The Longest Journey
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A TLJ-t pedig Ti fogjátok 😊))
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
TLJ magyarítás, Paradise magyarítás egyszerre....
Asszem nem megyek idén nyaralni..<#wow1>#wow1>
Gratulálok, és köszönjük szépen!<#worship>#worship><#worship>#worship><#worship>#worship>
Végre megtaláltam 4 napos szopás után a hibát, ami szétcseszte a hangot.
Mindenkinek javaslom, hogy fel ne tegye ezt: EVEREST 3.60, ebbõl is a "másolós", tehát nem telepítõs verziót!!!
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Publikus lesz még a nyáron?
RIP www.memod.co.uk RIP || Darkmod http://www.thedarkmod.com/
Azért ekkora, mert a játék egy különleges, *.xarc fájlban - pályánként többen is - tárolja a szövegeket. A Varga Sándor-féle editor ebbõl kinyerte számunkra a szöveges fájlokat és strukturálta is, hogy könnyedén editálható legyen - ez 197 darab szöveges fájlt jelent <1-tõl 42 kb méretig>1-tõl 42 kb méretig>. S ahhoz, hogy a játék kezelje a fordítást, vissza kellett konvertálni az eredeti fájlokba a szövegeket, s ezeket kell visszaosztani.
A további ballaszt a videok anyaga.
A TLJ-ben valóban nincsenek dialogizáló videok, ellenben van:
- Epilógos, Prológus és 13 fejezetcím video.
- A Metro Channel logo-ja.
- A stáblista.
A videoknál ráadásul sikerült megoldanom - ezért kétszer is rendereltem õket 😞 - , hogy az eredetikhez megszólalásig hasonlító mozgó háttérre tehessem a magyar szöveget.
Korábban ugyanis alsó feliratozással láttam el õket, így látszottak az angol eredetik is, és csak alul voltak olvashatók a magyar fordítások
A stáblista pedig extrém módon fel lett tuningolva. Érdemes lesz megnézni!
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
RIP www.memod.co.uk RIP || Darkmod http://www.thedarkmod.com/
"... hogy míg azt nem jelzed... "
Ez persze csak egy javaslat, ahogy gondolod...
A tesztelésre jelentkezõk és jogosultak már olvashatnak: a Ketteskén "The Longest Journey 1.57 HUN Teszt" könyvtárban...
Ma délután az elsõ 250 MB felmegy.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
<#worship>#worship>
amúgy.. rövid=könnyen tesztelhetõ😄
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!4
JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!
JUHHÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!!!
KIIIIRRRÁÁÁÁLLYYYYYY!
(gyk. ettõl még nem vagyok éretlen, csak boldog😄)
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%
574 MB-ot nyom.
Holnap már elkezdhetem a feltöltését. Tehát, csütörtökön este már cibálhatjátok.
A tesztelésre pedig a topik tagjai lesznek jogosultak, természetesen.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Paradise magyarítás: 455 MB
TLJ magyarítás: 643 MB.
Ezzel átléptem az összes magyarításom méretét illetõen a 3 GB-ot. 😊))
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Csak két részletben tudom feltenni a Ketteskére.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
De, ha van kedved fordítani: Post Mortem-et szeretném befejezni.
Adhatok anyagot, ha ismered a játékot, vagy minimum játszottál a Still Life-al, a folytatásával.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Annyi idõ elvett tõlem a szarakodása, hogy még.
Ezután 34,2 mp múlva eszembe jutott, hogy talán az a boot cd, amirõl felraktam az egészet, csak ki kell írni cd-re. Megtettem, és már vissza is raktam.
Áldott legyen a neve, aki kitalálta a Norton Ghost -ot, és a tiéd is, hogy mondtad anno, hogy ezt használjam. Sec pec visszajött a régi rendszer.
Amúgy az egész azért van, mert valamelyik progi szétcseszi a gépem, csak x db közül nem tudom melyik. Már minden fent volt, amikor jött a progi és elcseszte a legvégén. Nem kicsit voltam ideges. Ez a progi a hibás 80%-os valószínûséggel szerintem (Intervideó 7, iszonyat elrontjaa hangot, recseg .)
A rendszert pedig halál könnyedén vissza tudod állítani még akkor is, a Windows XP egyáltalán nem áll lábra.
A lényeg, hogy az a partíció, amin a telepített Norton Ghost fenn van
1. Ezután, beteszed a DVD-meghajtódba a kiírt NG-imaget, és a gépet elindítod
2. A BIOS-ban - ha eddig nem lett volna így állítva - CD/DVD-rõl bootolást állítasz be.
3. Elindul újra a gép és láss csodát: a DOS-os üzenetek tájékoztatnak, hogy a NG-engine elindul.
Innen már menni fog, mint a karikacsapás.
Tényleg nem nagy móka. Sokkal tovább tart leírni / elolvasni ezt, mint a NG-t elindítani és a visszaállítást megkezdeni.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
3. A telepített NG könyvtárában találsz egy ilyen exe-t: Ghost Boot Wizard
Nekem ilyen nincs. 10-es verzióm van.
Visszaállítani teljes rendszert, meg csak boot diskrõl hagy, ami nekem nincs.
Érdekes módon a WinXP helyreállítása sem megy. Csinálja meg minden, újraindítás után meg kiírja a helyreállítás nem teljes, a rendszer változatlan. 😞
Az NWN annyira nem ,mert számomra nem az a kifejezett rpg. Egyszer már játszottam vele jópár órát ( napot?), csak elszállt a mentésem, szal nem volt kedvem újrakezdeni. De mivel végülis tetszett, így hogy már rengeteg kieg megjelent hozzá, elfog szórakoztatni egy darabig. (Közbe meg még ott van az Arcanum, Temple of Elemental Evil, Anachronox, System Shock 1-2 😊😊 )
Ha jól emlékszem, akkor azt mondtad, hogy a magyarítás tartalmazza a legújabb patcheket is, így azzal nem kell foglalkozni.
Csak össze kell dobnom neki egy normális telepítõt - késõbb már nem ezzel akarok szórakozni - és fel kell töltsem.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
És mikor lesz elérhetõ a pakk? Lehet, hogy még lógok valmivel, azért nincs még kész?
Jövõ héten megint elmegyek egy hét szabira, addig tudnék még esetleg tesztelni, ill. utána.
- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%
"FRAPS - a teszteleshez" - könyvtár a Ketteskén.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A NWN2 még nem jelent meg.
Milyen képlopót ajánlotok hozzá, hogy ha valami hibát találok, akkor játék közben ne kelljen kilépkednem szövegszerkesztõbe, hogy feljegyezzem.
- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%
mert akkor valami hatalmasról maradtam le....
aki nem ismerné...
Volt egyszer egy Black Isle studios... aki a Baldur's Gate-el megvalósította a DND-sek álmát. aztán még egyszer. (d emár a Fallouttal is nagyot alakítottak)
Aztán tönkrementek és az embereket felvásárolta a BioWare.
Aki úgy döntött a régi emberekkel, és új erõforrásokkal sokkal jobban tud álmot valósítani. Na ebbõl lett az NWN, minden idõk leg-leg-leg RPG-je.
Egyik haverom Lineageezés közben egyszer azt mondta, õ már az életben nem tudna offline RPG-vel játszani.... aztán jött az NWN... magyarul....
Bár én magam a topRPG-nek a Fallout 1-2-t tartom, mégis leborulok az NWN elõtt, amit többször is végignyomtam, kiegeket is. Pedig RPG-re ritkán áldozok az idõmbõl.
Darkstone-tól nem kell sokat várni. Diablo-like rpg, bár annál azért sokkal többet tud. Hatalmas hátránya, hogy nem megy 640*480-nál magasabb grafikán, bár az ilyen õskövületeket, mint én, ez még 19-es monitoron se zavarja😄
Cserébe full3D-t kapunk.
Ha valaki gyorsan tölt fel, feltehetné, persze, ha kéri is valaki.
Pray - nem ismerem, de köszi, le fogom szedni. Remélem maradt valami a Duke3D-bõl😄
A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity
De tudod mi nagyon jó játék? Pl. a Pontifex II, BB. Nagyon ott vannak!
Ráadásul még a Neverwinter Nights 2 -t se ismerem.
Gondolom ezek mind valami szerepjátékok, ilyenekkel sose játszottam.
Egyedül a Neverwinter Nights 2.
Akkor most nem vagyok trendy? <#idiota>#idiota>
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Bár Titan Questet és Obliviont nehéz lesz félretenni miatta😊
Egyébként hihetetlen RPG kényeztetések vannak mostanában. Oblivion, Titan Quest, lassan jön a Hellgate, Gothic 3, NWN 2... váááá😊
[merlinw.org]
Én anno 9.990 Ft-ért meg is vettem, dobozos verzióban 😊
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.