25353
Whistler - Windows XP
  • BenceYCE
    #21553
    Ílyen hibát az apósjelölt gépén is találtam. Fényképezd le pls a jelenséget. THX!
  • DONGUBA
    #21552
    rossz a vgad
  • xtream
    #21551
    Mert ha kikapcsolom a videókártya illesztőprogramját akkor jó a gép.Csak semmijen 3D nem megy.
  • xtream
    #21550
    helló mindenkinek az én gépem kicseszik velem egyszer jó egyszer nem valami hülye csíkok jelenek meg a képernyőn eddig eljut "Üdvözöljük" utána megáll a csíkok miatt de a képernyő nem hibás szerintem a VGA szerintetek?
  • Zsolt01
    #21549


    Ment privát.
  • Ams
    #21548
    nekem is küldd plz
  • momoxp
    #21547
    Windows Xp 64bit-n a Windows Live messenger(9) hiba nélkül fut! Én is azt használom!
  • Zsolt01
    #21546
    Privát ment.
  • lck
    #21545
    6 másodperc guglizás
  • Aladiin
    #21544
    sziasztok!
    Ezt írja ki a gép ha felakarok telepíteni vmit: Setup.exe-Szabálytalan rendszer DLL áthelyezés
    A rendszer DLL(user32.dll)a memóriában áthelyezésre került.Az alkalmazás nem fog meggfelelően futni.Áthelyezés történt,mert a DLL(C:\\WINDOWS\system32\Shell32.dll)a Windows rendszer DLL-ek számára fentartott címtartományt foglalta el.új DLL-ért lépjen kapcsolatba a DLL-t biztosító forgalmazóval.
    mit tegyek?
  • ScarY MAN
    #21543
    hali. ha az xp-m updatelt es ugye elojottek ezek a korlatozasok, akkor ezt vissza tudom meg allitani? Marmint ertitek. Ujrarakas nelkul. Ha rendszer visszaallitast csinalok az gondolom nem segit. amugy nem eredeti az xp :)
  • Laci82
    #21542
    Az msn-ből csak az arégi gyárilag beletett msn fut ,és én újabb msn-t szeretnék használni.
  • toto2700
    #21541
    skype, MSN ?
  • Laci82
    #21540
    Sziasztok.
    Valaki tud 64 bites xp-re jó messenger programot?
  • devilzero
    #21539
    Kösz már megvolt!
  • dashed_
    #21538
    Hangkari drivert felraktad?
    Ha nem akkor maskor felmesz az alaplap gyarto honlapjara es leszeded onnan. De mivel rendes vagyok itt a direct link hozza.
    P5GC-MX/1333-Realtek_Audio_V51005730_V6015730.zip
  • devilzero
    #21537
    Hali!
    Unokatesómnak feltettem a WinXP-t, felraktunk minden cuccot, de hang nincs! A végén vettem észre mert fülese van és nem figyeltem, de az eszközkezelőben egy MPU-401-es cucc nem megfelellően működik. Integrált hangkártyája van, Asus P5GC-MX/1333 deszka E2180-as prockóval, nem tom mi a probléma, XP újratelepítés nem oldaotta meg a cuccot, egy Vista megoldaná?
  • mrmilan
    #21536
    Nagyon szépen köszönöm!
  • Ignus
    #21535
    Sziasztok!
    A következő problémával szembesültem tegnap: Miután bejelentkezek a win-be, kb 20-25 perc netezés, vagy akár üresjárat után hirtelen leállnak a böngészők (IE8, Firefox). Egyszerűen csak nem töltenek be semmilyen oldalt, és semmi hibát nem ír ki csak a nagy fehér képernyő (ha bezárom és újraindítom a böngészőt) alul pedig hogy "kész". Maga a net nem megy el, mert pl a torrent hibátlanul megy tovább. Ez még mind semmi, de a hang is bekrepál. Egyszerűen csak elmegy a hang, eszközkezelőben minden ok, ám, ha megnyitnék egy mp3-at vagy akármilyen hangot (akár windows-os) lejátszanék akkor különféle hangkártya driver hibákkal bombáz. Másik hang érdekesség, hogy ha éppen lejátszok egy zenét akkor konkrétan nem megy el a hang (böngészők stop), de ha bezárom a winampot (vagy media playert) és újra lejátszanék valamit akkor megint csak hibaüzi és hang meghal. Ha újraindítom a gépet, akkor minden ok kb 20-25 percig, utána kezdődik ugyanez.
    Természetesen a hangkártya drivert újratelepítettem, sőt még valami windowsos hangártya fix-et is felraktam, de semmi haszna nem volt. Már kb 5 hónapja van fent ez a windows és eddig semmi baja nem volt, ezért nem értem mi ez a hirtelen leépülés...
    Ha van valami tippetek, légyszi osszátok meg velem! Előre is köszönöm!
  • LoDMaSt
    #21534
    sztem a 2. módszert használd: http://support.microsoft.com/kb/810869/hu
  • mrmilan
    #21533
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám, hogy eltüntettem a lomtár ikont az asztalról. Letöröltem, nem kukát ürítettem. Xp-t használok természetesen. Az informatikusaink vakarták a fejüket. Ennyire bonyolult (lehet hogy lehetetlen ??) lenne visszaállítani? Vista alatt simán működik, ha az ember véletlenül ürítés helyett törlést nyom (fasznak vannak pont egymás alatt a legördülő ablakban jobb klikknél ezek), hogy az asztali ikonok megjelenítésénél simán visszaállítja.

    Please help! Köszönöm.
  • DONGUBA
    #21532
    hali valaki segitsen!!!!
    Firefox alatt nem enged belepni sg-re...beirom a nevem a jelszot es kiirja hogy csak regisztralt felhasznalo lephet be....de ie-be beenged
  • BIZ0906
    #21531
    Vezérlőpult\Felhasználói fiókok és itt elvileg van valami .NET fiók is a te fiókod melett azt töröld a pibe és jó lesz nekem a .Net framework 1.1 tette be de töröltem és megy rendesen.
  • Evin
    #21530
    Ha .NET 2 vagy 3-at raksz fel, akkor szokott ilyen történni, de nem szokott jelszót csinálni.
  • BenceYCE
    #21529
    Féreg, vírus. Kereséseket futtass.
    A vez. pultban a felhasználói fiókoknál törölj minden más felhasználót a sajátodon kívül.
  • Shiwo
    #21528
    hali !

    kicsit megzakkant az xp-m... telepítéskor egyetlen felhasználót adtam meg, és azóta sem csináltam újra...sokáig nem is volt gond, egyből felállt a rendszer azzal a felhasználóval..de mostanában elkezdte azt, hogy indításkor behozza a felhasználó-választó ablakot, ahol ügyebár az egyedüli felhasználóm van, és kódot is kér (amit meg nem is adtam meg) és nem fogad el semmit..volt hogy elég volt egyszer újraindítanom a gépet, volt hogy 3szor kellett, mire a régi, megszokott stílusban indult...mi okozhatja ezt a dolgot ?
  • toto2700
    #21527
    emlékszem, hogy nekem ezeket kézzel kellett telepíteni, automatikus frissítéssel nem jött le.
  • toto2700
    #21526
    letöltöd kézzel innen és nem megy? mit ír ki?
  • msstz
    #21525
    skippeld, azt "jóvan".
  • Máté94
    #21524
    Én csak azt akarom,hogy települjön mert nem használom soha se:)
  • toto2700
    #21523
    használj openoffice.org-ot. probléma megoldva.
  • Máté94
    #21522
    Már próbáltam:(
    De eredeti!
  • Zsolt01
    #21521
    Tipp.

    Talán mert nem hiteles (gondolom nem vetted) az Office 2003 -mad.
    Nekem se megy át a teszten, én nem szokom frissíthetni Office 2003 -mat.

    Talán töltsd le külön a csomagokat és úgy próbáld. (Keress az interneten google, de magyar frissítést.)
    Mert gondolom most csak frissítésre kattintgatsz.
  • Máté94
    #21520
    HELP!
  • Evin
    #21519
    Start menü->futtatás->diskmgmt.msc (beírod)
    Kiválasztod azt, amelyiket nem látja->jobb gomb->Meghajtó betűjelének módosítása, és elméletileg hozzáadsz egy nevet, mert ha jól értem nincs neki, azért nem tudod formázni.
  • msstz
    #21518
    Ha mindent jól csináltál, akkor a lemezkezelőből tudnod kéne formáznod.
  • xxdani
    #21517
    Sziasztok. Egy olyan gondom van hogy feltelepítettem az XP-t egy 120gigás vinyóra amit ketté partícionáltam, le is formázta azt amelyikre települt de a másikat nem és azt emiatt nem is látja a gép. Illetve kezelő látja hogy a 120as vinyónak van egy másik formázatlan partíciója is de nem tudom itt formázni. Miért van ez? mi a gyógymód? köszi előre is
  • Máté94
    #21516
    Biztonsági frissítés a Microsoft Office Word 2003 programhoz (KB969603)
    Frissítés a Microsoft Office Outlook 2003 levélszemétszűrőjéhez (KB970011)
    Biztonsági frissítés a Microsoft Office Excel 2003 programhoz (KB969681)

    Ezek miért nem települnek amikor frissítek?Már kettő hete ez megy:(
  • Apocalipto
    #21515
    Sztem Yahoo widgets a legjobb.

    Van ilyen is

    Nézelődj
  • devilzero
    #21514
    Üdv!
    Haveromnak kéne működő sidebar!!!
    Milyen létezik???