25353
Whistler - Windows XP
  • computerguru
    #22713
    A frissitések nem mindig oldják meg a problémákat,nálam pl.le vannak tiltva és tökéletesen működik minden,a frissitésekkel vigyázni kell,mert pl a Microsoft frissitéseiből van olyan ami több kárt okoz a gépben mint jót,tehát meggondolandó!Csak magánvélemény!Teljesen át kell nézni a gépet,viruskeresés,nem csak azzal ami a gépen van hanem más programmal is érdemes megnézni,pl.:Trojan Hunter(nincs olyan trojai,amit meg ne találna),aztán kémprogramirtók lefuttatása,aztán lelehet még futtatni a windows doktort,ami teljesen kipucolja a gépet,rendbe rakja a regeditet,stb.Aztán winchester és processor hőmérséklet ellenőrzések,alaplap hőfok is!Ha mégsem jön össze akkor sajnos format c is lehet.Ha utána is gond van,akkor valami döglődik.
    A NET pl. fent van?
  • Evin
    #22712
    Ne a helyüket cseréld ki, hanem vagy másikat rakj bele, vagy ha több van benne, akkor egyesével nézd végig.
  • ronaimate
    #22711
    Megcseréltem a 2 ramot. Eddig nincs vele gond igaz 2 perc telt el :)
    Am mien frissítéekre gondolsz még?az autómatikusokra? Vagy a sp re?
  • ronaimate
    #22710
    sp3 as és igen friossítve van köszi nah megnézem megcserélem a memókat hogy úgy jólesz e ja igen meg van még 1 baj a gépem nélha megfogja magát és nyom 1 ree bootot XDD magától pl én codozok vagy vmi és 1 szer csak reboot
  • Zsolt01
    #22709
    Ja és multkór nekem is voltak fagyások bizonyos időközönként napi 1-2 szer és jött egy aktuális xp frissítés és elmúlt.
    Frissítve van rendesen az Xp-d !?
  • Zsolt01
    #22708
    "kártevők is okozhatják talán" Keresés vírusirtó, Malwarebytes' Anti-Malware, TrojanHunter
    Új Xp
  • Evin
    #22707
    Még a memória és táp hibája lehet. Cserélgesd a memóriákat, és ha úgy is, akkor táp, vagy alaplap.
  • ronaimate
    #22706
    Hello
    Nekem az lenne a bajom hogy valamiért mostanában az xpm folyamatosan lefagy már tettem újra akkor is tehát bekapcsolom leagy újreindítrom lefagy megit rebootot adok neki akkor 1 kicsit jó olyan 30 prrcig de lefagy...
    És ez nagyon zavaró nekem.
    A hddt ellenőriztem semmi baja, így nem toom miért vannak ezekl a lefagyások.Pls help
  • balcsi70
    #22705
    Na ná.Amióta felfedeztem a N.Ghost-ot (egy jó pár éve)azóta mindig is csináltam.
  • BenceYCE
    #22704
    Bátor és nemes tett! Azért remélem csináltál biztonsági mentést! :D
  • balcsi70
    #22703
    Okés köszöntem megkuksizom.Anno mindig csak én használtam ezt a gépet aztán most apáméknak adtam és azért csináltam így hogy ne töröljenek ki véletlenül valamit.(úgyhogy ezért nem vágom ezt). köszöntem.
  • Evin
    #22702
    Lehet, hogy 2x van telepítve. 1x rendszergazdaként, pl a Program Files-ba, 1x meg felhasználóként pl a Dokumentumok mappába.
    Mert ha a rendszergazda telepíti fel, és mindenkinek elérhetővé teszi, akkor jól kellene működnie.
    Meg nézd meg, hogy a 2 fiók alatt hányas FF megy, és honnan.
  • balcsi70
    #22701
    Sziasztok.Adott egy gép azon csináltam egy másik f.fiókot.Ezen a f.fiókon telepítettem a M.Firefox-ot(nem kért semmi rendszergazda hozzáférést).Aztán utána talált frissítést letöltöttem telepíteni akartam de ott már kérte a rendszergazda hozzáférését.(angolul).Aztán átjelentkeztem ott elindítottam a Mozillat néztem hogy nem e talál frissítéseket de nem.Aztán megint átjelentkeztem az új fiókba és megint ott volt jobboldalt felül a frissítések,de nem engedte települni.Mit nem csináltam jól? köszi a válaszokat.
  • balcsi70
    #22700
    Sziasztok.Adott egy gép azon csináltam egy másik f.fiókot.Ezen a f.fiókon telepítettem a M.Firefox-ot(nem kért semmi rendszergazda hozzáférést).Aztán utána talált frissítést letöltöttem telepíteni akartam de ott már kérte a rendszergazda hozzáférését.(angolul).Aztán átjelentkeztem ott elindítottam a Mozillat néztem hogy nem e talál frissítéseket de nem.Aztán megint átjelentkeztem az új fiókba és megint ott volt jobboldalt felül a frissítések,de nem engedte települni.Mit nem csináltam jól? köszi a válaszokat.
  • Thibi
    #22699
    Megtekintésre,nyomtatásra való az xps viewer
    http://www.microsoft.com/whdc/xps/viewxps.mspx
  • computerguru
    #22698
    Próbáld meg ezt a programot,állitólag XPS-ből tud pdf formátumot,azt pedig már simán ki tudod nyomtatni.

    PDF Converter Professional 6.0
  • Shep
    #22697
    Hát xps :) Filba nyomtatást választottam és ilyen fileba ment.
  • gergely1991
    #22696
    cmd taskkill -f -im folyamatneve
    Ezzel talán..Na de mit akarsz kilőni?:S
  • Balintka84
    #22695
    Igen és úgy nem megy. Nem tudom ki killelni az exet. :S
  • computerguru
    #22694
    Gondolom,egy programot akarsz bezárásra kényszeriteni,próbáld meg a folymatok lapon,ott keresd meg a futó programot,majd folyamat leállitása.
  • Balintka84
    #22693
    Sziasztok!

    Feladatkezelőben nem tudok feladatot/ folyamatot leállítani :S mivel tudnám restart nélkül kilőni hogy ne legyen a memóriában?

  • computerguru
    #22692
    Mi az hogy xps fájlba?Konkrétan,mi a kiterjesztése a kinyomtatandó fájlnak?
  • Shep
    #22691
    Ha lementek valamit egy xps file-ba azt után hogy tudom kinyomtatni, mert akármit csinálok nem tudom semmivel beolvasni.
  • computerguru
    #22690
    Privi ment!
  • bigdawid
    #22689
    Szia!az aktiválás nem sikerült mert nekem más számok és betük jelennek meg.
  • Habina22
    #22688
    SZevasztok.

    Lehet volt már róla szó de nem találom.
    Felraktam egy xp prof-ot a 7-es mellé egy másik partícióra, mert a k.csög vodás modem nem megy 7-en. De most meg a boot-olásnál nem adja be a 7-est hogy azt is tudjam használni.
    Valamio ötlet?
  • tigerbácsi
    #22687
    ok akkor következőre majd úgy írom le :-( bocsánat :-(
  • units
    #22686
    Az a legjobb, ha beleintegrálod és úgy telepíted. sata_driver_integralasa_xp_telepitobe
    Ha nem akarod, akkor a biosban a SATA módót át kell állítani IDE-re, mert egyébként természetesen elfagy a telepítő szép kék ablakkal és elég sokat lehet rajta idegeskedni mire rájön az ember, hogy mit is kell csinálni.
    Vagy ha van hozzá sata lemezed akkor telepítésnél van lehetőséged integrálni (F6)
    üdv:units
  • lck
    #22685
    Azért elkurvult ez az SG, ilyet régen csak privátban írtunk. :)
  • tigerbácsi
    #22684
    19703 as hozzászólásom alapján meg tod csinálni! a licensz kódot újra beadod neki! :-)

    viszont!!!! a frissítéseknél vedd ki a pipát az eredetiség viszgálatos dolgot! :-)

    hogy ne kelljen megkeresned berakom Neked újra 

    1)Start menü -> futtatás -> regedit (nyomj entert)
    2) Választ ki a HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WPAEvents (bal oldalt)
    3) (kettő klikka jobb oldali) OOBETimer, cseréld ki a 0008 D5 33 93 FD Ö3.y ból a 93-at 98 ra (majd nyomj entert)
    4) bezársz mindent, majd Sart menü -> futtatás -> oobe/msoobe /a (ok)
    5) választani kell a telefonos dolgot (középső)
    6) Váaszd a serial kódot
    7) (beadod a kódot)
    8) majd bezársz mindent,
    9) s újraindítod.


    http://www.ehow.com/how_2196189_change-windows-xps-serial-number.html
  • laci 700
    #22683
    Csá! Van egy eredeti XP Pro-m amit szeretnék feltenni egy laptopra. Úgy hallottam bele kell integrálni a SATA drivert a telepítőbe. Most töltök egy elméletileg "érintetlen" SP3 telepítőt és a kérdés az lenne hogy működne-e vele laptopon vagy keressek olyat amibe már bele van integrálva? Thx!
  • bigdawid
    #22682
    Szerintem ramhiba lesz.Nekem is az volt legutóbb.Vedd ki a ramokat és próbálgasd hol az egyikkel hol a másikkal
  • bigdawid
    #22681
    Sziasztok.van még 20nap és lejár az xp-m.Tudna valaki nekem linkelni egy oldalt ahonnan le tudok tölteni hozzá egy olyan aktiválót vagy egy crac-ket amivel korlátlanná válik?
  • atidnaB
    #22680
    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem.Van nálam egy P4-es gép,ami rendszer betöltésnél bejön a "kékhalál"..Tudomásom szerint az állandó manuális ki-bekapcsolás után jelentkezett ez a probléma..Próbáltam rendszerlemezről orvosolni a problémát..hiába..nem érzékel semmiféle rendszert a gépen..Nem tudom miért..Talán hardverhiba?..
  • tigerbácsi
    #22679
    most találtam meg én is :-) de akkor nincs mit :-)
  • DONGUBA
    #22678
    kozben megtalaltam koszonom szepen
  • DONGUBA
    #22677
    Igen pl azt hogy ha beirom sg-re a nevet jelszot es jegyezze meg vagy a freemailben az emilcimet es a jelszot.
    Ie-t hasznalok.Ott hol kell?
  • tigerbácsi
    #22676
    ha a neten akarod, akkor a böngészőben kell beállítani. ha firefoxot használsz, akkor eszközök/beállítások(klikk)/biztonság(fül)s ott a webjelszavak mentése
  • DONGUBA
    #22675
    Hali nekem tudsz segiteniii?azt hol tudom beallitani hogy a win jegyezze meg a begepelt jelszavakat?
    Mert most nem keri
  • tigerbácsi
    #22674
    köszönöm szépem mindenki segítségét! már tiszta a gépem :-)

    Arkon: Neked külön köszönöm a programokat, segítőkészséged.

    én mondjuk most jobban ajánlanám a SuperAntispyware progit mert többet talált meg (31 - 19 az állás :-))