33675


  • Wanted
    #18313
    Megvan a MTW2.
    Ha van hely, felteszem, a Mark of chaossal együtt.
    Az egyeskére, vagy a kettesre?
    Az Anno 1701 is lejött közben, de sajnos ez is az angol verzió.
  • via_mala
    #18312
    Hát pont azt nem találtam MP3-ban, csak MIDI-ben.
    De találtam sok mást Tchaikovsky-től:

    http://phonoarchive.org
    http://www.classiccat.net
  • via_mala
    #18311
    Még szép, hogy érdekel!!!!! Megspórolnám a DL-es lemezért való rohangálást, meg ismerőssel kiiratást.
    x 1000
  • MerlinW
    #18310
    Ha érdekel valakit, van 4gigás Neverwinter Night 2-őm. CD-s is (7) illetve 4.5GB-os DVD-s is. A CD-set próbáltam eddig, az megy.
  • kirol
    #18309
    Pedig ezt a dallamot nem nagyon lehet összekeverni mással:
    Minta

    Gondolom nektek is ismerős ez.
  • kirol
    #18308
    Hát az egyiken megvolt, de nagyon gáz minőségben, ráadásul nem nagyon ismertem rá arra, amit kerestem, vagyis erre: Swan Lake Promo

  • kirol
    #18307
    Köszi szépen.
  • szotyimutyi
    #18306
    Ment privibe.
  • Tomsess
    #18305
    Köszönöm ... tegnap meg is néztem. Állat jó film. Nagyon jól van keverve ez a színes-noir-sci-fi stílus. Meg tényleg úgy magában jó témakört feszeget. Szóval a toplistámon van... Arról a 400gb-s listáról meg majd biztos kell nekem vmi, de engem főleg a régebbi nehezen beszerezhető kultuszfilmek érdekelnek. Született Orwell 1984-énék filmes változata is, a Solaris-hoz hasonló orosz átdolgozásban, dátumhoz hűen 1984-es filmecske. NA engem az is érdekelne, ha meglenne vkinek...
  • MerlinW
    #18304
    Talán torrenten vagy dc-n.
  • kirol
    #18303
    Komolyzenét hol lehet találni? Persze szigorúan csak egyszeri meghallgatásra, utánna természetesen törlöm.

    CSAJKOVSZKIJ -tól kellene a SWAN LAKE (HATTYÚK TAVA)

    Valaki tudna segíteni?
  • kirol
    #18302
    Nekem Beta 2 -volt fent, semmi extra igény nem volt XP-hez képest.
    Az XP-ben amúgy számomra az az érdekes, ha 1GB ram -al indítom akkor marad mondjuk 500 mb szabad, ha 1,5GB ot rakok bele, ami most van, akkor a szabad per pill 740 MB. tehát minél több van benne, annál többet vesz el.
    Érdekes.
  • MerlinW
    #18300
    Hát SG cikk szerint 500mb ram, és 7giga+swap a final Vista étvágya mindennemű egyéb program futtatása nélkül. Nem tecc..:)
  • M.A.D.
    #18299
    Pingvinőrültek előre?
  • M.A.D.
    #18298
    No, félreértések elkerülése végett, én azért raktam WinXP +64 -et, mert vista kompatibilis alaplapom lett. Igaz, csak asrock. Viszon a memót eszi az op. 1GB-ból 300-at levesz. Mi lesz itt a Vistánál. Kell a halálnak. Ja, és ez a WinXP64 ez év októberi released (english). :)
  • MerlinW
    #18297
    Jah, vágóistván. Én csak Vistát néztem, ofiszt nem. De mondom, mire használható lesz, illetve lesz értelme Visztázni, addigra olcsóbb lesz. (már annak aki megveszi, mert ahogy Axon mondta minek venném meg, ha nem termel profitot, saját nonprofit célra meg szabadon használható a warez.)

    De még minimum 1 évig nem kell aggódnunk hogy bármi követelné a Vistát, addig meg teljesen felesleges váltani, főleg hogy ott tart az XP ahol tart (ez az állapot még pingvines fejjel is jónak mondható.). Szerintem.
  • Axon
    #18296
    Nincs meg valakinek a Medievel 2?
    Felmehetne a szerverre.
    Na meg természetesen jó lenne ha felkerülne a szerverre a Jumurdzsák gyűrűje :-)
    Ezt bizony nem lesz könnyű beszerezni.
  • Axon
    #18295
    Időközbent felért a másik 33-as is.
  • Axon
    #18294
    Ezt a dolláros árlistát már én is láttam, de ez csak nagyon hozzávetőleges tippelést tesz lehetővé a magyar verzióról.
  • Axon
    #18293
    Na ez a 33-as szám most nagyon bekavart. Ez fent volt, csak 0 byte a mérete, mivel én csak a neveket néztem, ezért nem vettem észre a problémát. Elkezdtem a feltöltését 20 perc és felér. Addig meg tudod nézni az első cd-t :-)
    Maga a film tényleg eszméletlen, bár nekem maga az alapgondolat tetszik a legjobban. Az egyik kedvenc filmem.

    Egyébként hamarosan (talán jövőhéten) elkészül a filmes listám (kb. 400 gigányi film). Nem ígérek filmes warezt, de hetente-kéthetente fel tudok tolni egyet.
  • kirol
    #18292
    Az árak a következőképpen alakulnak:
    Windows Vista Home Basic - 199 dollár
    Windows Vista Home Premium - 239 dollár
    Windows Vista Business - 299 dollár
    Windows Vista Ultimate - 399 dollár

    Office 2007 esetén az egyes csomagok árai 149 és 500 dollár, vagyis 30 és 100 ezer forint között mozognak a tengerentúlon, lásd itthon még rányomnak egy kicsit, már csak rutinból.

    399+500=899 = 224000 HUF, ezt azért kicsit naívan visszakerekítettem 150 ezerre. Bár ott nem írtam, de ezt egyben értettem (Vista+Office) mert ugye ez a minimum, ami kell, legalábbis nekem.
  • Tomsess
    #18291
    Te, az első CD már OKAY,de még a másodikról is hiányzik a 33-as. Egyébként állat nagy film, ahogy így belenéztem az első cd-be, még 1* köszönet érte
  • Axon
    #18290
    Ez csak az igazság egyik fele, mivel a Linux-ért sem fizetnék, bár azért nem is kell.
    Nem tudnám az igazi okokat pontosan definiálni. Talán megszoktam, hogy szinte minden szoftvert be lehet szerezni ingyen, bár ettől függetlenül már többször is vettem játékot. Anyagi helyzetem sem teszi lehetővé, hogy ennyit adjak egy szoftverért. Talán csak akkor venném meg, ha ez számomra közvetlen profitot jelentene, és kizárólag csak ezzel az eszközzel lehetne megvalósítani azt a feladatot, ami azt a roppant jelentős bevételt (dollár milliárdokról van szó ) produkálná.
  • Axon
    #18289
    Szívesen :-)
  • MerlinW
    #18288
    Jó persze, mert te is linuxos vagy. Nekünk könnyű:)
  • Tomsess
    #18287
    Köszönet érte ... nagyon de nagyon kíváncsi vagyok a filmecskére...
  • Axon
    #18286
    Ez lenne a legutolsó dolog a földön, amiért pénzt adnék :-)
  • MerlinW
    #18285
    A legdrágább Vista (ultimate) kezdőára lesz ~80ezer, Home Basic ~47ezer Premium ~70ezer. Ezek az árak mire használható lesz(jvítások, stb), azaz 1-2 év múlva kb felére esnek majd le. Természetesen csak utána kellett volna nézni..:)
  • kirol
    #18284
    Hát amint lesz én felrakom, azt mondják gyorsabb, mint az XP.
    Bár ha válaszatni kellene ingyér, én is a Core2 Duo-t választanám a Vista helyett. Bár lehet, hogy a Vista jobban megérné, mert lesz vagy 150 ezer.
  • Axon
    #18283
    Köszi!
  • Axon
    #18282
    Igen, azok már 64 bitesek.
    Mondjuk én annyira nem várom a Vistat (sokkal jobban várnék egy Core 2 duot ). Kipróbálni lehet, hogy kipróbálom, de használni, majd csak az első service pack után fogom komolyabban. A játékokon kívül nem is nagyon használok másra windows. Minden másra tökéletesen megfelel a Linux.
  • Kiru
    #18281
    Warhammer MoC +1 szavazat
  • kirol
    #18280
    Nyertél, pénteken 6-ig lenni elég gáz.
    Ráadásul már tök egyedül vagyok. Már csak 12 perc. :)

    Neked meg kitartást!
  • Axon
    #18279
    27 perc?
    Mázlista. Én 6-ig vagyok, az pedig még több mint 3 óra. Csak az tartja bennem a reményt, hogy meló végére jön néhány haverom és egy közeli sörözőben rakunk pontot a nap végére, gazdagon öntözve torkunkat csapolt barna sörrel (Kaiser Dark)... nyam...nyam :-)
  • kirol
    #18278
    Én is már a Vista -t várom magyarul. A Core 2 Duo -k azok már mind 64 bitesek ugye?
  • Axon
    #18277
    Köszi az infot. Amikor utoljára érdeklődtem, akkor még csak angol verzió volt belőle, de biztattak, hogy hamarosan lesz magyar is. Ennek a biztatásnak már legalább egy éve, úgyhogy csak remény maradt. Mindenesetre nekem különösebben nem hiányzik, inkább csak a kíváncsiság hajtott.
  • kirol
    #18276
    Köszi neked is. Én még 27 percig itt rohadok melóhelyen. :(
  • cleric
    #18275
    Nincs magyar nyelvű 64 bites XP. Nem is készítenek, legközelebb a Vista 64 bites verziója lesz magyarul is elérhető. Azt mindenképp érdemes megvárnod, az XP64 elég gány. Nagyon sok bajom volt vele és a teljesítménynövekedés (ami nem túl jelentős) egyszerűen nem érte meg a plusz energiát, amit a programok állandó heggesztése jelentett.
  • Axon
    #18274
    Nemhisszük... ;-)
  • RaveAir
    #18273
    És mindkettő Magyaroszágon a mi fordításunkkal fog megjelenni. :D