25353
Whistler - Windows XP
  • Grove4
    #21993
    Köszi a válaszokat,megpróbálom.
  • Apocalipto
    #21992
    Tárgytalan, Paragon szépen megcsinálta.
  • Apocalipto
    #21991
    Hello!

    Itt van nálam egy HP Compaq 615 laptop, amiben 160 gigás vinyó van. Előrtelepített oprencer van rajta, szal szükségem lenne valamilyen jó partíionáló progira, amivel a 160 ból le tudnék csípni 100 gigát egy másik partíciónak. Melyik progit ajánljátok? Én a paragon partition managerre gondoltam.
  • molnar0921
    #21990
    http://www.kepfeltolto.net/viewer.php?file=rg99ukszwkcr7bnyb84k.jpg

    Ide sikerült feltenni a képet
  • molnar0921
    #21989
  • molnar0921
    #21988
    Leszedtem a drivert (Akkor kialudt a led a telepítésnél nem kérdez semmit csak, hioogy 50Hz en fusson e yes-no és aztán már telepít is és nem lehet pipálni semmit :S
    Az msn configban az alábbi programok szerepelnek: [IMG][/IMG]
  • awak3n
    #21987
    eddig el s ejutottam,h ezt meg lehetett vna csinálni;) közben rájöttem.. BIOSban kellett átállítani , hogy a HDD-t IDE nek kezelje.
  • BenceYCE
    #21986
    Meddig jutsz el a telepítésben?
  • computerguru
    #21985
    Akkor még azt próbáld meg esetleg,hogy teljesen uninstalláld a kamera progit,majd telepitsd újra,valószinű telepités közben megkérdez valamit,lehet hogy angolul,amit kikell pipálni,vagy nem,lehet hogy kipipáltál valamit,amit nem kellett volna,és akkor nem fogja csinálni,egy próbát szintén megér!
    Szia!
  • computerguru
    #21984
    Próbáld meg a Gomplayer-ral,vagy a vlc-vel!
  • computerguru
    #21983
    Azt a Linuxot pedig teljesen lekellene törölni,tehát azt a particiót,amin a Linux van töröld le,(partició törlése,azt hiszem T betüt kell nyomni)majd újraformázás és akkor egy teljesen új szűz particiód lesz,arra fel kell hogy engedje!
  • molnar0921
    #21982
    Hali
    Milyen xp-vel próbáltad? Eredetivel vagy feltúrttal?
    Én nem rég találtam egy feltúrtat az sata-driveres és simán felmegy de eredetit nem fogsz tudni feltenni.
  • balcsi70
    #21981
    Szerintem Bios-ba a vinyo.
  • BenceYCE
    #21980
    Azt írja, hogy hibát talált. Mi a hiba?
  • awak3n
    #21979
    szaisztok!

    Telepítéssel kapcsolatban van egy problémám: új notebook-ra szeretnék XP-t telepíteni, de azt rja, hibát talált, ezért leállt. 2 verzíóval is próbáltam, de ugyan ez az üzenet. Mit lehetne tenni? gyárilag egyébként "panarcsoros" linux van telepítve, ha ez számít valamit

    köszi előre is
  • Grove4
    #21978
    OK,köszi.
  • Noodlee
    #21977
    Az pedig codec probléma lesz! Nézzél hozzá másik/normális codecet, esetleg tegyél fel egy másik lejátszót.
  • Grove4
    #21976
    Na akkor még egyszer:



    Sziasztok az lenne a problémám,hogy az eddig gond nélkül lejátszott filmjeimet,videóimat most nem tudom megnézni egyetlen programmal sem,pedig ugyanúgy fent vannak a codecek,a lejátszó programok,semmi nem változott,csak az,hogy amikor megnyitok egy videót,akkor fekete kép és csak a hang megy.Mi lehet a probléma?Válaszaitokat előre is köszönöm.
  • molnar0921
    #21975
    Hali

    msconfig-ban és start/minden program/indítópultban is, de egyik helyen sem volt semmi.
  • computerguru
    #21974
    Pedig ott kell hogy legyen! Egyáltalán tudod hogy hol kell letiltani?
    Hol nézted azt az autómatikus ujrainditást?
  • Evin
    #21973
    Nem zsarolás, elég ha jóban vagy a rendszergazdikkal. :)
  • tigerbácsi
    #21972
    szóval akkor egyetlen megoldás a zsarolás? :-) xpsp3 van amúgy a többin meg xpsp2.

    ám köszi!
  • Evin
    #21971
    Ha új gépet kaptatok, talán újabb az oprendszer, és több minden letiltható.
    Nálunk központilag vannak letiltva a média fájlok, és ugyanúgy ez a hibaüzenet van.
  • tigerbácsi
    #21970
    helló!

    van egy kis gondom.

    cégnél új gépet kaptam sokakkal együtt. s az a baj, hogy pl a youtube videókat nem tudjuk lejátszani :-( a hibaüzenet ez: an error occurred, please try again leater

    Flash Player 10.0.32.18 telepítve van :-(

    viszont akinek régi gépe maradt az tudja nézni. erre van valami megoldás? (jah s pl az indavideo meg le van tiltva :-( )

    köszi előre is!
  • roberto87
    #21969
    üdv mindenkinek

    az internet kapcsoldássa van egy kis problémám.

    nos azt írja ki, hogy proxy védelem, vagy tűzfal, eddig jó volt ,csak a gépből kihúztam a kábelt átdugtam egy másik gépbe, és mikor visszadugtam akkor már nem volt jó.
    köszi
  • molnar0921
    #21968
    Az autmatikus indításban nem találtam a kamerával kapcsolatos dolgot.

    De egy próbát megért, köszönöm a segítséget.
  • computerguru
    #21967
    Nem biztos hogy ezzel tudsz valamit csinálni,mivel a gép bekapcsolásakor megkapja az is az áramot,persze hogy felgyullad.Nekem egy Logitech kamerám van de ilyet nem csinál,csak egy pillanatra gyullad fel a led,amig érzékeli a gép a kamerát.
    Esetleg egyet megpróbálhatsz,az autómatikus inditás menüből vedd ki a kamerát és amikor indul a gép,a kamera nem indul vele együtt,de az nem biztos hogy a led nem fog világitani,egy próbát megér!
  • molnar0921
    #21966
    Hello mindenkinek!

    A problémám az lenne hogy van egy CIF USB Camerám és a tetején van egy led. a gép bekapcsolásakor ez felgyullad és ugy marad mind addig még a szoftverével PhotoImpression 3 nem próbálok képet csinálni. Valaki nem tudja hogyan lehetne megoldani hogy ne gyúladjon fel csak akk ha használom is?

    Előre is köszönöm!
  • computerguru
    #21965
    Csak igy tudtam feltenni,töltsd le!

    http://data.hu/get/1697807/Nyelvvalasztas_ikon_visszaallitasa.jpg.html
  • icemankimi
    #21964
    megcsináltam amit leírtál, de semmi nem változott és maradt ilyen kék idegesítő
    (tegnap a world-ből egy képet kihúztam és ilyen lett)
  • Atika :o)
    #21963
    nemtalalom egy print screent tudsz bedobni?? koszi
  • isss
    #21962
    Sajátgép - jobb egér gomb/tulajdonságok/speciális/teljesítmény beállítások/vizuális hatások/egyéni/vetített árnyék az asztal ikoncímkéin
  • computerguru
    #21961
    Szia! Kérlekszépen alul a tálcára jobb egér gomb katt,majd eszköztárak-és a nyelvi eszköztárt jelöld ki,legyen kipipálva,és akkor már látszani fog.
  • icemankimi
    #21960
    ilyenek lettek az ikonok hogyan tudom visszaállítani normálisra???
  • Atika :o)
    #21959
    Sziasztok van egy olyan gondom hogy az ora mellett eltunt a billentyu nyelv valaszto azt hogyan tudom oda visszavarazsolni?? Koszi
  • newl
    #21958
    Sziasztok!
    Az eseménynaplóban az alkalmazások között induláskor megjelenik egy hiba üzenet PerfNet hiba,eseményazonosító 2004. "Nem lehet megnyitni a kiszolgáló szolgáltatást. A kiszolgálo teljesítményadatai nem lesznek visszaadva.A visszadott hibakód a duplaszó 0 adatban van."
    Mi lehet ez a hiba?
    Mit tehetek ellene?
    Előre is köszi a segitséget.
  • biomage
    #21957
    megoldva
    a monitoron túl nagyra állítottam a kontrasztot :D
  • biomage
    #21956
    Yo

    Most vettem egy TFTs monitort, és néhány helyen szaggatott a betű, például az sg fórum főoldalán lévő fav topikok betűi, de máshol is szaggatott, hol tudnám minden betűt simítani, úgy mint a menü sort?
    "megjelenés tulajdonágai + megjelenés + hatások + A képernyőn megjelenő betűtípus simítása=ClearType"
  • Grove4
    #21955
    Kifejtenéd bővebben?
  • Grove4
    #21954
    Mi van vele?:)