33675


  • MerlinW
    #18232
    Nekem nincs de utánanézek.
  • Tomsess
    #18231
    Ha már filmek. Lenne egy olyan kérdésem, hogy nincs-e meg vkinek a Dark City című Sci-Fi/Horror film magyar szinkronos változata? Kerestem már jópár helyen, de mire én odaértem már eltűnt. Esetleg valaki?
  • Tomsess
    #18230
    Jessz...király vagy
  • MerlinW
    #18229
    Nem tudom alkottatok-e azota valamit, de Solaris`74 ujra a kettesken.
  • moonster
    #18228
    :)
    Én akkor is várom. Hátha tanultak, nyilván nem csak nekunbk tunt fel es paran biztosan beirtak a honlapra is.
  • Axon
    #18227
    Huhhh... máris megrendelem az inkvizítort a Vatikánból ;-)
  • MerlinW
    #18226
    Bevallom én sem játszottam tovább a 2. fejezetnél...:/
  • Axon
    #18225
    Női táskába belenéz...semmi. Mindenkivel beszél, mindent megnéz, hatalmas elakadás, káromkodás, játékkikapcsolás, majd ujraindítás, mindentvégigkolbászolás, megintkáromkodás, majd véletlenül női táskába újrabenéz és láss csodát most van benne valami... hát csoda, hogy megkopaszodtam(?)...
  • Axon
    #18224
    Női táskába belenéz...semmi. Mindenkivel beszél, mindent megnéz, hatalmas elakadás, káromkodás, játékkikapcsolás, majd ujraindítás, mindentvégigkolbászolás, megintkáromkodás, majd véletlenül női táskába újrabenéz és láss csodát most van benne valami... hát csoda, hogy megkopaszodtam(?)...
  • MerlinW
    #18223
    still life, black mirror, midnight nowhere, broken sword...bblahblah:)
  • moonster
    #18222
    inkabb cg, mint rajzolt.
    Nekem tul renderelt :)
    No meg, abbol se volt sok, csupan ketto.
  • takysoft
    #18221
    miért a Syberia szerinted fényképezve van?:D
  • moonster
    #18220
    Persze, h nem ilyen,de olyan ritkan kapunk rajzoltat.
  • via_mala
    #18219
    Nekem az ment az idegeimre, amikor a börtönben a csontváz zsebében kellett vagy 3x kotorászni, mert ha nem csináltam meg valamit, akkor addig nem találta meg nála az aktuálisan lényeges cuccot.
    Mindenesetre én nem ilyennek képzelem az ideális kalandjátékot.
  • moonster
    #18218
    Sajnos rendkívül lieáris volt. Nekem ez nem tetszett benne a legjobban.
    Benéztél a kukába..semmi. beszéltél egy NPCvel, utána a kukában ott volt a cucc, pedig akukátvégig láttad a képen.

    Azért a trailer igencsak fincsi lett, nem?
  • Tomsess
    #18217
    Na igen, a fejtörők bazi logikátlanok voltak az elsőben, de attól még az első 5 perc ugyan úgy meg tudott fogni és azt mondtad, hogy ez cool. Mikor aztán már a több helyszínes térképen kellett keresgélni, az
  • takysoft
    #18216
    aki ahogy volt vele..
    story jó, grafika jó, fejtörők... hááátt...., kezelhetőség.....
    hát igen, az a pixelvadászat.... na az idegesített... nagyon
  • Tomsess
    #18215
    Már nagyon várom. Imádom ezeket a "kézzel" rajzolt kalandokat. Az elsőnek is nagyon ott volt a hangulata
  • moonster
    #18214
    Runaway 2 - november 24-én érkezik

    http://www.sg.hu/cikkek/48414



    szerk.
    Hopp, uj trailer is van:
    http://dl_fast.metaboli.fr/trailers/Runaway2_Trailer_officiel.wmv 40 MB
  • Bronzon
    #18213
    Látom halad a dolog :)
    Asszony örülni fog, mert az ő kedvéért kezdtünk bele a játékba (mikor megtodta tőlem, hogy le van fordítva) aztán lett nagy szomorúság mikor kiderült, hogy így szinte játszhatatlan.
    Ha megvan a végső, publikus verzió mindenféleképpen jelezd itt ha megkérhetlek rá, hogy egyből rácsaphassak! :)
    Köszi előre is.
  • Tomsess
    #18212
    Hopp, hát nekem sajna nem sikerült. Mivel 1 hetet nem voltam, ezen a héten meg minden nap dolgozatokat írok/vizsgára készülök ... kifogásom az van szóval ha vki lenne olyan kedves megdobni a Paradicsom kulcsával, hálás lennék érte
  • Tomsess
    #18211
    Először egyébként tényleg a WC-vel hülyéskedtünk, hogy majd 10euróért beengednek minket oda és lefényképezhetjük. Végül is 80centbe került bejutni, de komolyan csak a Mona Lisa volt rohanva. Emiatt nem is éreztem azt a nagy húdenemmtommit amit gondoltam, hogy majd ott fogok érezni. Engem csak az csesz fel, hogy ott volt egy csomó minden, de 45 perc alatt nemtod bejárni. Mondtam is vezetőnek, hogy ez olyan volt mintha megláttad volna a mennyországot aztán pedig azonnal visszazuhantál volna a sz*rba Kár...de hát ahogy mondod, ez se semmi...
  • via_mala
    #18210
    Szuper! Köszi!
  • via_mala
    #18209
    6., eltárolva, köszönjük. Hamarosan feltöltöm az egyeskére a többivel együtt.

    Remélem hamarosan a javított verzióval tesztelhetsz tovább.
  • takysoft
    #18208
    HOPP!!!
    Rájöttem, ezeket a fileokat nem itthon fordítottam, hanem anyósoméknál, náluk van az anyag.
    De Gmail tárolja az elküldött leveleket, és archinvál minden elküldött levelet.
    Megkerestem azt a levelet, amit imykének küldtem, és megtaláltam a fileokat.
    Fel is tettem őket, és bocs a kellemetlenségek miatt.
  • beoceka
    #18207
    Helló!
    Ismét egy csomag az általam talált hibákból:
    Nemtomhányadikcsomag
  • takysoft
    #18206
    pfff..
    az gáz... nekem ebből nincs magyar, és őszintén sólva nem emlékszem lefordítottam-e egyáltalán.
    Imyke tudná megmondani... úgy emlékszem megycsinátam ezeket a fileokat, de tutibiztos nem vagyok benne.
    Viszont akár megcsináltam, akár nem, nekem nincsnek meg a fileok.

    Ha gondolod lefordítom ők, de arra csak jövő héten érek rá, mert ZH-zok
  • serito
    #18205
    Bocsi én voltam a bal@asz!!!! Már megvan!!!!
  • serito
    #18204
    Ugyan letöltöttem a "ketteske" hozzáférését de valamiért nem akarja az igazságot. Lehet én vagyok a "láma" de úgy tudtam tudom használni az FTP-t. :-)) Viccet félretéve nem tudok csatlakozni.
    Elég furcsa a jelszó szerintem azzal nem stimmel valami!
  • MerlinW
    #18203
    G3 kész.
  • MerlinW
    #18202
    160 megásban nem kell hexelni, csak másolgatni. Ha megy a hexes, akkor nem kell a 160MB-os. Sokan nem láttak még hexeditort, ezért kellett a módosított pakkot közzétennem...
  • MerlinW
    #18201
    Ketteske: port maradt(egyelőre), jelszó változott. Remélem mindenkinek elég volt ez a 2 hét hogy feljegyezze az újat.

    Gothic 3 úton van.
  • serito
    #18200
    Ha a Gothic3 ban én a Hex-es változatot használom az is jó nem? UA. mint a 160 MB-os?
  • via_mala
    #18199
    Hahó! Az angol nyelvűeket töltötted fel. Nem lehetne a magyart inkább?
  • via_mala
    #18198
    Köszi!
    Megvoltak neki, csak monomojo-nak nem küldte el őket.

    Akkor most elküldöm én, és várom az új telepítőt.
  • Axon
    #18197
    Tényleg bosszantó, hogy ilyen hányatott sorsú ez a fordítás, pedig hihetetlen mennyiségű meló van benne.
  • takysoft
    #18196
    ezeket én fordítottam, nem tudom Imykének miért nem voltak meg.
    mind1, egyeskén fent van, ami nekem megvolt, asszem mind:D
    jó lenne végre lerendezni ezt az ügyet:D
  • via_mala
    #18195
    monomojo kérte, hogy ne tegyem fel, mert az egyeskére sokkal többen "járnak", mint akiről "hivatalosan" tudunk.

    Személyes kérésre (PM) azonban elküldöm a linkeket, ahonnan elérhetők ennek a 98%-os változatnak az állományai. Annyi csak a kérésem, hogy egyelőre ne terjesszétek, csak házi tesztelésre használjátok.

    Még én sem próbáltam ki a telepítőt, de íme néhány info monomojo-tól:
    "A html-ben vannak az oldalak amiket egymás után láthatsz telepítés közben, azon belül a képek mappában a képek amiket felhasználtam hozzá, illetve még néhány, amiket a hivatalos oldalról szedtem le.
    A futtatásához Internet Explorer 5.5 kell minimum, azaz ha xp-d van nincs vele gond.
    Kreatív időtöltést hozzá!

    A szerverre való feltöltés ellen vagyok annyiban, hogy tudtommal, nem csak a szűk tlj-fórum tagjainak van loginja hozzá, hanem azok ismerőseinek-ismerőseinek is.
    Nem szeretném, ha idő előtt egy félkész, ne adj isten rossz telepítő keringene az interneten!
    Úgyhogy azoknak akit érdekel a telepítő felületének dizájnolása, inkább majd elküldöm email-ben ezt a csomagot."

    --------------------------------------
    "Egy tiszta tlj kell, eredeti angol változat, az mindegy hogy 2, vagy 4 cd-s.
    Telepítés után az elmentett játékállások nem folytathatóak, ehhez már csináltam egy kis csomagot:
    ezt a save könyvtárba, a régieket felülírva kell kicsomagolni, és minden fejezet elején tartalmaz egy állást.
    Ez nekem ment a 2, ill a 4 cd-s változattal is, de mindkettő US változat szerintem, a UK vagy nem tudom milyen van még, azzal lehet nem menne."

    --------------------------------------

    Remélem rövidesen meglesz a hiányzó 6 állomány is, akkor bekódoltatom azokat is monomojo-val, és szerintem akkor már publikussá lehet tenni a magyarítást.
  • via_mala
    #18194
    Köszi, megkaptam ezt a 9 állományt, kicsomagoltam az egyeskére.
    Belőle 3-hoz megtaláltam a saját vinyómon a fordítást, marad 6 állomány.


    Taky: nézd már meg az egyeskén, hogy nincs-e meg neked ebből a 6-ból néhány, és a maradékot akkor így-vagy-úgy, de már csak lefordítjuk valahogy.
  • MerlinW
    #18193
    Miután a szerverekhez kb 20 embernek van hozzáférése, nyugodtan fel lehet dobni sztem...