The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kirol
#15175
Fogalmam sincs. Nekem szépen végigmennek a csíkok és elindul.<#nemtudom>

serito
#15174
Megnéztem, és ugyanaz történik mint a másik verzsönnél.
Mikor (Initial video) felirat van akkor döglik bele az indításba.
Kell neki vakami spéci VGA beállítás?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#15173
Megnézem köszi.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#15172
Felraktam.

serito
#15171
"Felrakjam az enyémet?(UGA)" Igen ha kérhetem, megnézem azt is , hogy tudom-e indítani. Amit Imyke adott szépen feltelepszik, de nem tudom indítani.(???)

Az a mi neked van (ha jól értelmezem) túlfesz esetén kikapcsolja a gépet, ezzel védi meg a károsodástól.

Az active PFC-rõl itt találsz náhány infót. Sajnos nem találtam magyar oldalt. Talán így egyszerûbb mintha magyaráznám.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#15170
Tedd, nálam is kifagy.
Kerestem jobbat, de nem találtam sehol.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15169
Végre, az új ForceWare 84.56 HWQL -el megy a Dreamfall!<#worship>
És egy kicsit jobban, mint a kitudja hány éves 72.xx -el.

kirol
#15168
Felrakjam az enyémet?(UGA)

Mi az az aktív PFC?

Nekem ez van ráírva: Over Voltage Protection recycle AC to reset

serito
#15167
Akkor még tesztelem. Amúgy indításkor ( Ulead ...EXE hibát észlelt... és leáll) címszóval fagy meg az indítás. Nem tudom mi lehet?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#15166
Nekem simán felment. Nem igényel újraindítást.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#15165
Esetleg igényel ujjraindítást?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#15164
Akkor valami egyéb gond van mert nem indul el aprogi. Mikor indítani akarom, a betoltés a felénél megáll, és hibával kidobja a progit. ?????

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#15163
Már az is baj, hogy nem kell veszõdnöd vele...? <#rolleyes>
Én sok ilyen megoldásnak örülnék.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#15162
Van egy kis gond: a telepítõkod bele van égetve a telepítõve, és nem tudom cserélni, van valami trükk?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#15161
Bármit, bármikor. <#papakacsint>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#15160
Hatalmas vagy köszönet érte!!!!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#15159
Ketteskén fenn van: "serito-nak ULEAD Gif Animator 5" könyvtárban. Okosság beépítve.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#15158
Magát a progit is felltennéd nekem az 1-eskére, mert nem találom sehol, a hivatalos oldalon meg csak az 5.0-át lehet letölteni.
Elõre is köszi.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#15157
Köszönet, már csekkolom is. <#worship>

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#15156
Egyszerûen vegyél egy aktív PFC-s tápot és elkerûlheted a feszültség túlszaladást.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

Lord Myn
#15155
Ez így nem igaz. Amikor kijött az Audigy 1, akkor tényleg csak EAX3-at tudott az akkori driverekkel (még nem is volt meg az EAX4 szabvány) és csak 32 3D-s hangot tudott egyszerre. Az EAX4-et már Audigy 2-re fejlesztették, de mivel az összes Audigy-n ugyanaz a processzor van (EMU10k2), ezért Audigy 1-esre is megcsinálták a drivereket, így már ment az EAX4 és a 64 3D-s hang.

Az EAX Advanced HD (az EAX3/4-et hívják így), azt jelentené, hogy ezek a kártyák már 24-bites azaz HD Audio-t használnak, ami így csak hülye marketingduma, mert az EMU10k2-es proci igaz, hogy tud 24-biten lejátszani, de ha EAX effekteket is keverünk rá, akkor csak 16biten tudja kezelni õket.

Az X-Fi már tényleg 24biten tudja az EAX-ot és ez már ismeri az EAX 5.0-t is (amit eddig speciel 4 játék ismer: Battlefield 2, Quake 4 ill. a Doom 3 és az UT2004, ha updateljük), ez már ahogy Kirol is megírta 128 3D-s hangot, meg egyéb +effekteket ismer az elõdeihez képest.

Az Audigy3 valszeg merketingfogásból maradt ki, hogy lássuk az Audigy4 mennyire új (pedig procira tökugyanaz), más verzió szerint meg az Audigy 2ZS tekintették 3-asnak.

Btw: Most éppen X-Fi-m van nekem is, ami egy baromi jó kártya, 400 Mhz-es EMU20k1-es procival (ami kb. egy 2 GHz-es P4-essel ér fel), viszont a driverek a Creative szokásához híven tele vannak buggal és baromira nem mûködnek rendesen, bár májusra ígérnek új drivert, de van egy olyan érzésem, hogy lesz vagy fél év, mire rendesen tudom majd használni a cuccot... <#shakehead>

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

mandm
#15154
Egész eddig mert most meg sikerült

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

mandm
#15153
Van valami baj a ketteskével? Nem tudok belépni

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

kirol
#15152
Errõl hallottatok már?
Érdemes szerintetek egy ilyet beszerezni?
Codegen DualFan 480 W -os tápom van, júliusban lesz 2 éves.
Most ilyen feszültséget ad le:


Bár most is hazsnálok valamit, konkrétan egy Sweex túlfeszültség védõ elosztót.

kirol
#15151
Közben felébredtem, és rájöttem, hogy nem is kell, e-mail.
1-eskén van.

kirol
#15150
Az 5.05-höz tudok adni. Ha mondassz egy mail címet.

serito
#15149
Szerintem taky, most mivel vidékre utazott, (és csak egy 166-os 2MB VGA -val rendelkezõ masina áll rendelkezésére ) belehúz a fordításba.
Akkor a kész anyag kb 800kb-nyi szöveg.
"Várjuk" a végeredményt!!!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#15148
Off

Tudsz adni a Ulead Gif Animator-hoz valami "okosságot" ?
15 napos próbaverzsön megvan a 5.05- ös vagy a 5.0 -ás ehez kellene valami.
Gondolom megvan neked, mivel írtad, hogy dolgozol vele.
Veblapkészítéshez kellene.
Köszi.
On

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

IMYke2.0.0.0
#15147
A Dreamfall: The Longest Journey 2 szövegállománya a The Longest Journey 2/3-a: 580724 karakter. <568 kb-nyi szöveg>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15146
Az utolsó 2 mondat nálam is megvan sajnos. Én még csak most kezdtem a 3 fejezetet, de eddig azért minden rendben. Nem is igazán történt mondjuk semmi extra.

serito
#15145
Nyomom a Dreamfall-t és vélek felfedezni néhány abszurd dolgot.
Pl: Mikor Zoé Japánba utazik, a gépet ami a víz felett iszonyatos sebességgel száguld, propelleres motorok repítik. Ha már ennyi repkedõ masina van abban a korban, akkor legalább valami surárhajtás kerülhetett volna a gépre.
Amúgy bonyolódik történet már nem tudom ki kivel van és ki honnan is származik valójában. Mondjuk az is probléma, hogy nem értem 100%-osan a történetet.
Hiányos angol tudás...

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#15144
Természetesen!

kirol
#15143
X-Fi:


# EAX® ADVANCED HD™ delivers the most realistic gaming audio ever!

EAX ADVANCED HD 5.0Features like 128 voice support, EAX MacroFX, EAX PurePath and Environment FlexiFX set a new standard for EAX and realism available in gaming audio.

serito
#15142
Számítok a diszkréciódra!!

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#15141
Ja még egy kérdés: miért Maxtort vettél?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#15140
<#nevetes1>

IMYke2.0.0.0
#15139
Nálam is van hang...!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#15138
Bizony-bizony. Én is azt mondom, hogy Axon vigye vissza a HDD-t vagy küldje vissza azzal aki hozta neki, mert ahogy látom valami nem stimmel ezzel a vinyóval.
Axon:
De, biztos ami biztos "készítsd elõ" a vinyót a cserére!<#vigyor1>
Ha már 2 gépen ugyanazt csinálja akkor biztosan sz*r.
Kérd meg, hogy teszteljék, de csak XP-vel.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#15137
Én meg bejelölöm, elfogadtatom, és mûködik. Legalábbis van hang.


Ultra-realistic EAX® 4.0 ADVANCED HD™ Effects*
# Multi-Environment™ delivers life-like sound as multiple environments are simultaneously processed in real-time.
# Enjoy ultra-realistic effects in today's hottest games including Lara Croft Tomb Raider: The Angel of Darkness™, Enter The Matrix™, Tom Clancy's Splinter Cell™ and more!

* Requires online update for EAX 4.0 ADVANCED HD support.

IMYke2.0.0.0
#15136
Bejölelni bejelölheted - de nem mûködik vele - csak az EAX3-ra jellemzõket kapod tõle.
Az én SB Live! 5.1-esemmel is simûán be tudtam jelölni az EAX4-et... mondanom sem kell: nem mûködik.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15135

Amúgy az Audigy 3 miért maratd ki?<#conf>

kirol
#15134
Speciel az én Audigy 2-mmel EAX4-et használok most a Dreamfallal.
És az EAX Advanced HD, az mi? Ezt is tud az Audigy 2.

IMYke2.0.0.0
#15133
X-Fi tudja az EAX4-et. A többi csak EAX3-at tud.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lord Myn
#15132
Még jó, hogy az EAX4 a jobb (kivéve, ha digitálisan van a kártyád a hangfalakhoz kötve), hiszen nem a CPU-t használja, hanem a kártya DSP-jét és még akusztikus effekteket (lényegében ez az EAX) is kever rá. Azt viszont nem értem, miért van külön EAX3 és EAX4? Hiszen tudtommal, csak az Audigy(1/2/4) és az X-Fi kezelik az EAX3-at, de azok tudják az EAX4-et is... <#conf> SZóval, nincs olyan hangkari, ami tudná az EAX3-at, de az EAX4-et nem, a CPU-t meg egyik sem terheli.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Axon
#15131
A probléma csak az, hogy nem boltból vettük. Van egy "ügynök" srác, akinek boltja van vagy csak kapcsolatban van velük, nem tudom biztosan, szóval neki szoltunk és rögtön hozott egy vinyót original csomagolásban. Tõle csak akkor szoktunk igen ritkán vásárolni, ha nagyon sürgõs a dolog, mert egybõl hozza a szajrét. Egyébként egy boltból szoktam vásárolni a cégnek, ahol gigantikus a váalszték és amit megigérnek azt be is tartják. Számomra ez utóbbi a legfontosabb, mert az igérgetõs boltosokból elegem lett, vagy 4 bolt is ezért szerepelt le elõttem.

Axon
#15130
Az biztos, hogy nincs sok emberség fórumozók többségében. Ezért jövök elõször ebbe a topikba minden nyavajámmal, mert itt nem kell végigkûzdenem magam a bunkóskodókkal egy-egy válasz kicsikarásának reményében.

takysoft
#15129
ez marhaság. vidd vissza a boltba, és mondd meg nekik, hogy te bizony nem tudtál rá WinXP-t tenni. mert ha egy vinyóra nem megy fel a windows, azt kicserélik, ha õk se tudják rászenvedni. Kötelesek, hisz szar a vinyó. Ha a többi ilyenre se megy fel, akkor meg az már szériahiba, akkor az egész szériát vissza kell küldeni a gyártóknak, de ez már nem a te dolgod.
a WinXP elvileg képes SATA-ról indulni. Ha a boltban fel tudják rá tenni, akkor jólvan... max lebasznak, miért voltál béna😄 de ha ne, akkor ki kell cserélniük

(az meg egy másik dolog, hogy a Linux indítószerkezetesokkal megtervezettemm, mint a windows-é, így több rendszerrel is mûködhet. az kevesebb dolgot akat beletúrkálni az MBR-be is, hisz az indítási beállítások nagyrészt a rendszerfileokban vannak, txt-kben. legalábbis grubban, amit én ismerek😄)
csakhogy a számtechboltok oldalán nem 2 méteres linuxlogók díszelegnek, hanem bizony MS certified Partner logók, így vissza kell cserélniük, ha nem windows-kompatibilis😄

serito: igazam van?

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

kirol
#15128
Köszi.
Hát összességét tekintve én is találkoztam ilyennel, van pár nem normális illetõ az tény. De azért nem olyan vészes.

Nem tudja valaki, hogy az Ulead GIF Animator 5 -el hogy tudnám kisebbre venni a feliratot a logon?

szotyimutyi
#15127
Kirol, tényleg jó a logo!!!
Én is észrevettem, hogy amikor keresek valamit, és beleolvasok valahova, szédületes megszólalások vannak.Ha kér valaki valamit, vagy nem válaszolnak, vagy elküldik máshova.

Axon
#15126
Szóval ott beírom, hogy mit akarok és a sok idióta slepp elkezd kicikizni. Erre én bedurvulok és elkezdem mindegyiket elküldeni melegebb éghajlatra, erre õk válaszolnak, erre én... és szétcsesszük a topikot :-)
Csak beleolvastam és láttam, hogy ha valaki kér egy logo-t, akkor rögtön elkezdi cseszletni valaki.