25353
Whistler - Windows XP
  • lck
    #5266
    Asszem: jetaudio 6 lejátsza.
  • Falconer
    #5265
    Milyen programmal lehet .wmv-t lejátszani a windows mediaplayeren kívül, mert az egyébként is szar, de azt írja ki hogy belső hiba lépett fel. Se quicktime se semmi, csa az ablakok média játékos?
  • Matthewpamer
    #5264
    valaki help!olyan gépem van ami az üzenetem alatt látható és xp-m,és 384-es netem ,de nagyon lassu.nincs vmi program amivel fellehetne gyorsítani?vagy legalább a régi gyorsaságra visszaállítani?
  • CoolStuff
    #5263
    Ezen kívül, majdnem mindent megcsináltam a Mister Xp-ről...
  • CoolStuff
    #5262
    ok
  • nemcsakfeel
    #5261
    egy regiszrti átírás kb 0 perc, előtte ki exportálod az ágat minden esetre - utána meg kipróbálod mennyire dob teljesítményt.
  • CoolStuff
    #5260
    Ezt érdemes megcsinálni?:

    256 KB-nál nagyobb CPU L2-cache kezelés XP alatt

    A Windows alapból nem menedzseli jól a CPU L2-cache-t, a 256 KB-nál nagyobb cache-sel rendelkezõ processzoroknál mindig megrögzötten csak 256 KB-ot lát. Amennyiben tisztában vagy azzal, hogy CPU-d mennyi L2-cache-sel rendelkezik és természetesen ez több, mint 256 KB akkor tedd a következõket:



    Start / Futtatás --> regedit
    Keresd meg a következõ kulcsot: HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ SessionManager \ MemoryManagement
    A jobb ablakban keresd meg a SecondLevelDataCache bejegyzést és kattints rá duplán.
    Válaszd a decimális típust.
    A mezõbe írd be a CPU-d L2 cache-ének pontos méretét Kbyte-ban (512 vagy 1024).
    Zárd be a regeditet és indítsd újra a számítógépet.
  • bizar
    #5259
    kösz már jó!!!
  • Bandew
    #5258
    Bocsi az off miatt,de fontos:

    Kb másfél napja azzal szenvedek, hogy felrakom a Win2000-et, ami valami iszonyat lassú!!! Kb. fél óra kell neki, míg betölti! Most is legalább 1 óra várakozás és idegesség kellett ahhoz, hogy fellépjek a netre segítséget kérni. Nem tudom mi lehet a gond, félek hogy valamilyen féreg. Nem hiszem, hogy vírus, mert az XP törlése előtt lett ellenőrizve (azaz tegnapelőtt). Furcsa, mert nem mindenhol lassú. Rendesen tudok dolgozni pl az intézőben, de néhány dolog iszonyat lassan jelenik meg és nem tudom mi lehet a probléma.
    Pls Help! Thx!

  • CoolStuff
    #5257
    Addig jár a Windows a vinyóra, míg le nem törlik!:D
    Most találtam ki...
  • PetruZ
    #5256
    Betelt a Temporary Internet Files. Növeld meg a méretét, vagy töröld a régieket (Internet Options).
  • Frenzy
    #5255
    Idonkent csinal ilyet az explorer, bizonyos oldalaknal, maskor meg jo. En nem tudom, lehet-e vele kezdeni valamit. Egyszerubb ha WGET-tel leszeded a kepet vagy masik fajta bongeszoben probald meg lementeni.

    Esetleg kiprobalhatod hogy lemented az egesz oldalt, IE-ben ugye van ilyen funkcio, es ugy kered, hogy az oldal cuccait melle tegye be egy konyvtarba. Ott aztan kikeresd, ami neked kellett.
  • bizar
    #5254
    #5247
  • Frenzy
    #5253
    Szerintem is ott azt kerdezi, mi legyen a rendszergazda jelszava. Windows XP Professional mindig megkerdezi telepites utan.
  • 0ppika
    #5252
    Nem azt kérdezi hogy mi legyen a jelszó???
    Ha üresen hagyod akkor nem lesz!?
  • Ams
    #5251
    bocs az újratelepítés útán, rendszergazda jelszót kér...
  • Frenzy
    #5250
    Mifele jelszot ker? Meg hol keri, a telepites melyik fazisaban?
  • Ams
    #5249
    Sziasztok !
    Kérdés: XP PROF újratelepítéskor jelszót kér. Nem tudjuk a jelszót, hogy lehetne megtudni, vagy kiiktatni vagy bármi,hogy el tudjam indítani a gépet !!
    SOS
  • PetruZ
    #5248
    Megtelt a Temporary Internet Files. Növeld a méretét, vagy ürítsd ki (Internet Options). Vagy jobbklikk a képen, Properties és ott a közvetlen cím, amit kijelölhetsz és beledobhatsz vmi letöltőprogiba.
  • bizar
    #5247
    hi,
    Valaki tudna nekem segíteni?az lenne az én problémám, hogy nem bírok internetről mozgóképet, animációt lementeni a gépre,mert amikor menteni a karom csak Bitkép (*.bmp)-ként engedi lementeni...
    kösz..
  • CoolStuff
    #5246
    Na mind1, engem annyira zavart, hofy formatáltam, és most nem olyan...
    Lehet, hogy hülye vok, de engem idegesített!:D
  • PetruZ
    #5245
    Pedig szerintem ez a normális (nálam is így van). :) Amikor a kijelentkezés / leállítás / felhasználóváltás ablak bejön, azonnal elkezd sötétülni a kép, de ha bármelyiket kiválasztod, rögtön visszaáll az alapállapot és csak utána kezd el dolgozni.
  • SigS
    #5244
    Kosz
  • CoolStuff
    #5243
    Hali!
    Az lenne a problémám, hogy amikor ráklikkelek a kikapcolás/leállításra ugye besötétedik a kép, és bekéne jöjjön a képernyő, ahol leáll...
    Nálam meg az van, hogy besötétedik, eltűnik a tálca, azután kivilágosodik, visszajön a tálca, átvált az egérmutató fehérre, villan egyet a kijelentkező kép, majd teljesen bejön a kijelentkező kép, és 1 perc mulva leáll.
    Ez mitől lehet?
    Sokat buheráltam a registry-t, de ahoz, hogy kijavítsam kéne tudni, hogy ezt mitől csinálhatja.
    Valami kijelentkezési gond lehet?
  • Frenzy
    #5242
    Bar celszerubb kimenteni elotte, szerintem nem irja felul ujratelepitesnel, ha volt benne valami. Felteve persze, hogy nem torlod/formazod a lemezt, ekkor ugye ertelemszeruen nem sok minden marad rajta.

    Az, hogy nincs hozzaferes, elvileg megoldhato adminisztrator felhasznaloval. Ha adminkent vagy bejelentkezve Windows NT-ben (igy XP-ben is) atveheto a tulajdonosi jog fileok felett, es igy magadhoz tudod ragadni ismet a fileokat.

    Egyebkent a hasonlo problemak elkerulese vegett hasznos lehet a TweakUI nevezetu program letoltese es hasznalata (microsoft.com-on megtalalhato). A segitsegevel atallithato pl. a My Documents (Dokumentumok) eleresi utvonala az alapertelmezettrol. Igy pl. athelyezheto egy teljesen masik meghajtora is. Ekkor gond nelkul barmikor formazhato es ujratelepitheto a rendszerlemez, install utan csak annyit kell megtenni, hogy ujra atallitani a Dokumentumok eleresi utvonalat.
  • 0ppika
    #5241
    Ha rátelepíted akkor azokat felülírja! Tedd át másik gépbe a vinyót vagy próbáld inítólemezzel.
  • SigS
    #5240
    Sziasztok!
    Tud valaki segiteni abban hogy tudnek megmenteni a "Dokumentumok" mappabol adatokat egy Windows ujratelepites utan? Nem bootol be az XP es ujra kellene telepitenem,de felek ha siman rateszem a jelenlegire akkor nem lesz hozzaferesem ehhez a konyvtarhoz! Egyszer csinaltam mar ugyanezt es jol meg is szopatott :(
    Thx
  • szacsi
    #5239
    amiket az utolsó bekezdésbe irtál nem mentek. a többire még nem volt időm. (:
  • CoolStuff
    #5238
  • _Vegeta_
    #5237
    Riszpekt!!! Tenyleg nagggyon koszonom, hihetetlen vagy. Muxik minden mint atom.
  • CoolStuff
    #5236
  • _Vegeta_
    #5235
    orok hala azthiszem sikerult talalni vmit rogvest kiproszalom :)
  • CoolStuff
    #5234
    ahhhhhhhha!
    Sztem nincs működő crack, csak crack-elt verzió készen...
    Nincs sajna ötletem, de még itt nézz szét:
    andr.net
  • _Vegeta_
    #5233
    utalom a magyart. :> csak eze. amugy corporates volt azt nem kellett regisztralni, de vmi baj lett a cdmmel, es nem olvassa a telepito. :( eze lett hirtelen retialos. :(
  • CoolStuff
    #5232
    Miért angolt rax fel???
    Nekem van krekkelt hun pro, tegnap szedtem le...
  • _Vegeta_
    #5231
    oks, az hatha jo lesz, mar nagy gondban vagyok itten. =)
  • CoolStuff
    #5230
    Küldök egy progit, amivel kereshetsz krekkeket a neten...
  • _Vegeta_
    #5229
    Koszke, de nekem nem kulcs köll, hanem vmi crack feleseg. Nemtucc olyat ? Ugytom ez a xpkey a kulcscserere van. :|
  • CoolStuff
    #5228
    Mail ment!
  • _Vegeta_
    #5227
    ohh kosz orok hala! :) De nexus most nemmegy, kuldened a [email protected] ra ? :$