33675


  • Lord Myn
    #17671
    Igen, majd' mindenki a FlashGet-et ajánlja. Én a GetRight-ot használom már vagy 6 éve és mivel semmi bajom nem volt vele, maradtam ennél. Egyetlen problémája, hogy shareware verzió, így nem tudok vele feltölteni, de arra meg ott a TC.
  • Lord Myn
    #17670
    Így van, a TC is tudja! Esetleg azért érdemes vmi download-mgr-t preferálni, mert azokban be lehet állítani RollBack-et is (azaz, hogy mennyivel korábbról folytassa a letöltést, általában 1 mp-nyit érdemes beállítani: szóval, ha 1mbites neted van, akkor kb. 128KB-t). De a TC is tökéletesen jó, ritkán szokott ilyesféle hiba becsúszni.
  • via_mala
    #17669
    Nem semmi, hogy 6 percen keresztül gépeltem azt a 4 sort...
    :)
  • kirol
    #17668
    Jé, tényleg tudja elvileg folytatni, hogy jó is lesz e, azt majd egyszer kipróbálom. (Van olyan gomb, hogy megszakadt letöltés folytatása.)

    Köszi. Ma is tanultam valamit.
  • via_mala
    #17667
    De bizony, hogy tudja a TC is folytatni!
    Nyomod az F5-öt, aztán egy popup jön, hogy akkor most mi legyen? Felülírod (Overwrite), folytatod (Resume aborted download), átnevezed (Rename) vagy elfelejted az egészet (Cancel). :D
    Természetesen a Resume-ot kell választani, és megy szépen, mint a karikacsapás!
  • takysoft
    #17666
    be fogsz halni, de tudja az is

    csak mikor másolsz, bedob egy ablakot... megkérdezi, hogy felülírod-e a file-t, vagy hozzáfűzod vagy mi... ott vagy egy "folytatás" pont is.

    TC is tud megszakadt le(fel)töltést folytatni
  • takysoft
    #17665
    akkor ismételten....
    amire szükséged lesz: Flashget
    Firefox esetén Flashgot plugin.

    Behozod böngészőben a ketteske ftp, vagy http oldalát(ftp nem mindig muxik bongészővel).
    belépsz, majd ha megvan a letöltendő file, akkor jobb gomb rá és: letöltés flashgot-tal.

    a belépési nevet meg a jelszót a Flashgot-be is be lehet írni. a letöltést bármikor leállíthatod, majd folytathatod, ahogy neket tetszik. maximális sebesség és megbízhatóság.

    de lordnak igaza van, bármelyik download manager megfelel. flashgetet ajánlom:D
    sok szerencsét
  • kirol
    #17664
    Fogalmam nincs.
    Én a TC-vel FTP-zek, ott megnyomom az F5-öt és kész.
    Ez biztos nem tudja így folytatni.
  • Lord Myn
    #17663
    Még annyit fűznék hozzá, hogy miért kellene elölről kezdeni a letöltést?

    Ha megszakad valami miatt, bármelyik letöltés-manager-rel tudod folytatni, nem?
  • kirol
    #17662
    Semmi probléma, csak jeleztem, hátha másnak is gond lehet, és esetleg a későbbiekben ezt kerülni lehetne.
  • Tomsess
    #17661
    Köszönet mind a BS4-ért, mind az Anthology-kért. A Gilbert Goodmate-et is kösz ezerrel, de nem lehetne esetleg megoldani, hogy .iso-ba vagy .bin-be kerüljön fel? Nincs túl jó tapasztalatom az ilyen megoldásokkal, 95%-ban crc hiba a vége. Régen (98 tájékán) még én is így csinálgattam,de a mai játékokat már nem nagyon érdemes RIP-elni, mert sok a hiba, vagy el sem indul
  • Lord Myn
    #17660
    Bocsi, de én is így szereztem. Én meg inkább mindig a sok apró rar-val szívok, mert sokszor akad köztük 1-2 crc-s. Azonkívűl nem használok sem Rar-t, sem UHARC-ot tömörítőnek, hanem sima zip-et, mert ott nincsenek kompatibilitási problémák (azaz még a DOS-os pkunzip-vel is ki lehet tömöríteni), eddig is mindig 1 zip file-ban raktam fel a cuccosokat (csak most nem volt kedvem közel 4 gigát betömöríteni). Sorry.
  • Nimandi
    #17659
    Csak felhozom a problémám (mert kezd a lap aljára csúszni ,), hátha egy hozzáértő TLJ-s tud segíteni: túl gyorsak a feliratok, olvashatatlan sajnos így pause nélkül minden párbeszéd - többek között.

    Nem vagyok amúgy nagy játékos, egy-egy darabra rákattanok, a Syberia tetszett, a Time Machine is, illetve régen a Kyrandia (hát ennyi a kalandjáték tapasztalatom. Ezért jól jön egy ilyen toplista, ha megint meghibbanok. ,)
  • kirol
    #17658
    Jajj, köszi meg minden, de egy fájlba raktad. :(
    Nem akarok kötözködni, de nem mindenkinek van 10GB-es netkapcsolata.
    Így ha valami hiba jön a rsz-re, kezdheti előrről az ember.
    Így én meg se próbálom.
  • Lord Myn
    #17657
    Gabriel Knight 2
    Gabriel Knight 3
    Shadow of Destiny
    Indiana Jones and the Fate of Atlantis
    Black Dahlia
    The Pandora Directive
    Fahrenheit
    Blade Runner

    Na, jó csak 8-at sikerült kapásból, de ha kicsit még gondolkodom, akkor biztos jön még 1 pár darab...
  • Nimandi
    #17656
    MI az a 10?
    Gyűjtöm a listát, mit nem szabad kihagyni. ,)
  • Lord Myn
    #17655
    "Az említett játék talán a leg-leg-leg sikeresebb a maga fajtájában."

    Most lehet, hogy megköveznek, de ezen erősen vitatkoznék, kismillió kalandjátékkal játszottam életem során és ez 1 nagyon jó kis kaland,
    de kapásból fel tudnék sorolni vagy 10-et ami jobb nála (SZVSZ!).
  • 19410122
    #17654
    dome1976!
    A The Longest Journey magyarítás a jelenlegi állapotában a tesztelés miatt elérhető. Ne várj tőle felhőtlen szórakozást. Gyűjtsd össze az általad talált hibákat és küld el a szerzőnek.
    Az említett játék talán a leg-leg-leg sikeresebb a maga fajtájában. Ebből kifolyólag számtalan különböző verziója jelent meg a világon, amik nem csak nyelvükben, hanem tömörítési módjukban is különböznek. A tapasztalatok azt mutatják, hogy a magyarítás kizárólag a GameStar 2005/szeptemberi számában kiadott melléklettel hajlandó hiba nélkül együttműködni. Ha az általad installált játék nem ez a verzió, akkor jobb ha vársz még egy darabig...
    Ha egyáltalán nem megy a magyarítás, akkor a hiba a "TE készülékedben van!!!
    Hibák, lefagyások előfordulnak, de némi trükközésel minden verzióval elindítható. Olvass vissza!
  • Lord Myn
    #17653
    Ok, addigra fent lesz a BS4 is.
  • takysoft
    #17652
    jó anyám Istenem az égben...
    te feltetted a játékot...
    nemhogy tömörítetlenül, de még nem is ISO-ban.....
    így is köszi... de azért máskor küldj már rá egy UHA-t....
    a letöltési időt aár felezni is lehet vele...(feltöltési időt is)
  • takysoft
    #17651
    NAGYON szepen koszi

    A starcraft anthology az miaz?
  • Nimandi
    #17650
    Szia!

    Habár totál új vagyok itt, de hétvégén tettem fel a játékot is és rögtön a magyarítást is, és amikor nem lett mégse magyar, akkor a readme-ben olvastam, hogy létrehozhat a főkönyvtárban egy másik Longest Journey konyvtárat is, ez esetben, ennek tartalmát kell másolni, és felülírni a gyökér könyvtárait, anyagait. Így nekem ment.
    Viszont egy gond miatt regeltem be - egyébként csak readonly vagyok. Szóval megy a játék, szép, érdekes, de a feliratok baromi gyorsak. Egyszerűen olvashatatlan, állandóan a p gombot nyomom, hogy el tudjak egy-egy szöveget olvasni, és néha már bűvészkéz kéne hozzá, hogy mindent lássak...
    Ez nem a magyarítás miatt van, alapból így indult. A beállításoknál nem láttam módot ilyen sebesség alakítására, mit tehetek?
    Köszi előre is!

    Nim
  • dome1976
    #17649
    Sziasztok!
    Nem sikerült magyarítani a Longest Journey-t. A leírás szerint telepítettem a játékot és a magyarítást is, mégsem írja magyarul. Tudna valaki segíteni? Köszi.
  • trmn #17648
    Gilbert Goodmate fennt van a kettesen
  • MerlinW
    #17647
    BS4: Krekket este tudok feldobni.
    Half Life Anthology, StarCraft Anthology a kettesen.
  • Atomreaktor
    #17646
    ááááá
    thx;)
  • Lord Myn
    #17645
    Ok, akkor megy a 2-esre, egyelőre az EMUDVD-s verzió, de majd később mellékelem a reloaded "okosságát" is hozzá. Addig Securom Loader-rel índitható.
  • Tomsess
    #17644
    Nekem kellene,megköszönném, én is próbálkoztam vele, de lassan jött, szal hagytam a fenébe.
    Egyébként részemről már a Juares is mehet a ketteskéről
  • Lord Myn
    #17643
    Sikerült beszerezni a Broken Sword 4-t, ha érdekel valakit, szóljon és küldöm a ketteskére.
  • kirol
    #17642
    Serito! Akkor ha lesz időd holnap, akkor ne felejtsd már el megkérdezni, amiket mondtam.
    Köszi
  • Tomsess
    #17641
    Én is jelentkezem, mert jön még lefele
  • trmn #17640
    Ha figyelmesen megnézed a listámat, találsz benne egy Tunguska nevű kalandjátékot. Nyilván nem azonos az általad említettel,(pár éve szereztem) de érdemes kipróbálni, mert egészen érdekes játékmenettel rendelkezik.
  • Kiru
    #17639
    Tunguzka:

    "Demója alapján az év meglepetés point'n click kalandjátéka is lehet az oroszföldről származó Secret Files of Tunguska. A valós eseményen alapuló programban az 1908-ban, Szibéria területén becsapódott négy kilóméter átmérőjű meteor "valós" történetét és hátterét ismerhetjük meg, amolyan X-akták stílusban. Ugyan a játék minden verziója teljesen elkészült már, a kiadó az utolsó pillanatban visszahívta a gyártósorról a lemezeket, lévén egy-két súlyos hibára akadtak az utólagos tesztelés során. Ennek megfelelően még két hetet kell várnunk, hogy megismerjük Tunguszka titkait. Addig is érdemes többször is végigjátszani a demót."
    PC GURU Online 2006.09.11
  • trmn #17638
    Mail ment
  • Kiru
    #17637
    Ment egy e-mail
  • Kiru
    #17636
    Ha lehet, akkor tényleg maradjon. Én is le szeretném húzni, de csak délután tudok nekiállni. Köszönet.
  • serito
    #17635
    Ha lehet még ma ne töröljétek a keteskésől a Call of Juarez-t mert éppen töltés közben vagyok. Ha minden jól megy ma meglesz .
    Köszönet.
  • Zolcsi 84
    #17634
    ja az e-mail cím: [email protected]
  • Zolcsi 84
    #17633
    Kűld el erre az e-mail címre a Longest Journey covert trmn! Amiket te keresel nem találtam, de még azért próbálkozom.
  • szotyimutyi
    #17632
    Ez tényleg érdekes.