25353
Whistler - Windows XP
  • stupido
    #22073
    Sziasztok!

    Két problémám van. Az egyik:
    Fent van windows 7 próba változat és xp is a gépemen. Hogy lehet azt beállítani, hogy ha nem nyúlok hozzá a kiválasztáskor, akkor is az xp-t indítsa el és ne a win 7-et?
    A másik:
    Egyik napról a másik napra a gépem nem hajlandó kezelni a billentyűzetemet a biosnál. (nem tudok belépni, nem reagál semmit) Viszont amint betölti az oprendszert az alatt hibátlanul megy. Most vezeték nélkülim van, de próbáltam ps/2-es sima billentyűzettel is.

    Pls help
    Köszi
  • Atika :o)
    #22072
    igen mar ott van az is :) es mar mukodik koszi mindenkinek
  • computerguru
    #22071
    Most akkor megoldódott?
    Akkor most ha rákattintasz alul a tálcára jobb egérgombbal,akkor magyarúl kell hogy lásd,és ott van,hogy eszköztárak,majd nyelvi eszköztár és ki van pipálva igaz?
  • Atika :o)
    #22070
    jo lett koszi
  • BenceYCE
    #22069
    Vezérlőpult/(dátum, idő,) területi és nyelvi beállítások/(területi és nyelvi beállítások)/nyelvek lapfül/részletek/nyelvi eszköztár gomb/ innen értelem szerűen :) (Zárójelben azt a verziót írtam amikor a vezérlőpultban a kategória nézetet használod)
  • Atika :o)
    #22068
    elkuldtem privatban remelem ugy jo lesz
  • Atika :o)
    #22067
    francba ha mit tettem en be :) pill es felrakom mashova
  • Atika :o)
    #22066

  • computerguru
    #22065
    Nem látni semmit,valahogy máshogy tedd fel a képet,ha lehet!
  • Atika :o)
    #22064
  • computerguru
    #22063
    Nem igazán értem akkor!Alul ha rákattintasz a tálcára jobb egérgombbal,mit látsz?
  • Atika :o)
    #22062
    igen eszrevettem hogy az a print screen de sajnos nekem nincs olyanom :(
  • computerguru
    #22061
    Az a printScreen,amit letöltöttél.
  • Atika :o)
    #22060
    hat pedig nincsen ott sajnos :( azert nem talaltam meg az elso leirasod soran sem azert mondtam hogy kellene egy print screen es nekem olyan ott nincs
  • computerguru
    #22059
    Pedig ott kell hogy legyen!!! Ennél egyszerűbben nem tudom neked elmondani.
    21961.
  • Atika :o)
    #22058
    Koszi a kepet csak az a gond hogy nekem ott olyan nincs az meg hogy lehet??? Nekem csak az adress, links, desktop es a quick launch van ott
  • balcsi70
    #22057
    Sziasztok.
    Szerintetek mitől van az hogy futtattam egy gépen a Ess-t és mire visszajöttem csak annyit láttam hogy a rendszer súlyos hiba után állt helyre.Aztán elindítottam a Malwarebytes-t elmentem és mire jöttem ugyan ez a helyzet várt.Na mondom megint elindítom megnézem mikor fog kikapcsolni de nem tette meg.(nem is talált semmit).Aztán utána nem is futtattam semmit de úgy hagytam a gépet jövök vissza és megint a rendszer ....bla-bla-bla. csináltam egy képet szerintetek???

    hiba
  • Zsolt01
    #22056
    Nem valami módosítót (agyon módosítót) Xp telepítő van fent és azért nem tudod feltenni !
  • BenceYCE
    #22055
    A nero uninstaljával.
  • Laci82
    #22054
    Sziasztok.
    Ezeket a hibás autoplay bejegyzéseket mivel lehet törölni?

    [IMG][/IMG]
  • 94mike
    #22053
    Ezis kiirta,hogy nem telepithető,mert a szervizkulcs érvénytelen...lehet hogy ön blabla...
  • balcsi70
    #22052
    Azt kapott a kicsike.(mármint a második megoldást).
  • computerguru
    #22051
    Esetleg egy rendszervisszaállitást,megpróbálhatod pár nappal visszábbra állitani a gépet,meg gondolom nem ártana egy XP eredetiség crack,nem?
  • balcsi70
    #22050
    Igen,közben megoldódott a bugyborék eltüntetése de a képernyő az maradt a fekete.Ez ellen valami?
  • SzocsA
    #22049
    #22037. hozzászólásnál leírtam 2. bekezdés! és emiatt van mert utána torenten egyből passzív lettem!
  • Apocalipto
    #22048
    Minek akarod letörölni? Ha a géped bírja, akkor rakjál fel Win7-et.
  • SzocsA
    #22047
    letörölhetem gond nélkül vagy nem?
  • computerguru
    #22046
    Arra gondolsz,hogy nem eredeti az xp-d és nem ment át az eredetiség teszten?
  • computerguru
    #22045
    Nem igazán értem,mit kell megvenned? Nálam a Trójan Hunter nem csinál ilyeneket,gondolom nem ugyan az a verzió mint az enyém.
    De aztán látom ujraraktad a gépet,csak a win 7-el vigyázz,még nem forrta ki magát teljesen!De lehet hogy szeremcséd lesz és megy szépen a gépeden.
    Szia!
  • computerguru
    #22044
    Tudod a közmondást??? Két dudás egy csárdában.....
    Rossz ötlet volt két operációs rendszert feltenni egy gépre!Csak a gondod lesz vele!
  • armageddon666
    #22043
    Na mind1, letöröltem, átalakítottam a partíciókat, feltettem Win7-t... bye XP :)
  • Patesz
    #22042
    hali
    Gondba vagyok :(
    Volt fent egy Vista a gépen de kellett egy XP is. csináltam egy 10 Gb-os partíciót az XP-nek. fel is telepítettem de most nemtudom elindítani a Vistát :( !! Próbáltam lemezkezelőben aktívnak állítani a partíciót de semmi változás.
    Valaki segísen!
    Előre is thx
  • armageddon666
    #22041
    egyébként most már szaggat is a gép... meeeeeeeeeeeegy megáll meeeeeeeeeeegy megáll... sűrűn... és angyon minimálisan áll le, de akkor teljesen.
  • armageddon666
    #22040
    Ok... talált olyat hogy jestertb.dll (Agent.3637) meg 4db Vista_status.icd (TrojanDownloader.Banload.1368)-t :) de letörölni már nem akarja a büdösgeci, mert vegyem meg...
  • balcsi70
    #22039
    Sziasztok.Ha már megtörtént a Windows képernyőjének elfeketedése(vagyis a nem hivatalos Windows használata-miatt) mi rá a gyógyszer?Visszalehet varázsolni? Azt tudom hogy előtte mit keltett volna csinálni.De így? Köszi a segítséget.
  • 94mike
    #22038
    ha adsz belölle 64 bitest magyar-t felőllem:D
  • SzocsA
    #22037
    le törőlhetem az SP 3at???? a vezérlőpult telepített programoknál csak így simán?
    és mi lesz a frissítésekkel amiket azután tettem fel?


    a vezérlőpúlt felügyeleti eszközöknél a szolgáltatások menüpont alatt nem tudom bekapcsolni a QoS RSVP-t vagyis elindulni elindul de ha kilépek és visszalépek pár perc múlva kikapcsol magától!
  • Harly18
    #22036
    Nos, kiszedtem a ramot, visszaraktam és minden rendben van...Gondoltam rá, hogy mivel matatva lett rajta, talán ez lehet a baja, de először az xp-re gyanakodtam...Köszi a tippet!
  • Harly18
    #22035
    "jóbbad" kész vagyok :D
  • Harly18
    #22034
    Ok, kipróbálom, lehet rátapintottál a dolgokra, mert pont ma lett benne a ram cserélgetve, mert a régi túl gyenge volt, ma belepróbáltunk egy jóbbad, de visszakerült a régi, míg az újat megvesszük...