25353
Whistler - Windows XP
  • tigerbácsi
    #22473
    köszönöm! ám újrarakom a gépet mert már ráfér, s kíváncsi vagyok a windows7re. sokan mondják hogy jó.
  • balcsi70
    #22472
    Sikerült végül.(nem tudom mi a baja volt)mert mondom csak úgy elment egyik napról a másikra,de most áramtalanítottam a routert 15-percre és visszadugtam,a laptopon beírtam a hálózati kulcsot és egyből bevette most.
    Az volt még érdekes hogy tegnap mikor lerakta a tálcára az óra mellé és kiírta hogy "Nincs kapcsolat vagy korlátozott" és ráraktam az egérmutatót mégis azt írta hogy jelerdőség kiváló. (na ezt add össze) :) Azért köszi a segítséget.

    A #22468-ra ha tud valaki valamit akkor köszike.
  • Evin
    #22471
    Hopp, az első sor tigerbácsinak szól.
  • Evin
    #22470
    A DX nem frissíti általában a régi fájlokat, csak újabb verziókat tartalmaz, amik külön dll-ek. Tehát valószínűtlennek tartom, hogy dx frissítés miatt lenne a problémád.

    balcsi70
    A géppel van baj. Ha XP, akkor varázsolj egy új internet kapcsolatot. Az gyorsabb, mintha most lépésenként leírnám mit kell beállítani.
    Ha úgy sem megy, kézzel add meg a router adatait alapértelmezett átjárónak, és ha megy a router-en a DHCP, akkor az IP címmel nem kell foglalkozni. De a géphez, vagy a wifi kártyához biztos jár valami wifi-hálózat kereső.
  • balcsi70
    #22469
    Sziasztok,erre mi a megoldás szerintetek?
    Van egy Router-em.A feleségem laptopján tegnapig működött a net.Ma nem jött be.Kiírja az óra mellett hogy "Nincs kapcsolat vagy korlátozott". Most nemrég újra telepítettem a wint(mert amúgy is akartam),beütöttem neki a hálózati kulcsot aztán keres keres és majd megint kiírja hogy "Nincs kapcsolat vagy korlátozott". Az én gépemen teljesen jól bejön tehát nem Router hiba.Szerintetek?
  • balcsi70
    #22468
    Sziasztok.A vinyom két részre van osztva. C-n van a Win, a D-re csináltam róla egy Ghost mentést.Az lenne a kérdésem hogy A D.-n ezt a mappát le lehetne védeni úgy hogy simán ne lehessen kitörölni, csak mondjuk jelszót kérjen törlés előtt.Ha van rá megoldás hogyan? Köszönöm.
    A LockFoldert azt ismerem (csak nem akarom eldugni a mappát).
  • tigerbácsi
    #22467
    köszy! a vissza állítás nem jött be! a régi directx nem írja felül az újat :-(

    dx eltávolítót megnézem :-)
  • Zsolt01
    #22466
    Rendszer vissza állítás.
    Tipp: Régebbi directx instal és felül írja, vagy directx eltávolító progi - asszem van ilyesmi.
  • tigerbácsi
    #22465
    hello!

    hogy tudom visszabutítani a directx-et? felraktam egy frisebbet mi volt, (mind a 2 9.c) de azóta kidob a játékokból a gép.
  • computerguru
    #22464
    Bocs a link valamiért lemaradt.
    http://pcforum.hu/tudastar/49090/Angol+xp+teljes+magyarositasa.html
    Itt le is tudsz tölteni valamit hozzá,de saját felelősségre!
  • Zsolt01
    #22463
    Múltkor asszem itt írta valaki:

    Hányszor előfordult már, hogy találtál egy frankó xp-t denem volt benne magyar nyelv, ill. a betűkiosztás is angol volt? /y és z probléma /
    Nos a csomag többekközt tartalmaz egy kbdhun.dll-t amivel semmi más dolgod, mint a C://Windows/system32 mappába tenni, majd a nyelvek és régióknál a magyar billentyűkiosztást választani,és restart
    után magyar lesz a billenytyűzetkiosztás.

    Mivel a magyarositással sokaknak gondja akadt
    TUTORIAL: http://www.youtube.com/watch?v=3qacwx33ny4

    Windows XP 100%-os magyarosítása
    http://rapidshare.com/files/267640599/MUIHUN.rar

    Internet explorer 100%-os magyarosítása
    IE7MUI-x86-enu
    http://rapidshare.com/files/267648516/IE7MUI-x86-enu.rar

    (Én nem próbáltam, nem volt rá még szükség, csak mentettem multkór, hátha egyszer.)
  • mobilos3
    #22462
    mit találtál nekem?
  • gergely1991
    #22461
    Kérdéseddel rossz helyen jársz:D
    Kérdezd meg itt: link
  • sajtburger
    #22460
    Amióta felettem a windows 7-t azóta a touch padomon, a fel-le csúsztathatási lehetőség(ne keljen a csúszkál oldalt kattintgatni) nem működik.. hol találok rá beállítást nem tudjátok, hogy újra működjön?
  • computerguru
    #22459
    Egyenlőre ezt találtam neked,itt olvasgasd el a dolgokat,de ha sikerülne telepiteni,csak saját felelősségre!
    De lehet hogy marad a format c: és utána felrakni a magyar xp-t!
  • computerguru
    #22458
    Nem! Ez a Mozilla teljes beállitásait,beleértve a könyvjelzőidet,stb... menti el,és ha be....a mozilla,csak visszaállitod!Én már használom,nagyon jó!!!
  • mobilos3
    #22457
    sziasztok angol nyelvü xp-t hogy lehet magyaritani?köszi
  • balcsi70
    #22456
    Én úgy szoktam magamnak csinálni ahogy a Gregory1991 is írta. Ez nem ugyan az mintha a kis progival elmentenéd? Vagy ez így csak a könyvjelzőt menti el? (mármint ahogy én szoktam csinálni)-.
  • balcsi70
    #22455
    Köszöntem az infóitokat(nem az én gépem volt) az enyémről van minden mentés.Most hogy megint tökéletes a gép csináltam,nekie :) egy N.Ghost mentést.
    Amúgy ezt a MozBackup kipróbálom(megkuksolnom) .
  • gergely1991
    #22454
    Biztonsági mentések...
    könyvjelzők lementése:Könyvjelzők>Könyvjelzők kezelése>Importálás és mentés
    Betöltése:Importálás és mentés>visszaállítás>tallózás...
  • computerguru
    #22453
    Na most ilyenkor,amikor tökéletesen működik a mozilla,töltsd le a MozBackup progit,ez minden beállitást elment a mozilláról,és ha megint szórakozik,csak visszaállitod!
  • balcsi70
    #22452
    Most letöröltem,és újraraktam a Mozillát,hogy én hülye miért nem ezzel kezdtem ,totálisan müxik. Azért köszöntem az infókat mindenkinek.
  • oliwwer
    #22451
    deviantart.com
    customize.org
    Ez a kettő el fog tartani neked sztem egy darabig, mert folytamatosan frissítik. Aztán ha megunod őket, akkor windowblinds.
  • balcsi70
    #22450
    Köszönöm.Most kipróbáltam a IE-t most az megy.Most újrarakom a Mozillát kíváncsi leszek.
  • maniac78
    #22449
    Külön segédprogram nélküli msstyles, vagyis csakis téma fájlokat merre találok a neten, tudja valaki?

    Előre is köszönöm.
  • gergely1991
    #22448
    Számos keresőszerver van a világon próbálkozz egy másikon...
  • balcsi70
    #22447
    Ezt nem értem.Most kíváncsiságból megint újraindítottam a gépet de megint nem csinálja amit kell. Ezt nem hiszem.Mi a rohadás van itt vajon?
  • balcsi70
    #22446
    Na végül sikerült.Le is futtattam,(egyet talált csak,a saját crack-jét)újraindítottam a gépet,most működik a böngésző rendesen(nem tudom mi a k-va anyja volt.
  • balcsi70
    #22445
    Csak nem tudom miért nem akar frissíteni a majom.
  • balcsi70
    #22444
    Igen,de közbe sikerült. Köszöntem.Most akarom futtatni a Trojan Huntert kíváncsi leszek. :)
  • gergely1991
    #22443
    A címsorra gondoltál?:S
    Nézet>Eszköztárak>címsor(Xp esetén)
  • balcsi70
    #22442
    Ok köszöntem máris letöltöm,csak a másik géppel,mert ez nem keres a neten
  • computerguru
    #22441
    A Trojan Hunterről hallottál már? Nincs olyan trójai,amit meg ne találna!
    Ez az egyik legjobb trójai,na és persze más egyébb virus kereső!Azt még érdemes tudni róla,hogy lefuttatás előtt,ki kell kapcsolni a netet,meg a gépen levő virusirtót! De csak arra az időre amig a Trojan Hunter keres,utána vissza lehet állitani!
    Egy próbát megér,csak aztán ne lepődj meg,ha talál is!
  • balcsi70
    #22440
    Ezt meg mivel lehet irtani?

    Na meg még egy kérdés.Valamikor régen már egyszer kérdeztem. Amikór megnyitom a sajátgép/C meghajtó stb ,ott felül hiányzik az egész csík ahova lehet beírni tovább a dolgokat.Ezt hogyan lehet elővarázsolni? Már nem emlékszem.
  • phoenix1
    #22439
    Esetleg rootkit?
  • balcsi70
    #22438
    Köszöntem a tippet.De nem jó(max valami megsérült,na de mi?) és javítható? ESS.-i frissítve ful scan,aztán Malware is,de semmi. Azért köszi. Más valami?
  • Zsolt01
    #22437
    Tipp:
    Valami megsérült,valami kis kártékony dolog,fertőzés,vírus talán !
    (CCleaner,Malwarebytes' Anti-Malware)
  • balcsi70
    #22436
    Szia.(ja igen elfelejtettem leírni),hogy ugyan ezt csinálja az IE- el is.
    A Mozilla is a legfrissebb. (érdekes a kezdőoldal bejön pillanatok alatt aztán még az is amit a keresőbe beírtam ,és onnantól kezdve meghalt az egész,. Köszönöm az ötleteket előre is.
  • Evin
    #22435
    Más böngészőben is ki kellene próbálni. IE8, Opera stb.
  • balcsi70
    #22434
    Sziasztok.Szerintetek mi a túró lehet? Adott egy gép megnyitom rajta a böngészőt Mozilla (mondjuk google) jön be beírok akármit pl: redőny be is dobja az ablakot amennyi létezik na de itt ha akármelyikre rákattintok fél óra és még mindig próbálja betölteni.,tök mindegy mit akarok keresni mindegyiknél ezt csinálja.Szerintetek??? Köszi előre is a választ.

    UI:A Mozilla-t már újratelepítettem.