The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14423
Este már nem foglalkoztam vele (a gyerekek feküdtek) ma reggel meg korán jöttem dolgozni, de a webes felületrõl most megnéztem, hogy fenn van. Amint hazamegyek leszedem.Innen nem tudok ftp-zni, meg a net is lassú.
Örök hálám<#worship><#worship><#law>
IMYke2.0.0.0
#14422
Megtaláltad amit feltöltöttem?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14421
Tegnap este én is kipróbáltam - legalábbis a telepítés erejéig a TRL-et. A javasolt NOD-AMON beállításokkal simán felment és mûködik is.
Nem az lehetett a gond, hogy megszakítottad a letöltést, majd folytattad?? Én egyhuzamban húztam le és tökéletesen megy
Sok köszönet érte<#worship><#worship><#worship>
serito
#14420
Már ki is próbáltam, sajnos továbbra is CRC hibával megáll.
Ha idõd engedi, és az újbóli feltöltés sem lenne gond, akkor megkérlek egy darabolásra, és feltöltésre a TRL-t!
Elõre is köszönet érte. <#worship>

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#14419
NAgyon kedves vagy , még küzdök vele egy kicsit, hátha sikerül.
Én pandát használok Internet Security-t lehet, hogy azt is ki kellene kapcsolnom?
Elöbb kipróbálom aztán, ha így sem megy akkor mély tisztelettel megkérlek egy feldarabolásra.

Mandin és Imyke útbaigazítását szinte élvezettel olvastam. Tetszett.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

#14418
Az Agon ami már oly régóta felment, az most hanyadik rész igazából? Mert már én is elveszek ebben a sorozatban<#buck>

IMYke2.0.0.0
#14417
Az adott könyvtárban lévõ INFORMACIO-t elolvasni szíveskedjetek, fontos dolgok vannak a helyes mûködésre bírásra vonatkozólag...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#14416
Ketteskére megy fel az ígért anyag.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MerlinW
#14415
píísz má'frend😊

[merlinw.org]

via_mala
#14414
Ugye nincs ellenvetés: törölhetõ

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

#14413
<#eljen><#eljen>Ez nagyon tetszett, ezt megjegyzem! Ha engeded alkalmas helyen és idõben idézlek <#taps>
mandm
#14412
Hogy megnyugodj!
A topic már rég nem (csak) a The Longest Journey játékról szól, és azóta bizony a neve is megváltozott. Jó régóta nem a játék címe a topic neve, hanem vmi újat találtak ki a tagok. Sokat gondolkoztak és lám ki is találták. A topic új nevét egy játéktól kölcsönözték, ami a The Longest Journey volt.

Jah, hogy ez pont ugyanaz mint a régi cím? Hát van ilyen!

Hosszú utazáson vagyunk itt mindannyian. Annyira hosszún, hogy elmondhatjuk, ez a Leghosszabb Utazás. Vannak akik az út alatt elbóbiskolnak, elalszanak vagy csak bámulják az utat, az utitársakat. De a többiek nem felejtik, hogy õk is velük utaznak.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

Atomreaktor
#14411
akkor megvan oldva a help meg az off kérdése is😉
jó döntés volt😉

via_mala
#14410
Gyanúm beigazolódott, ez tökugyanaz, mint ami már vagy egy éve kijött ráadásul ezen nincs rajta a magyar felirat. <#falbav> <#boxer>
Bocs mindenkitõl.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

#14409
Köszönöm a védelmet (a jogdíjat majd utalom<#integet2>),jól esik ha figyelünk egymásra.<#love12>
Egyébként megkerestem IMYke2-t priviben és segített - ezt azért el kellett mondanom.
kirol
#14408
Azok közül is WorldPeace! <#wave>

Egyébként nem tudom, nálatok is így van e mint nálunk. Mindenki ide telefonál: Gyurcsán (pl. tegnap), Orbán, mindenféle szálloda, üdülési centrum, Tele2(már vagy 6x, nem bírják felfogni, hogy akkor se megyünk át hozzájuk.), stb. Már a tö**m t*le van velük. Mér szerencse, hogy a telefonkönyvben csillagozva vagyunk.

Ma már a mobilomon hívtak az elõbb, most a Pannon akarta, hogy nem megyek e át másik tarifacsomagba. Hát nem. De legalább feltöltötte 500 HUF-al a kártyám. Na õk hívhatnak gyakrabban is. <#vigyor3>

Atomreaktor
#14407
bocsi most megvédem Kirut😉 már miért ne? Te is épp emelett emeltél szót😉 épp rossz passzban volt és nem találta meg a lényeget a másik fórumban hát it feltette a kérdést és ennél jobb helyet nem találhatott volna.😉
szóval peace&love&help😊

#14406
😄 az is azért mert rosszkor voltam rossz helyen 😊

via_mala
#14405
jé, tényleg megváltozott a topic címe!

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

#14404
<#eljen>
#14403
aham... okés, nemakartam beszólni csak érdeklõdtem😊 akkor ittse ártana egy topic név csere mint nemrég a "magyarosításokat tudtok e?" nél😊 mert ha betéved valaki még offtopicot csinál lásd alább😉

IMYke2.0.0.0
#14402
Ez a topic rólunk szól, kalandjátékosokról, a mi hétköznapjainkról és játékainkról. Ha valakinek fájdalma, bánata, öröme van, azt itt megosztja. Bár, nem szándéka senkinek kitenni egy STOP CSAK TAGOKNAK táblát, de az itt "élõ" társaság eléggé "zárt" ahhoz, hogy nyugodtan offtopicnak tekintsen egy másik, õket nem érdeklõ játékról szóló hozzászólást!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14401
Egyébként ez a topic itt mirõl szól ? Mert a Longest Journey-röl már rég nem 😊 a vírusírtás ahogy látom meg tûzfal😊

IMYke2.0.0.0
#14400
Olvasd csak el az adott topikot rendesen... itt pedig ne offoljunk.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14399
Ez a magyarítás engem is érdekelne (AoE3). Utánna is néztem a topikjában. Találtam egy címet: http://aoe3hun.atw.hu/ de nekem nem jön be, azt írja nem regisztrált oldal. Van más elérése is?
Andra
#14398
De szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<#vigyor2><#vigyor2><#taps><#taps>
Ennek most nagyon örülök!!!!
Ezer köszönet nektek!!!!<#worship>

\"Have A Little Faith....\" by Ovis

IMYke2.0.0.0
#14397
Nézz át a topikjába! Ott már régen kitárgyaltuk a dolgot - sõt, elkészítettem a magyar verzió naprékeszebb, angol verzióra telepíthetõ változatát. Nem kell letölteni újra a játékot, ha az angol már megvan!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#14396
Kösz!
MerlinW
#14395
de van, de van😊

[merlinw.org]

Axon
#14394
Köszi megnézem.

via_mala
#14393
AGON THE MYSTERIOUS CODEX az egyeskén!

Lehet, hogy ugyanaz, mint ami már eddig is fent volt? ...

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Axon
#14392
Ez nincs meg véletlenül valakinek:

Age.Of.Empires.III.Hungarian.CLONECD

Megnézném ezt a magyar verziót.

Axon
#14391
Én is teljes kérdõjel vagyok ezügyben.
Ha valaki érti akkor felvilágosíthatna az egész AGON témakörbõl.
Ezen a cd-n akkor mi található, ami most megjelent a warez oldalakon?
Hanyadik résznél járnak már?

MerlinW
#14390
A trl.exe-t is virusosnak fogja látni, ugyhogy csak a crack bemásolása után kapcsold vissza AMON-t😊

[merlinw.org]

Atomreaktor
#14389
én ezt nem értem ez az elsõ 3 rész egyben nem?
de ez már korábban is kikerült sõt megvan nekünk is.
vagy akkor van vmi különbség a 2 között?

MerlinW
#14388
Ezekszerint az iso jól felkerült.
Serito, ha nagyon nem megy neked akkor felszeletelhetem neked.

[merlinw.org]

#14387
<#vigyor3><#vigyor3>Kösz!
#14386
Na, megint gyorsabb voltam írásban mint olvasásban<#vigyor3>
Utánanéztem a topikjában és ott is gond volt, másoknál is.
Úgy látszik ezt a trl.dat file-t a NOD vírusnak látja. Azt javasolják kapcsoljuk ki az AMON funkciót. Délután megpróbálom.
Beírtam ide ezt az infót, hátha valaki hasznát veszi.<#wink>
Egyébként meg nagyon köszi a TRL-et<#worship><#worship>
kirol
#14385
Én olvastam a TRL topikban. Kapcsold ki a vírusirtót. Az irtód a hibás, ne mvírusos a cucc! Tedd fel nyugodtan.

#14384
Bocs NOR=NOD !
#14383
Hát én is lehúztam a TRL-et kemény 24 órás menetben, és megpróbáltam felrakni.
Nálam 80 %-ig jutott, aztán a trl.dat file telepítésekor a NOR vírust jelzett és megszakította a telepítést.<#confused>
Találkozott valaki ilyen gonddal?<#nemtudom>
Axon
#14382
Kint van a nforceon:
Agon The Mysterious Codex (c) Private Moon

Valami azt sugja nekem, hogy ebben nincs magyar nyelvû támogatás.

Axon
#14381
Természetesen mehet a böngészõ is, na meg az ftp is proxyn keresztül.
Minden böngészõben van proxy beállítás.
Explorer: internet beállítások/kapcsolatok
Firefox: eszközök/beállítások/általános/kapcsolat beállításai

A flasgetben is van természetesen proxy beállítás
eszközök/beállítások/proxy/hozzáad
Itt elég a szerver cím és a port megadása (itt adod meg az orosz proxy szerver IP címét vagy a domain nevét)

Proxyk portjai általában 80 vagy 8080 vagy 3128

Itt még típust is meg lehet adni, szerintem jelöld be a HTTP-t, abból nem lehet gond.

IMYke2.0.0.0
#14380
<#nyes> Bezony...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

mandm
#14379
Na! Politikai elemzõk nem is sejitk, hogy volt valami igazán, nagyszerû és hasznos eredménye a tegnapi GyurcsáN-OrbáNY vitának. <#nevetes1>

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

kirol
#14378
Én nem tudom, egyben nem ajájlatos szerintem "elhozni". Míg hazaviszed, a hosszú úton bármi megtörténhet.(Elüt egy busz, cápatámadás ér az autópályán, stb.)

serito
#14377
Kipróbálnám, a TR-L-t de sajna CRC hibás, és a telepítés negyedénél megáll.
Másnál nem volt ilyen hiba? Most én töltöttem le rosszul, vagy valami más gáz van?
Nincsenek meg a tömörített rar-jaid? Lehet, hogy egyben egy 4.3 GB-nyi file letöltésekor volt valami hiba?

ImyKe: ez mégjobb hír, mert most néztem körül a lemezeim között, és nem találom a 4 cd verzsönt, ugyhogy ha megy a 2cd-en is akkor megnyugodtam.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

MerlinW
#14376
Dehogy elitélendõ😊 Csak gondolataimat öntöttem szavakba😊

[merlinw.org]

IMYke2.0.0.0
#14375
Nos, nem tudom minek köszönhetõen, talán a jó idõnek, talán a választási idõszaknak és a kivételesen megnézett választási vitának , talán mert egyszerûen eszembe jutott, de a lényeg, hogy feltettem a 2CD-s TLJ-t.
Rádobtam - szõröstûl-bõrõstûl - az eddigi kész magyarítást, és minõ meglepetés: mûködik.

Ami a legcsodálatosabb: a 4CD-s verziónál nálam akadtak a videok hangjai.
A 2CD-s esetében, ha nem tettem fel az 1.55-ös és 1.56-os Patch-et, akkor a Speciális effekteket hiába jelöltem be az Opciók alatt, amint kiléptem a Fõmenübe, amajd vissza az Opciókba, a pipa eltûnt az említett beállítási pont elõl...!
De, a 2 CD-s verzió + a 2 darab Patch + a magyarítás eredménye: mûködnek a videok, akadás nélkül, mûködik a speciális effekt, és tökéletesen passzol a magyarítás is!

Nincs mese, most már csak a 2CD-s verzióra fordítunk.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

takysoft
#14374
a browser is mehet a proxin keresztül?
meg hogy megy ez?
hogy lõjem be a flashgetet?
(bár a sime browseres letöltésbe is belenyugszom, ha kell, csak menne valahogy)
tegyük fel, találtam free orosz proxit....
hogyan tovább?
vmi támpont...

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity