The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

via_mala
#13674
Köszi, megkíméltél a torrentezéstõl. (Pedig már 5% lejött 😉

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

MerlinW
#13673
fent is van

[merlinw.org]

MerlinW
#13672
már töltöm is nektek a szerverre

[merlinw.org]

via_mala
#13671

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

LezLee
#13670
Privi ment, remélem még nem késtem el vele.
MIMACSKA
#13669
Most komolyan, nem adnátok hozzáférést a szerverhez? Elfelejtettem, és most nagyon kéne.

www.extragyongy.hu

takysoft
#13668
nagyon szépen köszönöm, de ráér, mert jövö hétig falun ragadtam, ahol nincs net.
ha lehet, akkor IG1 maradjon, amíg szólok, bármi más törölhetõ.
ui: most lettem 21 éves, 96-ban 11 éves voltam... nem, nem volt hangkártyám.
sõt, 10 évesen még gépem se...(DE cd-olvasóm már volt 96-ban!!! asszem speciel 96 karácsonya fele vettem hangkártyát, de tudjátok nem nagyon emléxem már<#vigyor3>)

ui: imyke, privi ment

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

MIMACSKA
#13667
köszi,de adnál hozzáférést?

www.extragyongy.hu

#13666
Boldog Nõnapot!

MIMACSKA
#13665
:-)
Adna valaki hozzáférést a szerveremhez?<#vigyor3><#idiota>

www.extragyongy.hu

IMYke2.0.0.0
#13664
<#worship>

takysoft: Megkésett szülinapi ajándékként, holnap végzek az Imperium Galaktika 1 feltöltésével - fenn lesz mind a 2 CD a TLJ2-õn.
Sajnos, a napi kimenõ limit eléggé korlátozza az ilyetén lehetõségeimet, így csak ennyi idõ alatt tudtam feltenni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13663
Köszi, jó ötlet volt!
IMYke2.0.0.0
#13662
Utólagos engedelmetekkel feltettem a TLJ2-re egy csomagot, melyben 226 darab régi játék található!
A csomag tartalmaz CPU-lassítót, régi MS-DOS-t is...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13661
Kösz mindent <#vigyor2>

IMYke2.0.0.0
#13660
Amelyik neked szimpatikusabb.
Az *.iso és az *.nrg kisebb méretû, mint a többi.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13659
Kösz. Még egy kérdés...muszáj .iso-nak lennie? Vagy mdf/bin-el is simán megyen?

IMYke2.0.0.0
#13658
1. WinRAR elindít
2. Hozzád - Kiválasztod a darabolni és tömöríteni kívánt *.iso-t.
3. Megnyíló ablak - Kötetnagyság, byte-ban
4. Itt add meg a kívánt méretet. Ha 20 MB-os fájlokat akarsz: 20 000 000 -trje be!
5. OK, és figyeld ahogy dolgozik 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13657
Hogy tudod azt megcsinálni,hogy darabokban csomagolja be? Hol van ott olyan beállítás?

IMYke2.0.0.0
#13656
A 2.CD isoját egyszerûen RAR-al nyomorítottam, daraboltam.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#13655
Imperium Galaktika <1> elsõ CD-je már fenn van, egészben.
A 2. CD-t is elkezdtem feltolni, haamrosan meg lesz az is.
Kitömörítéshez WinRAR 3.40 vagy újabb és utána WinHUA ajánlott. Végeredményben az *.iso-t kapjátok.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13654
Eljátszogattam vele. Nos van sok vita arról,hogy a Beyond Good and Evil és a Psychonauts kaland-e. Én azon vagyok,hogy nem,de ha azok mégis kalandok lennének ez a gém nem az<#kacsint> Viszont nagyon szórakoztató platform (mászkálós) játék. Amolyan gyerekeknek való,de felnõttek szórakoztatására sem rossz. Olyasmi mint a Tarzan vagy nemtommelyik mesébõl készült játék. Szép grafika...hangok stb. Szórakozásnak megteszi.Bár volt sok vita,hogy mi menjen fel a szerverre...mivel ez nem kaland nemtom a többiek hogy vélekednek. Viszont úgy is csak jövõ 7végén tudom feltölteni addig tehát lehet rajta gondolkodni,hogy kell-e vagy sem <#vigyor2>

Atomreaktor
#13653
Nekem jöhet😉

IMYke2.0.0.0
#13652
Ez milyen játék ez? <#vigyor>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13651
Skacok lejött a Curious George. 2GB. Most megyek is és kipróbálom. Ha kell vkinek akkor szóljon,mert különben a rar-okból összerakottat törlöm<#whatever>

via_mala
#13650
<#rinya>

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Atomreaktor
#13649
asszem project joe egyenlõre vmelyik fiók mélyén pihen😞

LezLee
#13648
Én annak idején a demóját végignyomtam. Szerintem elég kellemes darab, már amennyire meg tudtam ítélni, bár az fps nézetû kalandok nálam sem tartoznak a kedvencek közé. Amúgy lehet tudni valamit az angol verzió megjelenésérõl? Már vagy egy éve kijött a demo, kicsit fura, hogy még mindig semmi hír.

Más: valaki tud valamit a Project Joe nevezetû rajzolt grafikájú kalandról? Több mint fél éve kijött a demója, elég ígéretesnek tûnt, kicsit Broken Sword szerû volt, sajnálnám ha nem lenne belõle semmi.
kirol
#13647
Szerintem nincs, de én a németet jobban preferálom.

via_mala
#13646
Már van belõle angol változat? Én csak németet látok.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

kirol
#13645
A Scratches -el játszik valaki? Milyen lehet, azt látom sajnos, hogy FPS az irányítás, amit nem szeretek (finoman szólva), de van valakinek konkrét tapasztalata?

Axon
#13644
Burzsújjnak hívtunk volna és roppant mód ki lettél volna közösítve ;-)

Nekünk akkor még szpíkerünk volt... :-)

kirol
#13643
A The Godfathet cikkel még mindig nincs semmi?<#rinya>

Lord Myn
#13642
Nekem akkor GUS PnP-m volt, sajnáltam nagyon a Gravis céget, mert isteni hardvereket gyártott, de a szoftverellátottság a béka s*gge alatt volt, tönkre is ment... (legalábbis a hangkártya szekció). Egyébként még mindig van otthon 2 Gravis hangkártyám, hamarosan muzeális értékük lesz...

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#13641
Az biztos is! Én a színészi képességerkrõl beszéltem, egyéb "képességei" jók voltak a csajnak... <#vigyor>

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#13640
96-ban nekem már SoundBlaster AWE 64-em volt! Istenkirályul szólt!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lord Myn
#13639
Abban teljesen igazad van, hogy korát megelõzõ technikai dolgok voltak benne és, mint írtam, nagyon jó kis játék volt. DE(!) mi köze van ennek ahhoz amit én írtam, szerinted '96-ban még nem voltak jó amatõr színészek??? A technikai újítások meg a programozási képesség az 1 dolog, én csak és kizárólag a színészi teljesítményen nevettem, mert az kritikán aluli volt... (bár állítólag az elején felvett felvételek, még sokkal rosszabbak voltak, ezt elképzelni sem tudom...)

Más: 96-ban még nem volt hangkártyád??? Én az elsõ hangkártyámat (borsos árért) '92-ben vettem (SB 2.0) mert nem voltam képes elviselni az IS prüttyögését és féltem, hogy zenei hallásomban maradandó károsodás lesz... <#nyes>

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Axon
#13638
Azért a szõke bige nem volt rossz benne ;-)

#13637
950 kb/s !! <#wow1><#merges2><#guluszem1>
Ez még letöltésre is igen jó, nemhog feltölteni!
Egyébként az én feltöltésem is max 15-16 kb/s
takysoft
#13636
na ja.. most én itthon vagyok.
pesten úgy hagytam ott a gépet, hogy total commander F5, hadd menjen a Discworld 2
persze valszeg 1-2 óra után megszakadt
meg is nézem mennyi ment fel
28 mega.... pompás... mintha el se kezdtem volna...
tényleg megondolom, hogy FTP-zéshez nem TC-t használok...

Még vmi: kb 3 hónapja töltök egy játékot eMule-al... Bud Tucker in Double Trouble
már csak 10 mega hiányzik. ha lejön, azt is szívesen megosztom.

940kb/s... ha nekem felmegy 10-12-re akkor már egész ok...

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

IMYke2.0.0.0
#13635
Hm, 940 kb/s-el megy fel... <#eplus2>

Hihetetlen jó dolgotok lenne, ha nem lenne itt, nálunk a koliban 500 MB-os kimenõ limit! Ezerrel - szinte szó szerint - tolhatnám fel nektek a játékokat 😊))))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#13634
<#nyes>
Ahogy az Imperium Galaktika 1 tömörítés is nálam.
CD1:
- UltraISO-val *.iso: kb. 580 MB. Utána,
- WinUHA-val *.UHA: kb. 480 MB, végül,
- WinRAR-ral ezt 20 MB-os darabokra szabva tovább tömörítettem. Lett belõle 25 db.

CD2: tömörítése folyamatban.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13633
IG rulez...bár állati nehéz játék. Mondjuk egy kalandjáték bonyolultsági szinten nálam hozzá sem jöhet<#nezze>

takysoft
#13632
na eztet jól leragozottad...
azzal amúgy lesz egy kis mellék-kutatás majd...
a Shakespeare idézétéket pl nem akartam hasracsapós módon fordítani..
de azért alakulgat.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#13631
az akkor nem arról szólt.
hol voltak akkor még magyarítások? legtöbb játékban még videók sem voltak.
egy játék 2 cd-n??? ritka volt az...

anno az IG magyar volt, gyönyörû animokkal(akkori technikához képest eszetlen jó CGI anomok voltak.), ez számított. Amikor az IG kijött, akkor mind grafikában, mind történetben vagy bármiben mérhetõ volt bármelyik más akkori TOP játékhoz.
ÉS magyar volt.... nagyon magyar!. magyar fejlesztés, magyar szövegek, magyar HANGOK! magyar textúrák.... sorolhatnám még a magyar fejlesztésû Shift Károlyig😛

Gondolj bele, még MA is ritka a magyar szinkron.
Abban az idõben magyar játék más nem nagyon volt... magyarítások pedig... na az se volt ilyen bõvelkedõen... Volt egy magyar Settlest 2-õnk, egy magyar UFO 1-2-õnk, duke nukemhoz hangok, meg pár embernek megvolt a magyar kyrandia. én ennyire emléxem.

aki magyarul akart játszani az választhatott: Revenge on xy, vagy IG.
Én mondom neked, akkor mindenki irigyelte azokat a "béna" színészeket.
Jó, persze mai szemmel egy Haegemonia mellet eltörpül szinte minden szempontból... de itt vagyok én oldgamer... tudom azt látni a játékban, amit akkor láttak benne😄

na, most egy kicsit elragadtattam magam... IG talán a legnagyobb dolog, ami miatt büszke vagyok, hogy magyar lehetek😛

egyetlen gondom volt vele mindig.... nem voltak feliratok... (nekem meg hangkártyám😞( )
anno részben az IG miatt vettem hangkártyát

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#13630
nekem kifolyt😛
használat alatt több lemez egyes részénél a rózsaszín valami elkezdett kifele folyni a lemez szélére.
Ridata+Ridisc lemezeim megmaradtak nagyrészt. boltiPrimedisc-ek meg szétmentek...
komolyan.. néha õrület mit engednek be az országba, és mit nem..

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#13629
ismerem, általatok

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Lord Myn
#13628
Az anno tényleg jó kis játék volt, pedig nem nagyon szeretem a stratégiát. Viszont a színészek teljesítményén néha potyogott a könnyünk a röhögéstõl, amikor a haverokkal játszottuk... <#vigyor>

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#13627
Az én és Takysoft vinyóján... <#alien>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#13626
Sziasztok!
A Longest Journey-nek merre találok magyarítását?
Ottto
#13625
Nem olvassa be többet a gép. Gondolom. Nekem az Arita lemezekkel van így. Sajnos csak most, fél év múlva jöttem rá. Sok adatlemezem van ilyen és jópár ment is tönkre, játékokképekkel, avis filmekkel sõt legutóbb egy pótolhatatlan lemez ment szét csak mert Arita. Tudtommal ez is TDK alapú, szal <#levele>
Újabban már csak Ridiscre írok, ezzel még semmi bajon nem volt.

\"Say goodbye to your nails!\" ottto.gportal.hu