25353
Whistler - Windows XP
  • Evin
    #21953
    Hm... spéci eset, de jó tudni róla, hogy ilyen is van.
  • BenceYCE
    #21952
    Hát külső vinyó USB-n rákötve nálam okozott galibát. Frissítésnél felcserélte a meghajtó betűjeleit és azt formázta le amelyiken 300gb adat volt. Tehát mostantól csak szépen lépésről-lépésre. Amúgy eddig nálam is minden ok volt.
  • Evin
    #21951
    Nekem semmi gondom nem volt vele. Legutoljára a 9-est használtam, és partíció törlést és létrehozást csináltam egy műveletben és mindent szépen végrehajtott.
  • BenceYCE
    #21950
    És egy jó tanács a Powerquest/Norton Partition Magic-hez:
    Egyszerre mindig csak egy műveletet adj ki neki utasításba. Én most fejeztem be miatta a 3 hét szívást.
  • Evin
    #21949
    Épp azért jók, mert nem. Az általam említett biztos nem.
  • Noodlee
    #21948
    Nem néztem. Igazából nem tudom, hogy az ilyen kütyük hogy működnek, remélem nem a win alap alkalmazásait használják.
  • Evin
    #21947
    Particionáló programmal nem nézted? pl Partition Magic?
  • Noodlee
    #21946
    Vinyó nélkül, OS tűzfalat kilőve sem jön össze a dolog. A remote.exe-t kikeresve simán elindítható, a futó folyamatoknál is látszik.

    Régebben nem volt ilyen problémám, nem tudom mi bachatta el a dolgot.

    Intézőben sem látja, mivel nincs file rendszer a winyón (ezért akarom formázni)

  • gergely1991
    #21945
    Gondolom a OS tűzfalát használod....
    Vagy kapcsold ki a tűzfalad(igen tudom kockázatos,akkor a neted is állísd le egy pillanatra akkor)és úgy próbáld futtatni....
  • gergely1991
    #21944
    És ha a intézőn formáznád?
    helyi menü(meghajtó kijelölése majd jobb gomb)formázás...
    Majd felkinálja a formázási lehetőséget(ha formálatlanról van szó)....
  • Noodlee
    #21943
    Sziasztok!

    Ma vettem egy terrás vinyót, bemennék a lemezkezelésbe, hogy megformázzam/partícionáljam, és a következő üzenet fogad:



    Nem értem, hogy mi köze van a távoli számítógép kezelésnek az én lemezkezelésemhez, de egye fene, engedélyeztem a tűzfalon, amit kért.
    Ez sem vezetett sehova, újabb hibaüzenet:

    A kért szolgáltatást nem sikerült elindítani... vagy valami hasonló sablonos szöveg.

    Valaki esetleg?
  • Zsolt01
    #21942
    KMPlayer ?
  • Grove4
    #21941
    Sziasztok az lenne a problémám,hogy az eddig gond nélkül lejátszott filmjeimet,videóimat most nem tudom megnézni egyetlen programmal sem,pedig ugyanúgy fent vannak a codecek a lejátszó programok,semmi nem változott,csak az,hogy amikor megnyitok egy videót,akkor fekete kép és csak a hang megy.Mi lehet a probléma?Válaszaitokat előre is köszönöm.
  • Noodlee
    #21940
    Ide is be szpemmelem a kérdésemet hátha itt kapok rá választ.

    Hiho!

    Az otthoni gépem nem kezeli azokat a fileokat, amelyikben ? van, a munkahelyi viszont igen. Hogy tudnám ezt orvosolni?
  • computerguru
    #21939
    Lehet hogy a NET hiányzik a gépedről? Felkellene telepiteni és utána kellene megpróbálni a programot,amit nem tudtál feltenni.
  • BenceYCE
    #21938
    Everest megmondja, a drivert meg az alaplapgyártó honlapján találod.
  • BenceYCE
    #21937
    Kell külön progi.
  • balcsi70
    #21936
    Köszönöm,közben én is átunna néztem és valóban nekem is ilyesmit hozott fel a google de majd megkérdem mi akar ez lenni.
  • Evin
    #21935
    Ha nem ismerős embertől kaptad, akkor töröld, mert talán vírus. Én csak a McAffee-vel kapcsolatban láttam vmi xdat fájlt.
    Vagy legyegyszerűbb, ha megkérdezed a feladót, már ha ismered!, hogy mi az.
  • balcsi70
    #21934
    Sziasztok,segítséget szeretnék,kaptam egy levélben egy fájlt egy kis füzetlapocska Xdat file-ként írja.Ezt mivel lehet megnyitni? Előre is köszönöm.
  • gergely1991
    #21933
    soundmax
  • atesz25
    #21932
    Sziasztok.Szeretnék egy kis segítséget, van egy régi gép amiben nem tudom milyen integrált hangkártya van, pc-wizard szerint ac'97 82801 ich4 valami ilyesmi, tudtok nekem ehhez drivert szerezni?
  • RYO21
    #21931
    Valahaogy xp-n is le lehet csípni egy kis üres helyet a particiókról mint a vista-nál? Vagy kell hozzá valami program?
  • BenceYCE
    #21930
    A szervízcsomagok csak az addig kiadott frissítéseket veszi egy csokorba
    milyen határvonalat akarsz húzni, mely naptól nem kellenek a frissítések?
  • raptor22
    #21929
    Ezt tettem én is mivel az sp1-et már nem lehet sehonnan sem letölteni, mert állítólag bevonták v mi a fene. Eddig még mindig nem sikerült sem a daemon-t sem az alcohol-t feltenni a gépre, azt hittem az sp1 megoldás lesz rá, külföldi fórumon írták hogy hogy lehet megcsinálni (még így se sikerült) ott sem említették az sp1-et. De azért köszi a segítséget!
  • Zsolt01
    #21928
    Írtam már, hogy Én nem szórakoznék SP1-el, egyből SP2-tőt tennék, sőt inkább SP3-mat. (ezek tartalmazzák az SP1-et)
  • Zsolt01
    #21927
    Én XP Sp3 mat használok, Én arra szavazok.
  • piamania
    #21926
    Hello!

    Az SP3-ról kinek mi a véleménye?Érdemes felrakni?XP uninstallálás előtt állok,de nem akarom a 2006-ban készült XP-t feltenni.De ha nem lesz más,akkor persze marad.Köszi szépen a válaszokat.
  • daeemoon
    #21925
    Ismerem a progit, régen használtam is... A régi winyón 1 szektor volt hibás 8-) Köszi a tippet!
    Amúgy néha most is lefagy az 512es RAM-al is, szóval lehet, hogy lesz itt ne mulass.
  • DeadAir
    #21924
    figyelmeztet de aztán meg újraindul a gép valamiért... :S eddig nem volt ilyen gond csak testvéremnek ellopták a táskáját amiben az ehez a géphez szükséges cuccok voltak ... most meg akármilyet szedek le mindíg ezt írja ki és utánna nem rakja fel
  • raptor22
    #21923
    Internal setup error. Contact support.

    Ezt írja ki a deamnon mikor fel akarnám rakni. De ez előtt is írt ki vmit amiben hiányolta az sp1-et.
  • raptor22
    #21922
    Azért akarnám azt is feltenni mert nem engedi feltelepíteni sem a daemoon tools-t sem pedig az alcohol 120-at sem! Azért gondolom, hogy ha felraknám az sp1-et akor menne. Ha jól emlékszem emiatt is sípolt a progi. Nem nagyon értek ehhez ezért gondoltam h segítene az sp1.
  • Evin
    #21921
    Attól még ugyanúgy lehet telepíteni. Csak figyelmeztet, nem?
  • DeadAir
    #21920
    Hali!
    Kéne egy kis segítség :S... nem tudok audio drivert feltenni a gépre mert állandóan azt írja ki h : nem ment át a Windows Logo tesztelésen.... hogyan tudnám ezt kiiktatni ?
  • Zsolt01
    #21919
    Hát igen, ezt akartam Én is írni, hogy egyik RAM ki, és teszt, de hát már rájöttél.

    A másik, a HDD-t (winyót) akarsz ellenőrizni, akkor Hard Disk Sentinel !
    Tud magyarul és minden infót megad róla: hőfok szektorok hibásak-e, várható élettartalom, Teljesítmény - Kondíció százalékba. (regisztráció nélkül is használható)
  • Zsolt01
    #21918
    Sp1-et akarsz, mért nem Sp2-tőt teszel, sőt Én Sp3-mat mondanám.
  • raptor22
    #21917
    Sziasztok!
    Nem tudom sehonnan sem letölteni az sp1-et! A microsoft honlapján illetve a magyar oldalakon sincsen fent. Gugliztam annyit hogy már sok is volt! Viszont nagyon kéne mert pl daemon tools-t nem tudom felrakni mert visít. Remélem tud vki nekem segíteni és azt nagyon megköszönöm!
  • daeemoon
    #21916
    Öööö ez igaz :D
  • BenceYCE
    #21915
    Volt benne egy új és egy régi is? Ezt elfelejtetted mondani. :)
  • computerguru
    #21914
    De ha tényleg eltűnik a sajátgép ikon,itt a megoldás:

    Control Panel / Display Properties / Desktop fül / Customize Desktop / Desktop Icons / My Computer Icon-t pipáld ki.