25353
Whistler - Windows XP
  • tigerbácsi
    #22673
    lemaradt a kép

  • lck
    #22672
    Nem NOD topic így merem mondani: NOD megint kitett magáért ;)
  • tigerbácsi
    #22671
    helló egy másik progi meg ennyit talált :-)

    szóval akkor lehet törölni attól függetlenül hogy hol van? pl itt ez az system meg system 32 a lokal setting? nem fog összeomlani a gép ha mindet kitörlöm?

  • tigerbácsi
    #22670
    s az nem gond ha system32ben van vagy a aplication datába?
  • Arkon
    #22669
    Töröld.
    Szép lista. Még megteheted, hogy kikapcsolod a rendszer-visszaállítást, utána egy újraindítás(fontos!) és újra lefuttatod a Malwarebytes'-t. Lehet, hogy fog még találni.
  • biomage
    #22668
    simán :)
  • tigerbácsi
    #22667
    helló!

    ez a progi ezeket találta :-)



    mindet törölhetem?
  • DONGUBA
    #22666
    Hy azt hol tudom beallitani hogy a win jegyezze meg a begepelt jelszavakat?
    Mert most nem keri.
  • tigerbácsi
    #22665
    ok :-) köszy ezt is.
  • Arkon
    #22664
    Várjuk, hiszen ebből mások is tanulhatnak.
    Találtam még egyet és ez is ilyenekre specializálódott program.
    SuperAntispyware.
    Ne tévesszen meg a neve ez nem álprogram. Én is használtam már többször is. Tud magyarul is.


  • tigerbácsi
    #22663
    ohh köszönöm szépen!

    majd megírom hogy mi volt ha érdekel valakit :-)
  • Arkon
    #22662
    Szerintem ezt valami kártevő okozza. Tudtommal ilyen nevű .exe nincsen. Töltsd le és futtasd le ezt. Malwarebytes
    Ez a progi az ilyenekre van kihegyezve. De mielőtt elindítod frissítsd. Tud magyarul is.



  • tigerbácsi
    #22661
    ok köszönöm majd otthon megnézem, de akkor gondolom az a.exe s a b. exe sem win része :-)
    ha jól emlékszem mind a 3 fut állandóan, de se memória se cpu teljesítményt nem csinál. jah s még az is érdekes, hogy kiírja hogy leáll, majd 30 perc múlva ismét :-) szóval akkor újraindul.
    a legújabb nod nem talált semmit tegnap

    köszönöm mégegyszer az infót :-)
  • Evin
    #22660
    Keresd meg honnan fut. Ha nem olyan, amit ismersz, töröld, mert akkor vírus vagy hasonló. De biztos nem a Win része.
  • tigerbácsi
    #22659
    Sziasztok!

    ismét egy kérdésem lenne!

    újra kellett raknom a gépet, s xp sp 2 van fent. viszont kb 30 percenként kiír egy hibaüzenetet. c.exe hibát észlelt s ezért leállt.

    1. kérdés mi ez az c.exe?
    2. kérdés javítható ez valahogy?
  • computerguru
    #22658
    Nyisd meg a rajzoloprogramot,majd nyomj egy ctrl+v és máris ott a kép,majd mentés.
  • EndyG
    #22657
    nem köll valakinek vistás naptár,óra,rendszerinfo xp-re?
  • gergely1991
    #22656
    Igen ahogy a #22655 hszben levan írva.Onnan pedig pl.: a paint progiba tudod beszúrni...
  • zeli
    #22655
    vágólapra.
  • bigdawid
    #22654
    Sziasztok.Nem tudja valaki hogy ha print screen gombbal szedek le képeket azokat hová rakja a windows?
  • lck
    #22653
    Telepítéskor biztos nem formáztad le a windows partícióját. Ezért maradtak benn ezek.
    Vagy rakd újra a wint, vagy pedig ezt tudod kezdeni velük.
  • #22652
    Helló!

    Nagy gondban vagyok. A napokban meghalt a rendszerem. Újratelepítettem a windowst (XP). Szerencsére nem ért nagy veszteség, minden cuccom más partición van.

    Viszont ezen a partición, a mappáim felét ha megakarom nyitni azt kapom, hogy a hozzáférés megtagadva :(

    Total Commander-ben felkínálja ugyan a lehetőséget, hogy rendszergazdaként belépjek, de mivel nem állítottam be semmiféle jelszót nem tudom mit kér.

    A mappákra kattintva látom, hogy írásvédett mapának tekinti őket, és mind 0 bájtos, a vinyón viszont elfoglalják a tényleges helyet.

    Valaki tud arra megoldást, hogy visszanyerjem ezekből a könyvtárakból az adatokat? Fontos lenne.
  • gergely1991
    #22651
    Ha Netről van akkor ne csodáld.. Csináltál-e rajta vírusellenőrzést?
  • Brinn
    #22650
    Ahol kiválasztod melyik partícióra rakja fel a windózt. Fingom sincs milyen xp, netről van, sp3-as. De most raktam fel windóz7-et, így "megoldódott" a probléma. De hogy miért kapcsol ki a gép telepítés közben nem derült ki...
  • computerguru
    #22649
    Ki mondta hogy a Trojan Hunter fizetős?Letöltöttem a netről,kerestem hozzá egy full sorozatszámot és már megy is,én is ezt használom,de ahogy gondolod,ha neked az jobb?Akkor próbálkozzál csak! Szia!
  • harizoli
    #22648
    total commanderben is megvannak a mappák, szal nem az a gond. csak eléggé zavar a dolog. köszi a válaszokat.
  • gergely1991
    #22647
    Ha emlékszel a mappa nevére akkor a címsor segítségével oda navigálhatsz..
  • harizoli
    #22646
    Ja, elfeljtettem mondani hogy ezekre a beállításokra nem reagál a rendszerem. Ezeket a mappákat én tettem rejtetté és évekig semmi gond nem volt a kezelésükkel. hiába jelölöm be a megjelenítést, nem mutat semmit, és visszaugrik az elrejtés opcióra.
  • gergely1991
    #22645
    Intéző(pl.:Sajátgép)Eszközök>mappa beállítása Nézet fül majd lesz ott hogy rejtett mappák és fájlok, ott bejelölöd a megjelenítése opciót..
  • harizoli
    #22644
    hello az a gondom h a rejtett fájlokat az asztalon és a mappákban egyik napról a másikra nem jeleníti meg, csak a total commanderben. nem tudom mért, és eléggé idegesít. nem tudjátok mért csinálja? ja meg a total commanderben csomó mappám piros felkiáltójeles. nem értek a TC-hez, szóval ez jelent vmit? köszi
  • biomage
    #22643
    semmi kült nem talált, amúgy a spybot sokkal jobb ;) + ingyenes nem szar fizetös
  • gergely1991
    #22642
    Milyen partíciós választásnál? Mert pl.:bootolásnál csak 1 billentyű lenyomását kéri(ha nem nyúlsz hozzá akkor a telepítés automatikusan indul),nincs kiválasztós menüje.Milyen XP-d van prof?Másik OS nincs rajta véletlenül?
  • Brinn
    #22641
    Mindig máshol. Elindítom, kiírja hogy a telepítő újraindul, ekkor újraindul a gép és a partíció választós résznél leáll a gép. Ha meg nincs benne cd akkor elindul a telepítő, kéri az XP cd-t, berakom és megint kikapcs... >_>

    Több windózzal is próbálkoztam, mindig ugyan ez. Azt mondják vistás a gép, de azt nem akarjuk felrakni. Valami ötlet?
  • gergely1991
    #22640
    Hmm vagy a telepítővel van gond vagy a gépeddel...
    Ezt melyik részénél csinálja? :S
  • Brinn
    #22639
    Hali!

    Kis segítség kellene, xp install közben mindig újraindul a gép. Egy acer apsire 5530-as laptopról van szó.

    Mi lehet a baj?
  • computerguru
    #22638
    Az nem a service pack 3-tól van! Akármi is lehet,pl.:tele van a géped szeméttel,lefuttattad már a ccleanert?Esetleg virusirtó?Vagy futtasd le a Trojan Huntert,sokszor bevált,nincs olyan trojai,amit meg ne találna.egy próbát megér,csak ne lepődj meg ha talál is valamit!
    A service pack 3,hiddel,hogy kell a gépre!
  • biomage
    #22637
    sorry nem vettem észre a hszedet :)

    ö nálam lassult a net meg minden egy kicsit, észlelhetően, ezt vettem ki.
  • Zsolt01
    #22636
    Az automatikusan induló dolgok közül kivetted a Malwarebytes-t!
    Mert ha csak magába a Malwarebytes-be kapcsolod ki attól még indul asszem!
  • Japep
    #22635

    Köszi, megpróbálom.
    Csak simán behúzom az ikonját az indítópultba (StartMenü), és ennyi?
    Akkor csak azután indul, hogy bejött a gép rendesen?
  • xNoodlex
    #22634
    Nálam is volt ilyen probléma. A NOD-ot kiszedtem az automata indulásból és az indítópultba tettem, utána nem csinálta többet.