25353
Whistler - Windows XP
  • BenceYCE
    #21513
    A .NET egy keretrendszer, nem egy progi. Erre épül sok progi, tehát ha frissítetted, akkor a progikat szedd le amik nem mennek, csinálj egy takarítást CCleaner-rel és tedd fel újra a progikat.
  • LoDMaSt
    #21512
    Ez abszolút progifüggő, van aminek egybe van az xp/vista verzió, van aminek nem, menj fel a progi oldalára, nézd meg, hogy az a verzió, ami neked van, az jó-e vistára.
  • fifi
    #21511
    máshogy mondom:
    van egy cédém amin a jó öreg bejáratott Xp progik vannak. ezeket telepítem mindenhova, ha kell...
    szóval EZEK a verziók menni fognak?
  • LoDMaSt
    #21510
    menni, csak a vistás verziót töltsd le belőlük, ha van.
  • Puhos
    #21509
    Kell hogy a gépen legyen, ugyanis elég sok program igényli.
  • fifi
    #21508
    lámer kérdés:
    32 bites vistán menni fognak az eddig XP-re megszokott perogik?
    winamp, daemon, commander, stb...

    ?
  • öregharcsa
    #21507
    az kelleni fog 1-2 programhoz..pl Ati vga kátyákhoz is...szóval jó ha fent van..
  • computerguru
    #21506
    Szóval felraktam a net progit,de a hiba ugyan úgy fent állt,a nero wave editor továbbra sem működött,aztán kaptam egy kék halált,többször is próbáltam helreállitást,de nem sikerült,úgy hogy teljesen újra van rakva az XP,most minden oké!Annyit még kérdeznék tőletek,hogy újrarakott xp-re muszály felrakni a net-et,vagy nem határoz semmit?
    A segitségeteket köszönöm!!!
  • hungary27
    #21505
    kössz h ilyen segítőkész vagy de rájöttem h csak a virusirto kavart be(avg free 8.5)
  • Evin
    #21504
    Ha ott nem volt hozzá bejegyzés, akkor nem értem miért indul el.
    Mert az ikonok hiánya miatt feltételezem, hogy a Win indulásakor dobja fel, és nem te akarod elindítani.
  • hungary27
    #21503
    kiszedtem mindent ami ott van és nem jó és nincs is közdte eddig jó volt
  • hungary27
    #21502
    oks majd megnézem kösszi
  • Evin
    #21501
    Mi volt az a dontcheat? Ha tudod és kell rakd vissza, vagy Start menü->Futtatás->msconfig, és az Automatikus indítás fül alól kiszeded.
  • hungary27
    #21500
    mi lehet a hiba?:
  • Evin
    #21499
    Próbát megér, mert ha a .NET hiányzik, általában a legtöbb program nem problémázik, hogy nincs fent, egyszerűen csak meghal, vagy egy mezei felhasználónak semmitmondó üzeneteket ad be.
  • fistin
    #21498
    köszi szépen sikerült megcsinálni :D
  • BBencze
    #21497
    Sajátgépnél valahol van olyan hogy Teljesítmény ott belehet állítani hogy minden féle effektet mutasson, sajnos most így fejből nem tudom mivel XP nincs fent.
  • fistin
    #21496
    Sziasztok!
    most raktam újra a winfost, és az a nagy problémám, hogy az asztalon az ikonok neveinek van egy bizonyos színű háttere!!!!! nem csak akkor ha rákattintok, hanem alapjáratban is, pedig ugye köztudottan áttetszőnek kellene lennie...
    egyszerüen nem tudom áttetszőre állítani csak a háttere színét birom állítani de már halálra idegesit
    vki vmilyen ötlet?:O
  • computerguru
    #21495
    Oké!Ez a net ki is ment a fejemből,de megpróbálom.
    Gondoljátok,ha telepitem,akkor megjavúl?Persze ezt szerintem nem lehet előre tudni.Köszi a segitséget mindkettőtöknek!
  • Apocalipto
    #21494
    Szerintem is memória hiba, nem hinném hogy a .nettel van baja, de hátha. Link
  • BBencze
    #21493
    Nem net hanem .NET amit a microfos oldaláról szedhetsz le és egy program. Tudatlan...
  • molnar0921
    #21492
    Hello mindenkinek!

    NFS Underground 2 vel játszottam Laptopon, Kék halál után a játékban menüben nem működik a billentyűzet csak amikor már vezetni kell a kocsit :S:S

    Mi lehet a gond, vagy hogyan tudnám megoldani?
    Bandi 18
  • computerguru
    #21491
    Ezt nem értem,bővebben légyszives!!!Mi van a nettel?
    Van netem.
  • computerguru
    #21490
    Kell keresned egy eredetiség crack-et,ez beépül a regisztribe,ennyi az egész,ez elhiteti a Microsofttal,hogy eredeti az xp-d.
  • demetan
    #21489
    Hali!

    Nekem is az lenne a problémám, hogy feljött az ereditég viszgáló, és em tudom kikpacsolni..:S! Légyszi valaki segítsen!!!

    Köszi!
  • Evin
    #21488
    Talán .NET?
  • computerguru
    #21487
    Ezt most kérdezed? Mert nem tudom,de miért lenne az,minden működik,csak ez nem.
    Az xp-ből hiányzik valami,csak nem tudom,hogy mi.
  • BenceYCE
    #21486
    RAM-hiba?
  • computerguru
    #21485
    Sziasztok!
    Akkor erre nem tud senki megoldást?
    Természetesen ujratelepités nélkül,az marad legutóljára.
  • Zsolt01
    #21484
    Jó ok, csak azt hittem ...
  • szido
    #21483
    Nem mással szeretnék kiszúrni, hanem csak én szeretném elrejteni a futó programjaimat a szkennerek elől.
  • BBencze
    #21482
    Privát ment
  • Zsolt01
    #21481
    Neked mi a megoldásod rá ?
  • Zsolt01
    #21480
    Én úgy tudtam, hogy az Alaplapi elem kivételével pár percre, kitörlődik és ...
  • Szusz123
    #21479
    Köszönöm szépen mindenkinek. Sokat segítettetek. Amint az időm engedi, kipróbálom. [Most sajnos egy hónapig nem leszek gépközelbe], de ha visszajöttem leírom a fejleményeket. Minden jót. És még egyszer köszönöm mindenkinek. Jó nyarat!
  • computerguru
    #21478
    Persze!El kell hitetni a Microsofttal,hogy eredeti az xp-d. Ezért van a hitelesitő crack.
  • vernyuszi
    #21477
    21456 hsz szerint olvasva nem hiszem, hogy ez segítene, de hátha....
    Bekapcs után del-t sürün nyomogatva sem lép be bioszba ? Ha nem, én megpróbálnám szétszedni, és ujra összerakni a gépet...Egyszer Abit NF4 alaplapon a memó szivatott meg engem is, meg a szervizeseket is...Már uj biosz chip-et is égettünk, azzal sem indult, aztán véletlenül megmozdítottuk az egyik memória modult...és elindult a masina
  • vernyuszi
    #21476
    Szusz123!
    Tanulmányozd át az alaplapot egyszerü ránézéssel keress jumpereket ! Az egyik mellé oda van írva, hogy CMOS..legalább három tű van, tedd át a másik kettőre a jumpert, akkor visszaállítja biost alapra...Aztán jumper visszahelyez eredeti helyére.
  • vernyuszi
    #21475
    Ha kiveszed az elemet, attól még nem áll vissza bios alapbeállításra.
    Egyszer régen én is ezt szoptam be :) Jumpert rakd át, visszaállítja alapra, aztán beindítás után kiderül., hogy segített-e
  • BBencze
    #21474
    Privát ment