25353
Whistler - Windows XP
  • #5306
    Fogalmam nincs, az is lehet, de nem tudok rájönni mi ez. Óriási dolog lenne, ha tudna valaki segíteni! Kösssz
  • Patesz
    #5305
    kösz megnézem
  • PetruZ
    #5304
    Bal oldalt a Support menüpont alatt.
  • 0ppika
    #5303
    Már bocs, de az xp egy alaplapcserével nem tud mit kezdeni, reinstall nélkül egyáltalán nem megy!!!
  • Falconer
    #5302
    Nem tudok róla, nincs
  • fifi
    #5301
    Emberek!
    Egy helyen követelik az IE 6-hoz SP2-t. Van olyan egyáltalán? Me' én sehol nem lelem!
  • Patesz
    #5300
    Volt XP újra install! :((
    Azt a knowledgebase -t az ¸oldalon hol találom meg???
  • PetruZ
    #5299
    XP reinstall volt? Alaplapcserénél minimum egy frissítő telepítést végre kell hajtani. Ez már W98-nál is így volt: látszólag hiába ismerte fel az új alaplap tulajdonságait és a megváltozott erőforrás-kiosztást, a régi szemét még benne maradt és hajlamos volt ilyesmit csinálni. Tehát szerintem csinálj egy frissítő telepítést.
    Ha továbbra sem megy, akkor a bsod képernyőről le kell másolni (kézzel, papírra) mi a hibaüzenet (ált. felülről a második sor), mi a STOP kód és mik a paraméterek (3 v. 4 db 32 bites adat hexában; ez ált. alul van) és erre rákeresni az M$ oldalán, a KnowledgeBase-ben.
  • Patesz
    #5298
    Lécci valaki segítsen!!

    Apám vett egy új alaplapot (ASUS P4P800 - E Deluxe Motherboard) meg egy processort(2.4 GHz). Ez eddig jó! Csakhogy van Bluetooth -om és meg mibilról internetezek egy kábellal! A régi alaplapnál öszefért a kettő de ennél nem. Egyszerre csak az egyik lehet fenn külnben a másik nem müxik!! Ha fent van mind a kettő akkor nem tok netelni (vodafone internetem van és a Connect Me progival csatlakozok a netre) mert ha elkezdi a felcsatlakozást a Hitelesítés folyamat befejeződése elött kapok egy kék képernyőt valami fizikai memóriáró meg hardverekről magyaráz!! Ez mindig ismétlődik ha próbálkozok! Valami megoldást tudtok???? Mind a kettőt szeretném ha fent lenne!
  • Falconer
    #5297
    Nem valami hálózati beállítás van elszarva?
  • #5296
    Bocs a méretért, de ez mi a franc lehet? Totál idegroncs vagyok, mert nem tudok rájönni!
  • Falconer
    #5295
    Megnyomod a bekapcsgombot.
  • tmate6
    #5294
    Hülye kérdés lessz. Vissza lehet valahogy hozni hibernálás után?
  • Falconer
    #5293
    Hát azt nem gondolom. Ha rossz lenne akkor egyáltalán nem menne nem a sebességet csökkentené. Az is lehet hogy tele van a géped csomó szar spyprogrammal meg hasonlókkal.
  • Matthewpamer
    #5292
    szart,eddig nem volt semmi csak 1-2 napja,és mind1 hogy honnét töltesz akkor is ilyen,oszt.társamnak pl. ugyanilyen netje van mint nekem és ugyanonnan tölt neki 50-el nekem meg össze vissza tölt.nemlehet hogy az adsl modem a rossz?
  • Falconer
    #5291
    Meg lehet hogy azért, hogy közben el tudd olvasni a hirdetéseket :)
  • Falconer
    #5290
    Honnan töltesz vazze? Ha amerikából akkor lassú, ha közelebbről akkor gyorsabb. Az is lehet hogy vmi szar szerverük van, aztán sokan vannak rajta.
  • Matthewpamer
    #5289
    most 10el tölt!!!!DE IDEGES VAGYOK!!!!MI LEHET A BAJ?
  • lck
    #5288
    A BMP csak példa volt vazze. Mer az biztoss hogy nem tömörített. Exét nem írhattam mer az változó.
  • Matthewpamer
    #5287
    nekem régebben mindig 50-el szedte a tömörítettet,MINDIG!!most 30-47-30-17 össze vissza
  • Falconer
    #5286
    Gondolod vazze, hogy bmp-ket töltök a szabadidőmben? Ember! Milyen cucc van ami nem tömörített és én letöltöm? Semmi!
    Még a képek is jpg-ben vannak, de hát az lejön egy másodperc alatt.
  • lck
    #5285
    A letöltés sebessége attól is függ hogy már tömörített fájlt töltessz vagy mondjuk pl. bmp-t. A nem tömörítettet a rendszer először betömöríti és így kisebb méretben küldi el . Aztán a fogyadó ki is tömöríti. Igy a letöltés sebessége ezeknél gyorsabb(-nak tűnik)
  • Falconer
    #5284
    Csináljátok azt, hogy egyszerre többet töltötök, nekem bejön. Elvileg 65-tel kéne tölteni, de ált 50nel tölt. Ha meg többet töltök akkor az összegük meg 71.
  • lck
    #5283
    Lehet hogy a maradék 14 a szomszédnál van ! :)))
  • Matthewpamer
    #5282
    de 50-el kéne!
  • lck
    #5281
    36 kb/s ??? - az nam olyan rossz
  • Matthewpamer
    #5280
    hát én berosálok ezzel a köcsög nettel...most épp 36-ta tölt 50 helyett..lehet hogy bekell menni a matávhoz?
  • CoolStuff
    #5279
    Valamelyik oldalon azt olvastam, hogy 256-ra kell állítani, azért írtam ezt...
  • lck
    #5278
    "bejött, de én 1024-re állítottam..."
    ebből az érződött hogy eltérőre állítottad. - Akkor OK.
  • CoolStuff
    #5277
    Az enyémnek 1024!
  • CoolStuff
    #5276
    #5269
  • lck
    #5275
    Az L2 cache értéket mindíg ugyan annyira kell állítani a registry-ben mint amekkora a processzorodé. ( bootoláskor kiírja, vagy pl.: AIDA is mutatja ) egyébként nincs sok haszna bántani.
  • Matthewpamer
    #5274
    ?hogy?
  • CoolStuff
    #5273
    bejött, de én 1024-re állítottam...
  • CoolStuff
    #5272
    REGISZTRY TURKA VAN CSOMÓ!!!
  • Matthewpamer
    #5271
    de ez a belassult internet nagyon szar,n9incs valami amivel belehetne gyorsítani?
  • fifi
    #5270
    Bejött a cache átírás? Mert ha te mint tesztalany rámondod az áment....
  • CoolStuff
    #5269
    Azt magától lefrissíti a netről!
    Próbálj registry-t buherálni...
    Infók és trükkök a MisterXp-n!
  • Matthewpamer
    #5268
    Állítolag van valami patch az XP-hez,mert az SP1 lelasította a géepemt.Honnét lehet letölteni?
  • Falconer
    #5267
    Azt hunnét lehet leszedni?