33675


  • IMYke2.0.0.0
    #33595
    Igen - ha valaki a fórumon összeszed -100 pontot, akkor a rendszer nem jeleníti meg alapesetben az üzeneteit. Ki kell kapcsolni hozzá a beállításokban a vonatkozó opciót, vagy mindig klikkelgetni...
  • mandm
    #33594
    Remek, már át is állítottam.
    Köszönöm, hogy bővítettétek tudásom horizontját. Ma is érdemes volt felkelnem!
  • mandm
    #33593
    Szóval, mert valaki mínuszolta, ezért van lecsukva?
  • IMYke2.0.0.0
    #33592
    Előfordulhat - én a beállításaimban az ilyet letiltottam.
    Fog a halál még egyet kattintgatni, ha el akarok olvasni egy troll-üzenetet
  • Malakai
    #33591
    Arra gondol, hogy a lemínuszolt hozzászólások miatt le van csukva a hozzászólás.
  • IMYke2.0.0.0
    #33590
    Pedig az ott egy link.

    KÉP:

  • mandm
    #33589
    Hmmm. Más topikokban is láttam ilyet és ott semmiféle link nem volt az adott hozzászólásban.
  • IMYke2.0.0.0
    #33588
    Ha nem telefonról netezel, akkor tudod, hogy az ott egy link, ami más oldalra visz...
  • mandm
    #33587
    OFF
    Megkérdezem, hogy mi értelme van az ilyen hozzászólásnak? Mármint hogy egyből nem látni, hanem a kis nyíllal le kell nyitni.

    Tényleg nem kötözködésből pusztán azért, hogy értsem a lényegét.
    ON
  • Axon
    #33586
    Köszi a linket! Pont egy ilyen kell nekem.
  • moonster
    #33585
    Calls Blacklist
  • Although
    #33584
    http://www.playdome.hu/hirek/39488/megerkeztek-az-elso-screenshotok-a-tales-from-the-borderlandsrol
  • Axon
    #33583
    Na egy furcsa kérés, hátha tudtok segíteni. Na meg ha belegondoltok még nektek is szükségetek lehet ilyesmire?

    Kellene egy olyan alkalmazás androidos telefonra (persze ha van ilyen), hogy ha egy adott számról hívnak, akkor automatikusan fogadja a hívást és játsszon be egy üzenetet. Az üzenet a már jól ismert "Ezen a számon előfizető nem található" lenne. Be lehetne állítani, hogy milyen telefonszámok esetén játssza be ezt az üzenetet. Így gyakorlatilag meg lehet(ne) szabadulni a nemkívánatos hívásoktól (persze csak azoktól, ahol a hívó szám ismert.
    Van ilyen alkalmazás?
  • csgj
    #33582
    Nem merek belepiszkálni a BIOSba, nem értek hozzá annyira. Lehet, hogy így kéne hagynom, ha ez a jól működő megoldás. Esetleg bővíteni lehetne RAM-mal(?)
    Amúgy az nem lehet, hogy amikor játéknál átkapcsol az erősebb kártyára, akkor az alaplapi "visszaadja" a RAMot? (Lehet, hogy hülyeségeket írok.)
  • moonster
    #33581
    Igazad lehet. Nem gond ez, hanem így oldják meg már nagyon régóta.
    A RAMból választanak le egy részt a videoRAMnak.
    Ha esetleg kikapcsolnád a BIOSban, akkor talán megszűnne, de lehet, h akkor sem. Viszont akkor csakis az izmosabb, többet fogyasztó kártya működne.
    Tégy egy próbát és írj visszajelzést, plz.

    kösz
  • csgj
    #33580
    Sziasztok!

    Úgy emlékszem, nálatok mindig kaptam valami jó választ hardware-gondok terén, és most megint a segítségeteket szeretném kérni. Nemrég vettem egy Lenovo G505s laptopot. Itt van róla pár infó.
    Amúgy meg konkrétan EZT a specifikációt vettem, a Euronicsban. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nekem elég gyorsnak tűnik. A játékok is elfutnak rajta, nem is rosszul. Viszont mivel dual videokártyát használ, Catalystben mindig be kell állítanom, hogy melyik játékot v. programot melyik kártyával használja, az alaplapival, vagy a dedikálttal. Nos, én azt hiszem, az alaplapi kártya valamit így is úgy is fogyaszt a 4 gb RAM-omból, mert a rendszertulajdonságokban az áll a RAM méreténél, hogy 4,00 GB (3,20 GB használható). 64 bites az oprendszer (Windows 8), mielőtt megkérdeznétek... Mégis 3,20-at lát. Mitől van ez? Szerintetek is az alaplapi kártya a gond?
  • Axon
    #33579
    Tökéletesen működik. Még egyszer köszi a segítséget!
  • Axon
    #33578
    Köszi a segítséget!
    Igen Androidos tablettem van. nem tudtam, hogy ez nem egy emulátor. nekilátok és meglátom mi lesz.
  • takysoft
    #33577
    no most a dotemu az nem szoftver, hanem egy cég, olyan kicsit, mint a gog, csak komolyabb portolással, de kevesebb játék.

    a magyarítást szerintem utómunka nélkül felejtsd el, nem fog passzolni hozzá.

    milyen tableted van? androidos? (Play store-ból feltételezem)
    azon egész egyszerű. leszeded a játék trt változatát valahonnét (pl ncore, vagy innét, netán innét

    Mindenképp meg KELL jegyeznem, hogy ezek a megoldások nem 100%, hogy legálisak, még akkor sem, ha rendelkezel a játékkal, ugyanis szerintem jogilag ez más tartalom. (hisz ugye valahol remake)
  • Axon
    #33576
    Sziasztok!

    Egy kis segítség kérés. Mostanában tabletten scumm segítségével tolok néhány régi kalandot és legnagyobb meglepetésemre a fiaim és barátaik is nagyon rákattantak, pedig a mai gyerekek angry birds-en szocializálódnak, mégis órákon át el tudnak merülni egy Flight of the Amazon Queen játékkal.
    Naszóval. Most látom a Play store-ben ezt:
    Little Big Adventure

    Ez egy fizetős játék, de én nem szeretnék érte fizetni, már csak azért sem mert megvan eredetiben is. Látom valami Emulátort használnak hozzá. Szóval tudnátok valami tippet adni hogyan tudnám ezt rávarázsolni a tablettemre? lehetőleg úgy, hogy még a magyarítást is rá tudjam tenni.

    Erre a DotEmu-ra rákeresve pedig látom, hogy még egy rakás klasszikus-t is működésre lehet bírni vele (pl. Another World).
  • takysoft
    #33575
    Itt van pár érdekes bundle mindig :D
  • Atomreaktor
    #33574
    Nagyon jó kett, grat!
  • moonster
    #33573
    Syberia 1-2 plusz ráadás Steampunk zenék, képregények, egyéb játékok..
    1 dollárért mindössze...
    http://groupees.com/steampunk2
  • takysoft
    #33572
    hurrá :)
  • Tomcom
    #33571
    Sziasztok! Újra elindult az AG, megújultunk egy picit. :)

    Weblap: http://adventuregames.hu
    Twitter: https://twitter.com/AGhun
    Google+: https://plus.google.com/+AdventuregamesHun

    Remélem nem gond egy kis reklám. :)
  • takysoft
    #33570
    tudom, a harmadikról volt szó :)
  • MerlinW
    #33569
    3 részes a játék, a másodikban folytatódik (már mindhárom megjelent).
  • kirol
    #33568
    Boldog Új Évet Mindenkinek! :)
  • Axon
    #33567
    Bizony, ezt a topikot sosem hagyom ki :)

    Én is boldog új évet kívánok minden kalandornak!
  • takysoft
    #33566
    Köszi, viszont :)

    Deponia amúgy valóban jó játék, bár elég elcseszett vége lett...
  • IMYke2.0.0.0
    #33565
    Én is kellemes, békés, meghitt és legfőképp nyugodt ünnepeket kívánok - mindent, ami értékes ebben a világban!
  • MerlinW
    #33564
    Neked is kellemeset:)
  • trmn #33563
    Látom még mindig megvan a jó öreg megszokott közösség. Remélem a jövőben több időm lesz erre felé. Ezúton kívánok (ismeretlenül is) mindenkinek szép karácsonyt, és boldog új évet.

    (erről jut eszembe: mit szólnátok egy topic találkozóhoz így jó néhány év után?)
  • moonster
    #33562
    Elég kemény kaland gyűjtemény a Humble Bundle heti ajánlatában.
    Összesen $1-ért:
    Edna & Harvey:Harvey's New Eyes, A New Beginning - Final Cut
    The Whispered World, The Chronicles of Shakespeare: Romeo & Juliet
    The Chronicles of Shakespeare: A Midsummer Night's Dream

    Összesen $6 vagy többért megkapod ezeket is:
    Deponia, Journey of a Roach, The Dark Eye - Chains of Satinav

    Humble Bundle Weekly Sale
  • moonster
    #33561
    MerlinW-nek írj üzenetet, neki megvan, de 25GB a mérete.
  • takysoft
    #33560
    Nincs meg valamelyikőtöknek a ScummVM pack? Volt egy kis adatvesztős ügyem nemrégiben, és az összes dolog közül ami elveszett, ezt sajnálom a legjobban.

    Hosszú időt fektettem magam is abba, hogy segítsek megkeresni a játékokat bele, és a végére olyasmi lett belőle, amire módfelett büszke vagyok magam is.
    Sajnos a "polc"-hoz már nincs hozzáférésem, azt sem tudom létezik-e azóta.

    Kérem, ha valaki rendelkezik a ScummVM packal, az írjon nekem, mert szeretném elkérni.
    Nagyon köszönöm.

    Cserébe komoly mennyiségű sört/üdítőt tudok felajánlani :)
    (lehetőleg valami újabb verzió kellene, amiben már több játék van benne)
  • kirol
    #33559
    Mostanra kellő időt játszottam a Beyond-al. Hát elképesztően jó. Méghogy ne lenne benne játékélmény? Ez egyáltalán nem igaz. A sűrítő című pálya valami eszméletlen jó! Van benne olyan ötlet, hogy hú, míg a többi mai játékra az ötlet szó még csak fel sem merül, mert nincs bennük, függetlenül milyen platformon fut.
  • takysoft
    #33558
    jogos, bár a PS3-ról nem tudtam
    de nem is nagyon követem...
  • moonster
    #33557
    "A GTA pedig azért nem jelent meg PC-re, mert egyrészt ott lopható"

    Sajnos ez már igaz konzolokra is. Talán kettő ismerős vette meg, de csak ezért, mert anyuék adtak rá pénzt és/vagy nem elég okosak még az illegális kópiák futtatásához a gépek v. a srácok.
    Már ott vannak az árak, h nem is kell választani a kettő közül.


  • mandm
    #33556
    Xbox-on. max 720p-s a játék. Ez tény. Sőt a legtöbb játék még annyi se, mert egyszerűen alacsonyabb felbontásúak a textúrák (a játék dobozán egyértelműen jelölik).
    Az Xbox által, és a tv általi felskálázásról most nem beszélünk.