-nál járok a 39_01-ben.
  • IMYke2.0.0.0
    #16679
    Hínye, neked is csak a végén kell elárulnod, hogy tudsz angolul?! :)))
    Segíthettél volna korábban - adtam volna egy tucat fordítandó fájlt :)
  • _Atti_
    #16678
    "Right. Crow. The sneakiest, dirtiest, most despised bird there is."
    "Renden. Varjú. A legsunyibb, legmocskosabb, leginkább megvetett madár ott"

    'There is' jelentése itt: ami létezik ;)

    jah és hajrá!
  • Axon
    #16677
    Ma voltam a bótba. Vettem egy új tápot.
    ThermalTake TR2 420W
    Ez az: http://prohardver.hu/p.php?mod=11&id=15231

    A 420 wattos verziót vettem meg. Ránézésre rögtön az jött ki belőlem, hogy ez SZÉP.
    Totál hangtalan, van rajta egy 12 centis venti és mindenféle csatlakozó, még külön SATA merevlemezekhez is. Természetesen ezen már a széles extended tápcsatlakozó van, ami elsődleges szempont volt a vásárlásnál. Így végre lecseréltem az 550 wattos két kisventillátoros Mig 29-eseket megszégyenítő hangú tápomat.
  • Axon
    #16676
    Úgy látom két kaland fordítása is kész lesz a hétvégére, márpedig egyik sem, olyan könnyen végigtolható darab, így a melegtől függetlenül is lesz min izzadnunk :-)
    Na, de nem szoktunk megrettenni az eféle kihívásoktól.
  • Axon
    #16675
    Jesszusom 40(!) új üzenet!
    Ne belevetem magam az olvasásba :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #16674
    Via_Mala:
    Ha véletlenül a szövegedben találkozol a moolah szóval: a "money", azaz pénz sikátori, szlenges megfelelője.

  • IMYke2.0.0.0
    #16673
    Vicc akceptálva [pfuj, anglikanizmus].
    Természetesen, csak a tesztelés idejére lesz ilyen - a netre egy kódos, nem aktiválós telepítő kerül.
  • MerlinW
    #16672
    "kapnak egy személyreszabott telepítő kódot hozzá --- Andie után szabadon :)))))"

    Ez nem jelenthet akadályt:) [természetesen viccel]
  • IMYke2.0.0.0
    #16671
    Nem kiszúrásból, de nem tervezem.
    A Ketteskére feltehetem majd azt a verziót, de a netre csak "fullos" megy.
    A TLJ-ből is ilyen lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #16670
    Király. Küldöm is.

  • via_mala
    #16669
    Nem csinálsz belőle egy "only-dialogs-no-videos" karcsúsított verziót is?



    Mellesleg: 79_00.txt készültsége immár 100%, persze még át kellene néznem, de jöhet rodimus csomagjából a következő állomány.
  • nagykispeter
    #16668
    Köszi!
    A méret az nem baj "csak legyen".
  • IMYke2.0.0.0
    #16667
    Igen. Terveim szerint a jövő héttől.
    A mérete bazi nagy lesz - cirka 200 MB.