25353
Whistler - Windows XP
  • New Boy
    #22553
    Sziasztok!
    Valaki meg tudná mondani,h hol lehet megnézni XP esetén a letöltött,de még telepítetlen frissítéseket?
    (Értesítés nélkül,automatikusan töltődtek le.Pedig nem így van beállítva.)
  • Zsolt01
    #22552
    D-n van most az XP-d !
    Akkor így:
    Sajátgép / tulajdonságok / Speciális / Indítás és helyreállítás Beállítás gomb / Szerkesztés gomb és kitörlöd azt a sort ami a C-n lévő xp-jé.
  • Zsolt01
    #22551
    Hát ja.
  • xxdani
    #22550
    Lehet az a baj hogy a c: az egy másik vinyó adattal és a d: az amin az xp van?
  • xxdani
    #22549
    Sziasztok. Kéne egy kis segítség. Feltelepítettem az XP-t de minden indulásnál megkérdezi melyik Windows induljon. Az egyik működik csak a másik nem működő. Nem értem, hogy történhetett hisz formázva lett a vinyó. Nem baj. Ezt valahogy el lehet kerülni? Valahol be lehet állítani, hogy mindig az első induljon el vagy azt, hogy eltünjön a másik windows töredék?
  • Sickness
    #22548
    Srácok, az miért van hogy akármit állítok be xp-be az újraindítás után visszaáll alap helyzetbe?
    Pl.: egér sebessége. Hiába állítom át restart után visszaáll alapra. Nem olyan nagy gond, de idegesít. :/
  • krisz940122
    #22547
    nincs mit
  • 94mike
    #22546
    Ezt eccermár le szedtem/
    de meg próbálom mégeccer,hátha,köszönöm szépen
    (Jöhetnek még linkek/
  • krisz940122
    #22545
    itt válaszd ki a második lehetőséget (xp 64 bit)
  • 94mike
    #22544
    Hello Asus EAH4350 SILENT videó karihoz valaki tudna adni driver-t? amit találltam vagy nemjó,vagy felsemegy..:s
    (ui:64 bites xp hez kell) előre is köszönöm!
  • asszongyahogy
    #22543
    De nekem egy hétre visszamenőleg kellene :S Vagy az hogy az enyémmel mikor léptek be, vagy az hogy milyen accountok léptek be és mikor a gépen...
  • gergely1991
    #22542
    ...ezzel például időt nyerhetsz: shutdown -a
  • redmonk
    #22541
    a rendszer leállítás alatt van mentse minden munkáját majd jelentkezzen ki. A nem mentett módosítások el fognak veszni.A leállítást az NT/authority system kezdeményezte.
    A C:/windows system32/services.exe rednszerfolyamat váratlanul véget ért a következő állapotkóddal:0 a rendszer most leáll majd újraindul ...

    mit tegyek ennek kiaknázására? azt olvastam vhol hogy updateljem a windowst mert az xp vmi kis hibája miatt beférközik a virus többen irták ezt ezt csinálom már de hátha kell majd egyéb ötlet is
  • oliwwer
    #22540
    ha több felhasználója van a gépnek, ha csak egy akkor nem.
  • oliwwer
    #22539
    nyomsz egy ctrl+alt+ del-t, és ott írja.
  • bajusza
    #22538
    Programok törléséhez jó pl. a Revo Uninstaller is, nekem nagyon bevált. Sokkal jobb, mint a Windows beépítettje.
  • asszongyahogy
    #22537
    Sziasztok emberek! Lenne egy villánkérdésem: hogy tudom megnézni hogy mikor jelentkeztem(tek) be utoljára az én felhasználó nevemmel és jelszavammal a rendszerbe??????
  • oliwwer
    #22536
    Nem írtam le, hogy ez egy Sony Ericsson progam, gondolom ismeritek. Nem lehet lomtárba húzni. Nem törölhető, csak uninstall-lal. Mindjárt kipróbálok a linkelt programot, aztán meglátjuk, azt gondoltam van valami gyors trükk mint a lomtár eltüntetésére az gpedit.msc
  • gergely1991
    #22535
    És arra se reagál ha a ikont egyszerűen a "Lomtár" -ba húzod?
  • Möbiusz
    #22534
    Próbáld meg az Unlocker programmal. (Jobb klikkes.)
  • computerguru
    #22533
    Próbáld meg átnevezni!Amúgy valamit elszúrhattál,mert simán kellene hogy törlödjön!De ha nem megy,és ha amúgy is sok ikon van az asztalon és van amit ritkán használsz,csinálj az asztalon egy új mappát,nevezd el ritkán használt programoknak,és egyszerűen húzd bele a nem törölhető ikonodat!
  • oliwwer
    #22532
    Hogy lehet eltüntetni egy nem törölhető ikont az asztalrol, a program uninstall-ja nélkül?
  • tobias88
    #22531
    Ubuntu live dvd-vel bejelentkezve át lehet írni valahogy? és ha igen, hogyan és hol?
  • tobias88
    #22530
    Hellosztok, olyan kérdésem lenne, hogy a tartomány nevet windowson kívülről hogy lehet megváltoztatni? Mert nem enged be a laptopba ez a hiba miatt!!! Bármilyen megoldás érdekel!!!
  • computerguru
    #22529
    Nézd,most per pillanat nem tudok erre választ adni,de talán tudok jobbat,én is ezt használom,ha egy kicsit vistásitani akarod a gépedet,akkor töltsd le a Vista Inspirat 2 progit,ez átrendezi az ikonokat,sokkal szebbek lesznek,nekem tetszik,sokan használják,egy próbát megér!Itt egy kép róla:

  • New Boy
    #22528
    Sziasztok!

    Egy megjelenítési hibát találtam a gépemen (Win XP Prof. SP3). A Start Menű -> Programok ikonjai minden szándékos beavatkozás nélkül megváltoztak erről: ,erre: .
    Az általam ismert visszaállítási módszerrel próbálkoztam,vagyis: C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu útvonalon a Programs mappát kijelöltem, jobb klikk, Tulajdonságok, Testreszabás fül. Az itt lévő lapon az "Ez a sablon vonatkozzon az összes almappára is" mellett lévő kockába pipa. Majd az ikoncsere gombbal nyíló új ablakban kiválasztottam a megfelelő ikont és OK.
    Csak sajnos ez nálam mégsem oké, mert az almappákban semmi változás nem történik.
    Próbálkoztam rendszervisszaállítással is,de az sem oldotta meg a hibát.
    Ha az almappáknál egyenként végzem el az előzőleg leírt átállítást, akkor módosul az ikon, de persze csak annál az egy programnál.
    Nekem viszont valamitől egyszerre állítódott el az összes!
    Van valakinek ötlete,hogy mi okozhatta ezt az átállítódást?
    Na és a lényeg,hogy hogyan lehetne egyszerre visszaállítani a megjelenítést?
  • erieskrisz
    #22527
  • erieskrisz
    #22526
    Sziasztok leszedtem már vagy 3 xp-t de remélem ez már jó lesz dobok egy képet rola ezeket a sata ill raid vezérlöket tartalmazza
  • phoenix1
    #22525
    wmvare
  • erieskrisz
    #22524
    Nincs és nem is lesz szerintem
  • RETROB0Y
    #22523
    Srácok van XPre teljesen jól müködő DX10??

    Esetleg 10.1 is?

    Meert most win7em van de kicsit visszavágyok XP-re nmtom csak a DX miatt nm mozdulok....
  • lck
    #22522
    Vannak olyan XP telepítők amibe SATA driverek bele vannak integrálva ( pl.: Carlosca ) olyannal nem próbálkoztál ?
  • computerguru
    #22521
    Az nLite progit én még nem használtam,biztos jó!Én back up fájlt csináltam,amivel visszatudom állitani az xp-t.
    De az nLite progiról itt olvashatsz,ha ez segit valamit:

    http://www.jox.hu/cikkek/99/8
  • erieskrisz
    #22520
    Most néztem ezt én már leszedtem de én driverként adtam hozzá ugyhogy valoszinű az lesz a baja de akkor még mindig marad pár választási lehetöség
  • erieskrisz
    #22519
    Köszönőm viszont szeretném még azt megkérdezni hogy nLite-val ezt hogyan adjam hozzá ugy mint driver vagy tweak vagy komponens???
  • computerguru
    #22518
    Nézd meg itt,azt hiszem le is tudod tölteni.

    http://www.filewatcher.com/m/Si3112r.sys.97920.0.0.html
  • erieskrisz
    #22517
    Sziasztok szeretnék segitséget kérni haverom áthozta laptopját hogy huzzam neki ujra az xp-t csak hát a satás vinyoval gondban van a telepitö és nem tudom mit kellene beleintegrálni xp-telepitöbe hogy elinduljon a telepités ezt a filét hiányolja si3112r.sys a laptop tipusa ASUS A 4000 valaki utána tudna nézni hogy milyen drivert rakjak a telepitöbe elöre is köszi.Probáltam utána járni de valoszinuleg mindig rosszat raktam bele mert mindig ez a file hiányzik neki
  • computerguru
    #22516
    A leirtak alapján gyanús nekem az a neró!Irtad a verziószámot,de ez mem elég,én nekem ez van,nézd meg! 7.10.10.0 és van hozzá több jó sorozatszám is,megkellene próbálni,teljesen uninstalláld a nerót,majd töltsd le azt ami nekem van és elküldöm hozzá a sorozatszámot,ami fullra kiüti,de a nerod uninstallálása után nem ártana egy viruskeresés,mondjuk a Trojan Hunterrel,meg egy ccleaner és utána felrakni az újat!Próba szerencse!Majd szólj hogy mi van!
  • SMGBAS
    #22515
    haladás (sokadik restart után dobta ki)
  • SMGBAS
    #22514
    Azt írja ki, hogy nincs ilyen meghajtó -.- (TCMD)