The Longest Journey

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#16976
Akkor a megoldás: #16962 ... 😞(((

A full is akkor csak szöveges lesz.
A videokat azért nézzétek meg 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#16975
Valaki felrakna egy rövidebb videót, hogy én is kipróbálhassam?

Mert én szeretem az ilyen kihívást jelentõ problémákatm és hátha meglehet mégis csinálni.

#16974
Üdv!
Nekem a Gamestar dvd-s verzió van meg és nekem sem játsza le a kezdõ videókat.
kirol
#16973
Akkor azt mondod a készben nem lesz magyar felirat az animokon?

IMYke2.0.0.0
#16972
Ez eszméletlen!
Most beállítottam a Vegas-t azoknak a paramétereknek megfelelõen, amit a RAD Tools az eredeti fájlról leolvas, lerendereltem a Funcom logo-t - a játék eleje - és utána beraktam a helyére: NEM JELENIK MEG!
Azt hiszem, hagyom a francba az egészet!

Amúgy, akit érdekelnek a MAGYAR videok és megvan a tesztmagyarítás - a *.bbb kiterjesztést írják át *.bik-re , akkor a filmeket gyönyörûen megnézheti.
Felhívom a figyelmet ezekre:



Nem hazabeszélésbõl, de a fejezet átvezetõk majdnem olyan jók lettek, mint az eredetik! 😊)

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lord Myn
#16971
F*sza... Hát nem írigyellek. (Mondjuk a fordítás után ez már igazán 'kicsi' meló, de azért idegesítõ)

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#16970
Bezony...
S most akkor renderelhetem õket újra 😊))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lord Myn
#16969
Ez komoly? Úgy emlékszem, hogy a 4 CD-sen is kissé darabosak voltak a videók, nem gondoltam volna, hogy 30 fps-el mennek...

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

Lord Myn
#16968
Igyekszem majd én is segíteni a tesztelésben, csak nemrég jöttem haza, aztán most a nyakamba szakadt minden.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#16967
Megvan a megoldás!

A 4CD-s verzió filmjei:
640*365/29.9 frame

A 2CD-s verzió filmjei:
640*365/15.0 frame

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#16966
Mondasz valamit!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lord Myn
#16965
Nem, újra vannak tömörítve a videók (kisebbek és jobb minõségûek 1 picit), ha jól emlékszem az 4 CD-s verzióban ráadásul interlace-esek voltak, a 2 CD-sben már nem azok. Egyébként a méretén is látszik: a 2 CD-s fullra felinstallálva ~ 1.2 GB, míg a régi TLJ-nél a full install 1.1 GB volt, de úgy hogy a videók a CD-ken maradtak, tehát ugyanúgy cserélgetni kellett a lemezeket.

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

kirol
#16964
Ott nem csak magát a fájlokat tömörítették a már sokkal hatékonyabb progival?

Lord Myn
#16963
Nem lehet, hogy az a probléma, hogy a 2 CD-s verzió teljesen más videótömörítést használ? (Hiszen pont ez a különbség a 2 verzió között)

MSI H370 Gaming Plus|Core i7 8700|32GB DDR4|Gainward RTX 3070 8GB GDDR6|SB X-Fi Titanium HD|XPG 512GB SSD|WD Blue 1TB SSD|WD Blue 6TB HDD|ZALMAN 600W

IMYke2.0.0.0
#16962
Igen.

Addig is:
A magyarítást KÜLÖN KÖNYVTÁRBA tegyétek!
A külön telepített "Global" könyvtárban találtok egy xarc alkönyvtárat és benne sok *.bbb fájlt - na azokat NE MÁSOLJÁTOK BE A JÁTÉK KÖNYVTÁRÁBA - Töröljétek!

Hangsúlyozom: [b]csak a *.bbb fájlokat töröljétek, ne az egész Global könyvtárat!

EZUTÁN az egész külön telepített magyarítást az 1.57-re feljavított TLJ könyvtárába másoljátok be és írjátok felül a régi, ottlévõket!

A videok így maradnak angol feliratosak.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#16961
A GameStar -os verziót használjátok?

IMYke2.0.0.0
#16960
Megõrülök!

Letelepítettem a két különbözõ verziójú TLJ-t, és néhány perce felraktam csak a 2CD-set és rá a teszt magyarítást... Nekem sem játssza le a videokat!!!!
Feketeség - ESC...

Na, most agyalhatok a megoldáson...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#16959
Lehetséges hibaforrás a késõbbiekre:

Nekem a 4CD-s és a 2CD-s TLJ is fel volt telepítve.
A magyarítás teszt anyagát - a telepítõt - az én módosított, 4CD-s könyvtáramból alkottam, s benne maradt a Game.exe is a projektben, így azt is feltelepíti a magyarítás telepítõje a gépetekre!
Ajánlat:
A magyarítás telepítése elõtt a feltelepített játék könyvtárában készítsetek biztonsági másolatot a "Game.exe"-rõl!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

szotyimutyi
#16958
Én most szedem le.😊

takysoft
#16957
Imyke: tévedtem... a magyarítás eddig is mûködött😄
a hatalmas fekete képernyõ az indításkor csupán annyit jelent, hogy NEM MÜXENEK AZ ANIMOK!
nyomnom kellett egy ESC-et minde animnál, vagy nem ugrotta át a hatalmas fekete képet.

csak nálam nem mennek az animok?

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

#16956
Lejött a TLJ magyarítás. Jöhet a kód <#alien2>

#16955
Én megköszöntem neked és mûxik is rendesen vele <#worship>

takysoft
#16954
ez a bajom nekem is a netemmel.
lefele OK, de felfele szenvedés...
pegid olya sok jó dologgal el tudnálak letni benneteket...
Bár a Bone 2 crackrõl a mai napig nem kaptam visszajelzést...

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

Axon
#16953
Köszi megkaptam!
Lejött közben az anyag is. Kiírom cd-re és viszem haza.

IMYke2.0.0.0
#16952
Küldtem. S várom a visszajelzéskeet!
Eddig senki semmit - a játékról.
Ez nem tudom mit jelent...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

reaper4
#16951
nem csodálom h sokáig tartott 😊 én max 12k val tudtam volna tölteni... ki se számolom 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Axon
#16950
Hát ez olyan szabadság volt, hogy otthon voltam és minden nap 6-kor keltem és nekiláttam melózni a házkörül a sok lemaradást. Építettem egy új kerítést, betonoztam tûzõ napon. Tetõt burkoltam, téglát és vályogot hordtam. Orgona bokrokat ástam (ez az egyik legkulibb meló a világon).
Szóval örültem, hogy végre jöhettem a melóhelyemre "dolgozni" :-)

Axon
#16949
Én voltam és "csak" egy hétbe került míg felért :-)

Axon
#16948
Most értem el eddig a beírásig az olvasásban.

Természetesen tudok tesztelni. Küldheted a kódot nekem is.

#16947
Üdv újra<#eljen>Jól telt a szabadság?

#16946
Kijavítva a hiba. Full mûködõképes Feeble Files a CAT ASH KANE <#wave>

Axon
#16945
Na visszatértem a szabadságomról. Látom, hogy távollétemben 146 új üzenet született.
Nekiállok és végigolvasom :-)

#16944
OK. Akkor amint lent lesz szólok <#worship>

IMYke2.0.0.0
#16943
Tesztelni csak kód ellenében tudsz majd. Szólj, ha letöltötted a TLJ HUN-t és tényleg lesz idõd a RENDES tesztelésre!
Ha igen, máris küldöm a 10 telepítõ kódból a megmaradtat.
!!! A hibákat pedig ebbe a topikba - hogy mindenki lássa - és nekem e-mailben.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#16942
Hello. Bocsesz,de idõközben átléptem korlátlan netre és még nem kapcsolták be, viszont a régi már OFF így régen voltam és még egy ideig így lesz. Az üzikra válaszoltam és a kéréseket a 7végén teljesítem. A tesztelésnek meg nekilátom amint lejön, csak az lenne a kérdésem, hogy most ha pl vmi hibát találnák akkor kinek jelentsem? <#vigyor2>

reaper4
#16941
1000 hála és köszönet annak aki feldobta a myst 4 hun-t!!!!!
ez az elsõ myst játék amivel játszok és el vagyok bûvölve 😊


még 1x <#eljen> ja és: <#worship><#worship><#worship> 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

MerlinW
#16940
Megvan, köszi!

[merlinw.org]

IMYke2.0.0.0
#16939
Privik mentek M.A.D., szotyimotyi és MerlinW!

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

MerlinW
#16938
Jaja.
Kocka 1
Kocka 2: Hypercube
Kocka 3: Cube Zero - ez a rész az elsõ részben szereplõ csapat elõtti csapat élményeit mutatja be, de itt az irányító központ szemszögébõl😊

[merlinw.org]

IMYke2.0.0.0
#16937
Köszi!
A telepítõ is, a magyarítás is tesztanyag - a végleges sokkal profibb lesz, ígérem 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

kirol
#16936
Mivan? Akkor van Kocka 1, Kocka 2 és végül a Kocka 0,ami Kocka 3?

via_mala
#16935
Nekem az installer lefutott. Két észrevétel:
1. Az üdvözlõ képernyõn a textbox fölötti szöveg harmadik sora nem látszik.
2. A telepítõ végén és a readme.rtf-ben TLH TEAM van TLJ TEAM helyett.

(A képernyõm 1024x768-as felbontásra van állítva.)

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

MerlinW
#16934
Anno Kocka 1 nekem sem tetszett, majd a Kocka 2-be beleszerettem, és akkor értettem meg, hogy az 1-2 értéke a full egyszerü, misztikus klausztrofóbia-érzés. 0 gondolkodás, csak beleélés😊

A 3. rész (Zero) meg olyan film, hogy semmilyen. Aki kíváncsi mivel magyarázzák a készítõk at elõzõ 2 részt, az megnézi. Aki nem nézi meg, az sem marad le semmirõl.
Egyébként a 2. rész végén levõ szpojler bõven elég hogy megértsük.

[merlinw.org]

MerlinW
#16933
Prey: FPS (Smint Shooter😊) Egyébként Prey idén a legjobb FPS. Tele új jópofa ötletekkel, nem annyira lineáris, mint ami mostanában divatos. Szellem/Fizikai létes logikai okosságok is jopofák. Illetve a szobapörgetéses/portálos megoldások. A 3DRealms-es hülye poénokról ne is beszéljünk😊


Deus Ex: FPRPG - Deus2, System Shock, Morrowind, Oblivion, stb - tehát egyetlen közös pontja az FPS-sel hogy First Person😊

[merlinw.org]

via_mala
#16932
Nézd meg a Kocka 0-át, az próbál magyarázatot adni a kérdésekre. Mondjuk éppen ezért nem olyan jó, mint a Kocka 1-2...

- Mi a különbség a tudatlanság és az apátia között? - Nem tudom, de nem is érdekel. %%%%%%%%%%% A System Shock 2 multiban is extázisba ejt! %%%%%%%%%%%

takysoft
#16931
újra kitömörítve. jók a fileok, megy a chkdsk. storno minden, amit írtam-

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

takysoft
#16930
nem, csak a darkstone magyaríás miatt kérdezem.😄DD

Amúgy elsõre(meg másodikra) nem sikerült feltenni a TLJ magyarítást....
ez MÉG lehet badsector hiba is.
másodikra nem a játékra raktam, hanem külön könyvtárba.
a global\xarc\
0002,0602,0802 fileok olvashatatlanok. mondom, lehet bad sector. kitomorítem újra, ha akkor is hibásak, akkor nem hibásak, megy a chkdsk.

amúgy az eredeti 0002.bbb stb. fileokkal se megy, de ez még mindig lehet a hülyeségem is.

Következõnek felrakom elõtte a patchet... bár mintha az install azt mondta volna, hogy nem kell..

A pesszimista látja a nehézségeket a lehetőségekben, de az optimista látja a lehetőségeket a nehézségekben. (Winston Churchill) Spark of Insanity

kirol
#16929
Pl. Astrum InstallWizard 2.01.

kirol
#16928
Na megnéztem a Kocka 1 -et, amirõl a múltkor beszéltetek.
Hát egy problémám van csak vele, hogy nincs benne történet. Elindulnak kifelé és csõ.
Itt ugye felvetõdik a kérdés, hogy kerültek oda, miért, meg ilyen apróságok, de még halvány lepkefingnyi utalás sincs sehol.<#nemtudom>

kirol
#16927
Hekkeli akarsz?<#hehe>