33675


  • Wanted
    #18272
  • Wanted
    #18271
    Nincs mit.
    Ha van hely, akkor felteszem.
  • Axon
    #18270
    Akkor gondolom mégis vásároltál egy új gépet.
    Sok sikert hozzá.
    Egyébként a 64 bites WinXP-d az magyar nyelvű vagy angol (esetleg hottentotta )?
    Engem is érdekelne a 64 bites WinXP az otthoni gépemre, bár most annyira patentül be van lőve és minden villámgyors, minden tökéletesen fut, hogy nem igazán merek hozzányúlni, de talán megpróbálkozok ezzel az extrém sportal, ha van magyar nyelvű verziója.
  • Axon
    #18269
    Köszönet érte!
    Az első részt nem próbáltam, csak legendás hírét hallottam, de a 2. részt mindenképpen megvizuálom.
  • Axon
    #18268
    Már megy is felfelé, 5 perc és fent lesz.
    Két gépről töltögettem felváltva és amikor észrevettem, hogy kimaradt véletlenül a 33-as, akkor pont azon a gépen voltam, amelyiken ez nem volt meg. Csak most űlök a másik gépnél, így ma mindenképpen feltoltam volna ezt az egy hiányzó darabot.
  • via_mala
    #18267
    Én a Warhammer Mark of Chaos-ra adnék le egy szavazatot, és köszönöm az NWN2-t!
  • Wanted
    #18266
    Hogy működik a 64 bites rendszer?
    Tapasztaltál valamilyen eltérést a sima xp-től?
    A játékok alatt?
  • Tomsess
    #18265
    Az nem jó dolog ha csak úgy a semmiből elszáll. Hány éves volt?
  • M.A.D.
    #18264
    Kicsit szétszórtam írok, mert közben határidős munkám is van itt bent. Sorry. Szóval a régi alaplapom az xp3000+ -es procival elszállt,így kicsit upgradelni kellet a dolgot, ami a mai gazdasági helyzetben ugye nem valami szívderítő. :(
  • M.A.D.
    #18263
    Szépjónapot Mindenkinek!
    Rég írtam már ide. Sokszor offline voltam az utóbbi időben. Viszont pár napja már "64 bites rendszerben élek". Tegnap telepítettem a WinXP x64-et a félig új konfig-omra.
    Na, nem is offolok tovább. Mindenkinek kellemes hétvégét.
  • Tomsess
    #18262
    Lenne egy kérésem...a Dark City CD-1 rar állományai közül kimaradt a 33-as. Fel tudnád még azt tenni?
  • Wanted
    #18261
    u.i.:
    Kijött a Warhammer Mark of Chaos. És van Anno 1701 is.
  • Wanted
    #18260
    Az NWN2 a kettesen.
    És köszönöm, hogy maradt a 21-es port.
  • MerlinW
    #18259
    Köszönjük a segítségedet:)
  • beoceka
    #18258
    Sziasztok!
    Végeztem a TLJ-vel! Mindenekelőtt mindenkinek, aki közreműködött a fordításban:
    Ez hatalmas munka volt, főleg, hogy a szöveg néhol majdnem filozófiai magaslatokat karcolt.
    Szóval gratulálok, szerintem jól sikerült, és ahhoz képest, hogy mekkora anyag, nem sok hibát találtam, olyan egetverő talán nem is volt.
    Azt hozzáteszem, hogy a Naplót nem nagyon nézegettem, a Titkok Könyvét is csak itt-ott, de azt majd talán mások. Azoknál a részeknél, ahol kifagyott a játék, visszatettem az eredeti angol fájlt, és ott nem tudtam nézni a magyarítást, de azok nem hosszú részek.
    Az utolsó hibacsomag mellékelve, remélem, hogy az általam küldött képek segítenek a javításban.
    Utolsó csomag
    Mégegyszer gratulálok, és ha szükség lesz még külső tesztelőre, esetleg jeletkezem.
    Helló.
  • trmn #18257
    köszi, már jön is lefele
  • Axon
    #18256
    www.pcdome.hu-n fent van. Magyar szerver és max sebességgel jön lefele, amire szükség is van mert ha jól emlékszem olyan 240 megás a patch.
  • trmn #18255
    Honnan lehet letölteni ?
  • Axon
    #18254
    Megjelent egy patch a Secret Files of Tunguska-hoz. Érdekessége, hogy van benne egy alternatív befejezés. Ez azoknak lehet érdekes, akik már végigtolták, mert így újra nekieshetnek.
  • trmn #18253
    Ha már a Krull bolygó... Nem tudom emlékeztek e rá, de volt egy "Ufó Arizónában" című film is. Én azt néztem meg vagy ötször moziban, és sajna máig nem sikerült beszereznem. Aztán ott van az Utolsó Csillagharcos ami az egyik kedvencem volt. Ha valakinek esetleg kell , megvan DVd-n
  • Axon
    #18252
    Ilyen élményem szerencsére nem volt :-)
    Azt a jelenetet viszont még azóta sem tudta überelni semmi számomra, amikor a négy páncélos katona kiemelkedett a vízből. Ez volt életem első orgazmusa ;-)
  • cleric
    #18251
    Örülök, hogy tudod élvezni a régi dolgokat is. Utánanézek akkor. (A Krull bolygóról bennem annyi maradt meg, hogy tojásfejű az összes szereplő, mert amikor moziban láttam, a gépész bácsi be volt nyomva és elállította a gépet :)
  • via_mala
    #18250
    Ez a 21-es port info valahol elsikkadt számomra, ezért kaptam én folyton 503-as hibát.
    Köszi az infot!
  • Axon
    #18249
    Az nagyon jó lenne, ha sikerülne beszerezned.
    Én egyébként filmnézéskor hamar vissza tudok vedleni gyerekké és egy szikrányit sem a látványvilág érdekel, hanem a belső értékek.
    Egy példa:
    Néhány hónapnyi vadászat után megszereztem a "Támadás a Krul bolygó ellen" című legendát. Ezt a filmet legalább ötször néztem meg a moziban annó általános iskola alsó osztályos koromban. Pont a hétvégén sikerült megnéznem a megszerzett filmet. Ez sajnos nem magyar szinkronos volt mint a mozi verzió, de szerencsére magyar felirat volt hozzá. Ó, ha akartam természetesen láttam a blue-box teknika hiányosságait, de még véletlenül sem akartam :-)
    A film most is megállja a helyét, de engem nem ez érdekelt. Simán vissza tudtam magamban hozni azt a katarzist, amit gyerekkoromban éreztem ott a moziban, amikor a haverokkal egymás mellett szorongva kimeredt szemmel ment a "hűűűűű-húúúúúúúú, vááóóóóóóóóó, apááááám" ;-)
  • trmn #18248
    Esetleg valakinek az Obsidian nevű '96-ban megjelent kalandjátéka nincs meg ? Már elég régóta vadászom.
  • Kiru
    #18247
    Én örülök, hogy működik a ketteske, és köszi a feltett filmet is. Ha addig marad a hétvégéig leszedem.
    MerlinW : ha megszűnik a sulis neted, attól még ketteske életben marad?
  • cleric
    #18246
    Meg tudom szerezni, ha _tényleg_ nagyon kell. Nekem megvolt az összes része az Alfa Holdbázisnak. Tartogattam a sok gigát, mindig készültem megnézni őket, aztán végül letöröltem. Olyan ez, mint a, mit is mondjak példának? mint az Orion űrhajó, vagy a Mazsola és Tádé. Ki nem hagytunk volna egy részt se annó, de ma cikisnek érzem ha nézem. Valahogy az emléke szebbnek maradt meg, nem biztos, hogy jó a realitással elrontani. Mindenesetre ha nagyon szeretnéd, összegyűjthetem neked.
  • MerlinW
    #18245
    ketteske 3 hete online folyamatosan, és direkt csak miattatok maradt a 21-es porton. Tehát minden a régi, az új jelszótól eltekintve.
  • via_mala
    #18244
    Én inkább az egyeskére szavazok, mert a ketteske már mindig "offlájn" mire hazakecmergek melóból, onnan meg nem érem el.

    Előre is köszi, Wanted!
  • MerlinW
    #18243
    6.2 Giga, sztem dobd kettesre ott van sok hely. Péntek környékén (akkor jönnek meg a DL lemezeim:)) fel tudom pakolni én is ha Wanted nem jutna odáig.
  • Tomsess
    #18242
    És van is időd kéréseket teljesíteni? mert akkor elhalmozunk rendesen
  • Tomsess
    #18241
    Szupi ... nagyon szépen köszönöm
  • RaveAir
    #18240
    Az nem lenne rossz... ;)
  • Wanted
    #18239
    Ha gondolod, felteszem az egyesre, ha van hely.
  • RaveAir
    #18238
    Esetleg Sohatéli éjszakák második kaladozása megoldható?
  • Axon
    #18237
    Ez mit jelent pontosan? Azt, hogy vége lesz a kettes szervernek?
  • MerlinW
    #18236
    Skacok! Ha valakinek valami kell, egy hónapon belül szóljon, mert otthagyom a sulit, oszt viszlát gyors net...:)
  • Axon
    #18235
    A magyar szinkronos Dark City van meg. Elkezdtem feltölteni az egyesre.
  • Axon
    #18234
    Engem pedig az Orion űrhajó kalandjai érdekelnének :-)
    De most komolyan :-))
    Múlt évben kiadtak 7 részt dvd-n, meg elkészítettek belőle egy mozi verziót is. Mind ezt az eredeti magyar szinkronnal, ami önmagában is mestermű. Nézegettem én a teszkóban, de nem találtam, pedig darabja 1300 Ft a 3 dvd-nek, amit talán ki is fizettem volna érte.
    Egyébként szeretném még beszerezni a Pyrx kapitány kalandja sorozatot és az Alfa holdbázis részeit. Ez amolyan impossible mission lenne számomra :-)
  • Axon
    #18233
    Nekem megvan, bár hirtelen nem esküdnék meg rá, hogy a magyar szinkronos, de legalább 85 %-ban úgy rémlik, hogy az.
    Mindjárt utána fogok nézni.