The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

takysoft
#16876
nem nézem


inkább elolvasom a telepítõ readme-t, ha abban találom a serial-t😄

a hülye júzerek ellen nincs ellenszer.
de a normális usereket en szivassuk már meg. legalábis ne az én nevem alatt.
azért fordítok, hogy tudjanak magyarul játszani. nem azért, hogy wapozzanak.
az se érdekel, ha ellopják a fordításom, de az se nagyon, ha nem indul nekik a játék.

Ha nem hiszed, megegyezhetünk: kivehetsz a stáblistából, de tedd a kódot a install readme-be.
engem nem érdekel, hogy bálványozzanak.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Randal
#16875
i2k: _Atti_ ötlete elég jó.

IMYke2.0.0.0
#16874
<#hehe>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

_Atti_
#16873
Csináld meg ugy hogy a telepitõ a leirás után megkérdezze:
Továbblépéshez ird be kik készítették ezt a fordítást?(megoldás a leirásban idézõjelben😊 )

RIP www.memod.co.uk RIP || Darkmod http://www.thedarkmod.com/

IMYke2.0.0.0
#16872
S lám, azóta, ha az én magyarításomat töltöd le, akkor megnézed mellette az infókat is...

Ordel: no comment.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Randal
#16871
Ez is igaz, viszont a kettõ megoldás végeredménye ugyanaz, csak épp az elsõvel enm kell annyit pepecselni.
Leszedtem egyszer én is a Vampire magyarítást aztán otthon szentségeltem, mert azt hittem benne van a telepítõben a kód. Mivel otthon nem volt netem, wapolhattam, hogy megtaláljam a kódot😞

#16870
"Érdekes, amikor viszont ellopták a magyarításaimat - szószerint! - és saját nevük alatt terjesztették , akkor nem volt ennyire egyöntetû véleményetek a dologról..."
Érdekes, itt meg pont a lopást hozod fel ellenérvként... 😊

Ez már csak így mûködik. Ezt el kell fogadni, a filmek és játékok végén sem sokan nézik végig a stáblistát, mert az embereket nem az érdekli, hogy ki, illetve kik készítették az adott produktumot, csak használni akarják. Ezen a hozzáálláson pedig kétlem, hogy pont a te kódjaid fognak változtatni, mint már mondtam, néhány kattintás, CTRL+C, majd V és már mehet is a Next, 5 perc múlva megkérdeznéd tõle, hogy mit másolt be, fogadjunk, hogy fogalma sem lenne róla! Ha valakinak vagy egy kis esze, elolvassa az útmutatókat, hiszen biztos nem hülyeségek szerepelnek benne, de akit egyszerûen nem érdekel, az a kód bemásolása után is ugyanúgy tovább-ot fog nyomni!
De jól van, hanyagoljuk a témát, így is épp eleget offoltunk.

IMYke2.0.0.0
#16869
Pontosan a #16863-ban leírtak miatt nem a telepítõben közlöm a telepítési kódot...
Ha egyszer nem olvassa el a szövegeit, akkor a kódost sem fogj megtalálni benne.
Ellenben, ha a letöltési forrásnál, a link mellett ott van a telepítési infó, akkor nagyobb százalékkal másolja vágólapra a cuccot és teszi a letöltött magyarítás telepítõje mellé egy textbe.


Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Randal
#16868
Mindettõl leeht kódos a telepítõd, nem az a baj, hanem az, hogy nem a telepítõ szövege tartalmazza. Olvassa el az intrót. Ha meg egyszer elkezd szidni mindenkit és visszaszólnak neki, hogy olvasd el az elejét akkor valszeg ezekután úgy is tesz.

Pl a G1 telepítõjében is le van írva, hogy módosítani kell az ini fájlt. Sokan reklamáltak mert nem volt teljes a magyarítás mivel nem olvasták el, de állítom, hogy ezek után figyelmesebben megnéznek minden egyes magyarítást, és kódot se kell alkalmazni.

IMYke2.0.0.0
#16867
Lám, akkor elárultad magad: Te sem olvasol, csak klikk a mentésre, és örülsz neki - s csak késõbb olvasol, ha olvasol valamit is a telepítõbõl...
Ajánlott olvasmány: #16863 - újra.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

takysoft
#16866
Ja, már tudom, mit akartan írni
The Feeble Files
20. lemeznél azt írja ki, hogy nem tudja kitömörítnai
Ez a 2. CD.
Az elsõ cd-vel nincs gond.
A winrar szerint a 20., meg a 26. lemez hibás.
ezeket fle tudod rakni újra? már kétszer letöltöttem a fileokat...
köszi

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

kirol
#16865
Akkor azt mondod, hogy ráírom egy dvd-re simán adatként ezt a fájlt: C meghajtó fullos rendszer !!!001.v2i
És errõl indítok, akkor bebootol?
Mert szerintem nem valószínû.

Az alapvetõ probléma szerintem az, hogy nem tudom te mit értessz NG-vel elkészített DVD-s imaget -en, mert mint láthatod én a fentebbi *.v2i fájlt.

takysoft
#16864
ellopják? így is, épp te írtad.
átlag user?
átlag user nekem általában megköszöni a fordításom.
emlékszem én még arra, mikor anno internet nélkül(mer az biza nincs mindenkinek!!), mikor suliban floppyra leszedtem a fordítást(DC-rõl), na akkor aztán anyáztam, mikor otthon kódot kért.
és nekem elhiheted, tudtam,kit kell anyázni, mert HATALMAS felirattal volt ott a neved a telepítõben😄

engem alapjában véve nem érdekel, mit adsz ki, engem annyir anem zavar, de amiben az én munkám és a nevem is benne van... na az más kérdés.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

IMYke2.0.0.0
#16863
Remek, jól megbeszélitek ezt a telepítõsdi dolgot.
De továbbra is kirekesztitek a tudatotokból, hogy a telepítõ kóddal védelme nem a tolvajlások megakadályozáást célozza, hanem a készítõ nevének tudatosítását!
Még egyszer leírom, de akkor már közérthetõbben:

Átlag júzer magyarítást, programot, játékot telepít:

1. warezben / boltban / havertól / CD-n / DVD-n beszerzi a célprogramot
2. telepítõje elindul
3. Yes / Igen - Next / Tovább
4. Next / Tovább
5. Next / Tovább
6. OK / OK
7. No / Nem
8. Finish / Befejez

S ezeket hagyta ki:
Üdvözlõ, figyelemfelhívó szöveg, Végfelhasználói szerzõdés szövege, Minimális követelmények és hibajelentési lehetõségek, Telepítési útmutató, Magyarítással kapcsolatos információk

Csak ezekre figyelt:
Mindig mindent elfogadott, csak továbblépjen a telepítõ - ha neki kell megadni a telepítési útvonalat rendszerint el is szúrja annak megadását.

Anyázik, mert a telepítõ program végigklikkelgetése és a játék indítása után nem vagy egy mentés betöltése után csak félig lett magyar
a, felmegy a netre és leanyázza a magyarítást készítõt / csapatot
b, lebaszó ímélt küld neki(k)
c, csak egy esetleges válasz esetén gondolkodik el azon, hogy õ is hibázhatott...

Tehát:
A fentiek miatt, már a telepítés nagy "Next - Tovább"-ozása közben szeretném tudatosítani az "átlag júzerben", hogy ki készítette a magyarítást, s minden beképzeltség nélkül, azért a magyar játékosok nagy része, ha a nickemet olvassa, és azt kénytelen beírni a telepítõbe, akkor, ha valami - jogos / véletlen - hiba lépne fel, tudják, hogy kit és hol kell keresni, esetleg kit kell dícsérni...
Capisch?



Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

via_mala
#16862
Írd ki az ng.iso-t, egy daemon tools-szal, meg a 4,2 GB-os állománnyal egy lemezre. Elõször telepíted a daemon tools-t, azzal mount-old az NG-t, és utána mehet a rendszervisszaállítás.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

IMYke2.0.0.0
#16861
Nem kell bootolható DVD-t készetened!
A NG-vel elkészíted a 2 DVD-s imaget. Ami ugye feltételezi azt, hogy a NG már a gépedre fel van telepítve... s nem a C-re.
Ha meghal az XP, fel sem áll, sötét képernyõ, stb. akkor 1. DVD beteszó, gép róla akar majd bootolni és az image miatt a NG elindul! Nem is kell rajta legyen a DVD-n. Persze, biztonsági alapon felteheted rá a telepített NG-t - azaz, am ár kész image DVD-re egyszerûen másold még rá a NG könyvtárát...
Ennyi.
Tényleg rohadt egyszerû az egész.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MerlinW
#16860
Imykés kódolásról részemrõl annyit, hogy kárpedíjem. 6 év múlva, ha már nem lesz honlap és kelleni fog a magyarítás, akkor majd kiszedik a telepítõbõl. D2 telepítõ sem tartott 2-3 óránál tovább, az is csak azért tartott annyi ideig, mert saját teleptõ volt és nem szabványos shield tech.

[merlinw.org]

MerlinW
#16859
ezzel egy baj van, Hiren's-en nemtom milyen NG verzió van, de általában nem kompatibilisek egymással. Tehát amit NG2003-al ghostoltál, azt csak azzal tudod visszapakolni. Illetve talán lefele kompatibilis. De tapasztalataim szerint felfele nem

[merlinw.org]

#16858
Szerintem töltsd le a Hiren's Boot CD nevû eszközt. Ez egy kis 30 mega körüli image, kiírod cd-re. Tartalmaz rengeteg hasznos segédprogit, így nem kell telepítened a gépedre semmit, bebootolsz a CD-rõl, elindítod a Ghostot, lemented vagy visszaállítod a rendszert. Persze sok minden másra is alkalmas a cucc, tesztprogik, partició buherálók, javító programok is vannak rajta.
#16857
A lényeg tehát, hogy szerintem, de lehet csak én gondolom így, az egyedi telepítõ, amit te mindig is készítettél, sokkal többet ér, mint egy kód, és mivel funkciójuk véleményem szerint azonos, így teljesen felesleges az együttes használatuk.

#16856
Látom, hajthatatlan vagy ebben a témában.
Csak még egy kérdés, ha megengeded. Tehát ezzel azt akadályozod meg, hogy ne terjeszthessék más nevén a fordításod. Na már most, ha jól emlékszem, minden egyes telepítõdben, ahol lehet, feltûnteted, hogy te készítetted a fordítást, akkor a kérdésem, így ezek után, mi értelme annak a kódnak, ha egyszer a telepítõbe már "beleégetted" a nevedet? Az miért nem elég, hiszen ha új telepítõt készít, pont emiatt a "beleégetés" miatt, akkor a kódod is ugyanúgy elvész.
A lopással nem lehet mit kezdeni, aki el akarja lopni, az így is, úgy is ellopja, nem tudod egy publikus kóddal azt megakadályozni. Ilyen parasztok vannak, el kell fogadni.

IMYke2.0.0.0
#16855
Egyszerûen kihagyja belõle...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#16854
Így van szerintem is, bár minden megoldható, ha valaki el akarja lopni.
Bár léteznek ilyen mocsok emberek?

Azt viszont kétlem, hogy a tolvaj rászánna vagy x órát, hogy a videót amit Imyke kódolgatott és beírta a készítõket, újrakódolná.

Randal
#16853
Az a baj ezzel a kódolással, hogy most is ellophatja aki akrja. Leszede a magyarítást + a kódot, feltelepíti a gépre, fogja a feltelepített fájlokat és csinál egy másik telepítõt.

Másrészt igazad van abban is hogy cseszik elolvasni a telepítõ szövegét, de a kódolás erre nem megoldás. Esetleg csinálj egy intro képet/videót amit a játék indításakor vagy telepítéskor jelenít meg.

Jó megoldás a problémára nincsen sajna, de legalább ne külön kelljen lemásolnom egy fájlba a jelszót meg a többit. Apró dolog, de idegesítõ.

kirol
#16852
Na már csak egy kérdés, és tényleg abbahagyom.
Sikerült a legnagyobb tömörítéssel 4,2 Gb -osra megcsinálni.
Hogy tudok egy bootolható DVD-t készíteni magából a Norton Ghostból úgy, hogy mellette legyen a 4,2 Gb-os fájlom is.

Mert a NG nekem *.iso -ban van, erre kattintva a nero cd-re akarja írni, de én meg dvd-re. Boot dvd-ként a NG lemezképfájlt bejelölve nem hagy mást (a rendszerem képfájlját 4,2-t) hozzárakni.

IMYke2.0.0.0
#16851
Érdekes, amikor viszont ellopták a magyarításaimat - szószerint! - és saját nevük alatt terjesztették , akkor nem volt ennyire egyöntetû véleményetek a dologról...

No comment.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

mandm
#16850
Idézni csak pontosan és szépen: "Felkínálom! Népgazdasági hasznosításra. (Pomezsánszky György mûsora)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

#16849
Persze, azt gondoltam, hogy emiatt van a kódolósdi, de ebben a témában taky-val értek egyet. Teljesen felesleges, attól még nem jegyzik meg jobban a neved, hogy 3 sort néhány kattintással bemásolnak a megfelelõ helyre. Én is gondoltam rá anno a Sam & Max és Splinter Cell fordításomnál, hogy kódosra készítem, de végül elvetettem, és így is számtalan köszönõ levelet kaptam, pedig én csak egy darab dokumentum legvégén tüntettem fel, hogy én készítettem a fordítást.
De teljesen mindegy, te fordításod, te döntésed.

Randal
#16848
Szintén nem flamelni akarok, de tényleg egyszerûbb lenne, ha a licenszben lenne benne minden adat.

takysoft
#16847
1. nálad vannak a fileok, így te vagy a releaser. (sajnos) ebben te döntesz.
2. attól még nem támogatom a rossz döntést.
3. errõl itt nem fogok flamelni, ha hajthatatlan vagy kompromisszumra, max az én honlapomra egy kód nélküli verzió kerül majd fel.

Legalább a licenszszerzõséd végére írd be a kódot... mert:
-Ez a játék 6 éves, és játszanak vele.
-lehet, 6 év múlva is akarnak majd.
-és (már bocs, de) ki tudja hol lesz a honlapod 6 év múlva...

UI: (ilyen kis baromságon nem akarom elveszíteni a barátaim, csak picit szarul esett, hogy a javaslatomra szavazás helyett ilyen választ kaptam:
nem
és miért?
mert eddig se úgy volt)

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

via_mala
#16846
Részemrõl tuti fogok tesztelni, de most már úgy néz ki, hogy csak aug. 7-tõl kezdõdõen.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

via_mala
#16845
Hát ez fura, mert nekem meg egy régi DOS-os NG-m van, és még azon is volt tömörítés, igaz nem lehetett külön volume-okat generálni vele.

A tiedben nem lehet kikapcsolni ezt a Wizard-ot? Biztos vagyok benne, hogy akkor sokkal több opcióhoz hozzáférnél.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

Atomreaktor
#16844
Rám hétfõtõl szerdáig számíthatsz, most hétvégén és jövõ hétvégén is elutazom, és csak ez a 3 nap marad számomra, abból is alig pár óra, de azért ez alatt is le tudom nyomni a játék elejét legalább. Persze, ha utána levõ héten is még folyik a teszt, akkor folytatom tovább😉

kirol
#16843
Aha látom, köszi.
Viszont nekem Norton Ghost 10 -em van, amiben nem látok ilyen opciót.
Bár merem feltételezni, hogy ez újabb, mint a NG 2003 és nincs benne? Fura.

Kép 1
Kép 2
Kép 3
Kép 4

IMYke2.0.0.0
#16842
Aki kicsit is szemfüles volt, az észrevette, hogy tegnap késõ este a Ketteskére felkerült az elsõ 250 MB a TLJ magyarításból...
Holnap tudom csak feltenni a másik felét.
S akkor hétvégétõl lehetne kezdeni a játékot.

Nem tenerálás okán, de akkor szedjük is össze, hogy kik tudnak biztosan tesztelni, valóban - jó anglikánusan - feedback-elni, nem pedig csak elõre begyûjteni a magyarítást és netán hirdetgetni / terjeszteni az ismerõsök között...
Én 8 emberrel számoltam.
Fontos lenne tudni, hogy kik hajlandók ezt komolyan venni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

via_mala
#16841
Közgazdasági hasznosításra felkínálom:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Civilization.IV.Warlords.Expansion-RELOADED (450M😎
1944 - Battle Of The Bulge (757 M😎

Az igénylõ feladata a könyvtár létrehozásáról gondoskodni.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

IMYke2.0.0.0
#16840
Ordel és mindenki más, aki értetlenkedik, furcsállja, vagy nem ért egyet a "kódolósdival":

A telepítõ név/cég/kód triumvirátus használatának indokai:

Bevezetés:
Az e-mailes visszajelzések soran azt szûrtem le, hogy le se szarják a felhasználók, hogy honnan szerezték be a magyarítást, nem olvasnak sem a letöltési forráson , sem pedig a honlapomon a megfelelõ információk után, hibásan telepítenek, s aztán - joggal, jog nélkül - csak rinyálnak.
S itt jön a lényeg, amiért a kódolósdi bevezetõdött:
Sokszor csak kerülõúton tudják meg a honlapom címét, a nevemet, az e-mailcímemet - ezeket külön-külön, eygütt és variálva!
Amennyiben megfigyeltétek, a Név, Cég, Kód felépítése nálam:
Név: az enyém, vagy ha csapatban készült, akkor a csapat neve
Cég: mint a név
Kód: egy generált számsor.

S - egy index-Homár-os cikk analógiájára - a "birkamagyar" felhasználó talán így, megjegyzi , hogy ez az xyz játékmagyarítás ki(k)nek a munkája... S itt ez az elsõdleegs cél.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Atomreaktor
#16839
merrefelé mész? mi is holnap indulunk (Triglav-ra)

IMYke2.0.0.0
#16838
Na, megyek dolgozni, ott már nem tudok képekkel operálni, de remélem, ez már segített.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#16837
A Norton Ghost képes arra is, hogy akárCD-re is mentse az image-t... azaz, több darabból álló hordozóra is ment.

1. Elindítod a NG-t és eljutsz idáig:



Tehát, a "Recordable..."-t állítod be!

2. Ezután nyugodtan beállíthatod a tömörítést is, az "Advanced" fülön:



3. Majd utána az összegfzésnél hasonlót kell látnod:



4. Run now

5. a Norton Ghost a betett CD/DVD tárhelyétõl függõen fogja kérni az üres hordozókat...
Tehát, ha 4.3 GB-os DVD-re íraja, és a C-partíciód image 9 GB-os lesz, akkor a tömörítés felénél kérni fog egy újabb DVD-t.

6. Visszaállításnál pedig kérni fogja a 2. DVD-t, miután az elsõrõl feltett mindent...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#16836
Az a kis csúszka amit mutat a készítés közben? Az nem prioritás?
Mert én mást nem láttam.

via_mala
#16835
Amikor az image-et létrehoztad, ott be lehet állítani, hogy tömörítsen vagy sem a Ghost. Külön tömörítõvel nincs értelme még jobban betömöríteni, mert akkor ugye ki kellene csomagolnod, hogy a Ghost használni tudja.
Dual Layeres lemezeket kb. 1 kHUF-ért már be lehet szerezni.

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

kirol
#16834
Na még egy kédrés és nem offolok többet a Norton Ghost -al.

Megcsináltam a tökéletes rendszeremet, de a Ghost által készített fájl 5,6 GB, amit nem tudok kiírni egy 4,7-es dvd-re. Ezt lehet valamennyire tömöríteni? Bár az a sejtésem, hogy ez már valamelyest tömörítve lehet alapból. Na meg így elég macerás lenne a használata.
Lehet, hogy egyszerûbb lenne egy ismerõsömnél (akinek esetleg van) duplarétegûre kiírni? Mennyit kóstál egy ilyen lemez?

kirol
#16833
Hát lehet másnál jó, de nekem a 3.01 és a 3.060 az elrontotta a hangot, recsegett, míg a régi 2.80-as tök jól mûködik.

#16832
Amúgy én sem igazán értem, hogy mi jelentõsége van.
Aki engedély nélkül fel akarja tölteni valahova, az kóddal is ugyanúgy feltölti, egyszerûen mellékeli hozzá és kész.

IMYke2.0.0.0
#16831
Az eddigi magyarításaim is egy kóddal rendelkeznek. Ha akarod, többet is kaphat 😊))))

Amúgy, nem mondok le a kódolósdiról.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#16830
Tudom, magam sem értem, hogy miért írtam azt a botorságot... 😊

takysoft
#16829
TLJ teszt readme:
"A publikus verzió csak egy kóddal fog rendelkezni."

Ez ellen még mindig kézzel lábbal tiltakozom!!!!

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#16828
egyszerû: TESZT verzió = van benne hiba. minden teszt verzióban van.
sokszor még a véglegesekben is.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#16827
Everest az Aida folytatáa, igaz? na az egy remek progi volt.

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity