25353
Whistler - Windows XP
  • DarkSector
    #23273
    hy van egy játék, illetve néhány programmal is ezt tapasztalom, exe fájlokkal, hogy el akarom inditani, a gépen, (persze másik gépen ezek az exe-k tökéletessen mennek), nem történik semmi!

    Se hibaüzenet se semmi. ez mitől lehet?
  • Rodon
    #23272
    Köszönöm a válaszokat !
  • strebacom
    #23271
    Segitséget kérnék...
    Adott egy alaplap, azon az int.hálókari, rendszer feltelepít, driverek fel, és az eszközöknél a hálókarinál egy sárga felk.jel....az eszköz nem múxik.....na most ha beteszek egy PCI-os hálókarit, driver fel, akkor annál is ez a jelenség, van. Mi lehet az oka XP-röl van szó, több driverrel is kipróbáltam....de mindig az a q-va
    Segitsetek légyszi....Köszi!!!

    A lap : Gigabyte GA-8IP775G

  • computerguru
    #23270
    Nekem is a service pack 3 van az xp-hez,de a további frissitések le vannak tiltva,én ajánlom,nézd azzal a sok-sok frissitéssel ami települ a gépedre,van olyan hogy jobb lett volna ha nem települ,sokszor több kárt okoz,mint jót! Ez csak magánvélemény! Nézd a service pack 3 fent van,az xp-m működik rendesen,semmi gond vele,és egyáltalán nem hiányoznak a frissitések! Amúgy sokszor nem is tudod,hogy éppen milyen frissitést tölt le a gépedre,igy van? Na hát ez az.Mondom,csak magánvélemeény,nekem igy tökéletes! Szia!
  • Evin
    #23269
    Telepítsd. Az írás szövegével ellentétben nem kell rakétatudósnak lenned ahhoz, hogy fel tudd rakni. Lényegében Tovább gomb nyomkodása az egész, a végén meg 1 újraindítás.
    Mivel az SP3 elég régi, utána is van egy csomó új javítás, szerintem az a sok frissítés amit láttál.
  • Rodon
    #23268
    Sziasztok!

    Formatálnom kellett a gépemet, és most a Windows XP Professional, SP2 fut rajta. Persze, telepítés után azonnal kaptam vagy 100 frissítési lehetőséget, köztük az SP3—t is.

    Szétnéztem a Microsoft letöltő helyeken, és ott ezt írják az SP3 –ról:


    ””” Ez a telepítő csomag INFORMATIKUSOKNAK és FEJLESZTŐKNEK szól, akik több hálózati számítógépre kívánják telepíteni a letöltött szervizcsomagot. HA CSAK EGY SZÁMÍTÓGÉPET FRISSÍT, látogasson el a Windows Update webhelyre.

    NE KATTINTSON A LETÖLTÉS GOMBRA, HA CSAK EGY SZÁMÍTÓGÉPET FRISSÍT: Mostantól egy kisebb méretű, a feladathoz jobban illeszkedő letöltés érhető el a Windows Update webhelyen. A Windows XP Service Pack 3 csomaghoz a legegyszerűbben úgy juthat hozzá, ha bekapcsolja a Windows XP Automatikus frissítések funkcióját. ”””

    Eddig az idézet. Nohát én nem vagyok informatikus, és csak egy szem, árva gépem van. Csak hogy a Windows Update webhelyen nem látok semmiféle egybefüggő csomagot, csak több száz kisebb frissítő file-t. Másrészt úgy tudom, hogy aki nem telepíti az SP3- t, az rövidesen nem kap frissítést az XP-jére.

    Akkor most mit tegyek ? Letöltsem a hármas szervizcsomagot, vagy ne??

    Örülnék, ha válaszolnátok!

    Köszi!
  • Csuky
    #23267
    Köszöntem szépen
  • DarkSector
    #23266
    ezt a kiegészitőt codec pack-nak nevezik.
    üsd be gugliba: "k-lite"
    és szedd a legujabbat.
  • Csuky
    #23265
    köszi, de wmp 11-hez nincs valami kiegészítő?
  • gergely1991
    #23264
    Ez megfelel? Ez egy külön lejátszó
    Azt hiszem a winamp is támogatná az avi-t..
  • Csuky
    #23263
    Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy Media player nem játsza le az AVI-t, nem tudtok valami olyan kiegészítőt hozzá hogy le tudja játszani. Előre is köszönöm
  • molnar0921
    #23262
    Köszönöm az információt!
    Így akkor meg fogom tudni oldani :)
  • Evin
    #23261
    Ugyanaz az eljárás, mintha xp-t szednél le. Annyi változott, hogy a Win7 (nem mindig) csinál egy 200MB-os külön partíciót, de azt látja a Winxp telepítője. Szóval a 200MB-osat meg a C:-t kell törölnöd a telepítővel, majd egybe leformázni NTFS-re.
  • molnar0921
    #23260
    Kipróbálta a Win7-et de nagyon nem tetszik neki és vissza akar állni Xp-re csak nem tudom, hogy a xp-telepítő cd látja-e a Win7 es partíciót és tudja e formázni vagy van ebben valami csavar is? Mert ilyet még sose csináltam és azért szeretném tudni, hogy tudom vissza állítani az xp-t ugy, hogy a Win7 eltüntessem.
    Mert hallottam olyat, hogy a Win7 logikai meghajtót is létre hoz melyet nem lát az xp-cd és így nem akarok bele vágni.
    Ha valaki csinált már ilyet és leírná, hogy hogyan csinálta meg azt megköszönném :)
  • Evin
    #23259
    Igen, persze. De minek cseréli vissza?! Ennek semmi értelme.
  • tibor16
    #23258
    sziasztok,
    több programnál sem működik a "recent files" - amikor a kinyitott program menüjéből kinyithatóak az előzőleg használt fájlok - most raktam újra az xp-ét, és persze, csak amikor már végezem, vettem észre.
    Többször pucoltam a registryt, vagy akkor törölt le valamit a pucoló, vagy a winben kell esetleg állítani, engedélyezni valamit?
    Igazság szerint, meg lennék nélküle, de már megszoktam, na meg állatira idegesít, hogy nem tudom az okát. Már több progit is újra raktam, de továbbra sem mutatja a azindításukkor az előzőleg kinyitott fájlokat.
    Segítene valaki?
  • molnar0921
    #23257
    Sziasztok!
    Nem biztos, hogy pont ide illik a téma de remélem tudtok segíteni.
    Egyik ismerősöm gépén most Win7 van és megkért hogy telepítsek neki fel vissza xp-t.
    A win7-es partíciót xp telepítő cdvel tudom formázni mint máskor vagy hogyan oldható ez meg?

    A segítséget előre is köszönöm!
  • lck
    #23256
    Na rájöttem - egy a mobilrack-be betett vinyó okozta a gondot. Azon egy másik, régebbi win van. Valahogy azzal nem tud mit kezdeni. Ha azt lehúzom egyből indul. Csak érdekes hogy scandisk-nél jön elő a probléma.
  • gergely1991
    #23255
    chkdsk meghajtónév:
    chkdsk/f meghajtónév:
    ezeket próbáltad?
  • lck
    #23254
    Hali !

    Elég érdekes problémám akadt:
    Ha a rendszermeghajtón scandisket futtatok akkor a scandisk utáni újrainduláskor a rendszer nem töltőik be, hanem a bootolás közepén bevillan egy kék képernyő és azonnal úja indul. A kék képernyőt nincs időm elolvasni.
    Utána csökkentett módban nem indul. De az utolsó helyes konfigurációval simán betölt, és működik is minden rendesen.
    A scandisk mikor végez, nem ír ki olyan üzenetet hogy javított valamit.
    A Rendszernaplóba nincs semmilyen bejegyzés.
    Használok egy Snapshot - nevű ghost programot ami úgy működik hogy windows alól indítva újrabootolással, windows alól állítja helyre a rendszert. ( Ugyanoda ütemezi be magát a bootnál, ahol a scandisk is lefut. ) Most ez sem működik, hanem valami 0xc0000043 hibával leáll.
    A neten rákerestem erre az üzenetre, de nem találtam használhatót. A hibaüzenet esetleg valami rendszer-visszaállítási problémára utal - ennyit találtam.
    Csináltam egy sfc /scannow - ellenőrzést, de semmi.
    Ránézésre a scandisk nem javít semmit, mégis a hatására valami átíródik a boot-ban ?!?
    Éredekes hogy az "utolsó helyes konfig" meg működik ?!?

    Na ennyi.

  • MasterJay
    #23253
    Szerintem ő már mindent ledurt róla. Kapott egy dvd-t hozzá amin van 3.7Gb cucc. Akkor most mi lenne a legegyszerűbb megoldás, hogy működőképes legyen.
    Csak ez is tuti, hogy nincs benne optikai meghajtó, de azért adnak hozzá egy dvd-t.
  • MasterJay
    #23252
    Valami olyasmit ír ki neki pölö a vga telepítése kezdetén, hogy nem lehet telepíteni, mert a számítógép nem felel meg valamilyen (asszem hardver) követelményeknek, és a telepítés le is áll.
  • BenceYCE
    #23251
    Mert hülye azért. A gép alján ott a reset gomb és MINDENT töröl a vinyóról, majd felmásolja a vinyó elszeparált részéről a win fájljait és indul a gyári beállításokkal. Ennyi. A saját adatokat előtte mentse le róla.
  • computerguru
    #23250
    mert valami olyasmit dob neki, hogy a gép nem felel meg a ......

    minek is?
  • MasterJay
    #23249
    Sziasztok!

    Agy egyik haverom belefutott egy olyan hibába ami miatt újra kellett telepítenie az Asus Eee PC 1000HD gépét.
    Ezekben a gépekben nincs optikai meghajtó, telefonon keresztül elmondtam neki, hogy miként tudja installálni a win-t. Ez sikerült is. Majd jöttek a driver-ek, és a gondok. Ismételten felhívott és elmondta, hogy 3 eszköz (LAN, VGA, a harmadik most nem jut eszembe), nem tudja feltenni (gyári cd-n lévőket használva), mert valami olyasmit dob neki, hogy a gép nem felel meg a ......
    Találkozott-e már valaki ilyen problémával, és ha igen, akkor hogyan sikerült ezt megoldania, illetve mi ez?
  • gergely1991
    #23248
    miután kitörölted utána megkeresheted és kitörölheted
  • gergely1991
    #23247
    futtatás>regedit -ben (saját felelősséggel,legnagyobb óvatossággal!!!!) a HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows\currentversion\run
    A két két fájlt-hoz tartozó bejegyzést kitörlőd..
    Itt más módosítása ismeretek hiányában Szigorúan tilos!!!
  • kl24h
    #23246
    Ez úgy néz ki, hogy vírus.
    Ennek az eltávolítására a következőket futtasd le: Malwarebytes Antimalware (free) és Avira free

    Csak azért ajánlom hogy futtasd le ezt a két antivírust, mert lehet, hogy még vannak kártevők a gépeden.
    Ezt a két antivírus programot ha lefuttatod, a hiba el kell tünjön.

    Meg lehet úgy is oldani, hogy megkeresnéd ezt a fájlt, es manuálisan törőlnéd, miután lezárnád a feladatkezelővel, de nem biztos, hogy sikerrel járnál.
  • forzaferrari
    #23245
    Na megtaláltam a lassulás okát:



    Itt 2 fájl van megnyitva, ami fut a háttérben, viszont arról fogalmam sincs, hogy ezek mik. Látható, hogy 100%-os a prociterhelésem, de nem tudom ezeket a futó alkalmazásokat sehogysem eltünteni, minden egyes restartnál megjelentek és terhelik a gépem.

    A kérdésem, hogy mivel lehetne ezeket kilőni? Mert rohadtul idegesít, hogy mindent, amit elindítok, azt elkezd akadozni, mintha 128 v 256 MB RAMot használna, és ez bármelyik programra igaz. :'((((
  • forzaferrari
    #23244
    Hello emberek! Lenne egy nagy problémám:

    Ezt a hibát kapom mostanában állandóan:



    Ez azóta van jelen, mióta az Avastot fel akartam rakni a gépemre. Egy másik "mellékhatása" a dolognak, hogy a gépem borzalmasan lelassult, sőt legtöbbször lefagyott egy olyan egyszerű dolog közben is, mint a letöltés végén a vincsire történő mentés, vagy csak úgy lap megnyitása Mozillában.

    PLZ segítsetek nekem, fogalmam sincs, hogy mit tegyek, nem akarom állandóan resetelni a gépem, mert így lehetetlen dolgozni rajta! Úgy működik, mintha az 1GBos szerény RAMocskámból csak 128 MB-ot használna, olyan lassú lett! :(
  • RATCUSTOM
    #23243
    Megoldódott hál'istennek :)
    Negyedik próbálkozásra már bejött az aminek kellett volna először is.
  • RATCUSTOM
    #23242
    Sziasztok!
    Nem igazán tudtam eldönteni, hogy hova írjak, végül úgy döntöttem, hogy ide. :)
    Mac-et akarok telepíteni meglévő xp mellé, de már bootoláskor elakadok. Nem egyszer telepítettem már xp-t, illetve ubuntu-t, de most induláskor F8-at nyomogatva (ASUS alaplap) nem az jön be, hogy miről akarok bootolni, hanem hogy a win xp-t hogyan akarom indítani, csökkentett mód, utolsó helyes konfiguráció, stb
    Valami ötlet, hogy mit csinálhatok rosszul?
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • DONGUBA
    #23241
    Hello ezekbol mit fixaljak?,?

    Running processes:
    C:\WINDOWS\System32\smss.exe
    C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
    C:\WINDOWS\system32\services.exe
    C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
    C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
    C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
    C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
    C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
    C:\WINDOWS\Explorer.EXE
    C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
    C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE
    C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exe
    C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTLite.exe
    C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
    C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ekrn.exe
    C:\WINDOWS\system32\FsUsbExService.Exe
    C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe
    C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7DEBUG\mdm.exe
    C:\WINDOWS\system32\wbem\wmiapsrv.exe
    C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe
    C:\Program Files\Windows Live\Contacts\wlcomm.exe
    C:\totalcmd\TOTALCMD.EXE
    C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
    F:\FTP LETOLTESEK\Új mappa (2)\Progi\HijackThis.exe

    R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1193922969
    R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
    R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
    R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
    R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
    R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =
    R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =
    R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page =
    R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Local Page =
    R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Hivatkozások
    O2 - BHO: AcroIEHelperStub - {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelperShim.dll
    O2 - BHO: Windows Live bejelentkezési segítség - {9030D464-4C02-4ABF-8ECC-5164760863C6} - C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Windows Live\WindowsLiveLogin.dll
    O2 - BHO: FDMIECookiesBHO Class - {CC59E0F9-7E43-44FA-9FAA-8377850BF205} - C:\Program Files\Free Download Manager\iefdm2.dll
    O2 - BHO: Java(tm) Plug-In 2 SSV Helper - {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jp2ssv.dll
    O2 - BHO: JQSIEStartDetectorImpl - {E7E6F031-17CE-4C07-BC86-EABFE594F69C} - C:\Program Files\Java\jre6\lib\deploy\jqs\ie\jqs_plugin.dll
    O3 - Toolbar: DAEMON Tools Toolbar - {32099AAC-C132-4136-9E9A-4E364A424E17} - C:\Program Files\DAEMON Tools Toolbar\DTToolbar.dll
    O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /installquiet
    O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup
    O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit
    O4 - HKLM\..\Run: [egui] "C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exe" /hide /waitservice
    O4 - HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] "C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTLite.exe" -autorun
    O4 - HKCU\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
    O4 - Global Startup: Update ESET's license.lnk = C:\Program Files\ESET\MiNODLogin\MiNODLogin.exe
    O8 - Extra context menu item: Az összes letöltése Free Download Managerrel - file://C:\Program Files\Free Download Manager\dlall.htm
    O8 - Extra context menu item: E&xportálás a Microsoft Excel programba - res://C:\PROGRA~1\MICROS~1\Office12\EXCEL.EXE/3000
    O8 - Extra context menu item: Kijelölés letöltése Free Download Managerrel - file://C:\Program Files\Free Download Manager\dlselected.htm
    O8 - Extra context menu item: Letöltés Free Download Managerrel - file://C:\Program Files\Free Download Manager\dllink.htm
    O8 - Extra context menu item: Video letöltése a Free Download Manager-rel - file://C:\Program Files\Free Download Manager\dlfvideo.htm
    O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~1\Office12\REFIEBAR.DLL
    O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - %windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe (file missing)
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - %windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe (file missing)
    O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
    O11 - Options group: [INTERNATIONAL] International
    O11 - Options group: [TABS] Tabbed Browsing
    O16 - DPF: {6E32070A-766D-4EE6-879C-DC1FA91D2FC3} (MUWebControl Class) - http://www.update.microsoft.com/microsoftupdate/v6/V5Controls/en/x86/client/muweb_site.cab?1272649392718
    O16 - DPF: {D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000} (Shockwave Flash Object) - http://fpdownload2.macromedia.com/get/shockwave/cabs/flash/swflash.cab
    O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{8C3237C3-4570-48D4-9254-B124E5B3E851}: NameServer = 193.110.57.4 193.110.56.8
    O18 - Protocol: livecall - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} - C:\PROGRA~1\WI1F86~1\MESSEN~1\MSGRAP~1.DLL
    O18 - Protocol: ms-help - {314111C7-A502-11D2-BBCA-00C04F8EC294} - C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Help\hxds.dll
    O18 - Protocol: msnim - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} - C:\PROGRA~1\WI1F86~1\MESSEN~1\MSGRAP~1.DLL
    O18 - Filter hijack: text/xml - {807563E5-5146-11D5-A672-00B0D022E945} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\MICROS~1\OFFICE12\MSOXMLMF.DLL
    O20 - Winlogon Notify: dimsntfy - %SystemRoot%\System32\dimsntfy.dll (file missing)
    O20 - Winlogon Notify: WgaLogon - C:\WINDOWS\SYSTEM32\WgaLogon.dll
    O21 - SSODL: WPDShServiceObj - {AAA288BA-9A4C-45B0-95D7-94D524869DB5} - C:\WINDOWS\system32\WPDShServiceObj.dll
    O23 - Service: Eset HTTP Server (EhttpSrv) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\EHttpSrv.exe
    O23 - Service: Eset Service (ekrn) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ekrn.exe
    O23 - Service: FsUsbExService - Teruten - C:\WINDOWS\system32\FsUsbExService.Exe
    O23 - Service: Java Quick Starter (JavaQuickStarterService) - Unknown owner - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exe" -service -config "C:\Program Files\Java\jre6\lib\deploy\jqs\jqs.conf (file missing)
    O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (nvsvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
  • Zsolt01
    #23240
    Hát ha 70k lenne videokártya csere, gondolom új, akkor használtat kéne szerezni. Habár gondolom már körülnéztél talán.

    Videokártya javítás!? kellene valami szakit keresned. Csíkozódást említed, ez, ha jól tippelem Videokártya memória hiba.
  • akyyy
    #23239
    de ha nvidiát teszek fel, lefagy a gép, vagy csikozodik, stb, mindez azért mert tönkrement a laptopba a videókártya. néha jó néha nem, csere 70k lenne, kösz nem :)
    vistán ha nincs fent driver és winupdatéba kikapcsolom a frissitést, akkor használható de akkor a gép nem használja ki a procit, memoriát, szal lassú, ezért van fent xp ezzel jó volt, de néha megmacsakolja magát.
  • Evin
    #23238
    Na ami szaggat és lassú, szerintem az a szabványos driver, amit keresel. De minél újabb a kártyád, annál rosszabb. Mondjuk régi S3-as kariknak bőven jó a Win driver, de kb GF6-7 -es szériától felfele szaggatás van.
  • exodus2
    #23237
    Szabványosított vga drivert miért töltenél le? Alapból az xp telepítőben benne van, és mikor még nem raktad fel a drivert akkor azzal indítja. Szedd le rendesen a nvidia drivert, utána meglesz a szabvány vga.
  • akyyy
    #23236
    xphez nincs valami szabványosított VGA driver? ha nvidiát teszek fel, sajno scsikozodik a kép, meg van halva a videókártya, de ha nincs fent driver, müködik (csak igy lassu, pl scrollozáskor) vistán ha nincs fetn driver már nem lassul le, xp-re miért nincs ilyen? vagy ha van hol lehet letölteni?
  • Evin
    #23235
    Tudomásom szerint, ha nem szerver rendszer, egyszerre csak 1 ember lehet belépve egy gépbe. Ha már módosított, nem biztos, hogy érdemes vele szórakozni.
  • MasterJay
    #23234
    Üdv!

    Lenne egy kérdésem!
    Azt szeretném megoldani, hogy az xp-re egyidejűleg egyszerre több user is be tudjon jelentkezve lenni, mint pölö W03-ban. 1 user lokálisan, egy pedig RPD Találtam megoldásokat, de nem tudom, hogy mennyire megbízható az a módosított dll fájl?