33675


  • Axon
    #17711
    Akkor a Settlers stratégiát neked találták ki, mivel itt nem kell többfele figyelned. Itt minden működik magától és neked elég mindig egyetlen dologgal foglalkoznod, ami éppen érdekel. Ez a játék nem a harcról szól, csak éppen annyi van benne ami szinesíti a játékot. Nem az észnélküli terjeszkedés-erőforráskitermelés-egységépítés hármasában zajlik az élet, hanem szép komótosan lépésről-lépésre építgetsz, és közben gyönyörködsz az egészben.
    Érdemes rászánni egy órát. Annyi pont elég a fertőzéshez, ha meg ennyi idő után sem hat valakire, akkor tényleg nem érdemes eröltetni.

    A pikantériája a dolognak, hogy nekem a Settlers első része volt az abszolult kedvencem. Ezzel a játékkal játszottam a legtöbbet életemben, még anno a 386-os , 4 mega ram-os gépemen. Annyira megszerettem, hogy ezután a 2. rész nem is igen hozott lázba és inkább az első részt toltam tovább. Én személy szerint jobban örültem volna az első rész újrakiadásának. Na, de ezt nem hangoztatom, mert még megköveznének érte, mivel a 2. részt kiáltották ki az abszolult győztesnek a sorozatból.
    Szerencsére a 2. rész még nagyon sokmindenben hasonlít az 1. részre, nem úgy mint a 3. és 4. rész. Az 5. részről már nem is beszélve, ami a Settlers nevet alázta a porba.
  • Tomsess
    #17710
    A Settlers-et azért szeretem mert nyugis gém. Nincs benne kemény harci rendszer, ami van az is poénos. Viszont miután már minden épület megvan, eléggé monoton lesz. Kíváncsi vagyok erre az új verzióra, mert a képekből úgy láttam, hogy a pályák ugyan azok mint annó a kettesben voltak.
  • MerlinW
    #17709
    Okéoké, de a Settlers nem stratégia. Hanem egy fogalom.:))
  • Lord Myn
    #17708
    Grat... De most mondok 1 vérlázítót: Nem nagyon szeretem a stratégiát... (sógorom szerint azért, mert ész kell hozzá...)

    Szóval nem szeretek csapatokat írányítani, 1000-felé figyelni egyszerre,stb. Azért vagyok "kalandor", mert azt szeretem, amikor egy valakit írányíthatok és beleképzelhetem magam a helyébe, hogy én mit csinálnék az adott szituban. Ezért várok 1x egy olyan kalandjátékot, ahol tényleg nagyon nagyfokú szabadságot kap a játékos... (mondjuk azért volt 1-2 probálkozás már: pl. Blade Runner, Fahrenheit stb.).
  • Lord Myn
    #17707
    Nekem volt a Sin Ep1-ből valami steam nélküli verzióm, de az meg úgy óránként kifagyott, úgyhogy töröltem...
  • Axon
    #17706
    Amíg ti a Steam-el bajlódtok, addig én a Settlers 2-ben kiépítettem egy hatalmas várost DÜBÖRGŐ gazdasággal ;-)
  • Tomsess
    #17705
    Én sem szeretem, sőt dettó utálom. Hülye Steam miatt nem is játszottam a Sin : Episode 1-al meg a The Ship-el. Nem volt kedvem keresgetni, hogy indítsam el. Mert ezeknél a mostani Steam-en keresztül letölthető játékoknál már .exe se nincs. Azt is a kliens adja hozzá vhogy.
  • Lord Myn
    #17704
    Lehet benne valami, amit mondasz... :) De egyébként is utálom ezt az egész Steam-sz*rságot, örülök, hogy a HL2 Episode 1-ben már nem volt.
  • Tomsess
    #17703
    Sztem úgy lehet megoldani, hogy felraksz egy sima steam-et vhonnan, nem az image-ből, mert ahogy szavaidból kiveszem, nem talál ott vmit. HA fent van a Steam, akkor annyi az egész, hogy regelsz egy címet magadnak amivel be tudsz menni. Semmi több, nem kell fizetni, átutalni. Majd jöhet a serial
  • Lord Myn
    #17702
    Most lehet, hogy megkövezel, de semmi P2P-t nem használok...
  • MerlinW
    #17701
    Hmm.. láttam torrenten ilyan tört steam vackokat. Talán azzal megy.
  • Lord Myn
    #17700
    Olvastam, de nem is ilyen serial-t kér, hanem Steam Login-t meg password-ot, úgyhogy nem is igazán értettem mik azok a számok...
  • Lord Myn
    #17699
    Ok-ok, csak megemlítettem... Egyébként a többi cuccot köszi!
  • MerlinW
    #17698
    NFO-s nem jó?

    1 unpack
    2 burn or mount
    3 install and use : 1038-75823-0699 or 1781-51883-2946
    4 run
  • MerlinW
    #17697
    via_mala kérésére tettem fel. A helyproblémával meg ne foglalkozz, az az én dolgom:)
  • Lord Myn
    #17696
    Nekem meg elindítani nem sikerült a Half-Life Anthology-t, mert Steam Acount-ot kér...
  • Lord Myn
    #17695
    SZVSZ felesleges volt felrakni a BS4-t még1x (bár tudom Kirol kifogásolta az én verzióm...), de most akkor több mint 3 GB felesleges van fent. Na mindegy...
  • MerlinW
    #17694
    BS4 RELOADED darabolva online.

    Aztán most mindenki foglalja imába a nevem, és reszteljen píszben jól:)
  • Axon
    #17693
    Ezer köszönet érte, már tépem is lefele.
  • MerlinW
    #17692
    Settlers online.
  • Axon
    #17691
    Huh... gyorsan lótuszüllésbe helyeztem magam és lassú monoton hangon mantrákat kántálok :-)
    Így kibirom még néhány óráig ;-)

    Előre is köszi!
  • Tomsess
    #17690
    Kösz Jól összetömörítették...
  • via_mala
    #17689
    Half-Life
    Half-Life: Blue Shift
    Half-Life: Opposing Forces
    Team Fortress


    Mondjuk nekem a telepítéssel valami gubanc van, mert a steam.exe nem találja a steam.dll-t.
  • Tomsess
    #17688
    Kérdésem az lenne, hogy ez a HL Anthology mit tartalmaz pontosan? Mert picit kicsi lenne az összes kiegészítő címre. Az úújraátdolgozott Source HL-t vagy csak a sima HL1-et?
  • MerlinW
    #17687
    Dehogynincs. Kis türelmet:)
  • Axon
    #17686
    Nincs meg valakinek a Settlers 2? Most jelent meg a RELOAD-os verzió.
  • Tomsess
    #17685
    Oké, kösz, most helyreállt
  • MerlinW
    #17684
    Néha előfordul, de nyomtam egy FTPrestartot.
  • Tomsess
    #17683
    Kösz szépen, várva várt cuccocska Egyébként mi van a ketteskével, valahogy nagyon,de nagyon nehezen akar felcsatlakozni
  • Axon
    #17682
    Akkor marad a magyar verzió levadászása, ami gondolom nem lesz könnyű.
  • MerlinW
    #17681
    Tudtommal nem készítettek.
  • Axon
    #17680
    Most látom a cdgalaxis listájában, hogy lehet kapni a 80 nap alatt a föld körül-t magyar nyelven.
    Készítettek ehhez a játékhoz magyarítást? Vagy megvan valakinek ez a magyar verzió?
  • MerlinW
    #17679
    upsz:)
  • Axon
    #17678
    Így már működni fog :-)
  • MerlinW
    #17677
    Al.Emmo.and.the.Lost.Dutchmans.Mine-RELOADED
    On-Kettes-Indzsój.
  • Kiru
    #17676
    THX. :)
  • MerlinW
    #17675
    Ühüm. Abban csak a 4CD-s miújságot próbálta Imyke orvosolni, sajna a kommentek alapján sikertelenül.
  • takysoft
    #17674
    az 1.01-es tlj is csúszik?
  • MerlinW
    #17673
    taky: SC Antjology: StarCraft+Brood Wars
    Kirol: Még jó h tudja folytatni 2 órát tököltem anno az ftp konfiggal emiatt:)
    Tomsess: nincsmit:)

    TLJ magyarításosok: 2CD-sel megy elcsúszással, 4CD-ssel nem mindenkinek megy, ők várják meg Imykét.

    Broken Sword 4 RELOADED Crack kettesen, jól.
  • Lord Myn
    #17672
    Broken Sword 4 feltöltve! Reloaded crack mellékelve!