25353
Whistler - Windows XP
  • nemcsakfeel
    #5346
    Kéne Help!!!
    Win 98 ra amit rárakott az XP indító menüjének vagy mi a franc hogy tudom teljesen leszedni??? Az XP nek nem kell, mert már felraktam úgy hogy be tud bootolni saját partíciójáról, VISZONT 98 alól próbáltam kiírtani az ntldr, meg hasonló fájlokat, annyi sikerrel hogy most az a partíció el sem indul!!! Mit tudok vele csinálni? Törlésen kívül?




    nekem nincs ilyen felesleges puccos dolog a billemen!!!


  • lck
    #5345
    Én eredeti XP Home-ot raktam fel az eredeti CD-ről. Telepítéskor NEM kért a CD-keyt. ( Bár a dobozán rajta van. ) Aztán aktiváltan interneten keresztül. - Természetesen sikerrel.
    A multkor warezen egészen véletlenül felfedeztem az én eredeti XP-m CD-key-ét.- Pedig senkinek nem adtam oda.
    Na ennyit a CD-key-ekről.
  • Pill
    #5344
    Nem akarom ellőni a CD key-t :)
  • CoolStuff
    #5343
    Én billentyűről szoktam, ott a sleep mellett!
  • PetruZ
    #5342
    Vezérlőpult - Felügyeleti eszközök - Szolgáltatások. A listában megkeresed az "Üzenetküldő"-t, a tulajdonságait lehívod, az indítását "Letiltva"-ra teszed és még rá is böksz a "Leállítás" gombra.
    Egyébként a sima letörlés nem segít, akkor is fent marad. A misterxp.uw.hu oldalon találhatsz részletesebb leírást a végleges kiírtásáról.
  • Slash
    #5341
    Helló!
    Lehet, hogy már volt szó róla (ha nem itt, akkor máshol biztos), szóval ha neten vagyok, akkor randomra időnként előugranak ablakok, melyek neve a címsorban: Üzenetküldő szolgáltatás. Hogy lehet ezt kikapcsolni? K*vára idegesít. Gondoltam, hogy az msn csinálja, amit alapból feltesz az xp, de már letöröltem a vezérlőpult/prg hozzáadása... résznél. Megoldás?
  • Met
    #5340
    Ennyire nem lehetsz warezmániás, hogy a legális xp-t is crackelni akarod:D
  • Crem
    #5339
    De van!

    Aktiváld!:)
  • PetruZ
    #5338
    Ha eredeti, akkor mi a probléma az aktiválással?
  • Pill
    #5337
    HI! Mivel tudnám kiküszöbölni azt hogy egyik gépre eredeti XP Home-ot (SP1-es) raktam, és rinyál hogy 30 nap van az aktiválásra. Nincs valami módszer rá hogy ez eltűnjön? Nincs kedvem ujrarakni.
  • 0ppika
    #5336
    Ja, most esett le
    Szedd ki az üdvözlőképernyőt a képernyőkímélő beállításoknál (amúgy nem jelentkezik ki).
  • Falconer
    #5335
    Mongyuk úgy hogy be van állítva, a képernyőkímélőnél az energiaellátásban nézzed
  • #5334
    Az vajon mitől lehet, hogy az utóbbi pár napban, ha hosszabb ideig áll a gépem, akkor magától kijelenkezik a windowsból?
  • GixEr
    #5333
    Akkor asszem elkezdek menteni....
    Köszi!
  • 0ppika
    #5332
    Az energiagazdálkodásnál van, a képernyőkímélő mellett valahol...
    Nem ugyan az!
  • 0ppika
    #5331
    Elvileg arra hogy a futó programokat nem kell bezári, mindent úgyhagyhatsz és "újraélesztés után" folytathatod a munkád...
  • 0ppika
    #5330
    Alaplapcserélvel egyszerűen nem tud mit kezdeni az xp, csak a reinstall a megoldás!
  • nemcsakfeel
    #5329
    a hibernálást hol lehet elérni ?
    nem ugyan az mint a készenléti állapot?
  • CoolStuff
    #5328
    Hi!
    Lenne egy nagyon hülye kérdésem!
    A hibernálás tulajdonképpen miért jó?
    Ha letöltés megy, akkor nem tok hibernálni, mert az is leáll!
    Akkor meg mire jó?
    A gyors éledés miatt?
    Sry mégegyszer a kérdésért, de nem vágom a témát!
  • nemcsakfeel
    #5327
    fax!!!!
    tegnap kb 7 óra alatt jött le, a misterxp.uw.hu -ról. OTT MAGYAR SP1a nak volt írva, de közben angol. ááááááá

    kezdhetem elölről modemmel.
  • _Vegeta_
    #5326
    Jujj ez 2napja nekem is elojott, gorcs tudja mivel szedtem le. Asszem van vmi prog ami leszedi. Nezz korul a menube vagy nemtom hol, azis lehet h a prog hozzaadas/eltav- ban van benne fene emlexik mar. :)
    Egy bizti: lejon mer nekem is lejott vhogy. :D
  • GixEr
    #5325
    Sziasztok!
    Kicsereltem az alaplapot+procit egy dual Oprendszer alatt (w98/Xp) ;) A w98 kis molyolas utan felall, de az Xp(NTFS) az indulokepernyo utan szep kek kepernyovel elszall es kozli hogy futtassam le a CHKDSK /F (Ok. ez rendbe is rakna, de Dos alol nem latszik az NTFS)
    Van valami fajdalommentes megoldasa az Xp eletrekektesere?
    W98toNTFS-el latom az Xp-s Winyot (readonly) igy menteni lehetne(halozatban van egy masik Xp-vel), de csak akkor szeretnem, ha mar minden kotel szakad.
    Elore is koszi!!
  • Matthewpamer
    #5324
    ezt hogy lehet eltüntetni?


    már volt ad-aware,meg spycleaner,meg még valami de nem jut az eszembe és még mindig itt van.
  • Falconer
    #5323
    Nem vazze! Kiirja hogy nem megfelelő nyelvi készlet!!!
  • EOX
    #5322
    Hát ha engedi, hogy telepítsd, akkor igen. De inkább töltsd le a magyart hozzá.
  • nemcsakfeel
    #5321
    Ugye angol SP1 rámegy Hun Prof ra?
  • EOX
    #5320
    Feltettem a Visual Studio .Net-et, és most hirtelen megjavult...
  • EOX
    #5319
    Vezérlőpult-Rendszer-Speciális-Indítás és helyreállítás-Beállítások.
    Ott beállíthatsz mindent, amit akarsz.
  • nemcsakfeel
    #5318
    Nem tudjátok hogy amit feltelepít win 98 alá indító menüt, hogy hogy lehet kiszedni????
    Véletlenül nem rejtettem el a w98 partícióját, így az XP egyből birtokba vette.
    De nekem nem kell az ő bootmenüje, mert mást használnék.
    Az mbr -be rakja? vagy hova??
  • PetruZ
    #5317
    Akkor passz, nekem is ez van és jól működik. Mindenképpen valami területi/nyelvi beállításos vacakság lesz, nem is biztos, hogy az IE-n belül. Esetleg lehet még szórakozni az IE-n belül a Nézet - Lap kódolása (vagy vmi ilyesmi) almenükkel is. Vagy meg kellene nézni, nem vált-e billentyűzetkiosztást valamiért (jobb alsó sarok).
  • EOX
    #5316
    Latin alapú, Times New Roman, Courier New. A nyelv magyar(hu).
  • PetruZ
    #5315
    Internet beállítások - legelső lapon alul "Betűkészletek" gomb. Itt mi van beállítva a három lehetőségnél? A gomb mellett egy másik: "Nyelvek". Mi van a listában?
  • Falconer
    #5314
    Nem, csak azt tudom hogy a windows az összes programjával szar. Nekem az explorer egyszer símán elfelejtette a javát, amikor a VM-et újratelepítettem akkor se csinált semmit-->Win reinstall, aztán már megy (Meg a média játékos azt írta ki hogy belső hiba lépett fel)
  • Falconer
    #5313
    Nem, csak azt tudom hogy a windows az összes programjával szar. Nekem az explorer egyszer símán elfelejtette a javát, amikor a VM-et újratelepítettem akkor se csinált semmit-->Win reinstall, aztán már megy (Meg a média játékos azt írta ki hogy belső hiba lépett fel)
  • EOX
    #5312
    Hi! Pár napja valahogy az IE nem hajlandó a fórumokban meg a hotmailben megjeleníteni az ő,ű,Ő,Ű-t. Helyette Q,q,P,p-t ír ki. A címsorban viszont kiírja rendesen, ezenkívül a többi alkalmazásban sincs ilyen probléma(Pl. Word). Tud valaki megoldást?
  • CoolStuff
    #5311
    Hali!
    Az gáz, ha a leállító képrnyő bejövetelétől 30 másodperc múlva áll le a winfos?
  • 0ppika
    #5310
    EZ garantáltan eltünteti!
  • weine
    #5309
    pedig azok eltüntetik, de nem árt őket frissíteni...
  • CoolStuff
    #5308
    Hali!
    Arra lennék kiváncsi, hogy nektek mennyi idő amíg megnyit egy mappát a win?
    Picit tölt, vagy katt után bent is van...
    Nálam ma kezdte el, hogy fél másodpercet tölt, míg belép!
    Tud valaki a fájl műveletek gyorsítására registry turkát?
    Mister Xp kifújva...
    HTX!
  • Falabu #5307
    helloo-bello!
    Valaki nemtudja véletlenül, hogy-hogy tudom eltüntetni a böngészőmből azokat a szar "SearchBar"-kat,mert se Ad-Aware meg se Spybot S&d nem akarja eltüntetni!!! HELP