The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#15225
"Ez az én mesém, a Csillagok meséje, és a saját szavaimmal mesélem el neked, ahogy a tanítóm mondta nekem, az ö szavaival.

Jin'jei kicsiny falujában, Unyin morajló dombjai közelében, élt egy Mon'aa nevü lány. Kíváncsi lány volt, és mindig a felnött Alatien-ek nyomában volt.
"Menj, játssz máshol!" - mondták Mon'aa-nak, de ö nem akart más gyerekekkel játszani. Ö is ott akart lenni, ahol a felnöttek, látni, hogy ök mit csinálnak, és tanulni tölük.
De egy nap, miután sok panaszt hallott a fazekasoktól, az öröktöl, a kereskedöktöl és a katonáktól a faluban, Mon'aa anyja megtiltotta neki, hogy zavarja a felnötteket... és ehelyett más gyerekekkel kellett játszania, vagy egyhelyben maradni, rajzolni vagy agyagozni. De Mon'aa mindig is kíváncsi volt, és most, hogy többé nem lehetett a felnöttek Alatien-ek között... úgy döntött, hogy felfedezi a Jin'jei falun kívüli erdöt. Sokszor megtiltották neki, hogy oda menjen, mert veszélyes hely lehet, de Mon'aa kíváncsi volt.
Persze, nem tervezte, hogy nagyon mélyre megy majd az erdöbe, de amikor megpillantott egy fehér Bolyosfarkút elugrani a magas füben, Mon'aa kíváncsibb lett, mint valaha, és üldözöbe vette. A Bolyhosfarkú befutott az erdöbe, és Mon'aa vakon követte, amerre csak az rohant, és egyedül az érdekelte, hogy elfogja a Bolyhosfarkút, hogy állatkájaként megtarthassa azt. De akkor, rövid idö elteltével, a Bolyhosfarkú eltünt egy földbeli lyukban, magára hagyva Mon'aa-t egy tisztáson, valahol, az erdö mélyén.
Kimerült volt a Bolyhosfarkú utáni rohanástól, és ahogy körülnézett, a tisztáson lévö ismeretlen fákra pillantott, rájött, hogy nem is figyelt nagyon, merre rohan. A bátorsága már nem elöször sodorta bajba, de ez most komoly volt. Mon'aa túl fiatal volt a repüléshez, és csak kicsi irányérzékkel rendelkezett. És a Bolyhosfarkú üldözésével megszédült, elfáradt.
Egyre sötétebb lett, és Mon'aa egyedül volt egy mély, veszélyes erdöben. Túl álmos és ijedt volt ahhoz, hogy bárhová is menjen, így Mon'aa szárnyaiba burkolózott egy fa levelei alatt... és sírni kezdett.
Nemsokára, nagyon sötét lett, és valahol, nem túl messze, farkasok kezdtek el üvölteni a Holdra. Mon'aa nagyon megijedt és halálra rémült, de egy idö után a fáradtság eröt vett rajta... és elaludt.
Akkor ébredt fel, amikor valahonnan, messzi fentröl a nevét szólították. Felnézve a csillagos égre, Mon'aa az öt Mesélö szellemét látta, kíváncsian rátekintve.
"Hagytad, hogy a bátorságod tévútra vezessen," - mondta az egyik.
"Elvesztél, és megérdemelted, hogy elveszett légy," - mondta a másik.
"Szegény kislány," - mondta a harmadik.
"Mi majd hazasegítünk," - mondta a negyedik.
"De ne feledd," - mondta az ötödik lélek, - "visszavezetünk a faludba, az édesanyádhoz, de csak ha megígérsz nekünk egy dolgot."
"Megígérem," - mondta Mon'aa. - "Bármi is legyen, megígérem, hogy megteszem."
"Nagyon jó," - mondta az elsö lélek, - "ezen éjszaka történetét a sajátodévá teszed, és a Csillagok meséjének fogod nevezni."
"Ez egy olyan mese lesz, ami a bátrakat óvatosságra figyelmezteti," - folytatta a harmadik lélek - , "és nem hagyja, hogy a bátorságuk kifogjon rajtuk." "És," - mondta a második lélek - , hogy emlékezzenek az Alatien-ek arra, hogy a Mesélöik lelkei figyel és segít rajtuk, amikor a leginkább szükség van rájuk."
És így az öt Mesélö szelleme átvezette Mon'aa-t az erdön, és hajnalra már otthon volt.
És Mon'aa elmondta a Meséjét, a Csillagok meséjét, mindenkinek a faluban, így mindenki emlékezetébe véshette, hogy a bátrosággal óvatosan kell bánni, és hogy a Mesélök szellemei mindig figyelnek.
Ez volt a mesém, a Csillagok meséje, és a saját szavaimmal adtam elö, ahogy a tanítóm is tette."


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#15224
Akkor, hogy érthetõ legyek:
Tales of Sea = A tenger meséje
Tales of Wind = A szél meséje
Tales of Stars = A csillagok meséje
Tales of Homecoming = A hazatérés meséje

Ez a négy mese, amit Aprilnek ismernie kell és a kastély õrzõjének kérdéseire ezek alapján kell válaszolnia, hogy bemehessen a Mesélõhöz.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

mandm
#15223
A "mese" az mesésebben hangzik

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

IMYke2.0.0.0
#15222
Én mesékre fordítottam a saját szövegeimben a "tale of..."-t...
Döntsük el mi legyen.

Elõbbiekre: oké, amúgy is alapos átnézésre kerül minden, de így sokkal könnyebb lesz.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

takysoft
#15221
ja és a Heroes 5 megjelenik magyarul. Juhé!

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#15220
ja! az egyik file-ban(nem tudom melyik sajna)
az "Alaisi" helyett Alatiai-t írtam. (még régebben... egy viszonylag nagy file asszem, mert a könyvek fordításai.

TC-ben Alt+F7-el kikeresheted.
Írd át Alaisi-re. köszi szépen(ha eddig nem tetted volna meg)

Amúgy
Windbringer - Szélhozó
Waterstiller - Víznyugtató

Tales of Sea, Homecoming, Wind, Stars - A Tenger, Hazatérés, Csillagok, és Szél Története

ez így jó? valaki esetleg jobbat?

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#15219
5e felkerült a ketteskére.

5f már 75%-os. kb..
majd jön
hosszú hét lesz ez😄

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#15218
ATI detto. semmi gondom nem volt😄

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

IMYke2.0.0.0
#15217
De létezik TLJ(1) végigjátszás!
Két oldalon is: végigjátszás.hu-n és a PCLife.hu-n.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15216
A TLJ1-hez ha jól tudom most sincs magyar végigjátszás, a TLJD-hoz meg már van. Ez azt jelenti, hogy a 2 ennyire primitív, hogy alig kell valamit csinálni. Mert anno azt olvastam, hogy azért nincs az 1-hez, mert olyan sok mindent kellene leírni, hogy könyvként kellene kiadni.
Bár nekem tetszik!
De már a Paradise -t is várom. Az azért más lesz, nem ilyen videós Fahrenheit koppintás.

serito
#15215
Pont erre tértem ki én is a Dreamfall topicban, hogy végre egy game ami ATI-ra van optimalizálva, és nem nekünk (ati-soknak) kell szenvednünk a driverekkel.
Persze nem gúnyolódni akarok, de mostanában ritkaság, hogy nem az Nvidia a favorit a game fejleszõknél.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

mandm
#15214
Ezt nevezik interaktív játéknak <#mf2>

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

mandm
#15213
Ez számomra is biztató

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

serito
#15212
Nálam 1280x1024 full AA és high taxtura + vertical sincron. Az, hogy az FPS mekkora azt nem tudom, de gyönyörûen , akadásmentesen fut és a betöltések kb
2-3 mp-ig tartanak (bár ez proci és memory függõ ).

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

mandm
#15211
Nincs mit. 4 évig oktattam wordöt

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

IMYke2.0.0.0
#15210
A Dreamfall - én könnyen beszélek, - ATI-ra van optimalizálva. Azzal hasít, gond nélkül.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#15209
Azért az is érdekes, hogy a legújabb driverrel nem megy rendesen a game.
Általában minden game a legfrissebb drivert igényli a Dreamfall vajon miért nam? Ez meglehet, hogy programozási hiba.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#15208
Csak oda azért nem akartam, mert ott biztos elõrrébb járnak, mint én, és nem akarom elõrre lelõni a játék poénjait, amiatt hogy valaki nem használ spoilert.
Na de lehet benézek. Mert unom.

És most derült ki, mennyire fontos, hogy jól meglegyen írva a driver. Most éppen a 72.84-el megy. Az újjal a 2. 3. fejezet 1024-ben high beállításokkal max élsimítás + vertikális szinkronnal ment 26-33 FPS-el, míg a régivel élsímítás vert. szink. nuku és így is megröccen néha.

serito
#15207
Nézz be a Dreamfall topcba ott többen is szenvednek driver hiba miatt.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#15206
Igaz via_mala-t kihagytam, remélem nem haragszik meg érte!
Már nagyon várom a kész mûvet, ha a TLJ-t is végigjátszom talán pontosan megértem a történetet. Már belekezdtem korábban, de a hiányos angol tudás miatt már akkor sem értettem pontosan, de most hála nektek<#worship> már érthetõvé válik nekem és mások számára is magyarul.
Nem tudok mást írni, mint köszönet a fordításért mindhármótoknak.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#15205
Ti milyen ForceWare-el játszottátok a Dreamfallt?

IMYke2.0.0.0
#15204
Így van - akik Ti lesztek majd 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MerlinW
#15203
Noéspersze a mélyen tisztelt tesztelõbizottság😊

[merlinw.org]

IMYke2.0.0.0
#15202
A csapat jelenleg: .:i2k:., Takysoft, Via_mala.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

serito
#15201
Amúgy köszi, hogy válaszoltál a kérdéseimre, és segítettél megérteni a game-et.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

CrucifX
#15200
Szerezz egy Xboxot, se telepites, se driver gond 😊 (toltes is ilyen 3-4 mp)

kirol
#15199
Hát most tudnék mondani valami csúnyát a programozókra! A 4. epizód a régi driverrel sem megy.
Ilyen szar napot. Délután a word, most meg goldoltam lazításképpen játszok ezzel, és most ez idegít!
Hát ilyet még nem ba****m, hogy egy játék egyik pályája megy egy adott driverrel, majd a másik meg nem. <#levele>
Pedig pont mondani akartam, hogy nagyon tetszik a játék, ahogy haladok, egyre jobb. De így.

kirol
#15198
Most raktam fel a legújabbat(84.56 HWQL), örültem is, hogy jó, mert evvel ment. Legalábbis a 3. epizód. Epizódonként cseréljek drivert, vagy mi?<#nemtudom>
Érdekesen van programozva.

serito
#15197
Pótolni fogom az elsõ részt, csak Imyke és taky magyarítására várok.
Legalább pontosan fogom érteni a történetet, nem úgy mint most a Dreamfall-nál.
Lejátszom a TLJ-t majd rögtön utána a Dreamfall-t megint, így kikerekedik a story.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

CrucifX
#15196
Driver hiba, updatelj.

kirol
#15195
Ez normális, hogy ezt látom? (Vagyis szinte semmit?)
4.Fejezet legeleje:

kirol
#15194
Ezeket a csillogó effekteket minek hívják? Nagy jól néznek ki a játékban.

IMYke2.0.0.0
#15193
Szívesen, <#papakacsint>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15192
Köszi szépen IMYke és mandm! Sikerült megcsinálni, bár valami nem stimmelt ennél a Word -nél, de kész, ez a lényeg. Köszi<#wave>

mandm
#15191
ha a harmadik oldaltól kell oldalszámozás, akkor a második oldal végére szúrj be egy szakasztörést (Beszúrás menü Töréspont). Ugyanis a lábléc/fejléc és az oldalbeállítás egy szakaszra vonatkozik.
Így tehát lesz két szakaszod. A második szakaszban állva (a word ablak bal alsó sarkában az "Oldal: " mellett ott van a "Sz: " mely az akutális szaksz számát mutatja) kérsz egy láblécet, elsõnek kikapcsolód az "Ugyanaz mint az elõzõ.." gombot. Ezáltal ennek a szakasznak a fejléce/lábléce nem kötõdik az elötte lévõ szakaszéhoz. Beszúrod az oldalszám mezõt, majd az "Oldalszám formázása" paranccsal beállítod a kezdõ értéket. (feltéve, ha erre szükség van)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

CrucifX
#15190
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Látom kimaradt nálad az elsõ rész - öreg hiba, _PÓTOLD_. A "pasi" Brian Westhouse. 1933-ban került át Arcadia-ba, egy véletlen folytán: nem Shifter, nem képes saját erejébõl utazni, mint ahogy Zoe sem (és végül April is képtelenné vált rá). Az elsõ epizódban egy részeg, mogorva fickó volt, aki utálta Arcadia-t, vissza pedig nem tudott juttni Stark-ba. Az eltelt 10 év alatt megemberesedett, mint látható, jelentõs változáson ment át a személyisége. A végsõ tibeti jelenet-ben is szerintem Westhouse szerepelt, egyfajta visszaemlekezés volt. Nem tudni, ki ölte meg a White Kian-t, mint mondta, egy sötét, láthatatlan erõ üldözte, ami végül sikeresen el is kapta. Lehetséges, hogy Westhouse volt, most hogy így mondod, számos jel is utal rá - pl mondta a Dragon, hogy ismerõs neki, de nem tudja, honnan.

Resa nem a játék legelején szereplõ csóka volt, akit beszippantott a fekete erõ? Újra kell kezdenem, mert nem emlékszem már rá és a képet is össze kell rakni.

A méretes félmeztelen pasi a WATIcorp elnöke volt, akit végül az ikrek megöltek - lentebb ecseteltem az teóriám ezzel kapcsolatban azt hiszem.

Harmadik rész pedig várható, Torquest állítása szerint ha minden jól megy hamarosan - ha mégsem sikerülne tetõ alá hozni a projectet - pl gyenge eladások miatt, amire sajnos nagy az esély - akkor akár könyv formájában is kiadná, ami elképesztõen nagyon jó ötlet, minden vágyam, hogy minél többet megtudjak errõl az érdekes univerzumról.

serito
#15189
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Most olvasok utána, és már értem. A modern világ mellet van egy másik dimenzió, egy másik világ, amit összeköt a guardian.A modern világból most a WATIcorp a DreamWebbel betör a másik világba és ezzel felborul az egyensúly. April, Zoe, és a manner ( a léghajós )meg képesek utazni a két világ között.
Ja még egy kérdés: A sötét emberek "szigetén" ki ölte meg a fehér sárkányt (a fehér nõt ), csak nem a "léghajós" ?

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

serito
#15188
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez azt jelenti, hogy még nincs vége a történetnek? Ha jól olvasom, a megadott link szövegében ez áll. Akkor a "manus" aki léghajon vitte Zoe-t (most nem jut eszembe a neve) ki volt? A történet legvégén, meg a tibeti hegyeket mássza ahol egy indián segít enki. Ö ki a történetben?
És Resa hol volt mindvégig? Tulajdonképpen resa keresése, és Faith megmentése volt a lényeg? És ki volt az a becsövezett zöld manner a WATIcorp-nál? Õ volt a WATIcorp elnöke? Akkoe most Arcadia még tovább létezik, vagy csak egy álom volt. Gondolok itt a városra az álomban. Még lesznek kérdéseim, de egyenlõre ennyi.

Ha valaki tudja, kérem válaszolja meg kérdéseimet.
Köszi.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#15187
Most pihenek, mert mindjárt felrobbanok.
Valamit, még ezen tipp elõtt elrontottam, és minden oldal 1-es lett, és most hiába csinálom amit ítrál, 1-es az összes. Pedig, amit írtál, az szerintem is jó megoldás!!

IMYke2.0.0.0
#15186
Akkor ugyanaz, amit eddig írtam, de "Élõfej és élõláb" menüben állítsd be ezt:



S menni fog.
Persze, elõtte lépj a HARMADIK oldalra az Élõfej létrehozása után!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15185
Bakker, mondom. Nekem a 3. oldaltól kell sorszámozni!!!

IMYke2.0.0.0
#15184
Még egyszer:
Vedd ki a "Oldalszám az elsõ oldalon is" elõl a pipát!
Kezdõ sorszámnak add meg amit akarsz.
S lám, az elsõ oldalon nem lesz sorszám, a következõn pedig az lesz, amit megadtál és onnan folytatólagos lesz.
Ha azt akarod, hogy az elsõ lap után a következõ 1-est kapjon, akkor a kezdõ sorszámnak 0-t adj meg!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15183
Ha elsõ oldalt nem számoz, akkor a kezdõ sorszám: 0 -ról<#conf>
De nekem a másodikat se számozza. -1 rõl meg nem hagyja indítani.

Sõt a tartalomjegyzéket sem csinálja meg a kis szemét.
Hú de felidegesített. Már egy órája ezzel szenvedek.

IMYke2.0.0.0
#15182
Word - Beszúrás - Oldalszámok



A "Formátum" alatt szabhatod testre a jobb oldalon lévõket.
A "Kezdõ sorszám" pedig tetszõleges lehet. Elõtte vedd ki a "Oldalszám az elsõ oldalon is" elõl a pipát!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#15181
OFF
Word -ben hogy lehet úgy az oldalszámozást beállítani,hogy az elsõ két oldalon ne legyen semmi, és a harmadik laptól számozza 1-es el kezdve?
Mert 0-ról indítható a számozás, de -1 rõl nem. 😞

ON

CrucifX
#15180
BTW, Tornquist saját blogjában elemzi a játék befejezését.

CrucifX
#15179
Nos nekem ebben a percben ért véget a Dreamfall. Amilyen gyatrán és idegesítõen indult, annyira zseniális lett a végén. Nincs mese kérem, tény, kissé kiforratlan a játékmenet, de az elsõ egy-két óra után megszokja az ember és onnantól tényleg a dolgok menetére tud koncentrálni. Btw, Ragnar Tornquist egy _ISTEN_.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nos, a történet azért annyira nem nyitott, mint egyesek rebesgették, sõt. April története érthetõen véget ért: ugyebár Zöe feladata az volt, hogy megmentse. Megtette: April halála volt az egyetlen kiút, hiszen nem volt értelme az életének, csupán a harag táplálta és kívánta a halált. A feladatát bevégezte ahogy a Guardian mondta, egyszer már megmentette a világot, másodszorra már nem ez volt a feladata. A Dreamweb végül élessé vált, csak azt nem értem, hogy miért ölték meg a WATIcorp elnökét: talán azzal, hogy Faith meghalt, nyilvánvalóvá vált, hogy nincs már rá szükség? Nameg ott van Gillian (a Jivan-tól megmentett tudós) esete is - mindig úgy beszélt Faith-rõl, mintha a lánya lenne, Faith állítása szerint pedig Zöe huga: ebbõl véleményem szerint következhet az, hogy a lányok anyja, lényegében feláldozta mindkét gyerekét. Õszintén szólva nem túl meggyõzõ, de ez is egy lehetõség. Az viszont számomra biztos, hogy Zöe apja többet tud, mint amit elárult.

Zöe pasija: nos, mikor Zöe meghalt, odasúgta az apjának, hogy vigyázzon, mert az a srác nem az, akinek látszik. Kérdés, hogy végülis mi volt az a jelenet a játék legelején, mikor egy másik síkra lépett, az "Álmok irányítójához" és elragadta a sötétség.

Arcadia, a torony. Amikor beindult a hálózat, valami ott is történt, eléggé baljóslatú volt az a villámokkal szegélyezett felhõ: talán újra megtört az Egyensúly, az álmok révén egyfajta kapu nyílt Arcadiába, ami roppant destruktívan hat rá. Az Azadiaknak igencsak sötét kártya jutott, az a hat istenség minden bizonnyal jó elõre tudott errõl és nagy a jelentõségük a világ menetét illetõen.

serito
#15178
Bocsáss meg erre nem is gondoltam, hirtelen, hogy vége lett azonnal akartam tudni más mikén vélekedik a történetrõl. <#wow3>

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64

kirol
#15177
Az ilyeneket majd ha kérhetném SPOILER-ben, mert speciel én még csak a 3. fejezetnél járok!<#ejnye1>

serito
#15176
Na most lett vége a Dreamfall-nak. Nekem nem lett minden tiszta a végén.
Vagy csak nem értettem pontosan a történetet? ( mint írtam hiányos angol tudás ) Valaki elmesélhetné, a történet végét, hogy most mi van.
A Dreamer, a WATIcorp továbbra is mûködik? Ha mindennek vége ami az álomban volt akkor Zoe hol van? A semmibe ragadt, vagy benne van az új hálózatban?
Utálom, ha nam értem a dolgokat.

Core i7 920@4Ghz|Thermalright TRUE Black|GigabyteEX58-UD5|3X1GB Kingmax 1333| 2x250GB SATAII|MSI 4870 1GB OC|Corsair TX650W |LG 2252TQ TFT|VistaUltimateX64